کلید اعمال بزرگ داده در تجارت الکترونیک برای ساخت تجارب شخصی

کلید اعمال بزرگ داده در تجارت الکترونیک برای ساخت تجارب شخصی

کلید اعمال بزرگ داده در تجارت الکترونیک برای ساخت تجارب شخصی

eCommerce

 

تجارت الکترونیک داده بزرگ

مسطحسازی از شکست فیس بوک شامل کمبریج آنالیتیکا و حجم انبوهی از داده های جمع آوری شده از 87 میلیون کاربر، که برای نفوذ در انتخابات ریاست جمهوری 2016 مورد استفاده قرار گرفت، داده های بزرگ به عنوان وحش قدرتمند می توان آن را نشان داد.

حتی زمانی که با نیت خوب استفاده می شود، به عنوان مدیر عامل فیس بوک مارک زوکربرگ ادعا شرکت خود را انجام داد، داده ها را می مردم، و کسب و کار منجر شود، گمراه است.

غواصی سیمی مستقیما به قلب از ماده:

"مدرنیته فراهم می کند متغیرهای بسیاری، اما داده های بیش از حد کمی در هر متغیر. بنابراین روابط جعلی رشد بسیار، بسیار سریعتر از اطلاعات واقعی است. به عبارت دیگر: داده های بزرگ ممکن است به معنی کسب اطلاعات بیشتر، اما آن را نیز به معنای اطلاعات نادرست بیشتر ".

چیدن گیلاس است که می تواند با داده های بزرگ انجام می شود اجازه می دهد تا شما را به دستکاری اطلاعات به شما بگویم هر آنچه که شما آن را می خواهم، که فوق العاده برای سرفصل، اما بد برای کسب و کار.

با این حال، این که می گویند که داده های بزرگ هنوز هم نمی تواند یک ابزار ضروری در زرادخانه خود را به عنوان کانال تجارت الکترونیک خود را رشد خود را داشته باشد.

کلید دارای حق اعمال داده های بزرگ در این راه به عنوان آن را به کار برای شما خواسته های شما در دو چیز تمرکز:

 1. دایره خود را از شایستگی.
 2. راه در جهان کار می کند.

یکی از چیزهایی که هنوز به چالش کشیدن هیجان انگیز ترین مورد در حال اجرا یک سایت تجارت الکترونیک یا کانال غیر قابل پیش بینی است - هر چند امکان داشتن به نظر می رسد قبل از مجلس سنا، به عنوان زوکربرگ است، شاید نه نوع هیجان است که هر صاحب کسب و کار می خواهد با نقش داشته باشد.

با این حال، هر دو تکنولوژی و رفتار انسان همواره در حال تغییر، و به عنوان یک صاحب کسب و کار یا مدیر تجارت الکترونیک، شما باید آماده برای انطباق باشد.

با توجه به سهولت ایجاد و حفظ یک فروشگاه تجارت الکترونیک، و همچنین ظهور میکرو علامت های تجاری، بازار امروز با رقابت سخت خورده و کاهش وفاداری مشتری می باشد.

کسب و کار آنلاین به طور مداوم در راه هایی برای حفظ مشتریان و بهبود تجربه مشتری، نمی دانستند که راه حل درست در نوک انگشتان خود را به دنبال.

با وجود رقابت شدید، صاحبان کسب و کار تجارت الکترونیک استفاده بیش خرده فروشان سنتی که خود آجر و ملات مغازه ها.

تجارت الکترونیک زیرک و سازگار است. این کسب و کار به یک محل خاص محدود نمی شود و اغلب موجودی و یا اجاره فروشی در مورد زمانی که با استفاده از 3PLs یا در حال اجرا یک عملیات تنها تجارت الکترونیک-نگران باشید.

کسب و کار تجارت الکترونیک توانایی که دارند برای رسیدن به یک بازار جهانی، با دسترسی به اطلاعات که آجر و ملات خرده فروشان لازم نیست.

با این حال، حتی ضروری تر است که صاحبان کسب و کار تجارت الکترونیک و مدیران در دایره خود را از صلاحیت این عمل است.

هر کس یک دایره صلاحیت ایجاد شده از طریق مطالعه و تجربه. مهم این است که در این دایره، عملکرد و اهرم تخصص خود را برای تقویت خروجی خود را.

هنگامی که شما به درستی اعمال نفوذ درک عمیق تر خود را از یک بازار، محصول، و یا مشتریان، شما قادر به درو پاداش بزرگتر برای همان مقدار از تلاش نسبت به کسی که خارج دایره خود را از شایستگی.

به عنوان وارن بافت در نامه رئیس 1،996 نوشت،

"چه یک سرمایه گذار نیاز توانایی را به درستی ارزیابی کسب و کار انتخاب شده است. توجه داشته باشید که کلمه 'انتخاب': شما لازم نیست که به یک متخصص در هر شرکت، و یا حتی بسیاری از. شما فقط باید به قادر به ارزیابی شرکت در دایره خود را از شایستگی.اندازه این حلقه بسیار مهم است؛ دانستن مرزهای خود را، با این حال، بسیار حیاتی است. "

ترکیب درک خود را از جهان واقعی چه با دایره خود را از صلاحیت کار می کند اجازه خواهد داد که شما را به استفاده از داده های بزرگ به نفع خود.

به عبارت دیگر، می توان آن را به شما کمک کند یک کسب و کار تجارت الکترونیک مبتنی بر داده ساخت.

بزرگ داده چیست و چرا باید از آن استفاده میکنید؟

داده های بزرگ یک شعار بزرگ است که آن را به مدیریت کسب و کار مدرن می آید. آن را به مجموعه داده های بسیار بزرگ که ممکن است مورد تجزیه و تحلیل به فاش الگوها و روندها در رفتار انسان اشاره دارد.

با مردم تولید 1.7MB برآورد از اطلاعات جدید در هر ثانیه، انتظار می رود که جهان دیجیتال انباشته ما داده خواهد از 4.4 زتابایت به 44 زتابایت (یا 44 تریلیون گیگابایت) تا سال 2020 رشد می کنند.

جهان دیجیتال

بسیاری از مارک های فکر می کنم دسترسی به داده های بزرگ به خرده فروشان بزرگ است که می تواند تیم در خانه استطاعت و یا که توان مالی برای خرید داده از کارگزاران داده محدود شده است.

شما خوشحال به کشف کنند که این منطق ناقص است می شود، به عنوان حتی کوچکترین کسب و کار دارند وسیله ای برای دسترسی و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ تجارت الکترونیک.

سیستم عامل تجارت الکترونیک مانند آهنگ BigCommerce و بازرگانان دسترسی به داده های رفتار مصرف کننده، که صاحبان کسب و کار می توانید استفاده کنید به تصمیم گیری آگاهانه.

با این حال، با وجود داشتن «قدرت» بسیار در دست دارند، کمتر از 0.5٪ از اطلاعات در دسترس است که برای این منظور استفاده می شود.

در این، ما در چگونه شما می توانید تجارت الکترونیک داده های بزرگ اهرم به طور موثر به رشد کسب و کار خود را نگاه کنید و بهتر در خدمت مشتریان خود را.

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری مثل این؟

ما در یک ماموریت به ارائه کسب و کار مانند بازاریابی شما و راهنمایی فروش، ترفندها و صنعت پیشرو دانش برای ساخت بعد خانه نگه نام تجاری. هنوز یک پست را از دست ندهید. با ثبت نام در خبرنامه هفتگی ما.

مزایای استفاده از داده های بزرگ در تجارت الکترونیک

با توجه به مطالعه انجام شده توسط BARC، برخی از مزایای استفاده از داده های بزرگ عبارتند از:

 • تصمیم گیری استراتژیک بهتر (69٪).
 • کنترل بهبود یافته از فرآیندهای عملیاتی (54٪).
 • درک بهتر از مشتریان (52٪).
 • کاهش هزینه (47٪).

این برای کسب و کار تجارت الکترونیک بسیار مهم است. همانطور که در مقیاس، "گرفتن نخبه" در مورد داده های خود را بیشتر و مهم تر می شود. کسب و کار تجارت الکترونیک مبتنی بر داده به طور منظم اندازه گیری و بهبود در موارد زیر است:

 1. بهبود تجزیه و تحلیل مشتری.
 2. بهبود خدمات به مشتریان.
 3. فرد تجربه مشتری می باشد.
 4. فراهم می کند که امن تر پردازش پرداخت آنلاین.
 5. تبلیغات بهتر هدف.

نحوه استفاده از داده های بزرگ برای تجارت الکترونیک کسب و کار موفقیت

1. تجزیه و تحلیل خریدار.

داده های بزرگ در حال توسعه افراد خریدار یا خریداران پروفیل مفید است.

این کمک می کند تا به شما برای تعیین ترجیحات مشتری، مانند که محصولات آنها می خواهم بهترین و یا چه زمان آنها معمولا فروشگاه.

این بینش را می توان به بهبود عملیات خود را استفاده می شود.

به عنوان مثال، شما می توانید اطلاعات در مورد بار خرید اوج برای خلاص شدن از سهام بیش از حد با قیمت های فروش و یا اجرا تبلیغات اجتماعی در طول این محدوده زمانی استفاده کنید.

تجارت الکترونیک داده های بزرگ ممکن است برخی از رفتارهای خرید غیر منتظره نشان می دهد.

به عنوان مثال، با استفاده از داده های بزرگ، خارج کشف کردند که افرادی که پوشک خریداری تمایل به خرید آبجو. تصور کنید که فرصت های متقابل تبلیغاتی ...

برای کسب و کار با استفاده از فن آوری های SaaS یا ابزار تجزیه و تحلیل داده ها، این نوع از بینش اغلب آسان برای کشف هستند.

 

BigCommerce بینش تجزیه و تحلیل ترافیک به طور خودکار عمل می کند تا این نوع از اطلاعات است.

2. خدمات به مشتریان.

خدمات به مشتریان، نقش بزرگی در تجارت الکترونیک ایفا می کند.

این هزینه 5x به کمتر برای حفظ مشتریان از دست آوردن آنهایی که جدید و مشتریان وفادار صرف تا 67 درصد بیشتر از مشتریان جدید است.

اگر مشتریان راضی نیست، 13٪ از آنها به 15 نفر یا بیشتر به آنها ناراضی هستند. در مقابل، اگر آنها یک تجربه مثبت، 72٪ گفتند که این کار را با 6 نفر یا بیشتر به اشتراک بگذارید.

که نقش یک عامل بزرگ در خدمات به مشتریان - خرده فروشان آنلاین می توانید داده های بزرگ برای ردیابی تجربیات خدمات به مشتریان، مانند نشان میدهد که چگونه سریع زمان پاسخ خود را استفاده کنید.

71٪ از مشتریان آنلاین انتظار می رود قادر به دسترسی به کمک های آنلاین در عرض 5 دقیقه.

داده های بزرگ نیز می توانید استفاده برای پیگیری زمان تحویل و سطح رضایت مشتری، و شرکت های کمک به شناسایی مشکلات بالقوه پس از آن آنها را حل و فصل قبل یک مشتری درگیر می شود.

برنامه های یکپارچه سازی و ابزار مانند Reamaze می تواند کمک به شما انجام این کار در عرض چند دقیقه.

"من بسیاری از محصولات مرکز در گذشته استفاده می شود و آن را از هیچ بهتر یا ساده تر از Reamaze نیست. این محصول به خوبی فکر کردن با مجموعه ای کامل از ویژگی های است. آن زمان من حدود 10 دقیقه به تنظیم همه چیز. به معنای واقعی کلمه.

من می توانم مشتریان با استفاده از گفتگوی زنده به طور مستقیم در فروشگاه من کمک کند. من حتی می توانید ببینید که چه مشتریان انجام می دهند و جایی که آنها بروید. با ایمیل های من و حساب های اجتماعی بیش از حد کار می کند! "- نقد و بررسی مشتری Reamaze

Reamaze برنامه

ادغام خدمات به مشتریان کامل از روی سایت چت به فیس بوک مسنجر و فراتر از آن. این برنامه همچنین در مشتری در محل داده ها فعالیت برای کمک به شما در شناسایی نقاط درد و یا تجربه UX ضعیف می کشد.

"من فقط به راه اندازی Reamaze مرکز آغاز می شود. من یک حساب کاربری ایجاد کردم و آن را به کار بر روی فروشگاه من در دقیقه. ادغام واقعا بزرگ است. رسیده به پشتیبانی خود و آنها بسیار مفید بودند. به نظر می رسد مانند آن را به یک برنده در حمایت از مشتریان آینده من با چت زندگی می کنند.

ظاهرا آنها نیز ارائه زمان واقعی داشبورد زنده بنابراین من می توانید ببینید که مشتریان در فروشگاه من و آنچه که آنها انجام می شود. این یک ادغام مادری بنابراین من می تواند داده های سفارش مشتری را نیز مشاهده کنید. "- Reamaze نقد و بررسی مشتری

تصمیم گیری بهتر ساخت آسان ساخته شده است

 

کسب و کار به سرعت در پوسته پوسته شدن استفاده از معیارهای داشبورد برای هدایت جلسات و تصمیم گیری خود را - در نظر گرفتن اولویت های روده از روند به نفع اطلاعات نتایج هدایت می شود.

با استفاده از این داشبورد برای دیدن نتایج مشابهی را برای نام تجاری خود را.

مطلع قالب رایگان خود.

 

3. تجربه شخصی.

با رقابت سخت در صنعت تجارت الکترونیک، شخصی تجارت الکترونیک است که تنها چیزی را به مجموعه ای کسب و کار خود را جدا نیست - آن را عملا یک نیاز.

 • 86٪ از مصرف کنندگان می گویند شخصی نقش مهمی در تصمیم گیری خرید آنها دارد.
 • 87 درصد از خریداران گفت که زمانی که فروشگاه های آنلاین به فرد تجربه خرید، آنها رانده شده به خرید بیشتر.

داده های بزرگ می تواند با دادن بینش در رفتار مشتری و جمعیت شناسی، در ایجاد تجربیات شخصی مفید است که کمک می کند.

شما می توانید تجارت الکترونیک داده های بزرگ به استفاده از:

 • ارسال ایمیل با تخفیف سفارشی و پیشنهاد های ویژه برای تعامل مجدد کاربران.
 • به توصیه های خرید شخصی.
 • توسعه انعطاف پذیر و یا پویا قیمت گذاری، که در عوامل خارجی مانند تقاضای مصرف کنندگان و قیمت گذاری رقبا متکی است.افزایش 1٪ در قیمت ترجمه به افزایش 8.7٪ در سود. خارج شده با استفاده از خرید آنلاین داده های بزرگ به منظور تعیین الگوهای که به سود بیشتر اشاره می کنند. برای مثال، یک محصول فروخته شده خود را در آن ممکن است سود به همان اندازه در مقایسه با جفت کردن آن با چیز دیگری نیست.
 • تبلیغات هدفمند در حال حاضر، به عنوان مشتریان مختلف می خواهید مختلف / پیام مربوطه. شما در حال حاضر ممکن با استفاده از نوعی از داده های بزرگ با ارائه تبلیغات هدفمند در شبکه های اجتماعی شما باشد.

یکی از مارک آسان راه می شخصی تجربه در محل برای مشتریان موجود - و در نتیجه بهبود حفظ - با گروه های مشتری.

در اینجا این است که چگونه شخصی گروه مشتری کار می کند:

 1. تعیین بهترین مشتریان خود را.
  بینش مشتری BigCommerce
 2. ایجاد یک گروه مشتری VIP برای آن دسته از مشتریان.
  گروه های مشتری BigCommerce
 3. هنگامی که شما محصولات جدید راه اندازی، ایجاد کسانی که در مورد به طور انحصاری به گروه VIP مشتری در دسترس برای یک مقدار مشخصی از زمان.
  BigCommerce گروه های مشتری VIP
 4. پیشنهاد می کنم که تخفیف گروه هیچ کس دیگری می شود.
  تخفیف گروه BigCommerce

4. امن پرداخت آنلاین.

داده های بزرگ نیز می تواند در تامین امنیت پردازش پرداخت آنلاین کمک کند.

آن است که توانایی به ادغام توابع پرداخت مختلف در یک پلت فرم متمرکز، ساخت آن آسان برای تجزیه و تحلیل روند.

آن را به ارزش خواستار خطر در استفاده از یک پلت فرم متمرکز برای این منظور. داشتن تعداد زیادی از اطلاعات حساس شخصی در یک مکان می تواند یک قرعه کشی برای هکرها. PCI پذیرش کمک می کند تا به کاهش این، و همچنین از Tokenization داده است.

برای مشاهده روش های پرداخت که در حال کار بهترین، ایجاد یک دیدگاه سفارشات سفارشی و روش پرداخت (بازدید کنندگان) شما می خواهید برای ردیابی را انتخاب کنید.

پرداخت ردیابی روش

شما می توانید همین کار را برای کانال های مختلف خود را با ایجاد یک نمای سفارشی به دیدن نوع سفارش توسط آن کانال را انجام دهد.

سفارش روش ردیابی

5. مدیریت تامین و تدارکات.

جوراب زنانه ساقه بلند موجودی حق می تواند یک چالش برای خرده فروشان آنلاین.

سفارش بیش از حد کمی و به شما فرصت برای فروش، و به معنای بیش از حد مصرف در هزینه اضافی برای ذخیره محصولات و خطر که قادر به آن را تمام به فروش رفته اند.

تجزیه و تحلیل پیش بینی از طریق استفاده از تجارت الکترونیک داده های بزرگ می تواند با این مسائل زنجیره تامین در شرایط کمک کند:

 • پیش بینی روند: با استفاده از گوش دادن اجتماعی است که برای تعیین وضعیت باعث وزوز، و یا در حال افزایش اطلاعات محصول خود را.

BigCommerce بینش محصولات را گزارش دهید

 • تعیین کوتاه ترین مسیر: آمازون با استفاده از داده های بزرگ برای کمک به در روند حمل و نقل سریع است. آنها برای پیدا کردن یک فروشنده نزدیک به خریدار به منظور کاهش هزینه حمل و نقل.

ارکستراسیون چند انبار

برای تعیین کوتاه ترین راه ها و با استفاده از قابلیت چند انبار، اکثر مارک استفاده از یک ERP مانند Brightpearl یا فروشنده مورد نظر خود.

این ERPs به عنوان یک منبع واحد از حقیقت خدمت می کنند، اتصال سفارشات تماس به سیستم و اطلاعات مسیریابی حمل و نقل مناسب.

به منظور برای این کار بالا، محدودیت تماس API و سرعت فوق العاده مهم است - به عنوان انتگرال سیستم شما می باشد.

SILK نرم افزار کمک فلیپ فلاپ راه اندازی Shops یک چند انبار، در فروشگاه انتخاب کنید تا مدل برای نام تجاری بین المللی است.

هم اکنون به چگونگی کارکرد آن می پردازیم:

هنگامی که یک سفارش در FlipFlopShops.com قرار داده شده، آن است که به طور خودکار به تولید مناسب از طریق ادغام BigCommerce با Hublogix روت، بنابراین پایان مشتری یک تجربه خرید بدون درز.

مشتریان همچنین می توانید نزدیکترین محل فروشگاه FFS قرار به آنها، و اگر آنها را به محل سفارش، سیستم به طور خودکار بر اساس حمل و نقل کد پستی و اعتباری که حق رای دادن یک درصد از فروش محاسبه نزدیکترین فروشگاه.

نتایج کسب و کار ثبت شده:

 • رشد فروش در تمام حق امتیاز، بصورت آنلاین و آفلاین.
 • یک سایت و منبع حقیقت برای همه خرید و فروش آنلاین

تجارت الکترونیک حمل و نقل داده های بزرگ

خلاصه اجرایی

تجارت الکترونیک داده های بزرگ یک ابزار بسیار مفید برای رقابتی دنیای کسب و کار تجارت الکترونیک است.

به منظور آن را به کار، هر چند، شما نیاز دارید:

 1. اجازه کاربر خود را به جمع آوری داده ها (که توسط GDPR مورد نیاز).
 2. برنامه های داده های هوشمند که ارزش ارائه به مشتری خود را.
 3. برای نگه داشتن داده های کوچک، و در منطقه خود را از تجربه و تخصص عمل کند. همه نقاط داده ماده.

برای علامت های تجاری با استفاده از SaaS به سیستم عامل مانند BigCommerce، شما در حال حاضر دسترسی به ابزار های مفید به شما این امکان را حس از داده های مشتری خود را به عنوان جمع آوری شده در محل داده ها را برای تست A / B و آزمایش UX است.

در حال حاضر، مهم این است که برای شما به درون دایره خود را از صلاحیت عمل به منظور جلوگیری از مشکلات از داده های بزرگ و استفاده از آن به عنوان ابزاری برای رشد کسب و کار قدرت، راه خود را جدا از دیگر کسب و کار.

به عنوان تنها کمتر از 0.5٪ از اطلاعات در دسترس است که به رشد کسب و کار قدرت استفاده می شود، مجموعه ای خود را جدا از دیگر کسب و کار با استفاده از خرید آنلاین داده های بزرگ.

The BigCommerce Blog

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری