چگونگی نوشتن یک نامه موفق اقدام برای کار در 2018

چگونگی نوشتن یک نامه موفق اقدام برای کار در 2018

چگونگی نوشتن یک نامه موفق اقدام برای کار در 2018

Applying for Jobs

 

این یکی از بدترین احساسات در جهان است. شما هفته صرف تکمیل رزومه کاری خود را و گر چه هنر نامه پوشش کامل، و شما در نهایت آماده به ارائه برنامه های خود را برای شغل رویایی خود هستید. اما زمانی که شما اسکن، صفحه مشاغل شرکت، وحشت شروع به ریختن بیش از شما. این کار به شما می خواستم به درخواست است که دیگر باز است. آن رفته. و به عنوان شما در صفحه نمایش لپ تاپ خود را در شوک خیره، شما نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم شما هرگز قادر خواهید بود برای پیوستن به شرکت رویای شما باشد.

چه باید به شما در این وضعیت انجام دهید؟ شما نمی توانید فقط جستجوی کار خود را بر روی مکث تا زمانی که شرکت موقعیت دوباره باز می شود. چگونه علاقه به پیوستن به یک شرکت زمانی که موقعیت که شما می خواهید در حال حاضر موجود نمی شما بیان؟

یکی از موثر ترین راه برای گرفتن توجه یک مدیر استخدام و دریافت پای خود را در درب با نوشتن نامه ای از علاقه به شرکت می باشد.

ارسال نامه ای از علاقه یک راه بسیار خوبی برای معرفی خود به یک شرکت است، و آن را نشان می دهد آنها شما مایل به گرفتن ابتکار عمل را به فعالانه رسیدن است. این می تواند نگه می دارد شما بالا از ذهن شروع می شود زمانی که شرکت استخدام برای این کار شما را در مورد و یا اگر آنها هر گونه فرصت های شغلی آینده است که می تواند مناسب نپرسید. اگر شما واقعا قابل توجه هستید، برخی از شرکت ها حتی ممکن است یک موقعیت ایجاد فقط برای شما.

بار دیگر، با ارسال نامه از علاقه می توانید به یک چت قهوه و یا یک مصاحبه اطلاعاتی با مدیر استخدام از تیم شما می خواهید برای کار منجر شود.

نوشتن یک نامه از علاقه برای تلفن های موبایل مانند یک راه آسان برای گرفتن پای خود را در درب در هر شرکت است، اما آن را فقط علاقه یک مدیر استخدام را زخم زبان زدن و با پاسخی اگر آن را در واقع با او طنین انداز است.

برای این کار، توصیه می کنیم پس از یک فرمول به نام مشکل تحریک را حل کند. آن بعد از یک چارچوب copywriting است قدیمی مدل و کمک کرده است یکی کارجو موشک وار رفتن پوشش نرخ پاسخ او را از 0٪ تا 55٪. ما آن را زیر گوشت.

چگونه برای نوشتن یک نامه از بهره

وادار یک مدیر استخدام به خواندن نامه شما، پاسخ به آن، و شما برای یک کار در نظر بگیریم، چهار عنصر بسیار مهم که شما نیاز دارید که شامل در نامه خود را از علاقه وجود دارد:

1. هوک مدیر استخدام با اثبات این که شما مشکل خود را درک کنید.

مدیران استخدام را استخدام نمی کنند مردم فقط به خوب. آنها مردم را استخدام برای کمک به آنها تیم خود را اجرا بهتر است. برای بلافاصله توجه یک مدیر استخدام با شتاب، شما باید نشان دهد که چگونه شما را در درک مشکلات او در تلاش برای حل کند، مانند قلاب زیر:

"به عنوان یک جانباز وبلاگ نویسی دو ساله در صنعت فن آوری بازاریابی در شرکت هایی مانند راه بازگشت و SlideBatch، من می دانم که چقدر سخت است خوب نوشتن. من هم می دانم چگونه به چالش کشیدن آن است که برای در Google پیدا. "

با توصیف تجربه مشابه شما را در کار فعلی یا قبلی خود را داشته ام، شما می توانید به او در یک سطح عمیق، که درگیر خواهد کرد و بی درنگ او را به خواندن بقیه نامه مربوط.

سخت ترین بخش این مرحله کشف مشکلات مدیر استخدام است. یکی از راه های آن را کشف کردن است با فهرست کردن مسئولیت این کار و از خود بپرسید که چرا این وظایف را به تیم خود مهم است. اگر شما تجزیه و تحلیل نگه دارید تا به شما در رسیدن به بن بست، شما معمولا پیدا کردن او نیاز وجود دارد.

2. تحریک مشکل به یاد بدهید استخدام او نیاز به یک راه حل.

چگونه می توانم شما را یک مدیر استخدام متوجه چه ارزش یک راه حل می تواند باشد؟ شما او را به یاد چه دردناک مشکلات او هستند. و به او تجسم مشکل مخوف او به وضوح که ممکن است، شما نیاز به خاص، درست مثل مثال زیر:

"با توجه به صفحه مشاغل HubSpot را، شما در حال حاضر استخدام، اما، در آینده، اگر شما به دنبال برای کسی که نه تنها می تواند تعامل مخاطبان با پست های وبلاگ روشن، موجز، و قانع کننده است، اما همچنین بهینه سازی آنها برای جستجو موتورهای، در حالی که هدف قرار دادن هر مهلت، شما می توانید روی من حساب. "

هنگامی که او متوجه می شود که چقدر درد او در واقع در، او را بیشتر از یک احساس فوریت باید آن را حل کند. و این را به او فشار برای پاسخ به شما دلیل این که شما ممکن است سریعترین مسیر او را به یک راه حل.

3. ثابت کنیم که شما راه حل را با یک مثال از مهارت و تجربه خود را.

اگر شما واقعا راه حلی برای مشکلات خود، شما باید به مدیر استخدام ثابت کند که چگونه مهارت های خود استفاده کردید، برای حل نقاط رنگ مشابه در تجارب قبلی. سپس، شما باید توضیح دهید که چگونه شما قادر خواهید بود به استفاده از آن آموخته را برای کمک به حل مشکلات فعلی اش است. اتمام مثال زیر:

"سال گذشته، در مسیر بازگشت، من این وبلاگ نویس انجام بالا بود، به نوشتن پست در هفته است که 7500 دیدگاه ها، 1000 سهام های اجتماعی، و 35 مشترکان جدید وبلاگ به طور متوسط ​​به دست آورد. سال قبل، در SlideBatch، من ابداع و یک استراتژی جدید کلمه کلیدی است که بازدید از این صفحه آلی برای ویژوال بازاریابی 101 سری وبلاگ ما 15 درصد افزایش یافته اجرا شده است.

من هر روز وبلاگ HubSpot را خوانده ام از من من کار بازاریابی محتوا آغاز شده، و من به درون، محتوای هستم، و بازاریابی ایمیل تایید شده، بنابراین من به شدت اعتقاد دارم که من قادر خواهید بود به زمین در حال اجرا اگر من به کار بر روی به HubSpot را بلاگ گروه یک روز.

آیا من می خواهم کشف کلمات کلیدی فرصت بالا و یا گر چه هنر پست های وبلاگ برای حمایت و توسعه مدل خوشه ستون جدید تیم خود را، من اعتماد به نفس مهارت و تجربه من می تواند کمک به تیم خود را سرکوب اهداف خود هستم. "

توسط کمیت دستاوردهای خود را و تحقیق نقاط درد این شرکت، شما در حال اثبات ارزش خود را. اما اگر شما فقط لیست مهارت های خود را و سابقه کار، شما تنها به رییس مربوطه که شما شکست خورده ام به تاثیر اثبات.

4. با خیالی آسوده درخواست به حرکت بر روی مرحله بعدی.

در پایان نامه خود را، شما باید علاقه خود را در بررسی فرصت های آینده بیان و یا درخواست خود را به شما در حفظ و بالا از ذهن زمانی که یک فرصت باز می شود تا مانند تماس به عمل زیر:

"من دوست دارم به یادگیری در مورد هر نقش آینده در تیم خود و یا برای یک موقعیت بعد از پایین جاده در نظر گرفته. رزومه من است، متصل شده و اطلاعات تماس با من در امضای ایمیل من در زیر ذکر شده است. ممنون بخاطر وقتی که گذاشتید! این یک لذت اتصال. "

این اقدامات پاسخ به مهم هستند زیرا آنها به او بگویید که چگونه به گرفتن توپ نورد. اگر شما مدیر استخدام چه باید بکنید بعد بگویید، پس از آن هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.

نامه به عنوان مثال بهره

همه با هم، یک حرف موفق از علاقه به نظر می رسد مثل این:

نامه الگو بهره

سلام [استخدام نام مدیر]،

به عنوان یک [X] ساله [شما حرفه] جانباز در [فضای شما کار می کنند در] صنعت در [شرکت برجسته ترین شما برای کار کرده ام]، من می دانم که چقدر سخت است به [درد نقطه # 1]. من هم می دانم چگونه به چالش کشیدن آن است که به [درد نقطه # 2].

با توجه به صفحه [شرکت] مشاغل، شما در حال حاضر استخدام نیست، اما در آینده، اگر شما به دنبال برای کسی که می تواند نه تنها [راه حل برای درد نقطه # 1]، بلکه [راه حل برای درد نقطه # 2 ]، می توانی روی من حساب کنی.

تاریخ و زمان آخرین [زمانی خاص] در [کنونی و یا قدیمی شرکت]، من بهترین اجرای] حرفه ای خود را]، [لیست مسئولیت شما را و تشریح تاثیرات شما ساخته شده است. بر چسب [بازه زمانی مشخصی] قبل، در [کنونی و یا شرکت قدیمی]، من [لیست مسئولیت شما را و تشریح تاثیرات شما ساخته شده است.

[نمایش استخدام بدهید که شما یک یادگیرنده حریص و شما به طور منظم با نگه داشتن اخبار شرکت]، بنابراین من به شدت اعتقاد دارم که من قادر خواهید بود به زمین در حال اجرا اگر من به کار بر روی [شرکت] تیم یک روز.

آیا من می خواهم [چه تیم در حال کار بر روی در حال حاضر]، من با اعتماد به نفس مهارت و تجربه من می تواند کمک به تیم خود را سرکوب اهداف خود هستم.

من دوست دارم به یادگیری در مورد هر نقش آینده در تیم خود و یا برای یک نقش به بعد از پایین جاده در نظر گرفته. رزومه من است، متصل شده و اطلاعات تماس با من در امضای ایمیل من در زیر ذکر شده است. ممنون بخاطر وقتی که گذاشتید. این یک لذت اتصال بود!

خالصانه،

[اسم شما]

مراحل را به قبل از ارسال نامه خود را از بهره

پس از پایان نوشتن نامه خود را از علاقه، شما باید مطمئن شوید که این شرکت در واقع آن را باز کنید. بنابراین قبل از ارسال نامه خود را، آن می شود ایده آل اگر کسی در تیم شخصا می داند که شما می باشد.

برای این کار، ارتباط و یا فارغ التحصیلان خود را که در شرکت کار می خواهیم به شما معرفی به مدیر استخدام تیم است. اگر شما نمی توانید انجام این کار، شما می توانید از مدیر استخدام در ارتباط اضافه کردن، به او بگویید که چرا شما می خواهید برای اتصال، و او را نامه خود را مورد علاقه ارسال.

Marketing

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری