20 تا از بهترین طرح های وب سایت که الهام بخش شما در سال 2018 خواهد بود

20 تا از بهترین طرح های وب سایت که الهام بخش شما در سال 2018 خواهد بود

20 تا از بهترین طرح های وب سایت که الهام بخش شما در سال 2018 خواهد بود

Web Design

 

هر یک بار در در حالی که، من در یک وب سایت که واقعا مرا متوقف کردن و فکر می کنم آمده است. بنابراین، من 20 نفر از آنها به شما نشان دهد.

این سایت مرزهای آنچه که شناخته شده ممکن است در وب است. این که آیا آن طراحی زیبا، قابلیت استفاده، تعامل، طراحی صدا، یا ارزش که سایت فراهم می کند، هر یک شاهکار در صنعت مربوطه آن، و چیزی به الهام گرفته شده است.

جای تعجب نیست، بسیاری از سازمان ها وجود داشته باشد به برجسته کردن این سایت ها و سهم آنها به وب را. برای کمک به سطح برخی از طرح های الهام بخش ترین، من جمع شده بودند 15 جایزه برندگان از جمله Awwwards، جوایز UX، وابسته به تار جوایز، SiteInspire، بهترین گالری وب سایت، و FWA - که راه خود را از طریق چندین جایزه سازمان های کلیدی ساخته شده است.

من هم پنج وب سایت های بیشتری که طرح صفحه فقط ساده سرد و ارزش یادگیری از.

 

همانطور که شما از طریق لیست فهرست، می دانم که هر یک از سایت برتری در راه خود را و به دنبال خدمت یک هدف منحصر به فرد. در حالی که یک سایت ممکن است یک نمونه عالی از طراحی بصری، یکی دیگر از ممکن است یک نمونه عالی از تعامل. این به این معنی نیست که همه از این سایت ممکن است "ماشین آلات تبدیل" و یا ایده طرح که شما به راحتی می توانید بیش از کپی به سایت شما.

در عوض، آنها راه های زیادی برای به دست آوردن برخی از وب سایت الهام بخش طراحی و بازاریابی برش لبه است که در گوشه های مختلف وب در حال وقوع را ببینید.

سلامت-فرم-Image.png

زیبا سایت برنده جایزه

1. خروجی

جایزه: سایت روز (2015/06/06)، Awwwards

نه تنها خوراک یک مفهوم جالب، اما همچنین دارای یک اعدام خیره کننده است که درک ما از آنچه در وب ممکن است به چالش می کشد. از طریق ترکیب خلاقانه از انیمیشن و ویدیو، سایت را غرق کاربر را به یک تجربه بسیار جذاب است. به عنوان یک سایت غیر معمول، آن را حاوی چند عنصر ویژگی منحصر به فرد و همچنین، از جمله ناوبری است که به عنوان یک نوار پیشرفت اسکرول دو برابر.

صفحه خانگی خوراک، یک برنده جایزه وب سایتویژه های Awwwards

2. crypton.trading

جایزه: سایت روز (2018/04/03)، Awwwards

دیدار crypton.trading، حسابدار ربات خود را.

Crypton.trading یک مرکز تجاری برای ارز رمزنگاری مانند Bitcoin اخبار، استفاده از هوش مصنوعی برای پیش بینی تغییرات در ارزش ارز و شناسایی فرصت های خرید و فروش کلید است. وب سایت بالا برای توسعه و طراحی آن نمره داده شد، به عنوان آن را به تدریج توضیح می دهد بیشتر از روش های توسعه دهنده بازدید کنندگان را پایین بیشتر حرکت کنید.

این برنده جایزه وب سایت باعث می شود بازدید کنندگان تکنولوژی ادراک احساس در خانه در حال حاضر تبریک Crypton انگلستان در سراسر صفحه اصلی، یک حرف در یک زمان به نظر می رسد.

صفحه خانگی از crypton.trading، یک برنده جایزه وب سایتویژه های Awwwards

3. ETQ

جایزه: سایت روز (2015/05/19)، Awwwards

ETQ طول می کشد یک رویکرد بسیار حداقلی به تجارت الکترونیک با سایت تکمیل نشده به پایین خود را با بزرگ، تصاویری فوتی و فوری محصول خود را. ساده، تخت، پس زمینه بر اساس رنگ همراه با کمک تایپوگرافی قوی برای حفظ تمرکز بر روی آنچه که دقیقا برای کاربران وجود دارد که برای دیدن: کفش.

صفحه خانگی از ETQ، یک برنده جایزه وب سایتویژه های Awwwards

4. Mikiya کوبایاشی

جایزه: سایت روز (2015/07/04)، Awwwards

Mikiya طراح محصول با یک نمونه کارها حداقلی است که کار خود را به نمایش می گذارد از طریق عکاسی قوی و انیمیشن های ظریف است. سایت کامل او در اصل ژاپنی ایجاد شد و پس از آن به زبان انگلیسی ترجمه، کمک به نشان دادن مقیاس پذیری بین المللی طراحی کرد.

صفحه خانگی از Mikiya کوبایاشی، یک برنده جایزه وب سایتویژه های Awwwards

5. در داخل ابی

جایزه: بهترین وب سایت موسیقی، 2016 جوایز وبی

گوگل آن را به خارج از پارک با این سایت بسیار تعاملی، که اجازه می دهد تا کاربران به گام به ابی رود استودیوز زدم. طراحی درخشان صدا، مکانیک ناوبری، و تصاویری مخلوط با معمول "گوگل استعداد" همه بازدید کنندگان به کمک قرعه کشی به این ویژگی وب به خوبی ساخته شده.

صفحه اصلی گوگل در داخل ابی، یک برنده جایزه وب سایتویژه های وابسته به تار جوایز

6. خودتان هستید: نیروی کار جدید موبایل

جایزه: سایت روز (2017/11/23)، بهترین گالری سایت

این وب سایت - اختصاص داده شده به همکاری ردبول با Citrix، یک شرکت نرم افزاری مبتنی بر ابر - شگفت انگیز است.

نیروی کار جدید تلفن همراه، سایت متعلق به خودتان هستید، با استفاده از عکاسی پانوراما به نشان دادن بازدید کنندگان چگونه خودتان هستید حمایت خودرو مسابقه جدید ردبول است. حتی اگر شما علاقه مندان به ماشین مسابقه نیست، انیمیشن هوشمندانه وب سایت برای توضیح یک تکنولوژی پیچیده خودرو سخت به چشم پوشی هستند.

صفحه خانگی از نیروی کار جدید موبایل توسط خودتان هستید، یک برنده جایزه وب سایتویژه های بهترین گالری سایت

7. تاریخ تغییر آب و هوا

جایزه: سایت روز (2015/06/23)، Awwwards

دنبال رد پای لوک ژاکه به عنوان وحشی لمسی شما را در طول این سفر بصری و آموزشی در مورد تاریخ تغییرات آب و هوایی جهانی است. مخلوطی از رسانه های تاریخی و انیمیشن منحصر به فرد کمک داستان.

صفحه خانگی از تاریخ تغییر آب و هوا، یک برنده جایزه وب سایتویژه های Awwwards

8. جاسوس

جایزه: سایت روز (2015/04/19)، بهترین گالری سایت

جاسوس می کند یک کار استثنایی از نظر بصری و به تدریج که داستان محصول خود را در یک راه ساده و آسان برای هضم. این یک چالش عمده برای بسیاری از راه اندازی است، به ویژه هنگامی که در حال معرفی مفاهیم جدید را به بازار موجود است. مردم می خواهند بدانند، "محصول خود را چگونه کار می کند؟ چرا من به مراقبت چیست؟" جاسوس پاسخ تمام این سوالات در حالی که به طور همزمان نشان دادن محصول خود و قانع کننده که کاربر را به خرید. به علاوه، آنها یکی از سایت های چند که در واقع اجرا "ربودن اسکرول" به درستی هستیم.

صفحه خانگی از جاسوس، یک وب سایت برنده جایزهویژه های بهترین گالری سایت

9. جنوب غربی: قلب سفر

جایزه: بهترین طراحی بصری - زیبایی، 2018 جوایز وبی

هنگامی که خطوط هوایی جنوب غربی می خواست ثابت کند مشتریان خود بودند "بیش از یک علامت دلار،" شرکت ایجاد یک وب سایت است که طرح با استفاده از اشکال از flightpaths مشتریان خود را مونتاژ شد.

این وب سایت، به نام قلب سفر، حتی اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به ایجاد آثار هنری خود را از سفر آنها ممکن است در گرفتن برنامه ریزی کنید. به این ترتیب، وب سایت جنوب غربی یک محصول از مسافران وفادار ترین آنها است.

صفحه خانگی از قلب سفر با خطوط هوایی جنوب غربی، یک برنده جایزه وب سایتویژه های وابسته به تار جوایز

10. مجله بافته شده

جایزه: سایت روز (2015/04/04)، بهترین گالری سایت

بافته شده یک نشریه آنلاین است که جشن هنرمندان، صنعتگران، و سازندگان طور یکسان است. به نظر من، آنها نشان دهنده یک تایید است که انتشارات تواند (و باید) زیبا، سایت های با محتوای آسان به عنوان خوانده شده. رایگان از حواس او را پرت مانند پاپ آپ و تبلیغات مزاحم، این سایت همه چیز در مورد تجربه خود محتوا.

ویژه های بهترین گالری سایت

باقلا سبز 11. JOHO است

جایزه: FWA روز (2015/08/07)، جوایز وب سایت مورد علاقه

وب سایت برای باقلا JOHO است تصاویر باور نکردنی، تعامل، داستان گفتن، طراحی بصری، و بیشتر از همه، مهندسی صدا. این همه با هم آمده برای ایجاد یک سایت فوتی و فوری، عاطفی، و جذاب است که داستان سفر یک دانه قهوه می گوید.

صفحه خانگی باقلا سبز JOHO، یک برنده جایزه وب سایتویژه های FWA

12. NOWNESS

جایزه: بهترین فرهنگی وبلاگ / وب سایت، 2017 جوایز وبی

Nowness است که شاید جالبترین وبلاگ ویدئویی سپاری در اینترنت امروز. که یک لقمه بود ... چه تمام معنا است؟

طبیعت "جمعسپاری" NOWNESS بخشی از آنچه در آن جایزه برنده می سازد. این به این معنی ترین از محتوای آن می آید از معماران و طراحان مستقل - روشی محبوب برای کسب و کار به انتشار مطالب. NOWNESS همچنین یک وبلاگ ویدئویی، به این معنی که تمام محتوای وبلاگ خود در فرمت های تصویری. با هم، این کیفیت های کمک به ایجاد یک مرکز Nowness فریبنده برای داستان است که با نام تجاری در همه جا در تلاش برای گفتن.

ویژه های وابسته به تار جوایز

13. ویرجین امریکا

جایزه: اکثر تکامل صنعت ویژه، 2014 جوایز UX

در جهانی که وب سایت شرکت هواپیمایی شناخته شده است با مسائل عمده قابلیت استفاده سرند شود، ویرجین امریکا یکی از بهترین وب سایت های که هل قابلیت استفاده، قابلیت دسترسی، و طراحی پاسخگو به جلو است. در واقع، آن را به عنوان اولین وب سایت هواپیمایی واقعا پاسخگو، یک سابقه جدید در صنعت نام برده شده است.

صفحه خانگی ویرجین امریکا، برنده جایزه وب سایتویژه های جوایز UX

14. جهانی سوئیس

جایزه: بهترین رابط کاربری، 2015 جوایز وبی

هواپیمایی دیگر. چه اتفاق می افتد؟ بله، خطوط هوایی سوئیس ساخته شده است یک سایت فوق العاده همهجانبه است که داستان خود را می گوید و توصیف آنچه در آن است برای پرواز با آنها - و آنها به سادگی بیش از حد بزرگ یک کار نادیده گرفته شود. تصاویری قوی و انیمیشن معرفی کاربران به بخش های مختلف سایت است که با اطلاعات فراتر از فروش معمول و بازاریابی زمین است که امروز تا مشترک بسته بندی شده.

صفحه خانگی جهان از سوئیس، یک برنده جایزه وب سایتویژه های وابسته به تار جوایز

15. Reductress

جایزه: بهترین طنز وب سایت، 2018 جوایز وبی

این که سخت نیست به کسی خنده در اینترنت؛ بسیار از آنچه می خوانیم و مصرف آنلاین به معنای سرگرم کننده است. اما آن سخت است برای انجام آن به طور مداوم برای مخاطب بزرگ است. ساخت وب سایت خود را به یک ملک با کیفیت - Reductress یک نشریه فکاهی که عناوین و تجربه خواندن طور کلی بالای لایه در بخش طنز است.

ویژه های وابسته به تار جوایز

دیگر طراحی وب سایت دانلود

16. حداقل

حداقل طول می کشد یک رویکرد بسیار جسورانه به راه است که آنها نمایش محتوای خود را، اعمال نفوذ یک طراحی مبتنی بر شبکه وب سایت، تایپوگرافی بزرگ، و تمام عرض، تصاویر با کیفیت بالا. سایت خود را به عنوان یک مثال واقعا خوب برای چگونه به درستی اجرا یک ساختار شبکه حالی که هنوز حفظ سلسله مراتب بصری زیبا در طراحی است.

 

17. گیوم توماسی

به عنوان یک عکاس در مونترال، گیوم توماسی ساخته شده است یک نمونه کارها که واقعا مناسب به خانه عکاسی منحصر به فرد و هیبت الهام بخش است. سبک عکس سورئال او توسط طراحی ساده نمونه کارها، تخت، خالی، و حداقلی خود که مکان تمام از تمرکز بر کار خود قرار داد.

ناوبری سری منحصر به فرد او همراه با معرفی اثر هنری-گالری الهام گرفته و تعاملات پیمایش کامل عملکرد یک تجربه یادآور که از یک گالری واقعی است.

صفحه خانگی گیوم توماسی، یک وب سایت سرد با استفاده زیادی از عکاسی

18. منطقه

این آژانس تجاری طول می کشد تصاویر آن به طور جدی، و آن را باید - آن دسته همه کانال های رسانه برای مشتریان خود. وب سایت منطقه، به تنهایی، یک سفر از طریق برخی از آثار هنری زیبا ترین و عکاسی شما تا به حال دیده ام.

این کاشی تحریک آمیز به سرعت در حال تغییر عنوان اکتشاف به شما وب سایت، و wackier به نظر می رسد، علاقه مند بیشتر شما را در یادگیری در مورد کار گذشته خود شود.

صفحه اصلی این منطقه، یک وب سایت شرکت سرد با طرح های انتزاعی

19. Tej در Chauhan های

Tej در Chauhan های آثار هنری امپرسیونیسم را به یک مدل کسب و کار با این وب سایت جذاب تبدیل شده است. هر تصویر در صفحه اصلی این محصول توسعه دهنده اسلاید برای پوشش تصویر قبلی، ارائه زمینه کمی در اطراف جسم شما در حال حاضر در مقابل شما می بینید.

اما این است که فقدان زمینه نیست دقیقا چه چیزی باعث می خواهید بیشتر بدانید؟ شعار، "سوغاتی از آینده نزدیک،" نشان می دهد این اشیاء بخشی از خط تولید خود را - و فرصتی برای شما برای دریافت این اشیاء نوآورانه به زندگی شما.

صفحه خانگی از Tej در Chauhan های، طراحی وب سایت شرکت زیبا با عکاسی انتزاعی

20. آماندا Martocchio معماری

یک شرکت معماری ممکن است در توسعه وب تخصص نیست، اما وب سایت خود را هنوز هم باید تعهد خود را نشان می دهد به طراحی بصری خشنود. آماندا Martocchio با این وب سایت زرق و برق دار به قلب و جو در زمان است.

این هیچ راز که آماندا Martocchio معماری را دوست دارد کار خود را - به هر تصویر در صفحه اصلی از وب سایت خود را یک شات دلربا از خانه های این شرکت طراحی شده است. برچسب وب سایت هر خانه شما حرکت را از طریق با نوع طراحی است که، در نظر گرفته شد همراه با زوایای متعدد به هر ساختمان.

صفحه خانگی آماندا Martocchio معماری، یک وب سایت شرکت با عکاسی زیبا

آیا می خواهید وب سایت بیشتر از نمونه های طراحی؟ این صفحات را محصول شگفت انگیز شما می خواهید برای کپی کردن بلافاصله.

نمونه هایی از صفحه درخشان، وبلاگ، و طراحی صفحه فرود

 

Marketing

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری