چگونگی ارزیابی تاثیر AMP در سئو شما (و چگونگی بهبود آن)

چگونگی ارزیابی تاثیر AMP در سئو شما (و چگونگی بهبود آن)

چگونگی ارزیابی تاثیر AMP در سئو شما (و چگونگی بهبود آن)

Digital Marketing

 

AMP_Impact_SEO

از آنجا که گوگل شتاب راه اندازی صفحات تلفن همراه، و یا AMP، برای کمک به توسعه دهندگان ایجاد وب سایت های سریع، تصویب تا 25 میلیون دامنه افزایش یافت. در مجموع، این حوزه بیش از 4 میلیارد صفحه شتاب همراه در آن زمان راه اندازی شد.

 

مرحله 1: اعتبارسنجی شما صفحه AMP

این ممکن است برای راه اندازی صفحات AMP خود را و نه در نظر گرفته شود "معتبر". این یک گام شما نمی توانید در داشتن اجرای AMP موفق جست و خیز است. AMP یک کد خاص است که به کار در یک راه خاص و هیچ کلید های میانبر وجود دارد. اگر شما این سخت است برای دریافت AMP و در حال اجرا را در سایت خود کار می کرد، سپس آن را قطعا به ارزش زمان خود را به اعتبار صفحات AMP خود را.

این تایید فنی اولین گام در تضمین صفحات خود را در نتایج جستجو نشان می دهد، و در حالی که آن را به یک بیت از یک ورزش است، آن را به شما زمان زیادی را پایین جاده را ذخیره کنید اگر شما را در این مرحله اول است. (برای بقیه این پست، من فرض که شما AMP در سایت مطالب خود را اجرا کرده ام.)

بنابراین، چگونه شما در مورد انجام می کنید؟ سه مرحله ساده به اعتبار AMP ها شما وجود دارد:

ساده ترین راه برای اعتبار آمپر به استفاده از فرمت اختصاصی AMP گوگل کروم.
استفاده از ابزارهای برنامهنویس Chrome است.
با استفاده از اعتبار سنج رسمی AMP برای تعیین اشکالات و یا مسائل بالقوه.

مرحله 2: افزایش فنی

برای صفحات AMP خود را به رتبه، آنها باید عبور حداقل معیارهای کیفیت گوگل برای اولین بار.

به عنوان گام بعدی، شما باید این گزارش کنسول جستجوی Google AMP برای هر گونه مسائل بالقوه با صفحات خود را چک کنید.

AMPtest1

اما، که فقط یک دلیل برای استفاده از آن است.

دیگر این است که به بررسی چگونه رقبای خود استفاده آمپر. به خصوص، برای کشف اینکه آیا آنها با استفاده از هر ویژگی های اضافی برای گسترش یا بهبود تجربه کاربر.

یک مثال رایج در اینجا نشانه گذاری طرح است. سازمان ها از آن را به مطالب ایستادگی کردن در SERP. و یک بررسی سریع با اعتبار سنج گوگل AMP آشکار خواهد شد در صورتی که مورد با رقبای خود را است.

AMPtest2

چه چیزی بیشتر، این گزارش همچنین به شما اجازه تجزیه و تحلیل آنچه نشانه گذاری خاص آنها را بر روی صفحه استفاده می شود:

AMPtest3

طرح ها و سایت، ساختار مثال دیگری است. تمرکز آمپر بر سادگی، درست است. اما که گفت، شما می توانید بسیاری از اجزای اضافی شامل: الف) گسترش اطلاعات شما ارائه، و ب) ارائه یک تجربه کاربری بهتر است.

و پس از آن، ویژگی های جدید و آینده مانند توانایی اضافه کردن سفارشی جاوا اسکریپت وجود دارد و یا شامل داستان AMP که در آن ناشران محتوای یک فرمت تلفن همراه برای ارائه اطلاعات به موقع با تصاویری شیر از طریق به عنوان داستان های مراجعه کننده به.

چه فریبنده در مورد آن این است که، بر خلاف همتایان رسانه های اجتماعی خود، داستان AMP به طور مستقیم در SEPRs نمایش داده خواهد شد، به شما گزینه های بیشتری برای افزایش دید جستجو.

AMP2

باز هم، صفحات تجزیه و تحلیل رقبا، یا با مراجعه به آنها به طور مستقیم و یا بررسی کد، می توانید ایده های در مورد چگونه شما می تواند دارایی های خود را به یک سطح کاملا جدید و برجسته در یک جستجو را بسازد.

Blog

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری