رقبای من کلید واژه نام تجاری من  را بر داشته اند -  چه کاری باید انجام دهم ؟

رقبای من کلید واژه نام تجاری من  را بر داشته اند -  چه کاری باید انجام دهم ؟

رقبای من کلید واژه نام تجاری من  را بر داشته اند -  چه کاری باید انجام دهم ؟

Search Engine Marketing

 

این کاملا ویرانگر است از خواب بیدار یک روز، تایپ کلمه کلیدی نام تجاری خود را در یک موتور جستجو و پیدا کردن وب سایت های رقبای شما ظاهر می شود در بالای نتایج جستجو است.

چیزی که موتورهای جستجو می توانید در مورد این کار وجود دارد.

چند سال پیش، چند موتور جستجو با ایده از بین بردن محدودیت در رقبای خرید کلمات کلیدی نام تجاری است.

بنابراین در حال حاضر، این عمل توسط هر موتور جستجو ممنوع نشده است. بنابراین، شما نمی توانید شکایت به موتورهای جستجو به دلیل این است که دیگر نقض.

اما صبر کنید! به من گوش کن! من ادعا نمی کنم هیچ چیز شما می توانید در مورد آن وجود دارد.

در اینجا پنج چیزهایی که شما می توانید انجام دهید به نوبه خود یک وضعیت ترش را به چیزی مفید است.

My-Competitors-Have-Just-Bought-My-Brand-Keyword

نگاهی مالکیت نام تجاری شما

برای تلفن های موبایل حق عجیب و غریب؟

اما این است که در میان چند راه برای محافظت کلمات کلیدی نام تجاری خود را. شاید فروش رقبای شما از کلمات کلیدی نام تجاری خود را یک زنگ خطر بود.

به خاطر داشته باشید، رقبای خود را قادر به دیدن کلمات کلیدی شما را پیشنهاد داد. بنابراین، اگر شما کلمه کلیدی نام تجاری خود را پیشنهاد نمی کند، شما باید شکایت نیست اگر این کار را.

اما این چیزی است که ما در اینجا آمد تا در مورد بحث نیست.

چیزی است که اگر شما هنوز هم برخی از کلمات کلیدی نام تجاری است که شما پیشنهاد نیست، مطمئن شوید که به انجام این کار. در شرایطی که رقبای خود را پیشنهاد برای کلمه کلیدی نام تجاری خود را به دست آورد، سعی کنید به آنها توپ زدن.

"اما نمی خواهد این هزینه زیادی به ما؟"

آن خواهد شد. به یاد داشته باشید، هنگامی که اعلامیه رقیب خود را که شما می خواهید به آنها توپ زدن، آنها را به یک CPC بالاتر پرداخت.این به این معنی که شما باید آماده به پرداخت بیشتر.

اما آیا شما ترجیح می دهید از دست دادن در منجر چون شما می خواهید به "صرفه جویی تا؟" البته که نه!

کلمات کلیدی نام تجاری شما یک فرصت برای ایجاد پیام شما می خواهید به تصویب در است. همچنین، شما می توانید تست چند تا تبلیغ برای دیدن کدام یک بهترین کار برای شما.

بحث را به کسب و کار

رقبای خود را خریداری کلمات کلیدی نام تجاری خود را، و در نتیجه، نمی خواهد می خواهید یک نشستن با شما.

اما آن ضرری ندارد را امتحان کنید.

قبل از هر اقدام، رسیدن به رقبای خود. از آنها بخواهید به حذف تبلیغات. انجام این کار به شما کمک میکند که وجدان خود را پاک کنید تا زمانی که همه چیز واقعا گرم می شود، شما می دانید شما سعی گرفتن جاده بالا.

همچنین، در برخی موارد، باور کنید یا نه، رقبای خود را نمی ممکن است آگاه باشید که آنها بر روی کلمات کلیدی را پیشنهاد داد. دلیل این است که، در چنین مواردی، پیشنهاد شده توسط آژانس که طرح خود را برای افزایش نتایج موتورهای جستجو برای رقیب خود را آشکار نمی انجام شد.

اگر در همه، تهدید رقبای خود را با اقدام قانونی (با استفاده از بس و دست برداشتن سفارش). این باید رقبای خود را ایجاد انگیزه برای تغییر بودجه خود را در جای دیگر.

پرونده شکایت با موتورهای جستجو

قبل از طرح شکایت با موتورهای جستجو، مطمئن شوید که نام تجاری خود را علامت تجاری (این گزینه فقط برای آن دسته از شرکت کار می کند). یک شکایت علامت تجاری را انتخاب کنید و درخواست آن را به تمام تبلیغات. این رقبای خود را از با استفاده از علامت تجاری خود را در کپی فروش خود جلوگیری می کند.

حتی اگر این ممکن است هر نام تجاری از استفاده از کلمات کلیدی نام تجاری خود را متوقف کند، آن را اکثر مارک های استفاده از AdWords جلوگیری می کند.

پیشنهاد در رقبای شما نام تجاری کلمات کلیدی

اگر همه چیز می افتد، شما همیشه می توانید شروع مناقصه کلمات کلیدی رقبای شما. شروع با انجام یک پژوهش. اتمام میزان ترافیک کلمات کلیدی نام تجاری رقبای خود را در حال تولید.

ابزارهای مانند SEMrush باید شما را در تحقیقات خود کمک. هنگامی که شما را شناسایی کرده اند و با نتایج راضی هستند، شروع به مناقصه بر روی کلمات کلیدی نام تجاری خود را. کلمات کلیدی که حجم عظیمی از جستجو به صورت ماهیانه به اهرم ترافیک به اندازه کافی را انتخاب نمایید.

علاوه بر این، این نوعی از مسابقه را بسازد. آنها نمی خواهم شما را به اهرم ترافیک است. بنابراین، آنها را در یک CPC بالاتر پیشنهاد آنها را مجبور به توقف در مناقصه دیگر کلمات کلیدی نام تجاری.

اما به خاطر داشته باشید، شما می توانید کلمات کلیدی نام تجاری خود را در کپی فروش خود استفاده نکنید. شما باید در هنگام استفاده از کلمات کلیدی خود را در تبلیغات خود به خلاق.

 

گام به گام تا شما در جستجوگرها و شهرت آنلاین

بعد، گام تا بازی خود را در جستجوگرها. شما می توانید این یا گرفتن نمایندگی برای کمک به و یا انجام آن را در خود انجام دهد. مهم این است که برای تسلط بر نتایج موتورهای جستجو به طوری که هنگامی که کاربران آنها به احتمال زیاد به زمین در وب سایت خود را. علاوه بر این، SEO اجازه خواهد داد که شما را به انجام یک آنلاین شهرت طولانی مدت است.

 

Sefati

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری