8 راه چشمگیر برای شروع یک نامه

8 راه چشمگیر برای شروع یک نامه

8 راه چشمگیر برای شروع یک نامه

Digital Marketing

 

با توجه به ادیسون گروه، تنها 18 درصد از کارفرمایان رتبه نامه پوشش به عنوان مهم است.

اما اگر شما تا به حال به از طریق یک صد نامه پوشش تلنگر یک روز، و هر یک آغاز شد، "به چه کسی ممکن است نگرانی، من برای موقعیت بازاریابی دیجیتال استفاده در شرکت شما هستم،" چقدر مهم را به شما آنها را رتبه بندی؟

نامه پوشش ممکن است همیشه مهم ترین چیز برای یک مدیر استخدام می شود، اما اگر رزومه یا اتصالات خود را به اندازه کافی برای شما از طریق درب می کنید، یک نامه قدرتمند می تواند عامل است که شما می شود یک مصاحبه. به عنوان مثال، یک مدیر استخدام تنها ممکن است به خواندن نامه خود را اگر رزومه کاری خود را سوال در مورد چرا شما برای استفاده از موقعیت، و یا چرا شما در حال ترک نقش فعلی خود را افزایش داد. در مواردی مانند این، نامه پوشش شما می تواند یک عامل مهم در آیا یا نه شما حرکت رو به جلو است.

 

نامه شما فرصت به نمایش گذاشتن شخصیت شما است، نمایش علاقه خود را در کار، و شامل اطلاعات مربوط که در غیر این صورت در نرم افزار خود را ظاهر نخواهد شد. اما یک خط خوب بین ایستاده و در آینده در سراسر به عنوان عجول و بی پروا و یا غلط انداز است. نامه پوشش ایده آل برگ مدیر استخدام با احساس مثبت و به یاد ماندنی از شما، چیزی رزومه به تنهایی همیشه انجام دهید.

خوانده شده در برای پیدا کردن هشت راه برای گرفتن توجه کارفرما با پوشش معرفی استثنایی.

1. شروع با طنز است.

کارفرمایان انسان بیش از حد، و آنها اغلب قدردانی از یک شوخی خوب، جناس، یا خط باز خنده دار به همان اندازه که شخصی که در کنار. اگر سلیقه و با احترام انجام می شود، شروع نامه پوشش خود را با یک شوخی می تواند یک راه عالی برای ایستادگی کردن.

به علاوه، یک شوخی هنوز هم می تواند شامل یک توضیح قدرتمند برای اینکه چرا شما فرد مناسبی برای این کار هستید، بدون آنکه به عنوان متظاهر. به عنوان مثال، فکر می کنم در مورد چیزی که دوست دارید انجام دهید و یا چیزی است که شما واقعا خوب، و سپس تصور کنید که چگونه دوستان و یا خانواده ممکن است یک شوخی در مورد آن را - اگر شما واقعا در داده تجزیه و تحلیل خوب، برای مثال، یک شوخی یا جناس مربوط به آن ممکن است یک راه خوب برای نشان هر دو مهارت و شخصیت خود را.

در اینجا یک مثال خوب از استفاده از طنز برای جلب توجه به مهارت های خود را، از الهه شعر و موسیقی: "من در نظر گرفته ارسال آخرین بیانیه کارت اعتباری من به عنوان اثبات چقدر من عاشق خرید آنلاین، اما من فکر یک رویکرد امن تر ممکن است به نوشتن این نامه پوشش ، توصیف تمام دلایل اینکه چرا من دختر که می تواند کسب و کار Stylight به سطح بعدی را دارم. "

حق دور، شخصیت نمایش داده در اینجا کاغذ برداشته توجه خواننده را. حتی بهتر، این متقاضی با استفاده از طنز برای انتقال پیام مهم به کارفرما - او را دوست دارد خرید، و او را به خوبی آشنا در تجارت الکترونیک به عنوان یک مصرف کننده - که ممکن است در غیر این صورت این آمده تا در رزومه کاری خود را و یا غربالگری تلفن.

2. شروع با شور.

برای یک کارفرما به شما اختصاص داده شده به نقش و شرکت می مانم، آنها می خواهید برای اطمینان شما در مورد پرشور چه کار مستلزم است. شور انگیزه بیش از یک چک است.

برای یک کارفرما، نشان دادن چگونگی شور و شوق خود را منطبق بر مهارت مورد نیاز یک نشانه امیدوار کننده است که شما می خواهم کار خود لذت ببرید - اگر شما لذت بردن کار خود را، شما به احتمال زیاد به چوب در اطراف دیگر، کمک به رشد شرکت، و تبدیل به یک عضو اختصاصی هستید از تیم است.

در نظر بگیرید شروع نامه خود را با چند خط که نمایش گذاشتن شور و شوق خود: "من پرشور در مورد نوشتن شده از آنجایی که من ده ساله بود. عشق من برای نوشتن مرا به ارسال دو وبلاگ سفر شخصی، در یک روزنامه محلی منتشر شده است، و به دنبال دو کارآموزی تابستان در شرکت چاپ و نشر. در حال حاضر، من می خواهم این فرصت را به ترکیب مهارت های نوشتن من با علاقه من به داستان سرایی به عنوان یک بازاریاب محتوا در شرکت A. را دوست دارم "

اگر شما تجربه کاری گسترده در صنعت ندارد شما در حال تلاش برای شکستن به، اما شما به طور غیر رسمی آماده شده است برای سال، اجازه دهید کارفرما مطمئن شوید. در مثال بالا، رزومه نامزد احتمالا نگاه ضعیف، تنها با کارآموزی نشان می دهد تجربه حرفه ای است. او نامه پوشش مقدمه، با این حال، نشان می دهد کارفرما او شده است برای مخاطبان نوشتن و پیشبرد توانایی های طبیعی خود را برای سال.

3. شروع با یک دستاورد.

کارفرمایان مانند دیدن اعداد. این کافی نیست به ذکر است شما یک "بازاریاب دیجیتال با موفقیت اثبات شده در استراتژی SEO." اثبات شده موفقیت هستید؟ خوب، می توانید ما می بینیم؟

آن را قوی تر به ارائه آمار است. شما می خواهید برای نشان دادن کارفرما شما قادر به حل برای نتایج طولانی مدت است. چگونه شما به خط پایین شرکت خود را کمک کرده است؟ به عنوان مثال، آیا کمپین بازاریابی فیس بوک خود را به رشد رسانه های اجتماعی خود زیر، و یا محتوای وبلاگ خود افزایش ترافیک آلی؟

در نظر بگیرید شروع نامه خود را با چیزی شبیه به این: "در طول سال گذشته به عنوان مدیر بازاریابی دیجیتال در شرکت A، I $ 30K + درآمد تولید کرده ایم، 14٪ افزایش یافته ترافیک آلی به وبلاگ ما، و تقریبا سه برابر ROI رسانه های اجتماعی ما. "

حتی اگر شما تجربه کاری برای گزارش تعداد قابل توجه نداشته باشند، شما هنوز هم می تواند اثبات ارائه در هنگام باز کردن با یک دستاورد. در مورد بازخورد کیفی شما را از کارفرمایان دریافت کرده ام فکر می کنم. به عنوان مثال، چگونه رئیس خود شما تعریف یا به شما بگویم که شما در حال انجام یک کار خوب؟ یک دستاورد می تواند به عنوان ساده به عنوان رئیس خود را با ارسال یک ایمیل سپاسگزار مورد یادداشت های جلسه سخت کوش خود را شما.

در این مثال متقاضی یک مثال از یک مهارت است که برای او قبلا اذعان شده است فراهم می کند: "آخرین رئیس من یک بار به من گفت که به شیوه ای گوشی من احتمالا می تواند بسط یک وضعیت گروگان بین المللی است. بی قید و سخت به طور یکسان - - من همیشه صدای شلاق برای برقراری ارتباط با مردم داشته ام و من دوست دارم به ارمغان می آورد که مهارت به موقعیت مدیر دفتر در Shutterstock تصویر ".

حتی اگر متقاضی اعداد را به عنوان اثبات موفقیت ارائه نمی دهد، آنها را مدیریت برای برجسته کردن برخی اثبات عملکرد گذشته خود را در فرم از ستایش رئیس سابق است. رک و خنده دار توضیح نامزد - که آخرین رئیس خود را دوست داشت رفتار تلفن او - یکی دیگر از راه های خوب به لاف زدن در مورد موفقیت های بدون، خوب، لاف زدن است.

4. شروع با هیجان برای شرکت می باشد.

کارفرمایان می خواهند بدانند که چرا شما را دوست شرکت خود را، و آنها توضیح در چرا شما علاقه مند هستید قدردانی میکنیم. اما آن را ضروری استدلال خود را با ملاحظه و با ملاحظه، و خاص به این شرکت است. به عنوان مثال، اگر شما در حال تقاضا برای یک موقعیت مالی، در مورد علاقه خود را در امور مالی ارسال نشده است. نوشتن در مورد چگونه علاقه خود را در امور مالی مربوط به اهداف شرکت می باشد.

شما نمی خواهید فقط می گویند، "من هیجان زده به کار در شرکت A چون من پرشور در مورد امور مالی هستم، و من فکر می کنم مهارت ها و تجربیات من خواهد شد یک مسابقه خوب است." مطمئنا، شما توضیح داده ام که چرا شما می خواهید به کار در صنعت مالی، اما شما هیچ چیز به توضیح دهد که چرا شرکت ها A به طور خاص مناسب منافع خود را انجام داده ام.

در عوض، شما می خواهم به ذکر چیزی در مورد این شرکت و فرهنگ در رابطه به منافع خود را در امور مالی. نگاهی به این مثال از سایت Glassdoor: "هنگامی که من کشف راه حل های حسابداری بود استخدام، من می دانستم که من تا به حال به اعمال می شود. من منتظرش بوده ام برای پیدا کردن یک شرکت جایی که من احساس می کنم می تواند تفاوت را در حالی که کار به عنوان حسابدار. نه تنها مشتریان شما هستند عالی است، اما ماموریت کلی شرکت شما چیزی به اعتقاد من، بیش از حد است. "

این نامزد را نشان می دهد آنها تحقیقات خود را انجام داده ام و در مورد راه حل های حسابداری به طور خاص مراقبت. به یاد داشته باشید، کارفرمایان می خواهید به استخدام افرادی که علاقه نشان داده در کار در شرکت خود داشته باشند. آنها می خواهند کسی که به ماهیت کار لذت ببرید، اما به همان اندازه مهم، آنها می خواهند یک نامزد که فرهنگ کار و ماموریت شرکت و همچنین لذت می برد.

5. شروع با اخبار در مورد شرکت.

ذکر اخبار شرکت در مقدمه خود را نشان می دهد شما تحقیق بر روی این شرکت انجام داده ام. به علاوه، از جمله اخبار شرکت ممکن است به شما این شانس را به عنوان سمبل مقادیر خود، نیز هست. اگر این شرکت فقط برای راه حل های نوآورانه خود را در صنعت کامپیوتر موفق به کسب جایزه، برای مثال، شما ممکن است اضافه کنید که چگونه شما ارزش روش رو به جلو فکر در فن آوری، و همچنین.

اینجا یک مثال از یک مقدمه که با استفاده از یک رویداد ارزش خبری، از واقع است: "وقتی دیدم که شرکت ABC در مجله فورچون در ماه گذشته تعهد خود را به انرژی های تجدید پذیر و زباله کاهش در محل کار برجسته بود - همه در حالی که تجربه رشد درآمد سه رقمی - من الهام گرفته شده بود. با سابقه من از کاهش هزینه های 30٪ + و ترویج محل کار سبزتر، من در مورد امکان گرفتن در نقش حساب اجرایی به گسترش رشد شرکت شما و کار به سمت آینده ای پایدار تر هیجان زده هستم. "

نامزد یک کار خوب نشان دادن چگونگی اخبار شرکت ها ABC بر گیرنده خوبی با دستاوردهای شخصی نامزد است. او نشان می دهد او تحقیقات خود را در این شرکت انجام می شود، و همچنین نشان می دهد او ارزش تلاش های زیست محیطی مشابه در محل کار.

6. شروع با آنچه آنها نمی دانند.

این نامه باید هرگز به طور مستقیم بازگو آنچه در حال حاضر در رزومه کاری خود ذکر شده است - آن را باید چیزی جدید را ارائه دهند، گسترش در آنچه که کارفرما حال حاضر در مورد شما می داند، و ارائه جزئیات جدید در مورد آنچه شما می توانید به شرکت به ارمغان بیاورد. تحت تاثیر قرار دادن کارفرمایان با گفتن آنها چیزی در مورد مهارت و یا تجربه آنها در حال حاضر به خود را.

ارائه اطلاعات جدید در رزومه کاری خود نمایش داده نمی شود، یکی از همکاران من در HubSpot را نوشت این پوشش معرفی نامه: "رزومه من به شما خواهد گفت من هستم محتوا بازاریابی خبره. سوابق خود را به شما خواهد گفت من برای چند موقعیت HubSpot را مختلف در گذشته مصاحبه کرده ام. چه هیچ یک به شما خواهد گفت این است که من در حال همکاری با تیم موفقیت مشتری خود را برای ایجاد یک استراتژی کمپین جدید برای شرکت یکی از آخرین (و بزرگترین) شما و مشتریان شما من است. "

نامزد مقدمه که توجه خواننده را دستگیر و نشان او علاقه مند بود در اتلاف وقت هر کسی نمی نوشت. این یک تاکتیک به یاد ماندنی و قابل توجه است. نظر به نوشتن یک مقدمه مشابه، که در آن شما اطلاعات وجود ندارد از رزومه کاری خود را فراهم می کند.

7. شروع با آنچه شما می توانید به جدول به ارمغان بیاورد.

یک مدیر استخدام در اینجا در HubSpot را به من گفت او همیشه به نظر می رسد برای پوشش نامه به او بگویید که چگونه شرکت و متقاضی می تواند هر یک از دیگر بهره مند شوند.

هر کارفرما است که به خواهید بدانید که چرا شما فکر می کنم شما می توانید از موقعیت شما در حال استفاده به رشد است. یک کارفرما بیشتر تمایل به استخدام شما را اگر او فکر می کند شما یک واقعی، انگیزش درونی به کار سخت در نقش است.

یک مدیر استخدام نیز برای رفتن به می خواهید بدانید که چگونه شما را به چشم انداز و اهداف بزرگتر این شرکت کمک می کند. این مهم را برای بدهید بدانید که چه می خواهید به بیرون از نقش دریافت کنید، اما به همان اندازه مهم است که بدانیم چگونه شما را کمک کند این شرکت رشد می کنند. چگونه به نفع شرکت از شما، بیش از شخص دیگری؟

در اینجا یک مثال: "من به دنبال فرصت هایی را برای بهبود توانایی نوشتن من در یک محیط رو به جلو فکر، در حالی که در حال رشد ترافیک آلی و بهینه سازی مطالب به ضرب و شتم رقبای در موتورهای جستجو. در شرکت A، من معتقدم که من که بازی پیدا کنید. "

چگونه کار می کند؟ در مثال بالا، نامزد توضیح داد که چگونه او می خواهم از نقش بهره مند شوند. او همچنین توضیح داد که چه شرکت ها A می تواند از معامله دریافت - افزایش ترافیک آلی، و بهینه سازی شده محتوا - بنابراین مدیر استخدام است که از برابری رابطه بالقوه آگاه است.

8. شروع با بیانیه ای که آنها را شگفت زده.

هنگامی که استفاده از نقش در HubSpot را، یکی از همکاران من مثل این شروع نامه پوشش او: "من دوست دارم به خودم فکر می کنم به عنوان یک میخ دور پر رونق در یک نوع سوراخ مربع از جهان است."

آیا این نمی شود که شما می خواهید برای حفظ خواندن؟ این قطعا نگه داشته من علاقه مند است. البته، شما فقط می خواهید که شامل بیانیه ای جسورانه اگر شما می توانید آن را با برخی از اطلاعات بتن حمایت از دنبال کنید. همکار من، برای مثال، ادامه داد با نوشتن این: "چه معنی است؟ به این معنی که پس زمینه های گوناگون من باعث می شود من یک نامزد خوب گرد که قادر به درک، توسعه و اجرای توابع مختلف در کسب و کار است. "

در حالی که بقیه نامه پوشش او در کنار professsional نوسان، خط باز او گاه به گاه، دمدمی، و تعجب آور بود. به علاوه، شما احساس می کنید شخصیت خود را در خط، و هنگامی که یک کارفرما احساس می کند مانند یک فرد واقعی است که در پشت نامه پوشش، او می خواهم به خواندن ادامه.

 

قالب رزومه بازاریابی رایگان

Marketing

 

1 thought on “8 راه چشمگیر برای شروع یک نامه

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری