نکاتی برای سئو املاک و مستغلات: 10 راهکار برای جذب ترافیک ارگانیک و مشترک در سال 2018

 نکاتی برای سئو املاک و مستغلات: 10 راهکار برای جذب ترافیک ارگانیک و مشترک در سال 2018

 نکاتی برای سئو املاک و مستغلات: 10 راهکار برای جذب ترافیک ارگانیک و مشترک در سال 2018

Search Engine Marketing

 

املاک و مستغلات نکات جستجوگرها: 10 راه برای کسب ترافیک آلی و فرصت های در سال 2018
املاک و مستغلات همواره بسیار رقابتی کسب و کار و اگر هر چیزی، ظهور گوگل تنها به آن اضافه شده است. این روزها، آن را فوق العاده آسان برای خریداران و فروشندگان به طور یکسان به استفاده از نمایش داده شد موتور جستجو برای قرار دادن بهترین عوامل محلی است. اگر کسب و کار املاک و مستغلات خود را در رتبه بندی جستجو ظاهر نشد، آن را به عنوان به خوبی ممکن است نامرئی شود.

البته، راه های مختلفی برای به دست آوردن دید، از جمله تبلیغات پرداخت وجود دارد. در حالی که تبلیغات پرداخت ضروری است، پست امروز است که به تمرکز بر روی ترافیک به دست آورده و منجر-که شده است، توجه موتور جستجو شما می توانید ارگانیک تولید کند.

10 نکته برای عوامل املاک و مستغلات

در اینجا 10 راهنمایی های ما برای عوامل موثر املاک و مستغلات راه هایی برای ایجاد نتایج آلی در سال 2018 و فراتر از آن است.

قرار دادن موبایل اول

حرفه ای جستجوگرها به مدت طولانی "اولین تلفن همراه" استراتژی حمایت. در سال 2018، گوگل به طور فعال جریمه سایت های که رابط های خیلی خوب همراه ندارد مطمئن شوید که:

   • سایت خود را به نظر می رسد خوب در تمام دستگاه و تمام مرورگرها.
   • کاربر اختصاص به انجام پیمایش بسیار اطلاعات مورد نظر را پیدا
   • همه دکمه ها و لینک خود را آسان به کلیک کنید، حتی از یک دستگاه تلفن همراه.
   • بارهای صفحه خود را به سرعت در دستگاه های تلفن همراه

پیاده سازی AMP

به چفت بر روی نقطه قبلی ما، آن حیاتی برای صفحه خود را به بار به سرعت و به انجام بهینه. سرعت بارگذاری هر دو عامل رتبه در جستجوگرها و یک عنصر کلیدی از تجربه کاربر است. توجه داشته باشید که بسیاری از کاربران تمایلی به صبر بیش از سه ثانیه برای صفحه خود را به بار می باشد.
یک راه برای اطمینان با سرعت سریع بارگذاری تلفن همراه؟ در آغوش فن آوری AMP برای همه لیست خود را. AMP یک زبان برنامه نویسی طراحی شده برای اطمینان از سرعت و عملکرد است، و آن را یک راه ساده برای از بین بردن هر گونه مشکلی با بار بارگذاری کند است.

مطلع امنیتی اس اس ال

یکی دیگر از عوامل عمده رتبه بندی امنیت سایت است. به عبارت ساده، کاربران می خواهند بدانند که، زمانی که آنها ارائه اطلاعات شخصی، آن را به رفتن به هک یا دیده می شود توسط مردم اشتباه است. این امر به ویژه در سایت های املاک و مستغلات، که در آن معاملات اطلاعاتی مشترک هستند مهم است.
SSL و HTTPS پروتکل امنیتی توصیه می کنیم بسیار است. مطمئن شوید که شما از این فن آوری در آغوش برای اطمینان از سایت املاک و مستغلات خود را برای کاربران خود را امن است.

برو محلی

این یک شوخی در محافل SEO وجود دارد، که همه جستجوی محلی است. این تا حد زیادی به که این درست است. بدیهی است، عوامل املاک و مستغلات می خواهید به خریداران و فروشندگان در یک منطقه خاص جغرافیایی کشف شود. یکی از راه های انجام این کار آن مطمئن شوید مطالب خود را دارد کلمات کلیدی جغرافیایی خاص.

برخی از نمونه های بهینه سازی جستجوی محلی عبارتند از:

   • [شهر] املاک و مستغلات
   • [شهر] خانه برای فروش
   • [شهر] لیست املاک و مستغلات
   • [شهر] مشاور املاک
   • [شهر] عامل املاک و مستغلات

4. نوشتن پست های وبلاگ

یکی دیگر از ضرب المثل SEO قدیمی: محتوا پادشاه است. در واقع، یکی از مهم ترین راه های که شما می توانید به نفع موتورهای جستجو حفظ است برای نوشتن پست های وبلاگ در مورد خانه شما فروش، و در مورد محلی بازار املاک و مستغلات به طور خاص.

به یاد داشته باشید که پست های وبلاگ به منظور، در درجه اول، به اطلاع. مطمئن شوید شما آموزشی و جذاب، صرفا فروش محور نیست.

استفاده از تصاویر و فیلم ها

بسیاری از عوامل لازم نیست که از اهمیت تصاویر قانع کننده یادآوری شود. بدیهی است، لیست خود را همیشه باید شامل عنوان بسیاری از عکس خانه بزرگ که ممکن است، از جمله تصاویر از هر دو فضای داخلی و بیرونی.

اطمینان حاصل کنید که تصاویر خود را بهینه سازی شده، بیش از حد که به معنی نام کلمه کلیدی غنی تصویر، برچسب ها دگرساز، و برچسب عنوان.

و توجه داشته باشید که یکی دیگر از فیلم شکل مهمی از محتوا است، به ویژه برای نگه داشتن مردم در وب سایت خود را برای مدت زمان طولانی تر مفید است. (این است که به نام زمان ماندگاری، و آن را یک عامل کلیدی رتبه بندی گوگل است.)

اضافه کردن به دایرکتوری های محلی

استناد محلی انتقادی و برای عوامل املاک و مستغلات، آنها سخت نیست به آمده است. فقط مطمئن شوید که شما در حال استفاده مناسب از املاک و مستغلات دایرکتوری از جمله:

   • Trulia به
   • زیلو
   • redfin را
   • Homes.com
   • دایرکتوری های دیگر املاک و مستغلات است که دریافت ترافیک
  1. فعال باشد در رسانه های اجتماعی

درگیر شدن با خریداران و فروشندگان محلی در رسانه های اجتماعی یکی دیگر از راه های مهم برای تولید ترافیک آلی است. ما به همراه داشتن یک حضور در این شبکه ها:

   • فیس بوک
   • توییتر
   • نمایش مشخصات عمومی
   • لینک
   • اسنپ ​​چت (اگر شما در حال هدف قرار دادن خریداران جوانتر)

توجه داشته باشید که این تنها کافی نیست به ثبت نام برای یک پروفایل رسانه های اجتماعی است. توزیع محتوا به طور منظم کلیدی است.(برای ایده های محتوا، به توصیه های قبلی ما در مورد پست های وبلاگ، تصاویر و فیلم ها بازگشت.) همچنین مطمئن شوید بایوس رسانه های اجتماعی خود بهینه سازی شده برای برخی از آن کلمات کلیدی محلی ما قبلا ذکر شد.

به دنبال نقد آنلاین

هنوز هم یکی دیگر از راه های مهم برای افزایش رتبه بندی شما است برای ایجاد اعتبار از طریق بررسی مثبت آنلاین. فیس بوک و گوگل دو سیستم عامل بررسی شما به خصوص می خواهید به تمرکز بر روی هستند.

اطمینان حاصل کنید که شما به طور فعال دنبال بازخورد از مشتریان خود را. یکی از استراتژی پیشنهاد می کنیم ایمیل مشتریان راضی ترین و درخواست آنها را برای بازخورد صادقانه است. مطمئن شوید که شامل لینک به پروفایل بررسی خود را!

منابع پیشنهاد

علاوه بر وبلاگ نویسی، ایجاد یک صفحه منابع همیشه سبز برای خریداران خانه، که نه تنها می تواند به شما کمک کند اعتماد خود را به دست آورید و آنها را تبدیل به مشتریان، اما آن را نیز شما ترافیک آلی به دست آوردن کمک خواهد کرد. مباحث مربوط به خرید خانه، فروش خانه، تامین مالی خانه، و بهبود خانه همه مفید است. همانطور که با وبلاگ ها، به یاد داشته باشید که هدف شما این است به آموزش و اطلاع، نه تنها به "salesy."

دریافت کمک شما از ما کارشناسان جستجوگرها نیاز

این 10 مرحله می تواند کمک به شما رتبه بندی آلی و ترافیک برای املاک و مستغلات خود را تولید کسب و کار، اما اگر شما آماده برای همه چیز را به سطح بعدی هستید، با ما تماس بگیرید. در مورد قوی، استراتژی SEO داده محور ما، همیشه مناسب برای پاسخگویی به نیازهای هر مشتری از ما بپرسید.

 

Sefati

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری