چگونه نقد و بررسی مشتریان را 157٪ در فروشگاه آنلاین افزایش دهیم؟

چگونه نقد و بررسی مشتریان را 157٪ در فروشگاه آنلاین افزایش دهیم؟

چگونه نقد و بررسی مشتریان را 157٪ در فروشگاه آنلاین افزایش دهیم؟

eCommerce

 

امروزه، بررسی ماده تر از همیشه. در واقع، بیش از 85 درصد از بزرگسالان آمریکایی می گویند بررسی های آنلاین اعتماد به همان اندازه که توصیه های شخصی.

در HubSpot را، ما می دانیم بررسی برای منجر رانندگی به محصول ما را در وهله اول مهم هستند. اما ما در حال شروع به رسمیت شناختن اهمیت از بررسی در پایان سفر یک خریدار، و همچنین.

 

وب سایت های بررسی رتبه فوق العاده خوبی در گوگل برای شرایط خرید نرم افزار-قصد ما در مورد مراقبت، مانند "نرم افزار CRM"، "بهترین نرم افزار CRM" و "سیستم های CRM".

جستجوی افراد برای شرایط مانند این آماده برای خرید نرم افزار CRM هستند و به عنوان یک نتیجه، شدت به احتمال زیاد به نوبه خود به مشتریان.

شما به سختی می توانید گوگل برای خدمت به این مطلب اولین بار سرزنش می کنند. با بیش از 500 ارائه دهندگان نرم افزار CRM، آن را سخت برای مشتریان به هاپ از فروشنده به فروشنده را انتخاب کنید CRM است. آنها نیاز به یک منبع خاص که لیست نرم افزار CRM بالا.تعدادی از سایت های که در این فرصت با حروف بزرگ.

با این سایت بررسی تسلط جستجو برای تقریبا هر کلمه کلیدی CRM با قصد تجاری، ما نیاز به بهبود حضور ما در این وب سایت و رشد بررسی مشتریان ما است.

در اینجا، ما شما را از طریق تجربه ما به راه رفتن انتخاب بهترین کانال برای جمع آوری بررسی، طراحی بررسی ایمیل های درخواست برای رشد بهینه و در حال توسعه یک استراتژی کسب بررسی قوی است که شرکت ما به سه نفر در نرم افزار CRM سایت های بررسی افزایش می یابد.

بهترین کانال را برای مجموعه نقد و بررسی

ما آزمایش از تعدادی از کانال های مختلف برای جمع آوری بررسی. در نهایت، ایمیل، حوادث، و بررسی و تحریک بر اساس استفاده از محصول موثر ترین را ثابت کرد.

1. ایمیل

ایمیل به یک جزء اصلی در HubSpot را است، و ما اغلب با مشتریان خود از طریق ایمیل ارتباط برقرار کنید. این به نظر می رسید مانند کانال آشکار برای ما به برای بررسی مشتری بپرسید.

ما قادر به شناسایی گروه های اصلی از کاربران خواهد بود که یک جا بزرگ را برای بررسی بپرسید بود.

گروه اول ما ایمیل فرستاده برای بررسی مروج NPS ما بودند - یک گروه از مردم که به ما رای بسیار هنگامی که پرسیده شد چگونه به احتمال زیاد آنها به ما توصیه به یک دوست.

گروه دوم ما برای بررسی ایمیل فرستاده افرادی که به تازگی لذت از استفاده از محصولات ما تجربه کرده بودند. به عنوان مثال، زمانی که کسی یک معامله در ما CRM (دینگ) بسته است، که زمان خوبی به آنها را بپرسید برای نوشتن یک بررسی در مورد ما بود.

این دو گروه از مردم، و کانال از ایمیل، حیاتی در جهت جمع آوری بررسی به صورت مداوم، از آن دسته از افرادی استخراج شد ارزش از محصولات ما شد.

2. در برنامه

با استفاده از نرم افزار خود را به درخواست کاربران برای بررسی محصول خود را در نرم افزار یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای جمع آوری بررسی است. شما می توانید تست درخواست از مردم به بررسی محصول خود را در زمان های مختلف بر اساس اعمال خود. در HubSpot را، ما از مردم خواست تا ما بررسی در مناسبت بعد از آنها یک معامله در HubSpot را CRM بسته است. نمایش مشخصات عمومی نیز این کار را گاهی اوقات کسی که پس از یک عکس برای افزایش بررسی در مکان هایی مانند فروشگاه App منتشر کرده است.

3. رویدادها

رویدادها کانال هسته دیگر ما مورد استفاده برای رشد بررسی های ما بودند. هر ساله هزاران نفر از مشتریان HubSpot را حضور در رویداد بین المللی به درون ما در بوستون است. ما مشکوک این امر می تواند یکی دیگر از مکان بزرگی برای ما به جمع آوری بررسی، به عنوان یک مقدار بالا از ترافیک پا از مشتریان HubSpot را وجود دارد.

125 بررسی مثبت در سه روز

اهرم رویداد بین المللی به درون ما، که در آن ما یک تن از مشتریان راضی و همکاران، تبدیل به یک خیابان موفق برای جمع آوری بررسی. ما می دانستیم گرفتن بسیاری از بررسی در چند روز می تواند فاصله بین ما و کسانی که ما با در فضای CRM رقابت نزدیک است.

در طول این دوره از سه روز، ما بررسی مشتری بر روی Capterra جمع آوری شده و با استفاده از iPads G2Crowd در منطقه ای از این رویداد که در آن مشتریان HubSpot را جمع میشوند.

به عنوان یک نتیجه، ما بررسی 125 برای محصولات HubSpot را جمع آوری شده. این ما را قادر به پیش افتادن از شماره Zoho و زیرک مروری بر Capterra.

ما در سوم CRM ترین بررسی در Capterra، با وجود اینکه خیلی بعد به فضای CRM از بسیاری از رقبای ما شد.

سه چیز را آموخته ایم در مورد درخواست برای نظرات

هنگامی که درخواست برای بررسی، ما نه تنها متفاوت از کانال های ما استفاده می شود برای رسیدن به مشتریان - ما نیز متفاوت طراحی و کپی از درخواست های ما.

سه درس مهم از آزمایش های گسترده A / B به دست وجود دارد. به عنوان یک نتیجه از تلاش های ما، ما شاهد افزایش استثنایی در مقدار از مردم حاضر به نوشتن یک بررسی.

اگر شما می خواهید به درخواست مشتریان خود را برای یک بررسی، شما می خواهید به توجه داشته باشید از سه درس زیر است.

1. مردم پاداش برای ترک یک بررسی آثار شگفتی

ما یک تست A / B از طریق ایمیل زد برای پیدا کردن اگر پاداش به مشتریان بیشتر احتمال دارد که ما را نقد کنند. برای گروه فعال، ما یک آمازون کوپن هدیه $ 10 به ده نفر اول که به ما بررسی ارائه شده است. در گروه کنترل، با استفاده از همان طراحی و کپی تقریبا یکسان، اما حذف اشاره از پاداش.

شانس یک پاداش کوچک تعداد بررسی ما توسط متناوب افزایش + 733٪ . با وجود افزایش بزرگ در مقدار از بررسی که به سمت چپ، با کیفیت بالا از بررسی که به سمت چپ تغییر نکرده است.

به طور معمول، نرخ مکالمه ما برای ایمیل بررسی غرفه می فرستد در 3 درصد، اما زمانی که یک پاداش ارائه شده بود، آن را به 25 درصد افزایش یافت. با اشاره به پاداش در خط موضوع را حس کنجکاوی مردم اوج نمی (نرخ باز همان بود).

برخی از پاداش ممکن است بیشتر با مشتریان خود را از دیگران طنین انداز و بهبود نتایج خود را. ما توصیه می کنیم تست کردن پاداش های مختلف برای دیدن آنهایی که به دست آوردن بهترین نتایج. پاداش بالقوه عبارتند از آمازون، iTunes، Panera، هدف، یا ویزا کارت هدیه بین المللی مجازی. Rybbon ادغام با HubSpot را به این فرایند بدون درز.

یک نکته جالب توجه این است که بسیاری از سایت های بررسی اجازه نمی دهد شما را به پاداش دادن به مشتریان برای ارائه یک بررسی. این یک مسئله بحث برانگیز در فضا بررسی است. قبل از ارائه به مشتریان پاداش در ازای بررسی شرکت شما، بهتر است که برای بررسی از دستورالعمل بررسی ارائه شده توسط آن وب سایت بررسی خاص است.

2. فرمت از مسائل بپرسید

ما می خواستیم برای پیدا کردن چه نوع از ایمیل های بهترین کار وقتی که درخواست مشتریان به ما را بررسی کند. برای انجام این کار، ما ایمیل های متعدد با طراحی فانتزی حفره دار و در برابر یکدیگر کپی کنید.

 

اما با وجود تلاش ما در copywriting است و طراحی، هیچ چیز و همچنین به عنوان یک ایمیل ساده و ساده بدون کپی قشنگ یا طراحی جذاب کار کرده است. این ایمیل با متن ساده (سمت چپ) بدون طراحی یا کپی عجیب است که قلب از مشتریان ما به دست آورد.

3. شما باید به آن را آسان برای افرادی که به شما بررسی

آوردن مشتریان از طریق جریان مناسب برای مجموعه بررسی برای یک نرخ تبدیل بالا بسیار مهم است. از طریق تست A / B، ما که آیا ارسال مردم به یک صفحه پروفایل یا بررسی صفحه مجموعه می احتمال آنها را تحت تاثیر به ترک یک بررسی ارزیابی شده است.

ما یک گروه از مشتریان به صفحه مشخصات ما در بررسی های سایت آورده (جریان A، زیر). در اینجا، آنها را به کلیک بر روی یک تماس به عمل قبل از اینکه برای بررسی خود از نرم افزار ما خواسته است. ما یک گروه دیگر از مشتریان به سمت راست به روند جمع آوری بررسی (جریان B، در زیر) ارسال می شود. هنگامی که مردم از طریق از ایمیل کلیک، آنها قادر به ترک بررسی خود حق دور بودند.

ما در بر داشت داشتن مراحل حداقل ممکن بیشتر برای مجموعه بررسی موثر بود. مرحله اضافی در جریان یک منجر به نرخ افت در منطقه90٪ . این فوق العاده مهم به آن را آسان برای مردم را به ترک یک بررسی، در غیر این صورت آنها آن را انجام نمی دهد.

ما درباره ما چگونه باید بررسی مشتری از در حال اجرا این آزمایشات جمع آوری به دست. یکی پاداش تنهایی نرخ تبدیل خود را از افزایش 3 تا 25 درصد . اما، حتی با همه چیز ما از آزمایش های ما به دست، ما متوجه با استفاده از ایمیل برای رشد کافی نبود.

داشتن یک محصول Freemium کار به نفع ما. ما به دست آوردن کاربران بسیار بیشتری نسبت به بسیاری از رقبای ما به دلیل CRM ما یک محصول رایگان است. این بسیار مفید است که آن را به بررسی جمع آوری می آید، که شما یک استخر بسیار بزرگتر از کاربران بپرسید.

درخواست مشتریان برای ما بررسی نه تنها به کسب مشتری کمک، آن را نیز کمک کرد تیم فروش ما معاملات نزدیک تر و رشد ترافیک وب سایت ما.

ما یک آزمایش SEO که در آن ما نشانه گذاری بررسی طرح به صفحات محصول ما اضافه زد، و این 10٪ افزایش یافته کلیک به آن صفحه.

داشتن یک استراتژی کسب بررسی بسیار برای ما در HubSpot را سودمند بود. امیدوارم، شما می توانید برخی از آموخته های ما برای افزایش بررسی مشتری خود را استفاده کنید.

چگونه به استفاده از برنامه های وفاداری مشتری

  یاد بگیرند که چگونه به استفاده از برنامه های وفاداری مشتری

Marketing

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری