23 تا از بهترین سخن های انگیزشی برای موفقیت در کسب و کار

23 تا از بهترین سخن های انگیزشی برای موفقیت در کسب و کار

23 تا از بهترین سخن های انگیزشی برای موفقیت در کسب و کار

Motivation for Business

 

این حاصل کار دو تیم در یکی از بازی های فوتبال 7 درجه بود. و ما از دست دادن 14 - 0. زانو کاشته شده در چمن، تیم من بود بی سر و صدا نشسته اند، خیس عرق و شکست. همه ما می دانستیم بازی تمام شده بود.

این زمانی است که کمک مربی ما bursted از طریق دایره ما را درهم شکست حزب ترحم ما، ارائه یکی از بهترین سخنرانی های انگیزشی من به این روز شنیده می شود.

من نمی تواند به طور مستقیم از او نقل قول چرا که او گفت برخی از چیزهایی که برای یک پست وبلاگ نامناسب هستند (و در حقیقت، احتمالا برای یک دسته از 13 ساله بیش از حد). اما نکته این است، او مهار قدرت کلمات را به جوانی یک تیم جسمی و روحی تخلیه. و ما آمد چنگ می زنند به نفع خود بازی.

 

فقط در ورزش را دوست بودن با انگیزه در محل کار برای عملکرد شما بسیار مهم است. این حلقه ویژه زمانی که شما یک مهلت بلندی، یک جلسه مهم یا همکاران و یا مشتریان بسته به عملکرد خود را.

برای کمک به شما انگیزه ماندن، بدون توجه به آنچه کار خود را به شما می اندازد، ما تصمیم به تدوین 23 از بهترین سخنرانی های انگیزشی از کسب و کار، ورزش، سرگرمی، و بیشتر. اگر شما می خواهید برای یک پروژه کار اخراج شدند تا، تماشای این فیلم ها.

به من اعتماد کن، من چشم من پاک کردن پس من آنها را دیدم. و در حالی که پیام ها از گفتار به گفتار است متفاوت باشد، آنها شما را در قاب مطلوب از ذهن برای مقابله و خرد کردن چالش بزرگ بعدی خود را قرار داده است.

(توجه: برخی از سخنرانی - * سرفه * آل پاچینو * سرفه * . - ممکن است زبان گفتگو آزاد حاوی)

چگونه به شود یک رهبر، مشتری 1.png

بهترین انگیزشی سخنرانی از همه زمان ها

1. رولینگ: "مزایای جنبی از شکست، و اهمیت تخیل" (2008)

موضوع سخنرانی: شکست

در سخنرانی رولینگ 2008 هاروارد، هری پاتر نویسنده کشف کرد که چگونه دو پدیده - شکست و تخیل - می تواند به موفقیت بسیار مهم است. در حالی که شکست می تواند به شما کمک کند که در آن علاقه واقعی خود را نهفته است، و که در آن شما باید انرژی خود تمرکز کنید در حال حرکت رو به جلو، تخیل است آنچه به شما اجازه همدردی با مردم دیگر، بنابراین شما می توانید از نفوذ خود را به انجام کارهای خوب استفاده کنید.

ما سحر و جادو نیاز به تغییر جهان، ما انجام تمام قدرت ما در داخل خودمان نیاز در حال حاضر: ما قدرت تصور کنید بهتر "

2. دیوید فاستر والاس: "این آب" (2005)

موضوع سخنرانی: زندگی و کار

از چند دقیقه باز از 2005 کالج کنیون سخنرانی دیوید فاستر والاس، که در آن او سوال کنوانسیون سخنرانی فارغ التحصیلی، روشن است که والاس است برخی از حکمت های جدی به اشتراک بگذارید. چیستان از سخنان خود: بسیاری از ما بی اعتنا به خود ما تعصبات فکری هستند. ما خودمان را به عنوان تصویر مراکز خود، جهان های فردی ما به جای دیدن بزرگتر، تصویر پیوسته تر شد.

اگر شما به طور خودکار شوید که شما می دانید چه چیزی واقعیت است که و آنچه که واقعا مهم است، اگر شما می خواهید در تنظیمات پیش فرض خود را به کار گیرند، و سپس شما، مثل من، احتمالا امکانات است که آزار دهنده است و بدبخت نمی نمی دانند. اما اگر شما واقعا به دست آوردید چگونه به فکر می کنم، چگونه به توجه، و سپس شما می دانید که شما باید گزینه های دیگر است. در واقع در درون قدرت خود را به تجربه یک شلوغ، گرم، آهسته، مصرف کننده جهنم نوع وضعیت به عنوان نه تنها معنی دار، اما مقدس - در آتش با نیروی همان است که روشن ستاره ها: عشق، کمک هزینه تحصیلی، وحدت عرفانی از همه همه چیز عمیق است. "

3. انگیزه بی باک: "این آسان نیست، اما این ارزشش را داشت" (2018)

موضوع سخنرانی: پشتکار

 

انگیزه بی باک است در درجه اول یک هنرمند موسیقی، اما کتابخانه خود را از پیام های الهام بخش سخت است چشم پوشی به تازگی. سخنرانی محبوب ترین گروه، ویدئو بالا است، و آن را موعظه درس قدرتمند در مورد ماندن مثبت که به نظر می رسد همه چیز منفی باشد. در خط سوم، عنوان قوی به عنوان نقل قول از سخنرانی به شرح زیر میباشد - "رفتن نگه دارید خود آینده خود را به شما التماس"

این آسان است به مثبت زمانی که همه چیز در حال کار کردن. این بسیار سخت تر، بسیاربسیار سخت تر زمانی که چیزی در حال کار کردن. اما این زمانی است که ما به آن نیاز ترین ... همه چیز ارزش این جایزه است. "

4. جیم کری: سخنرانی در دانشگاه ماهاریشی مدیریت (2014)

موضوع سخنرانی: در نظر گرفتن خطرات

 

جیم کری ممکن است یک زندگی به عنوان goofiest کمدین اطراف را، اما در سال 2014، او در ترکیب طنز کری کلاسیک با بینش فراموش نشدنی در دانشگاه ماهاریشی مدیریت مراسم فارغ التحصیلی. جیم کری سخنرانی خود باز dishing در punchlines، اما او در نهایت در مورد تربیت او را باز کرد تا و ترس نقش ایفا می کند در زندگی ما. شما در واقع می تواند شگفتی در واکنش های دانش آموزان را بشنود در این ویدئو بالا.

"من بسیاری از درس های بزرگ از پدرم آموخته - نه کم از آن است که شما می توانید در آنچه که شما نمی خواهید شکست، پس شما نیز ممکن است شانس در انجام آنچه شما را دوست دارم ."

5. Brené براون: "قدرت آسیب پذیری" (2013)

موضوع سخنرانی: شکست

در این ویدئو فوق گزیده ای متحرک از سخنرانی محقق Brené براون، است "قدرت آسیب پذیری." در سخنرانی، قهوه ای می پردازد که چگونه ترس ما از بودن به اندازه کافی خوب (در میان دیگر ترس) نمی درایوهای ما را به خودمان محافظت از آسیب پذیری های خود ما است. جایگزینی برای پوشیدن این کت و شلوار عاطفی از زره پوش: در آغوش آسیب پذیری از طریق همدلی با دیگران است.

همدلی یک انتخاب است، و آن را یک انتخاب آسیب پذیر است. آنجا که به منظور ارتباط با شما، من با چیزی در خودم که می داند که احساس. "

6. استیو جابز: «چگونه به زندگی قبل از مرگ" (2005)

موضوع سخنرانی: زندگی و کار

با توجه به ویدئو از یوتیوب 2005 سخنرانی دانشگاه استنفورد استیو جابز دارای 24 میلیون بازدید (10 میلیون + نماهای اضافی از ارسال تکراری شمارش نیست)، این احتمال وجود دارد که شما این را قبلا دیده ام. در این سخنرانی، جابز بازی می کند در دو موضوع: اتصال نقطه (حکایت: چگونه گرفتن یک کلاس خوشنویسی کمک الهام بخش طراحی مک) و عشق و از دست دادن (حکایت: چگونه گرفتن از اپل اخراج کمک الهام بخش بزرگترین نوآوری های خود). شاید یاد ماندنی ترین بخش سخنرانی خود می آید در پایان، زمانی که او به نقل از (در حال حاضر معروف) خطوط از مسئله نهایی انتشار مورد علاقه خود، کاتالوگ کامل زمین:

گرسنه ماندن. ماندن احمقانه است. "

7. دجنرس الن: تولان دانشگاه سخنرانی (2009)

موضوع سخنرانی: زندگی و کار

سخنرانی الن، به عنوان شما ممکن است انتظار است، لحظه های طنز آمیز آن است. اما آن را نیز به بررسی برخی از قسمت های بسیار شخصی و غم انگیز در زندگی خود را که فشار او را به کمدی در وهله اول کمک کرد. دو تم کلیدی DeGeneres'speech: غلبه بر سختی و درست به خودتان است. ForDeGeneres، که به معنای هل دادن به بعد با حرفه ای خود را پس از طنزهای تلویزیونی او در پاسخ به او عموم بیرون می آید به عنوان همجنسگرا لغو شد.

واقعا، وقتی که من نگاه بر روی آن، من یک چیز را تغییر دهید. منظور من، آن را بسیار مهم بود برای من برای دست دادن همه چیز چون من پیدا کردن آنچه که مهم ترین چیز است ... درست باشد به خودتان است. در نهایت، این چیزی است که مرا به این مکان رفت. من در ترس زندگی نمی کنند. من آزادم. من هیچ اسرار و من می دانم من همیشه OK باشد، چرا که بدون توجه به آنچه، من می دانم که من هستم. "

8. شریل سندبرگ: مدرسه بازرگانی هاروارد روز کلاس گفتار (2012)

موضوع سخنرانی: زندگی و کار

در سخنرانی خود به کلاس HBS سال 2012، ناب در نویسنده و مدیر اجرایی تکنولوژی شریل سندبرگ واسازی ایده "حرفه ای به عنوان یک نردبان." برای سندبرگ، یک حرفه ای است در مورد پیدا کردن فرصت های که در آن شما می تواند تاثیر مورد تعقیب عناوین و برنامه ریزی از یک مسیر دقیق را. "اگر من از زندگی حرفه ای من نقشه برداری بود وقتی که من نشسته بود که در آن شما هستند، من می خواهم که زندگی حرفه ای من از دست رفته،" او اظهار نظر. چه چیزی بیشتر، سندبرگ شانه خالی حکمت سنتی نگه داشتن احساسات خارج از محل کار. برای سندبرگ، شما نیاز به مراقبت نه تنها در مورد آنچه شما در حال کار است، اما همچنین که شما در حال کار با.

"اگر شما می خواهید برای برنده قلب و ذهن، شما باید به رهبری با قلب خود را به عنوان ذهن خود را. من باور نمی کنم ما خود حرفه ای از دوشنبه تا جمعه و یک خود واقعی برای بقیه از زمان ... آن همه است حرفه ای و آن همه شخصی، همه در همان زمان است. "

9. دن صورتی: "پازل از انگیزه" (2009)

موضوع سخنرانی: زندگی و کار

کمیسیون، پاداش، مشوق های دیگر ... در دنیای کسب و کار، این چیزهایی که مردم انگیزه، درست است؟ با توجه به دن صورتی در خود 2009 TED بحث، مانند محرک های بیرونی (با نام مستعار "هویج و چماق") در واقع می تواند انجام شود بیش از آسیب خوب. پژوهش جامعه شناختی اخیر نشان می دهد که کلید واقعی برای تولید کار بهتر است برای پیدا انگیزش درونی در داخل از خود.

عدم تطابق بین آنچه علم می داند و چه کسب و کار می کند وجود دارد. و آنچه مرا نگران، به عنوان ما اینجا ایستاده در زیر آوار از فروپاشی اقتصادی است، که بیش از حد بسیاری از سازمان ها تصمیم گیری های خود، سیاست های خود را در مورد استعداد و مردم، بر اساس مفروضات که منسوخ شده، بررسی نشده است، و ریشه در فرهنگ عامه از علوم پایه."

10. دنزل واشنگتن: "پاییز به جلو" (2011)

موضوع سخنرانی: شکست

در سخنرانی خود در سال 2011 پنسیلوانیا، دنزل واشنگتن به سه دلیل برجسته که چرا ما نیاز به در آغوش شکست در به موفقیت است.نخست، همه در چیزی در برخی از نقطه شکست، بنابراین شما بهتر است به آن استفاده می شود. دوم، اگر شما هرگز شکست نمی خورد، را که به عنوان نشانه ای که شما واقعا تلاش نیست. و سوم، در پایان روز، نارسایی کمک خواهد کرد که شما کشف کردن آنچه راه که می خواهید به می باشد.

پاییز رو به جلو. در اینجا منظورم چیست: Reggie جکسون 26-100 بار زده در زندگی حرفه ای خود را - در تاریخ بیس بال. اما شما در مورد strikeouts به را نمی شنوند. مردم به یاد داشته باشید اجرا می شود خانه. پاییز رو به جلو. توماس ادیسون 1000 آزمایش شکست خورده انجام شده است. آیا می دانید که؟ من نمی دانستم که به دلیل # 1001 لامپ بود.پاییز رو به جلو. هر تجربه شکست خورده است یک گام نزدیک تر به موفقیت است. "

11. الیزابت گیلبرت: "گریزان نبوغ خلاق خود را" (2009)

موضوع سخنرانی: زندگی و کار

پس از موفقیت فوق العاده ای از کتاب خود، خوردن، دعا، عشق ، مردم شروع به مطرح کردن نویسنده الیزابت گیلبرت سوال مشابه بارها و بارها و بارها: چگونه می خواهید به بالا که؟ او در 2009 سخنرانی TED، گیلبرت به بررسی این سوال در حالی که همچنین بررسی این که چگونه ایده های ما از نبوغ و خلاقیت در طی نسل منتقل شده است. در حالی که یک بار به عنوان نهادهای جداگانه و یا دولت هایی در آن است که هر کسی می تواند به شیر دیده می شود، نبوغ و خلاقیت به طور فزاینده تبدیل مرتبط با افراد است. و با توجه به گیلبرت، که تغییر شده است فشار بیشتر و بیشتر در هنرمندان، نویسندگان، و دیگر معماران و طراحان به تولید کار بزرگ قرار دادن.

من فکر می کنم که اجازه می دهد کسی، یک نفر صرفا به این باور است که او مانند است، کشتی، شما می دانید، مانند قلم و جوهر و منبع تمام الهی، خلاق، ادراک و فهم، رمز و راز ابدی فقط یک smidge مسئولیت بیش از حد است برای قرار دادن در یک شکننده، روح و روان انسان. این مانند درخواست کسی برای بلعیدن خورشید است. این فقط به طور کامل تار و تحریف غرور، و آن را ایجاد تمام این انتظارات غیر قابل مدیریت در مورد عملکرد. و من فکر می کنم فشار است که کشتن هنرمندان ما برای 500 سال گذشته است. "

12. روز چارلی: کالج Merrimack سخنرانی (2014)

موضوع سخنرانی: در نظر گرفتن خطرات

بهترین برای نقش خود را در سریال کمدی شناخته شده فیلادلفیا همیشه آفتابی است ، چارلی روز تعداد زیادی از عقل در طول سخنرانی 2014 در جشن مادر آلما خود، کالج Merrimack برای به اشتراک گذاشتن بود. روز توضیح داد که به مخاطب چگونه مدرک دانشگاهی هستند بی ارزش ذاتا، از شما می توانید آنها را برای پول نقد در تجارت نیست. در عوض، آن را به شما، کار سخت خود را، و خطرات شما را که به ارائه ارزش واقعی در زندگی است.

شما می توانید یک ترس از شکست یا ترس از مقایسه و یا ترس از توقف قضاوت شما را از انجام کارهایی که شما را بزرگ خواهم ساخت اجازه نمی دهد. شما نمی توانید بدون خطر شکست موفقیت است. شما نمی توانید یک صدای بدون خطر انتقاد دارند. شما نمی توانید بدون خطر از دست دادن دوست دارم. شما باید این خطرات را. "

13. اورلاندو Scampington: "ارکان CLAM" (2015)

موضوع سخنرانی: زندگی و کار

گاهی اوقات شوخی بهترین محرک است. بنابراین در اینجا یک بحث پررنگ بین المللی به درون از نویسنده خود اعلام کرد، تفکر رهبر، خیال باف، صاحب گربه، رویایی، و "مؤمن در پتانسیل انسانی نامحدود،" اورلاندو Scampington. همانطور که شما به زودی خواهید پس از خواندن نقل قول زیر متوجه، آن را سخت به توضیح آنچه سخنرانی خود در واقع در مورد - بنابراین من فکر می کنم بهتر است که شما فقط در شیرجه و لذت ببرید.

"فرهنگ coachmen مست تلخ شلاق انگیزه به اسب های کاری ناسپاس است، به طوری که آنها از واگن رشد پایین جاده موفقیت بکشید. من فکر می کنم که یک قیاس بسیار مناسب است."

14. ورا جونز: "اما کور می توانید نابینایان سرب و ..." (2016)

موضوع سخنرانی: پشتکار

در سال گذشته در درون، ورا جونز یک داستان در حال حرکت مورد درس های زندگی او را از بالا بردن پسر کور او به دست داد. او توضیح می دهد که چگونه داشتن ایمان در آینده شما و اجازه دادن به آن را به شما را به سمت هدف واقعی خود را به شما کمک خواهد غلبه بر موانع خیره کننده. او نیز مورد بحث چگونه زیر شور و شوق خود و اعتماد دیدگاه خود را توسعه همدلی است که یک مهارت رهبری حیاتی است.

"عاشقانه بازی موقعیت خود را هر چقدر هم بد همه چیز. شما قابل توجه است. چرا ما اینجا هستیم برای جلال خود ما نیست. در نهایت، ما اینجا هستیم تا به سرب و خدمت هر کس دیگری. با انجام این کار، ما دیگران را تشویق به انجام همان. "

15. جیم Valvano: ESPY گفتار (1993)

موضوع سخنرانی: زندگی و کار

کمتر از دو ماه قبل از او نبرد خود را به سرطان از دست داده، جیم Valvano یکی از سخنرانی تاثیرگذار ترین و بی انتها در مورد زندگی را به کمال تحویل داده است. سخنان من می توانید آن را انجام عدالت، به طوری که برای برخی از خنده آماده، اشک، و تفکر است.

"من فقط یه چیزی؛ من مصرانه از همه شما، همه شما، برای لذت بردن از زندگی خود را، لحظات ارزشمند شما داشته باشد. به صرف هر روز با برخی از خنده و برخی فکر، به احساسات خود را رفتن. مشتاق هر روز، و رالف والدو امرسون گفت: "هیچ چیز بزرگ می تواند بدون شور و شوق انجام شده،" برای زنده نگه داشتن رویاهای خود را به رغم مشکلات هر آنچه که شما. توانایی قادر به کار سخت برای رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند، برای تبدیل شدن به یک واقعیت است. "

16. کال پن: دانشگاه دیپاو سخنرانی (2014)

موضوع سخنرانی: زندگی و کار

در سال 2014، کال پن یک سخنرانی نشاط بخشی که دانشگاه دیپاو هرگز فراموش نخواهم کرد تحویل داده است. او فارغ التحصیلان توصیه به تلاش برای رسیدن به موفقیت اما نه اجازه دهید آن را شل کنترل خود را بر روی چیزهایی که در واقع مهم، مانند ماندن با عزیزان بودن پرماجرا، و اقدام گذشتگی متصل می شود. او همچنین نسل وای آرامش در همه جا، متقاعد کردن آنها که آینده خود را کامل از پتانسیل و وعده است زیرا هویت نسل خود را در نوآوری ریشه دارد.

"فرصت همه در اطراف ما است. شما در حال فارغ التحصیلی در یک زمان که در آن بیکاری جوانان بالا است. و با این حال همسالان خود امتناع می ورزند به نشستن بیکار. شما از فعال ترین، سرویس محور نسل، تخیلی ترین، ترین تکنولوژی زرنگ و دانا است. شما در حال ایجاد فرصت، اختراع اسباب بازی، موکدا به مسئولیت اجتماعی بیش از حرص و آز. بنابراین متوقف کردن نگرانی بسیار است. چرا نگرانی؟ "

سخنرانی کوتاه مشهور با الهام بخش تحویل در محل

17. چارلز داتون: گفتار از Rudy (1993)

در فیلم رودی ، شخصیت شان آستن است، رودی Ruettiger، واریز تیم فوتبال نوتردام چرا که او به تماشای یکی از آخرین بازی های خود را از غرفه. پس از دو سال از شیوه های خسته کننده و حتی یک بار هم بودن جدا از تیم در حاشیه، او با تحقیر انجام می شود. اما دوست او فورچون - با بازی چارلز داتون - flips یک اسکریپت بر روی او. او رودی را نشان می دهد که او باید تحقیر شود. او باید افتخار کند چرا که او به همه ثابت شده است که پشتکار و قلب خود را می توانید او را از طریق هر گونه چالش و ادامه می دهند. او فقط نیاز به درک که خودش.و تنها راه او می تواند این کار را انجام است اگر او در تیم برای بقیه فصل باقی می ماند.

"شما 5 فوت هیچ چیزی، یک چیزی 100 و 'هستید، و شما به سختی یک ذره از توانایی ورزشی. و شما را در با بهترین تیم فوتبال کالج در زمین به مدت دو سال را قطع کرد. و شما نیز تو راه رفتن دور افتاده اینجا با یک مدرک از دانشگاه نوتردام. در این طول عمر، شما لازم نیست که برای اثبات هیچ چیزی به هیچ کس - به جز خودتان. و پس از آنچه شما از طریق رفته، اگر شما انجام داده است که در حال حاضر، آن است که تو هرگز اتفاق نمی افتد. در حال حاضر در به عقب برگردید. "

18. ویلیام والاس: گفتار از جنگ استرلینگ پل (1297)

خوب، من آن را اعتراف: من می تواند یک ضبط شدهای از گفتار واقعی اسکاتلند جنگنده آزادی ویلیام والاس در جنگ استرلینگ پل در 1،297 داد (مورخ می گفتند چیزی در مورد "فن آوری وجود ندارد" و من "بودن پیدا کنید ادم سفیه و احمق، "اما من پرت شدن). دقت تاریخی به کنار، هیچ انکار است که نسخه مل گیبسون از سخنرانی از سال 1995 فیلم وجود دارد دلاور تواند کمک به شما پمپ.

"رای مثبت، مبارزه و شما ممکن است بمیرد اجرای و شما زندگی می کنند را - حداقل در حالی که و در حال مرگ در تخت خود را سال های سال از هم اکنون، شما مایل به تجارت همه روز از این روز را که برای یک شانس باشد، فقط یک شانس تا دوباره در اینجا و دشمنان ما بگویید که آنها ممکن است زندگی ما را، اما آنها هرگز آزادی ما را! "

19. آل پاچینو: "اینچ به اینچ" (1999)

بله، این سخنرانی است از یک فیلم فوتبال ( هر یکشنبه با توجه به) ، اما به من اعتماد: این است که نه خود را کلیشه ای دارای روحیه-برو، از 'اونا سخنرانی های ورزشی. آن عمیق تر از آن. در مورد زندگی، و از دست دادن است، و ... خدای سد آن را فقط به آل پاچینو گوش دادن، او ریختن روح خود را!

در هر صورت ما به عنوان یک تیم را شفا و یا ما فرو ریختن تو، توسط اینچ اینچ، بازی به بازی هستید، تا ما به پایان رسید. ما در جهنم در حال حاضر، آقایان، من اعتقاد دارند. و ما می توانیم در اینجا بمانند و دریافت $ & # @ لگد از ما، و یا ما می توانیم راه ما را به نور مبارزه کنند. ما می توانیم از جهنم در یک زمان صعود، یک اینچ. "

20. سیلوستر استالونه: گفتار از راکی (2006)

من تا به حال برای قرار دادن این یک بعدی از آن را به همراه تم همان سخنرانی پنسیلوانیا دنزل واشنگتن ایفا می کند. در صحنه را از بالا، از سال 2006 فیلم راکی ، شخصیت ها عنوان (با بازی سیلوستر استالونه) است که با داشتن یک قلب به قلب با پسرش. اندرزی که او به او می دهد: آیا شکست خود را اجازه نمی یا سختی شما را در رویارویی شما همیشه کند. نگاه داشتن. در حال حرکت. رو به جلو.

اجازه بدهید به شما چیزی است که شما در حال حاضر می دانم. جهان است همه آفتاب و رنگین کمان است. این یک مکان بسیار متوسط ​​و تند و زننده، و برای من مهم نیست چقدر سخت شما هستند، آن را به شما را به زانو در ضرب و شتم و نگه داشتن شما وجود دارد به طور دائم اگر شما آن را اطلاع دهید. تو، من، و یا هیچ کس تو را به عنوان سخت زندگی کرد. اما از آن است در مورد چقدر سخت شما برخورد کند. این مورد چقدر سخت شما می توانید ضربه و نگه داشتن در حال حرکت به جلو است. چقدر شما می توانید نگه دارید و حرکت رو به جلو. این که چگونه برنده انجام شده است! "

21. فرانک اوز / سیاه Yoda: گفتار از امپراتوری حملات برگشت (1980)

این سخنرانی از امپراتوری حملات برگشت احساس طبیعی پیگیری به سخنرانی چارلی روز است. در صحنه را از بالا، سیاه Yoda - ابراز شده توسط فرانک اوز - آموزش لوقا راه از نیروی. یکی از آموزه های کلیدی خود: یا این که آیا چیزی می تواند و یا نمی تواند انجام شود (به عنوان مثال، بلند کردن یک X-بال از یک باتلاق) همه در سر خود را. بنابراین به جای خودتان شک، باور را در خودتان.

"بخواهی نخواهی همینه که هست."

22. ویل اسمیت: گفتار از به دنبال خوشبختی (2006)

در اینجا سخنرانی دیگری از صفحه نمایش بزرگ، این بار از سال 2006 فیلم است به دنبال خوشبختی . در صحنه را از بالا، شخصیت ویل اسمیت توضیح می دهد به پسرش که چرا او باید بسکتبال را دنبال نمی کند (چرا که او تا پایان بودن "زیر متوسط") قبل از داشتن یک تغییر عمده ای از قلب است.

هرگز اجازه دهید کسی به شما بگویم ... شما می توانید چیزی نیست. حتی من هم نه.خیلی خوب؟ شما یک رویا است. شما باید محافظت از آن. مردم نمی توانند چیزی را خودشان انجام دهند، آنها می خواهند به شما می توانید آن را انجام دهد. اگر چیزی می خواهید، بروید و آن را بدست بیاورید. دوره زمانی."

23. کورت راسل: (2004) "این زمان شما این است"

معجزه بر روی یخ است که هنوز هم در نظر گرفته بزرگترین ناراحت در تاریخ هاکی المپیک است. و دلیل خوب است. اتحاد جماهیر شوروی برنده شش از آخرین هفت مدال طلای المپیک، و تیم ایالات متحده تنها از بازیکنان آماتور بودند. واضح شوروی بهتر بود. اما، در فیلم معجزه ، که داستان های باور نکردنی از المپیک ایالات متحده تیم هاکی 1980 گفت، شخصیت کورت راسل - مربی گیاهان دارویی بروکس - دانستیم که این بازی متفاوت بود. آمریکا بهتر از شوروی آن روز بود. و گفتار خود را مانند یک باور قوی در تیم خود که آنها را کشیده یکی از بزرگترین لحظه های ورزشی در قرن 20 منتقل شده است.

"اگر ما بازی اونا ده بار، آنها ممکن است نه به نفع خود. اما که این بازی ... نه امشب. امشب، ما با آنها اسکیت بازی کردن. امشب، ما با آنها باقی بماند. و ما آنها را تعطیل زیرا ما می توانیم! امشب، ما در حال بزرگترین تیم هاکی در جهان است. شما به بازیکنان هاکی، هر یک از شما به دنیا آمده اند و شما قرار بود به اینجا امشب. این زمان خود است. "

بیشتر میخواهید؟ خوانده شده چگونه به خودتان انگیزه زمانی که شما کاملا خسته.

تماس جدید به عمل

Marketing

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری