10 تا از بهترین صفحه های درباره ما

10 تا از بهترین صفحه های درباره ما

10 تا از بهترین صفحه های درباره ما

 

 

بهترین و درباره نمونه ما صفحه

  1. برگ زرد کیف
  2. روز هشت ساعته
  3. Apptopia
  4. moz به
  5. بذله گویی کشت
  6. نایک
  7. Refinery29
  8. ماری Catribs
  9. بولداگ محصولات مراقبت از پوست
  10. Doomtree

ساخت یک وب سایت است، در بسیاری جهات، یک تمرین اراده. این وسوسه انگیز به توسط زنگ ها و سوت از فرایند طراحی پریشان، و فراموش کردن در مورد ایجاد محتوای فوتی و فوری.

 

این که محتوای قابل قبول است که برای ساخت کار بازاریابی ورودی برای کسب و کار شما بسیار مهم است.

پس چگونه شما ایجاد محتوا قابل توجه خود را تعادل با نیازهای طراحی وب خود را؟ این همه با "درباره ما" صفحه شروع می شود.

برای قابل توجه در مورد صفحه، همه شما باید انجام دهید این است که کشف کردن هویت منحصر به فرد شرکت خود را، و سپس به اشتراک گذاری آن با جهان است. آسان، درست است؟ البته که نه. شما "درباره ما" صفحه یکی از مهم ترین صفحات در وب سایت خود است، و آن باید به خوبی گردد. این مشخصات نیز اتفاق می افتد یکی از صفحات اغلب نادیده گرفته، همین دلیل است که شما باید آن را به ایستادگی کردن.

 

خبر خوب؟ این میتواند انجام شود. در واقع، برخی از شرکت وجود دارد خارج وجود دارد با قابل توجه "درباره ما" صفحات، عناصر که شما می توانید در وب سایت خود را تقلید کند.

در پایان این پست، شما می دانید که چه باعث می شود برخی از بهترین امروز صفحات "درباره ما" آنقدر بزرگ است، و چگونه به خود را "درباره ما" و یا "درباره من" صفحه که سهام عظمت شرکت شما است.

درباره ما صفحه-Examples.png

10 از بهترین نمونه هایی درباره ما صفحه

1. برگ زرد کیف

چرا "درباره ما" صفحه سنگ: به ما می گوید یک داستان است.

هنگامی که شما یک داستان بزرگ در مورد چگونه محصول یا خدمات خود را به تغییر زندگی ساخته شده بود، آن را به اشتراک بگذارید. "درباره ما" صفحه یک محل بزرگ برای آن به زندگی می کنند، بیش از حد. داستان های خوب انسانی نام تجاری خود را، ارائه متن و معنی برای محصول خود را. چه چیزی بیشتر، داستان های خوب چسبنده هستند - که به معنی مردم به احتمال زیاد برای اتصال با آنها و تصویب آنها را.

برگ زرد کیف کاربران در مورد محصول خود می گوید با توصیف چگونه کیف توانمند سازی بافندگان صنعتگر و خانواده های آنها. این شرکت را تجزیه می کند تکه های مختلف از داستان را به بخش های است که ترکیب کلمات و گرافیک به راحتی قابل هضم، نقاشی، یک عکس به جای تکه های بزرگی از متن. آنها در مورد اینکه چرا آنها متفاوت هستند روشن هستند: "نه یک موسسه خیریه،" صفحات را می خواند. و سپس: "این اساس برای آینده ای روشن تر، ساخته شده بر روی یک دست، نه یک جزوه است."

هر شرکت دارای یک داستان برای گفتن است، بنابراین شکستن مهارت قصه گویی خود را از آن کلاس زبان انگلیسی تصادفی شما در زمان سال پیش و آنها را به کار بر روی "درباره ما" صفحه خود را. با استفاده از کپی توصیفی و احساسی و گرافیک زرق و برق دار، "درباره ما" صفحه با یک داستان برای کسب و کار شما را سخت تر از یک چه کار می کند.

 

2. روز هشت ساعته

چرا "درباره ما" صفحه سنگ: این انسان است.

مردم فکر می کنند که "درباره ما" صفحات به صدا رسمی برای به دست آوردن اعتبار و اعتماد. اما بیشتر افراد آن را آسان تر به اعتماد انسان های واقعی، به جای شرح است که برای تلفن های موبایل مانند آن را از یک ماشین آمد. تلاش برای صدا خیلی حرفه ای در "درباره ما" نتایج صفحه خود را در سفت، کپی "امن" و طراحی - راه عالی برای مطمئن شوید که شرکت شما در می آمیزد و با توده ها.

در عوض، هشت ساعت روز ویترین مردم پشت این شرکت و انسانی نام تجاری آن است. معرفی بنیانگذاران با نام و این برنامه شامل عکس از آنها را در صفحه "درباره ما" درایوهای خانه نقطه که ناتان و کتی هستند - آنها به عنوان پزشک مربوطه آن را قرار داده - "دو نفر با شور و شوق برای خلاقیت - خلاقیت ما را می سازد خوشحال."

هنگامی که شما در حال طراحی خود را "درباره ما" صفحه، جلوگیری از اصطلاحات مخصوص یک صنف صنعت و جایگزین کردن آن با صدای معتبر - شما - برای توصیف محصول یا خدمات شما. مطمئن شوید، آن نیاز به جلا و عاری از خطا، اما همیشه باید صدا دوستانه و واقعی است.

 

3. Apptopia

چرا "درباره ما" صفحه سنگ: این پرش ورور کسب و کار.

ما می دانیم - بدون اصطلاحات مخصوص یک صنف صنعت. اگر فکر می کنید باعث می شود شما صدای فوق العاده در "درباره ما" صفحه خود را هوشمند، دوباره فکر کنید. مردم می خواهند و قدردانی بحث راست در مورد چه کسب و کار خود را می کند. پس از همه، اگر مردم نمی توانند بفهمند که چه شما انجام دهید، چگونه می شود آنها دانم که آنها نیاز به محصول یا خدمات خود را؟

بنابراین، جست و خیز زبان ویژه صنعت - این چیزی است که Apptopia می کند بر روی "درباره ما" صفحه آن است. به زبان ساده اما جلا راه اندازی به طور موثر ارتباط برقرار ارائه این شرکت در عین حال جو به طور متوسط ​​به آن را درک.

Apptopia درباره ما صفحه
اخلاقی داستان: سعی کنید به از اصطلاحات مخصوص یک صنف خلاص در "درباره ما" در صفحه خود در هر زمان ممکن. با استفاده از جملات کوتاه و punchy برای توضیح محصولات و ایده های پیچیده در راه است که سایه نیست، بلکه، همدلانه است.

4. ها Moz

چرا "درباره ما" صفحه سنگ: این فروتن.

در عوض از زیر کلاسیک "درباره ما" اسکریپت و نوشتن چند پاراگراف در مورد ماموریت و ریشه های این شرکت، سعی کنید چیزی متفاوت - مقدار زیادی از راه را به نام تجاری خود را قانع کننده ای برای کسی که مورد شما نمی دانم وجود دارد.

نگاهی ها Moz، برای مثال. بسیاری اتفاق افتاده است، از آن در سال 2004 تاسیس شد، بنابراین این شرکت انتخاب کرد برای به اشتراک گذاشتن آن نقاط عطف با استفاده از یک سرگرم کننده و طراحی تمیز که شامل هدر روشن، blurbs موجز، و گرافیک کمی برای شکستن متن.

ما به خصوص عشق مراجع فروتن به چگونه ها Moz بودجه دریافت کرد، چگونه آن را روشن موقعیت تجاری خود را - و از همه مهمتر، چگونه آن را روشن به مدل اصلی آن است. این صحبت می کند حجم به صداقت ارزش و خشوع می توانید به مشتریان خود بازی کند. آیا می شود ترس به در مورد فراز و نشیب خود صحبت کنید. مشتریان خود اعتماد آنچه شما می گویند که خیلی بیشتر.

داستان ها Moz در درباره ما صفحه آن

5. بذله گویی کشت

چرا "درباره ما" صفحه سنگ: این قالب را می شکند.

بله، این پست در مورد، خوب، "درباره ما" صفحات. اما گاهی اوقات، شما همیشه نیاز به صبر برای کاربران برای رسیدن به آنجا به منظور ایجاد یک بیانیه. این بخشی از شکستن قالب برای نمایش شرکت خود را است.

این دقیقا همان چیزی بذله گویی کشت - یک شرکت سازمان خلاق و رسانه - می کند، با هر دو یک نام مرزی و یک داستان فوق العاده سرگرم کننده گفت: از طریق ویدئو و پیمایش منظر ... درست در صفحه اصلی آن است.

 

در زیر واقعی "درباره ما" صفحه، که گوهر هنگامی که شما وجود دارد می باشد. اما آن را بزرگ دیدن یک شرکت در آغوش نام تجاری خود را از مقاله ها توخالی در سراسر سایت.

بذله گویی کشت درباره ما صفحه

حتی اگر شما یک اختصاص داده شده "درباره ما" صفحه، مقدار زیادی از راه خلاقانه نمایش خصوصیات شرکت خود را در سراسر وب سایت شما وجود دارد. و بله، که سخت تر از پر کردن یک سهام "درباره ما" قالب - اما می تواند به سود قابل توجهی را برای نام تجاری شما داشته باشد.

6. نایک

چرا درباره ما صفحه سنگ: این می داند که مخاطبان آن است.

نایک ممکن است مانند یک شرکت است که بیش از حد بزرگ برای الهام بخشیدن به کسب و کارهای کوچک به نظر می رسد. شما حتی ممکن است تعجب اگر نایک حتی هنوز هم دارد "درباره ما" صفحه. به عنوان یک ماده در واقع، آن را ندارد، و آن را تا ریشه این شرکت فراموش نکرده است.

نایک در محوطه دانشگاه اورگان به دست مربی مسیر کالج، بیل باورمن آغاز شد. و حتی اگر او دیگر در این شرکت کار می کند، یکی از نقل قول مورد علاقه خود را هنوز هم مارک پایین صفحه "درباره ما" نایک زیر: "اگر شما از یک بدن، شما یک ورزشکار است."

این جمله با حروف درشت، ارجاع شده در ستارک "ورزشکار" در کلمات سمت راست در بالای آن، نور می تابد و مهم بر روی مخاطبان نایک. نام تجاری ممکن است بزرگ امروز، اما نایک همه چیز در مورد ستاره در حال ظهور - "گسترش بالقوه انسان" که نایک بستگی دارد، با توجه به بقیه صفحه "درباره ما" آن،

غذای آماده برای بازاریابان؟ مخاطبان خود را بدانید، و آن را با مخاطبان آشکار لحظه آنها را در مورد شما به عنوان خوانده شده در وب سایت خود را.

 

7. Refinery29

چرا "درباره ما" صفحه سنگ: به شما می گوید آنچه که مهم ترین.

نه فقط "درباره ما" صفحه - - یک فرصت برای شکستن قالب است که در اینجا به عنوان مثال دیگری که در آن هر منطقه از وب سایت شما است.

بسیاری از شرکت اضافه کردن فقط یک بیانیه ماموریت و یا مشخصات شرکت ساده است، اما مردم اغلب به آماده خواهید یک دیواری از متن توضیح آنچه شما انجام دهد. بنابراین، Refinery29 آن خراب شد برای انتقال کیفیت نامشهود که به سختی به شامل در یک پایه "درباره ما" صفحه می باشد.

اگر چه Refinery29 کند صفحه آن با شرح کسب و کار خود را معرفی، آن می رود در یک انفجار - چهار موی چتری، به دقیق. سازمان در است "ماموریت،" مطمئن است، اما همچنین یک "اصل" Refinery29، یک "قول" آن را نگه می دارد، و یک "پرنیان" آن را می دهد است.

این صفات شرکت با شما خواهم فکر می کنم تا هنگام شروع کردن نیست، اما آنها آنچه مشتریان خود را اغلب تصمیمات دلی را در هنگام خرید.

Refinery29 درباره ما صفحه

8. ماری Catribs

چرا "درباره ما" صفحه سنگ: این غیر منتظره.

یک دلیل که چرا این نمونه های استثنایی وجود دارد - "درباره ما" صفحات همیشه محکم ترین قطعات از وب سایت یک شرکت نیست. در واقع، آنها اغلب مانند یک چاره اندیشی موقت است. اما حتی اگر شما بودجه برای گرافیک آبدار، ویدئو، و یا پیمایش منظر ندارد، راه های دیگر خود را "درباره ما" صفحه غیر منتظره با کپی تنهایی وجود دارد.

ماری Catrib یک رستوران است، بنابراین شما ممکن است فکر می کنم "درباره ما" صفحه آنها خواهد بود خود را معمولی "در اینجا چگونه آغاز شده ما، در اینجا چیزی است که ما به آن اعتقاد، و در اینجا مواد غذایی ما است" داستان. ماری Catrib "درباره ما" صفحه می کندما می گوید که - اما این کار را در راه غیر متعارف. بلافاصله، از چشم کاربر به یک ضربه که می گوید، کشیده شده "این درست به یک ظرف غذا، آزمایش می تواند به چیزهای زیبا منجر شود." کاملا فلسفی، برای یک محل به شام.

اما آینده می آید داستان در مورد صاحب، که در یک راه غیر منتظره شروع می شود - "این سخت است تصور کنید، اما در یک زمان Marie از آشپزخانه خانواده ممنوع اعلام شد." یک خط مانند است که تساوی در مخاطبان، چون ما می دانیم آن را به طور معمول.

 

بنابراین، چگونه شما استفاده از کپی واقعا جلب خوانندگان در؟ این شگفت انگیز است چه تصور شما می توانید در بازدید کنندگان سایت فقط با خلاقانه داستان خود را با کلمات به تنهایی.

9. بولداگ محصولات مراقبت از پوست

چرا "درباره ما" صفحه سنگ: این دوست داشتنی و به یاد ماندنی.

چه تفاوتی بین "متوسط" بازاریابی و بازاریابی دوست داشتنی است؟ این تفاوت بین ایجاد صفحات وب عمومی است که ارائه اطلاعات بزرگ است، اما در یک، نوع سیاه و سفید ساده از راه - در مقابل ایجاد صفحات وب است که ارائه اطلاعات بزرگ و با رنگ، شخصیت تزریق شده است، و درست بمانند به نام تجاری منحصر به فرد یک شرکت صدا. هنگامی که شما بازاریابی دوست داشتنی ایجاد، شما می توانید یک جنبش مبلغان انجیلی نام تجاری و طرفداران که کمک خواهد کرد که شما رشد شروع می شود.

کجا این جا به "درباره ما" صفحه یک شرکت است؟ مردمی در بولداگ، شرکت محصولات مراقبت از پوست مردانه که برای "بهترین دوست انسان" صورت محاوره نامگذاری شد - سگ - که می توانست تایپ تا چند پاراگراف در مورد که در آن نام تجاری را از آمد و چگونه آنها یکی از اولین در فضای شد دوباره تعریف و از بین بردن کلیشه های اطراف نظافت مردان است. اما این متن به تنهایی می توانست کمی، خوب، متوسط ​​بوده است.

در عوض، "درباره ما" صفحه مختصر و مفید، رنگارنگ، و منجر با لیوان دوست داشتنی از یک بولداگ شایان ستایش - اتصالات نام و نام تجاری است. و آن را بیان هدف از محصولات - برای کمک به مشتریان از بیدار شدن از خواب با (مسلما شایان ستایش) چهره Wrinkly خواهند شما ببینید زمانی که شما وب سایت بولداگ مراجعه کنید.

 

بازی با کلمات خود را - آن را خوب به آن لذت ببرید و جناس با نام تجاری خود را، به عنوان آن کمک می کند تا برای تزریق شخصیت و شوخ طبعی به "درباره ما" صفحه خود را. این اعداد اول بازدید کنندگان برای یک داستان در راه است که باعث می شود آنها بلافاصله چیزی احساس می کنم. این که شما چگونه به یاد ماندنی، بازاریابی دوست داشتنی ایجاد کنید.

10. Doomtree

چرا "درباره ما" سنگ صفحه: نشان می دهد آن...

 

چگونه برای نوشتن صفحه درباره

این سختی برای ایجاد یک قالب همه جانبه برای "درباره ما" صفحه شما - فقط راه های بسیاری که شما می توانید در مورد داستان شرکت شما وجود دارد. اما، در هر واقعی "درباره ما" صفحات ما فقط برجسته کرده ام، برخی از مراحل شما باید به خاطر داشته باشید که شروع کار وجود دارد.

در اینجا پنج مرحله برای نوشتن یک "درباره ما" صفحه بر اساس برخی از چیزهایی که ما در مورد مثال بالا را تحت تاثیر قرار است.

1. ایجاد یک بیانیه ماموریت

شما "درباره ما" صفحه می توانید و خواهد بود بسیار طولانی تر از یک بیانیه ماموریت تک، اما به منظور جلب مردم در، شما نیاز به اختصار بیان هدف خود را در این صنعت به جلو. چه شما در اینجا به کار هستند؟ چرا باید بازدید کنندگان وب سایت خود را مراقبت؟

2. نمای کلی داستان شرکت شما

شما ممکن است یک تاریخ طولانی از تغییرات و رشد شرکت شما را تحمل کرده است (هنوز) ندارد، اما آن به خوبی لمس به بحث در مورد که در آن شما را در "درباره ما" در صفحه خود آمد. بنابراین، منزوی کردن نقاط عطف قبل تاسیس شرکت خود، و استفاده از آنها را به خوانندگان برخی Backstory در سرمایه گذاری فعلی خود را.

3. دولت، آها! شما لحظه

هر شرکت خوب بر روی یک ایده تاسیس شد - چیزی است که بازار فعلی هنوز ممکن است ارائه نمی دهد. ایده شما چه بود؟ با استفاده از این "آها!" لحظه ای به عنوان یک نقطه محوری در هنگام گفتن داستان شرکت شما. یک چالش شما مواجه هنگام در حال توسعه شرکت شما چه بود؟ چگونه این چالش و یا کشف شکل بود آنچه شما امروز هستید؟

4. توضیح دهید که در خدمت شما

به همان اندازه که شما می خواهید به عنوان بسیاری از چشم در "درباره ما" صفحه خود را به عنوان ممکن است، شما کسب و کار با هر یک از آنها نمی کنند. به همین دلیل بسیار مهم است که به شما در شناسایی  و ذکر  مشتری های اصلی خود را. چه کسی باید مراقبت شما وجود دارد؟ که چشم شما در اینجا برای خدمت؟

5. شرح دهید ارزش های شما

مشتریان می خواهید به مانند انسان رفتار شود. برای اینکه این اتفاق بیفتد، آنها باید احساس کنند که با آنها چگونه رفتار  شده توسط  انسان است. زمانی که در پایان خود را "درباره ما" صفحه، توصیف که شما به عنوان یک فرد و یا یک تیم هستند، و چه ارزش های شخصی شما می باشد. فرهنگ شرکت شما چه شکلی است؟ چه تصویر بزرگتر در زندگی درایوهای کسب و کار خود را؟

ساز لامپ LED ممکن است 10 سبک های مختلف لامپ فروش، برای مثال، اما که ممکن است از مهم ترین این ویژگی را به مخاطبان اصلی آن نیست. شاید این توسعه دهنده لامپ در تعهد به حفاظت از محیط زیست تاسیس شد، و هر لامپ های شرکت می کند ساخته شده توسط افرادی که به ساخت جهان بیشتر انرژی کارآمد اختصاص یافته است.

به خاطر داشته باشید مخاطبان ثانویه "درباره ما" صفحه شرکت خود را متشکل از کارکنان آینده خود را. این دلیل دیگری توصیف ارزش های شخصی خود را یک ایده خوب است - کلید قلب متقاضیان کار خود است به آنها نشان دهد شما یکی بیش از حد.

در این نقطه، ما امیدواریم که ایجاد یک "درباره ما" صفحه مانند یک وظیفه دلهره آور به نظر می رسد نیست - نه، ما امیدواریم که شما آماده برای برخی از سرگرم کننده با آن هستید. با یک داستان خوب است که به، کپی خلاق، فروتنی، و تصاویری قابل هضم، شما را در راه خود را به یک تجربه کاربر چشم نواز است.

حتی بهتر؟ شما در حال تبدیل شدن به بخشی از استثنا - و ایستاده از دریایی از "درباره ما" صفحات. چه چیزی شما را متفاوت است؟ ما مشتاق برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ... شما.

آیا می خواهید الهام بخش تر؟ اتمام 16 نمونه های الهام بخش از طراحی وبلاگ زیبا.

 

از عالی در مورد ما نمونه صفحه

بازار یابی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری