چرا خرده فروشی در حال مرگ است

چرا خرده فروشی در حال مرگ است

چرا خرده فروشی در حال مرگ است

eCommerce

 

خرده فروشی در حال مرگ است

دیدگاه پذیرفته شده عادی چرا آجر سنتی و کسب و کار خرده فروشی ملات انفجار این است که آمازون خارج اجرا و به سادگی خوردن ناهار همه است.

در حالی که این درست است که آمازون یک کسب و کار باور نکردنی ساخته شده است در اطراف تعدادی از مزایای رقابتی قابل توجهی و روند کشف محصول مصرف کننده است عمیقا تغییر با توجه به تصویب مصرف کنندگان از رسانه های تلفن همراه و اجتماعی - که ما را در کل داستان نیست.

نظر من این است خرده فروشان رنج می برند بیشتر از زخم خود وارد در پاسخ به تغییرات در تعادل بازار بین خرده فروش، مصرف کننده و نام تجاری.

ابتلا به یک چاقو سقوط

خرده فروشان overbuilt. دوره زمانی.

آنها overbuild نیست چرا که آنها احمق بودند و احساس هدر رفتن پول.

آنها overbuilt چرا که آنها به نشانه های اولیه از تصویب تجارت الکترونیک سریع و تأثیری که دستگاه های تلفن همراه را در steepening که منحنی تصویب از دست رفته.

که پیش بینی غلط اساسی همراه با استاندارد صنعت اجاره بلند مدت برای خرده فروشان بزرگ جعبه، پس از آن بیشتر با درآمد انتظارات عمومی رانندگی فروشگاه تهاجمی رول کردن برنامه تشکیل طوفان مناسب برای خرده فروشی آجر و ملات سنتی را تشدید کرد.

نتیجه؟ ظرفیت بیش از حد، تقاضا به اندازه کافی نیست.

اما پاسخ پس از آن به که ظرفیت مازاد خود وارد است که عمدتا.

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری مثل این؟

ما در یک ماموریت به ارائه کسب و کار مانند بازاریابی شما و راهنمایی فروش، ترفندها و صنعت پیشرو دانش برای ساخت بعد خانه نگه نام تجاری. هنوز یک پست را از دست ندهید. با ثبت نام در خبرنامه هفتگی ما.

 خرده-کننده مسابقه

در اکثر، اگر نه تمام صنایع، سود بلند مدت در طول زمان فشرده که در آن تنها کسانی که با کمترین هزینه مزیت و کمترین هزینه سرمایه تواند زنده بماند.

خرده فروشی هیچ تفاوتی ندارد. انبوه اما رسانه های خرده فروشی فقط کمک کرد برای سرعت بخشیدن به این فرایند است.

برای کاهش درد از ظرفیت مازاد، خرده فروشان چه شرکت در چنین شرایطی انجام دهد؛ آنها را مختل دیرینه تعادل و پا زدن کردن یک مسابقه  با فشردن تامین کنندگان خود را بدون رحمت.

اینجا چه اتفاقی افتاده:

  1. خرده فروشان خواستار حاشیه های بالاتر، کمک هزینه بازگشت، سهم بازار، دلار مدل های نشانه گذاری و صدها نفر دیگر "برنامه" است که همه به نفع خرده و پشته عرشه در برابر این شرکت مصرف کننده محصول.
  2. برای اضافه کردن توهین به جراحت، خرده فروشان نیز به برچسب زدن خصوصی متوسل شده و ضربه زدن کننده خود بهترین محصولات فروش به تصرف بیش از دلار حاشیه بر روی محصولات در حال حرکت سریع است.
  3. و آن را بالا خاموش، به منظور جذب ترافیک در جهان به طور فزاینده همگن، خرده فروشان به یک استراتژی از تنزیل بی پایان که تضعیف مارک های آنها حمل و موجب فرسایش حاشیه سود بسیار مورد نیاز صورت گرفته است. همه از آن یک حلقه بازخورد قرار می دهد که فشار بر مدیران خرده فروشی به فشار تامین کننده خود را حتی بیشتر ایجاد کرده است.

نه یک تصویر زیبا.

ضربه بزرگ بعدی

اگر شما تا کنون بیش از 15 دقیقه کار با خرده فروشان بزرگ به سر برد، شما می دانید آنها همیشه محصولات جدید ولع مصرف است.

آنها برای همیشه به کالا بعدی ضربه معتاد زیرا محصولات ضربه را چیزی که آنها بیشتر نیاز دارید: ترافیک پا.

بنابراین، به جای کشت و توسعه روابط با مارک های در حال ظهور با ارائه مشوق به نوآوری در کنسرت با خرده (آنها به شما خواهند گفت این اما هر نام تجاری جدید چگونه خود را رول کردن در "مگا فروشگاه X" رفت و از آنها بخواهید و می توانید صدای یک داستان متفاوت)، آنها مفاد قراردادی شدیدی که دقیقا برعکس آنچه شکننده، شرکت های جدید نیاز به موفقیت و ادامه نوآوری استقرار.

غذای آماده کلیدی است که خرده فروشان خود یک تهدید جدی به جریان خود را از محصول ایجاد کرده اند. همانطور که در بالا ذکر شد، آمازون است بدون شک یک تهدید عمده رقابتی، اما آنچه بیشتر مردم نمی دانند این است که خرده فروشان مشغول خفه خود است.

همه که ما را به جریان "مرگ خرده فروشی" لحظه ای منجر می شود.

توقف بیش از حد ساختمان. گسترش SaaS است در اینجا.

 

انطباق کسب و کار خود را به تغییر عادات خرید مصرف کننده و صنعت همیشه بیشتر رقابتی است.

گسترش SaaS به شما می دهد انعطاف پذیری شما نیاز به ایستادگی کردن، ارکستراسیون اطلاعات شما برای بهره وری عملیاتی و کل هزینه پایین مالکیت که اجازه می دهد، شما دلار دوباره اختصاص به صرف بازاریابی، و نه بدهی تکنولوژی نیاز دارند.

اولین قدم برای مهاجرت پلتفرم RFP است. قالب رایگان ما شامل بیش از 100 سوال به ارسال به تمام سیستم عامل شما با توجه به، از جمله:

  • خدمات میزبانی وب و امنیت
  • توسعه طراحی
  • بازاریابی و توسعه به Omnichannel

مطلع قالب. صرفه جویی در وقت خود. و شروع آینده تصحیح پشته تکنولوژی خود را.

مطلع قالب RFP رایگان خود.

 

Microbrands اعتصاب برگشت

این که آیا شما یک نام تجاری در حال ظهور و یا یک غول صنعتی هستند، در چند سال گذشته، گسترش ابزار SaaS به که یک شرکت را قادر به کنترل هر جنبه ای از زنجیره ارزش محصول مصرف کننده وجود دارد.

این که آیا آن در حال توسعه است و سپارش محصولات جدید و یا هدف قرار دادن و تبدیل مشتریان جدید، ابزار مانند BigCommerce، Mailchimp، و OptinMonster، ShipStation و بسیاری از بسیاری دیگر تا حد زیادی موانع ورود برای درک از، تولید، بازاریابی و انجام یک محصول مصرفی کاهش می یابد.

به عنوان نمونه زمانی است که شما به طرز چشمگیری موانع ورود برای صنعت داده پایین تر، یک موج جدید شروع یو پی اس در مدت کوتاهی پس وارد بازار شد.

مارک های جدید کاملا به معنای واقعی کلمه هر روز ظاهر میشوند.

در حالی که بسیاری از این مارک های شکست مواجه خواهد شد، آنهایی که واقعا نوآورانه موفق خواهد شد. و اکنون، به جای داشتن به امیدوارم که آنها بلند شدن توسط خرده فروشان بزرگ را برداشت، آنها می توانند شروع به فروش در عرض چند دقیقه با استفاده از BigCommerce.

بدون نیاز به اجاره وجود دارد. بدون نیاز به قراردادهای طولانی مدت. فقط ثبت نام برای یک محاکمه آزاد از پلت فرم تجارت الکترونیک مورد علاقه خود را، اتصال حساب MailChimp رایگان خود را و شما را در راه خود را.

محصول شرکت بزرگ مصرف بیش از حد اقتباس کرده اند.

در پاسخ به خرده فروشان تلاش در به دست آوردن اهرم در تامین کنندگان خود، محصول شرکت بزرگ مصرف خود ضد اقدامات خود را مانند ساختمان کانال ها مستقیم به مصرف کننده در حالی که بازیکنان کوچکتر از کسب و کار مجبور شده و یا تا به حال به طور چشمگیری کانال خود را تغییر می دهد راه اندازی کرده اند استراتژی.

در حال حاضر، به جای تکیه بر ترافیک پا از خرده فروشان، آنها می توانند مشتریان جدید با دقت میکروسکوپی هدف قرار دهند.

این مارک های مشابه می توانید سفارشات خود را مستقیما از طریق شبکه توزیع خود و یا بسیاری از بازیکنان 3PL قادر در بازار به انجام برسانند.

گرفتن دسترسی مستقیم به مصرف کننده نهایی است هرگز آسان تر از یک سو و از آن هرگز رقابتی تر در دیگر بوده است.

این تغییرات آخرین چیزی که خرده فروشان سنتی آجر و ملات مورد نیاز تحویل داده اند. رقابت بیشتر.

حمله از Microbrands

تجزیه و تحلیل عمیق شیرجه رفتن از ظهور microbrand با استفاده از بازاریابی بیش از حد هدفمند و درست به موقع توسط اسکات Belsky، CPO در نرم افزار Adobe.

خوانده شده در آن در متوسط ​​است.

"خرده فروشی در حال مرگ است،" و یا جنگ سه جبهه

آره، آمازون در حال خوردن ناهار خود، اما در حال حاضر علاوه بر تلاش برای دفاع در برابر دشمن قوی با یک مزیت مقیاس وسیع، خرده فروشان جنگ در دو جبهه بیشتر باز کرده اند تا:

  1. سرعت در حال ظهور علامت های تجاری که می پرش خرده فروشان به طور کامل مانند SA شرکت
  2. شرکت مصرف کننده محصول بزرگ است که به اندازه کافی از شرایط سخت گیرانه به آنها تحمیل شده توسط بزرگترین بازیکنان خرده فروشی داشته اند.

بنابراین، در حال حاضر خرده فروشان پیدا کردن خود را در جنگ مقابل سه در حالی که همه اقتصاد اساسی بدتر کسب و کار خرده فروشی.

این دستور غذا برای فاجعه است.

خرده فروشان هستند که توسط آمازون متعال در حالی که به مرگ یک هزار کاهش از مارک های جدید که در حال chipping دور در هر طاقچه قابل تصور و میکرو طاقچه قرار چماق.

جای تعجب نیست، تعداد موارد ورشکستگی خرده فروشی قابل توجهی افزایش یافته و بعید است که فروکش هر زمان به زودی است. در زمان نوشتن این مقاله در سال 2018، وجود دارد در حال حاضر 6 ورشکستگی فروشی بوده است.

پویایی مشخص شده در بالا هستند اختلالات کوتاه مدت به یک بازار در غیر این صورت سالم نیست. آنها تغییرات قابل توجهی و طولانی مدت است که تغییرات عمده فروشی در تاکتیک عامل، استراتژی کانال و اهرم های مالی نیاز خواهد شد.

از لحاظ تاریخی، تغییر در این مقیاس با این نسخهها کار ضعیف برای متصدیان.

The BigCommerce Blog

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری