نوشتن یک نامه برای کارآموزی [نمونه و الگو]

نوشتن یک نامه برای کارآموزی [نمونه و الگو]

نوشتن یک نامه برای کارآموزی [نمونه و الگو]

Digital Marketing

 

نوشتن نامه پوشش می تواند مانند یک وظیفه دلهره آور احساس، به خصوص اگر شما تعداد زیادی از تجربه "دنیای واقعی" ندارد. خوشبختانه، یک نامه است که در واقع یک فرصت استثنایی برای توضیح چگونگی extracurriculars های و یا کلاس های خود را رهبری و مدیریت زمان مهارت های شما تدریس می شود.

برای واقعا ایستادگی کردن، این مهم را به فرد نامه خود را برای هر نرم افزار کارآموزی. شما باید نامه خود را به عنوان یک فرصت برای تکرار طیف رزومه کاری خود را استفاده نمی کند. این شانس خود را به انتخاب کردن چند کلمات کلیدی از توضیحات موقعیت، و فرو رفتن به نمونه نشان میدهد که چگونه این مهارت شما به نمایش گذاشته شده است.

 

 

ما کارآموزی نامه پوشش الگو به ارائه برخی از ساختار اولیه و الهام بخش ایجاد کرده اید، اما ما انتظار نداریم که این الگو به اندازه یک الگوی واحدی برای همه. در حالت ایده آل، شما از قالب های ما با خلاقیت و استعداد خود را تکمیل کند.

قالب بندی

برخی از فرمت های مختلف شما می توانید در هنگام نوشتن نامه پوشش استفاده کنید وجود دارد، اما شما نمی توانید به اشتباه با در بر داشت زیر نامه کسب و کار با فرمت. صرف نظر از فرمت را انتخاب می کنید به دنبال، آن را بحرانی شما ویرایش، استفاده از اصطلاحات رسمی مانند "عزیز" و "احترام" و تکیه به سمت یک تن حرفه ای دوخته.

 

اسم شما

نشانی شما

شما شهر، استان، کد پستی

همراه: 555-555-5555

ایمیل: name@email.com

تاریخ

 

بخش

شرکت

خیابان

کد پستی شهر

 

X عزیز، (سعی کنید برای پیدا استخدام نام مدیر ... اگر شما می توانید، شما می توانید با قرار دادن "عزیز [شرکت A] استخدام کمیته")

 

[بند یک]

[بدن پاراگراف]

[بستن بند]

 

خالصانه،

 

(* ترک چهار فضای برای امضای شما، و سپس نام خود را تایپ زیر چهار فاصله)

 

کارولین Forsey

 

بند اول:

در پاراگراف اول، توضیح دهید که چگونه شما در مورد شرکت و یا موقعیت شنیده می شود، و اگر شما می دانید هر کسی در این شرکت، آنها را ذکر است در اینجا. بعد، ابراز علاقه خود را در شرکت و یا موقعیت و خلاصه توضیح دهید چگونه آن را به احساسات خود را مربوط. خودتان را معرفی کنید در این بند، نوشتن نام خود را، سطح تحصیلات، عمده خود را، و منافع خود را.

بند دو و سه:

اسکن شرح موقعیت کارآموزی و انتخاب کردن چند ویژگی شما فکر می کنم شما صدق می کند - فقط همه توصیف ذکر را انتخاب کنید (این ریاکارانه ظاهر خواهد شد و نامه خود را بیش از حد طولانی). برای مثال، اگر من یک شرکت است که به دنبال کسی که "خروجی، سازماندهی، سخت کوش، و مایل به انتقاد،" من می کسانی که به من بهترین توصیف را انتخاب کنید و تمرکز بر ارائه نمونه در بدن از نامه پوشش من.

با اشاره به صفات به طور مستقیم در نامه خود را نشان می دهد شما توضیحات موقعیت را خوانده ام، و باعث می شود نامه خود را قابل اسکن است. اگر مدیر استخدام است که به دنبال فردی با مهارتهای محتوا، او ممکن است نامه پوشش خود را دنبال کلماتی را که نشان می دهد تجربه با محتوای اسکن.

در نهایت، توفان مغزی چند نمونه قانع کننده را نشان می دهد چگونه می توانید تجسم مهم ترین ویژگی. آیا فقط بنویسید "من دارای مهارت های عالی خدمات به مشتریان." شما نیاز به آن را اثبات کند. حمایت از ادعای خود را با نوشتن، "تابستان گذشته، من در به عنوان یک رهبر گرایش در دانشگاه من کار می کرد، به عنوان یک منبع برای دانش آموزان ورودی و پدر و مادر خود. این تجربه تقویت مهارت های خدمات به مشتریان من است. "

حتی اگر شما یک مقدار زیادی از (یا هر) تجربه کار ندارد، فکر می کنم در مورد مهارت های برجسته شما را از extracurriculars های به دست آورده ام، تجربه داوطلبی، و یا حتی پروژه های شور (به عنوان مثال: "عشق من برای رقص به تبدیل شدن به یک رقص داوطلب منجر معلم، که به من کمک کرد به عنوان یک رهبر ") را توسعه دهد.

اختتامیه:

اگر نرم افزار کارآموزی را مشخص می کند "لطفا تماس بگیرید،" شما ممکن است را انتخاب کنید به این نتیجه، با مشخص چگونه می توانید به دنبال خواهد داشت، مانند: «من هفته آینده پاسخ را ببینید اگر شرایط من هستند یک مسابقه،" و یا: "من من مشتاق برای دیدار با شما به بحث در مورد این فرصت، و در دسترس هستم برای مصاحبه در یک فرصت مناسب از "نتیجه گیری با تشکر از مدیر استخدام برای گرفتن وقت برای شما در نظر، و پایان دادن به در، توجه داشته باشید مثبت اعتماد به نفس، از جمله، "من مشتاقانه منتظرم تا به زودی با شما صحبت کنم."

 

نامه پوشش نمونه

گزینه A)

 

کارولین Forsey

1 Hireme جاده

بوستون، MA، 20813

همراه: 555-555-5555

ایمیل: cforsey@hireme.com

2018 آوریل 15

 

گروه برنامه ریزی رویداد - برنامه کارآموزی

شرکت A

35 استخدام سنت

بوستون، MA، 29174

 

هماهنگ کننده کارآموزی عزیز،

در این پیشنهاد از جان اسمیت، یک بازاریاب ارشد در شرکت A، I ارسال رزومه من برای موقعیت کارآموزی هماهنگ کننده رویداد است. من یک تازه وارد در دانشگاه الون هستم، به دنبال مدرک کارشناسی در ورزش و مدیریت رویداد، و پرشور در مورد برنامه ریزی مراسم است. من هیجان زده به در مورد برنامه کارآموزی هماهنگ کننده رویداد شرکت الف را بشنود، و احساس تجارب و مهارت های من خواهد بود یک بازی عالی را برای سازمان شما هستم.

به عنوان یک عضو اجرایی هیئت مدیره اتحادیه دانشجویی در الون، من مسئول سازماندهی، ترویج و اجرای چندین فعالیت های اجتماعی مربوط به مدرسه در هر هفته، در حالی که به چالش کشیده به طراحی رویدادهای جدید هستم. من کار منسجم با یک تیم متنوع ساخته شده تا از دانشجویان و استادان، و من هم روابط با شرکت های پرورش اخبار.

تجربه من به عنوان یک رهبر جهت است بیشتر به من برای این کارآموزی آماده شده است. این ضروری است که من در طول حرکت در روز و عمل به عنوان یک رابط بین دانشجویان جدید، خانواده ها و اعضای هیات علمی در یک محیط سریع ء و خواستار مثبت، خروجی، و انرژی باقی مانده بود. من برای حفظ اخلاق خدمات به مشتریان بسیار حرفه ای در حالی که تعامل با خانواده و دانشجویان جدید انتظار بود.

من تجربه دانشگاه الون، عضویت در هیئت مدیره اجرایی، و نقش رهبری گرایش من آماده کرده ایم به در برنامه کارآموزی هماهنگ کننده رویداد موفق است. از وقت و توجه شما ممنونیم. من مشتاقانه منتظر فرصت بحث در مورد چگونه من می توانم ارزش به شرکت A. اضافه

خالصانه،

(امضا و دست نوشته)

کارولین Forsey

 

گزینه ب)

 

کارولین Forsey

1 Hireme جاده

بوستون، MA، 20813

همراه: 555-555-5555

ایمیل: cforsey@hireme.com

2018 آوریل 15

 

گروه بازاریابی - برنامه کارآموزی

شرکت A

35 استخدام سنت

بوستون، MA، 29174

 

هماهنگ کننده کارآموزی عزیز،

من یک دانش آموز پرشور، خلاق، و رانده دانشگاه الون با رهبری و تجربه برنامه ریزی، و همچنین مهارت های ارتباطی قوی هستم. من به دنبال فرصت به نمایش گذاشتن توانایی نوشتن من در یک محیط چالش و تحریک است. مهارت ها و تجارب به من قادر به ارائه نتایج موفقیت آمیز به عنوان یک کارآموز بازاریابی دیجیتال برای شرکت B

لطفا به من اجازه برجسته مهارت های کلیدی من:

  • تجربه قبلی نوشتن پست های وبلاگ و منتشر شده در مطبوعات برای اهداف بازاریابی
  • مهارت های ارتباطی قوی و توانایی اتخاذ صوتی را برای مخاطبان متنوع و اهداف مختلف
  • کارآمد در مدیریت پروژه های متعدد را با حرکت سریع مهلت طریق سازمان و مدیریت زمان مهارت
  • درک شرکت از قواعد دستور زبان و نحوه ارسال به طور موثر
  • تجربه در موقعیت های رهبری، هم به عنوان رهبر اجرایی دانشجویی هیئت اتحادیه و به عنوان یک رهبر جهت الون
  • توانایی تشکیل روابط مثبت با مردم از سراسر جهان اثبات شده است، به نمایش گذاشته شده توسط تجربه کارآموزی من در چین در تابستان گذشته
  • تجربه سازماندهی، ترویج و اجرای برنامه های اجتماعی
  • مهارت در مایکروسافت آفیس، مجموعه Adobe Creative Suite (این دیزاین، فتوشاپ، و Premiere)، و رسانه های اجتماعی

در پایان، من مشتاقانه منتظر فرصت بحث در مورد چگونه من می توانم عنوان یک دارایی به شرکت B من هفته آینده پاسخ را ببینید اگر شما توافق می کنید که شرایط من هستند یک مسابقه برای موقعیت. از وقت و توجه شما ممنونیم.

خالصانه،

(امضا و دست نوشته)

کارولین Forsey

قالب رزومه بازاریابی دانلود کن

  قالب رزومه بازاریابی رایگان

Marketing

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری