5 گام برای تبدیل کردن مشتریان به مدافعان شما

 5 گام برای تبدیل کردن مشتریان به مدافعان شما

 5 گام برای تبدیل کردن مشتریان به مدافعان شما

Lead Generation

 

آیا آن را از طریق تاثیرگذاران میکرو، طرفداران مشتری و یا endorsers مشهور است، همه ما ظهور محتوای ایجاد شده توسط کاربر در رسانه های اجتماعی دیده می شود.

این نباید تعجب آور باشد. چرا؟ خوب اجازه دهید با این واقعیت که تازه بهبود یافته صفحه بینش فیس بوک برای کسب و کار انتظار برخی برای دیدن یک شیب در دسترس حتی آلی کمتر از قبلا به حساب شروع می شود.

در واقع، 2017 گزارش تبلیغاتی دیجیتال از نرم افزار Adobe دیجیتال پیدا شده است هزینه های تبلیغات دیجیتالی شاهد رشد پنج برابر سریعتر از نرخ تورم در ایالات متحده. گرفتن در مقابل مخاطبان هدف خود را تنها به گرفتن پیچیده تر، رقابتی و گران است.

خب از اینجا کجا می روی؟

یکی از راه های بازاریابان در حال نزدیک شدن دسترس آلی است از طریق حمایت از مشتری. با تکیه بر مشتریان و پیروان آنها، مارک های خانه با تلاش های بازاریابی ضربه موثر تر است. یکی از بهترین راه ها برای فشار حمایت مشتری را از طریق محتوای ایجاد شده توسط کاربر.

به همین دلیل است که ما اینجا هستیم. ما می خواهیم به شما کمک کند به نوبه خود مشتریان خود را به مدافعان از طریق محتوای ایجاد شده توسط کاربر. دنبال این پنج مرحله شروع:

مرحله 1: انتخاب شبکه های اجتماعی موثر ترین به کمپین خود را

این بسیار مهم است به نه فقط مطمئن شوید که در آن مخاطبان خود را در اجتماعی زندگی می کند، اما که در آن طرفداران بالقوه خود را می تواند بیشترین تأثیر را دارند. شما نمی خواهید به پرش مستقیم به نمایش مشخصات عمومی به دلیل آن را آسان تر برای به اشتراک گذاشتن تصاویری از مشتریان خود را.

شبکه های اجتماعی شما را انتخاب کنید باید در اهداف خود و مخاطبان هدف است.

Q2 ما 2016 جوانه صفحه اول اجتماعی پیدا شده است حدود 75 درصد از مصرف کنندگان را به یک تجربه مثبت با یک نام تجاری به اشتراک بگذارید. مصرف کنندگان نیز 70 درصد بیشتر احتمال دارد به خرید با یک شرکت پس از یک تعامل خوب است.

این نشان می دهد که بدون توجه به شبکه های اجتماعی، یک تعامل خوب یا تجربه مثبت می کند شگفتی برای نام تجاری شما. محتوای ایجاد شده توسط کاربر ندارد به مشکل باشد. در واقع، آن یک فرایند ساده از درخواست به repurpose محتوای مشتری برای نام تجاری شما است.

در حال ذکر و یا داشتن محتوای به اشتراک گذاشته شده توسط یک نام تجاری است که اغلب سرگرم کننده و هیجان انگیز برای مصرف کنندگان است. سهام خود را نه تنها به شما کمک کند به مخاطبان خود، اما شما همچنین مخاطبان خود را در معرض و همچنین. این یک برنده واقعی است هنگامی که به درستی انجام شود.

هنگامی که شروع، سعی کنید تا ببینید که چه کانال های اجتماعی می تواند بیشترین تاثیر را از طریق محتوای ایجاد شده توسط کاربر را داشته باشد. تمرکز بر منافع واقعی است که با محتوای به اشتراک گذاشته شده است.

ساخته شده در داخل یک اثر تاریخی شیکاگو، خانه گره خورده است (tiedhousechicago) دارای یک نوار، صندلی در فضای باز، شومینه و یک فضای به نعل اسب. اوه، و شما می توانید سگ خود را. نام رستوران مخاطبین به تاریخ ساختمان به عنوان یک خانه گره خورده است شلیتز است، خدمت به آبجو تنها از آب جوش، دستگاه. امروزه، با این حال، آنها را به یک انتخاب بسیار بزرگتر از نوشابه ها است.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Squarespace در (squarespace) در 

به عنوان مثال، روش میدان فضایی به محتوای ایجاد شده توسط کاربر است برای نشان دادن استعداد و طرفداران آن، پشت دوربین است. و این را حس می کند برای یک نام تجاری که مایل به اتصال به بیشتر مردم درست مثل کاربر اینجا.

بسیاری از مصرف کنندگان دو برابر احتمال به اشتراک گذاشتن محتوا ایجاد شده توسط کاربر با دوستان یا خانواده است. مردم به سادگی یکی دیگر بیش از مارک های، که به معنی محتوای ایجاد شده توسط کاربر اغلب می شود تعامل بیش از پست تبلیغاتی اعتماد.

چه تولید شده توسط کاربر آثار محتوا را در هر شبکه

انتخاب بهترین شبکه اجتماعی برای مبارزات انتخاباتی خود را بخش آسان است. اما تعیین اینکه چه نوع محتوا برای کاربر را با ارسال بر روی آن شبکه خاص یکی دیگر از چالش است.

علاوه بر بدانند شبکه برای مخاطبان خود، لازم است در مورد آنچه محتوا با یکدیگر شبکه کار می کند یاد بگیرند. سعی کنید برخی از این راهنمایی برای ارسال پست ایجاد شده توسط کاربر بهتر به هر یک از شبکه های اجتماعی:

فیس بوک: این شبکه بزرگ برای به اشتراک گذاری ویدئو و داستان در مورد نام تجاری خود را است. استفاده از فیس بوک ارسال به نوع فیلم احتمال به درگیری بیشتر با امکان ویروسی است. الگوریتم فیس بوک دشوار برای رسیدن به آلی است، اما حکومت نه از ارسال مطالب تولید شده توسط کاربران بر روی تبلیغات.

 

توییتر:  با وجود تعداد کاراکتر کوچکتر، شما به عنوان محدود نیست در توییتر به عنوان شما فکر می کنم. توییتر گرایش به یک نقطه بزرگ برای تصاویر، بنابراین اجازه دهید تصاویری از صحبت کردن در این شبکه اجتماعی است. محتوای ایجاد شده توسط کاربر بسیار بصری در توییتر نیز به نفع مارک به دلیل shareability آن است.

نمایش مشخصات عمومی: همانطور که مکه از محتوای ایجاد شده توسط کاربر، نمایش مشخصات عمومی اغلب رفتن به است. این مهم است که بدانیم چگونه به regram، استفاده از نمایش مشخصات عمومی کاوش و پیدا کردن مطالب از طریق هشتگ. دیدن محصولات در عمل باعث می شود نمایش مشخصات عمومی یک فضای بزرگ برای مارکهای برای دریافت بصری و ارتباط با کسانی که از شما حمایت ORM #puppy #greatdane 4 ماهه که لذت می برد جویدن در چیز بهتری در زندگی ... مانند چوب و سنگ و اسباب بازی #vodkafordogpeople است. هنگامی که او را به دردسر گرفتن خودش، طوفان دوست دارد به حمام افتاب گرفتن توسط دریاچه در حالی که انسان او جرعه #titoshandmadevodka در سنگ.🐾

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط تیتو (vodkafordogpeople) در 

لینک: عنوان بزرگترین شبکه اجتماعی در جهان برای حرفه ای ها، محتوای تولید شده توسط کاربران به بررسی شود و مربوط به اهداف نام تجاری خود را است. این نقطه فقط به مجدد محتوای یک کاربر چون شما آن را دوست نداشته است. در عوض، استفاده از تر به بالا و فراتر از محتوای کاربر که با نام تجاری خود را هم راستا حمایت می کنند.

مرحله 2: تنظیم خاص تولید شده توسط کاربر اهداف محتوا

درست مثل هر استراتژی مطالب دیگر، طرح محتوای ایجاد شده توسط کاربر شما باید بتواند از اهداف خاص و دستورالعمل ها را به بهترین کار آن است.

با توجه به SEMrush، 86٪ از کسب و تلاش کرده اند محتوای ایجاد شده توسط کاربر، اما GoodVid کشف تنها 27 درصد یک استراتژی برای این مطلب در محل. ایجاد شده توسط کاربر محتوا گاهی اوقات جرقه مکالمات، افزایش تعامل و اعتماد. اما اگر با استفاده از راه اشتباه است، این مطلب به این خواهد شد که پیروان خود را بسته بندی و ترک.

به همین دلیل است که شما را به مانند هر گونه بازاریابی اهداف کمپین ایجاد کنید. در اینجا برخی از تولید شده توسط کاربر مشترک محتوای اهداف بازاریابان مجموعه در محل هستند:

  • عالی نام تجاری نامزدی : هر کس می خواهد دوست داشتن، اما تنظیم تعامل به عنوان یک هدف در طول مبارزات UGC هوشمند است. تاثیرگذاران تمایل به جرقه مکالمه با محتوای آنها. دیدن نظرات بیشتر، دوست و اشاره به سمت کانال های خود را نشان می دهد نشانه هایی از موفقیت. اما شما نیاز به ابزار تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی حق به معیار تلاش های خود را!
  • افزایش نرخ تبدیل : نیاز به اطمینان تصمیم گیری خرید مصرف کنندگان؟ UGC این قدرت را دارد کمک به مصرف کنندگان در حصار با محصول خود را. اگر شما در حتی هستید کمی رقابتی صنعت-مردم تحقیقات خود را انجام دهد. آن را اولویت خود را برای افزایش تبدیل با بررسی، پنجره جعبه گشایی و تصاحب رسانه های اجتماعی برای مبارزات انتخاباتی خود را.
  • ساختمان نام تجاری اعتماد : یکی دیگر از هدف مشترک است که به سادگی گرفتن مردمی به شما اعتماد کرد. آیا برخی از مطبوعات بد شما تا به حال یا شما شروع تازه، ساخت و ساز آگاهی نام تجاری از طریق اعتماد به یک هدف بزرگ است. پس چگونه شما آن را اندازه گرفت؟ UGC ایجاد اعتبار با مصرف کنندگان، بنابراین سعی کنید برای پیگیری کلمات کلیدی و یا عبارات شما می دانید با نام تجاری خود را در ارتباط است. سپس پیگیری و اندازه گیری تا ببینید که آیا مردم در حال دادن بازخورد مثبت بیشتر در بررسی های اجتماعی و یا حتی در.
    آموزش کاربران بیشتر : شروع با ردیابی پرسش ها و نگرانی های رایج در مورد کسب و کار خود را در رسانه های اجتماعی.گوش دادن به مکالمات، شما می توانید اندازه گیری که آیا همان سوالات در حال قبل و بعد از مبارزات انتخاباتی UGC خود را پرسید. تاثیرگذاران انجام یک کار بزرگ برش را از طریق و ارائه یک پاسخ روشن است.
  • صرفه جویی در وقت در ایجاد محتوا : اگر تیم شما نیاز به محتوای اجتماعی است، UGC می تواند کمک به صرفه جویی در بسیاری از زمان. با جمع آوری هشتگ، نظرات و عکس ها، شما صرفه جویی در وقت در این فرآیند ایجاد.

مرحله 3: مخاطبان خود را بگویید چه محتوای شما می خواهید

اگر شما از تخت گفتن مخاطبان خود را به شرکت با محتوای تولید شده توسط کاربر نیست، چه روش دیگری خواهد آنها می دانند؟ آن را روشن و مشخص چه نوع محتوایی شما دنبال آن هستید و چه راستا بهترین با نام تجاری خود را.

این که آیا شما در حال درخواست برای تصاویر و یا افکار مشتریان، طرفداران خود را نیاز به هدایت مناسب. بدون هدف روشن و از مخاطبان خود را بپرسید، شما ممکن است کاربران را گیج و یا یک تن از محتوای اشتباه است.

بسته: سادگی! 💚🎉ما می دانیم که شما آن را دیده ام، و ما می دانیم که شما آن را می خواهید. را وارد کنید زیر را برای یک شانس برای برنده شدن بسیار خود T & N کیسه خود را - در دسترس در سه رنگ مختلف طراحی شده اند که برای تکمیل و هرگز منحرف (برنده ممکن است رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید). برچسب یک دوست در نظرات زیر وtuftandneedle وidreamofhomemaking شانس خود را برای برنده شدن را دنبال (هر تگ یک ورودی اضافی است). قوانین و مقررات اعمال می شود، به سادگی به پایان می رسد 5/18/18 در 18:00 PST و خواهد شد از طریق DM مطلع شود. موفق باشید!

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط ته ریش و سوزن (tuftandneedle) در 

سعی کنید به عنوان خاص که ممکن است با قوانین و مقررات نسبت به محتوای ایجاد شده توسط کاربر نام تجاری. اگر می خواهید مردم را به ارسال محتوا به شما، بیش از احتمال آنها خواهد شد. اما چه مقدار از آن قابل استفاده است اگر شما به طور واضح نیست که چه می خواستم؟

این نیز مهم است تمرکز خود را از دست دادن نیست. اگر شما می خواهید یک سبک خاصی از محتوا، انجام تجدید نظر کنید و یا تغییر برنامه های خود را پس از چند روز کوتاه است. گرفتن مردم به اشتراک گذاشتن محتوا ایجاد شده توسط کاربر با شما طول می کشد. اگر شما آن عجله، شما می تواند در نهایت ایجاد یک تجربه منفی است.

چه بدتر است بدون دستورالعمل های خوب و یا جزئیات محتوا، شما را به ترل اینترنت بسیار حساس است. مطمئن شوید که شما هشتگ و دستورالعمل خود را چک کنید به ترک اتاق را کمی برای خطا است. در غیر این صورت، شما در حال دادن ترل دقیقا همان چیزی که آنها می خواهند فرصتی برای استفاده از کلمات خود را بر علیه شما. نگران نباشید، هوشمند و وقت خود را با محتوای تولید شده توسط کاربر.

انتخاب نوع محتوای تولید شده توسط کاربر

شما باید راه های متعدد به اعمال محتوای ایجاد شده توسط کاربر به استراتژی بازاریابی خود را. یک روش محبوب برای تولید محتوای غیر مارک است که از طریق رقابت رسانه های اجتماعی. اما این تنها چیزی که شما می توانید انجام دهید.

یکی دیگر از نوع رایج از محتوای تولید شده توسط کاربران با هشتگ مبارزات انتخاباتی است. هشتگ می توانید مخاطبان خود را درگیر با پیام و یا مبارزات انتخاباتی خود را دریافت کنید. به عنوان مثال، یتی به تازگی آن "زغال چوب مجموعه" در حالی که با استفاده از #BuiltforTheWild منتشر شده است.

معرفی ذغال مجموعه جدید -a رنگ با الهام از یک ریگ، زحمتکش زندگی خارج از منزل. با کلیک بر روی لینک در زیستی به فروشگاه.#BuiltForTheWild | عکس:Slusherphoto

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط یتی (yeti) در 

حتی اگر هدف نهایی شما این است که ترویج نام تجاری شما، شما می توانید از این روش استفاده یک عکس زیبا که مربوط به نام تجاری خود را انجام دهید. این نوع از محتویات درایوهای کاربران به دنبال، تعامل و ارسال محتوا بیشتر پایین خط.

هنگامی که شما محتوا، سعی کنید با استفاده از خود ویژگی های نمایش مشخصات عمومی مجدد جوانه است. در اینجا، شما به راحتی محتوای ایجاد شده توسط کاربر مورد علاقه خود را در اینستاگرم با چند شیپور خاموشی به اشتراک بگذارید.

این یک نسیم به سادگی از لینک پست کپی است، باز خود را جوانه برنامه اجتماعی، برنامه و یا ارسال فورا و پس از آن به اشتراک بگذارید.

آگاهی بیشتر به کانال های اجتماعی خود را نه تنها مردم مستقیم به محصولات یا خدمات خود را بهتر است، اما آن را نیز به آنها شخصیت نام تجاری خود را نشان می دهد.

گام 4: تمرکز بر ابعاد جامعه و همکاری

بهترین چیز در مورد محتوای تولید شده توسط کاربران به طور معمول جرقه تعامل. این بدان معناست که شما برای قرار دادن تاکید بر ساخت جامعه خود را. به عنوان یک مدیر جامعه، شما باید برای ایجاد یک شخصیت برای نام تجاری و اتصال مشتریان و طرفداران.

محتوای ایجاد شده توسط کاربر به ارمغان می آورد این فرصت برای برقراری ارتباط با افراد جدید از طریق گفتگو. تمام نقطه شما این است برای ایجاد اعتبار. و اگر به درستی انجام شود، شما کاربران پایین قیف بازاریابی رانندگی کنید.

رنگ جدید در حال آمدن است هفته آینده، و یک ابر در چشم وجود ندارد. 📷markomorciano #travelaway

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط دور (away) در 

پیروان خود را به استراتژی رسانه های اجتماعی خود را بسیار مهم، تا به خوبی درمان آنها. پاسخ به سوالات، به رسمیت شناختن، در طول راه اندازی محصول وجود داشته باشد و نشان می دهد سمت انسان خود را. کاربران می دانند که کسی نشسته در پشت صفحه نمایش وجود دارد، پس دادن نام تجاری خود را یک شخصیت است که درگیر.

هنوز تعامل رسانه های اجتماعی به عنوان یک سخت و طاقت فرسا درمان نیست، اما در عوض به عنوان یک فرصت است.

هنوز بدون پرسیدن را ندارد

لازم به گفتن بروید، اما بیش از حد اغلب، مارک های فکر می کنم آنها به سادگی می توانید تصاویر را از یک سایت و دادن اعتبار به عکاس و یا تاثیر گذار بدون هیچ شرایط. این اشتباه است .

همیشه مطمئن شوید که در توافق با کاربران هستید قبل از محتوای خود را به شما به اشتراک بگذارند. عنوان این داستان می رود ویروسی، این عادلانه نیست به کار سخت مردم و استفاده از آن بدون پرداخت و یا توافق بر چیزی است.

بالا بردن سهام. در آغوش هر چالش. #BeMoreHuman | 📸:laurahooooaho_amanda

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط ریباک (reebok) در 

این به این معنا نیست که شما باید برای هر قطعه از محتوای ایجاد شده توسط کاربر پرداخت. با این حال، اگر کسی برای پرداخت می پرسد، شما هم می توانید کار به توافق و یا برای کاربران که مایل به تجارت برای قرار گرفتن در معرض نگاه. فقط همیشه به یاد داشته باشید قبل از به اشتراک گذاری بپرسید و شوکه نمی شود اگر آنها برای پول است.

این به این معنا نیست که شما باید برای هر قطعه از محتوای ایجاد شده توسط کاربر پرداخت. با این حال، اگر کسی برای پرداخت می پرسد، شما هم می توانید کار به توافق و یا برای کاربران که مایل به تجارت برای قرار گرفتن در معرض نگاه. فقط همیشه به یاد داشته باشید قبل از به اشتراک گذاری بپرسید و شوکه نمی شود اگر آنها برای پول است.

مرحله 5: تجزیه و تحلیل و اندازه گیری کاربر خود را تولید تلاش محتوا

ما این را گفته ام در حال حاضر، اما اجازه دهید آن را به خانه آورد. اگر می خواهید استراتژی محتوا برای کاربران تولید شده خود را به کار، شما باید آن را اندازه گیری کند. مهم نیست که شما برای اهداف و یا چگونه می توانید برنامه ریزی حمله خود را انتخاب کنید، شما را به معیار نیاز دارند.

با جوانه های اجتماعی، شما باید رسانه های اجتماعی ابزار تجزیه و تحلیل ترافیک برای پیگیری تعامل به طور کلی خود را با محتوای تولید شده توسط کاربر. این که آیا شما در حال ارسال به فیس بوک، توییتر، لینکداین و یا نمایش مشخصات عمومی، شما دسترسی به گزارش های مخاطبان دقیق است.

علاوه بر این، ابزار گوش دادن اجتماعی ما به شما اجازه داده های اجتماعی خود را با به دست آوردن اهرم بینش به تجزیه و تحلیل ارزش است. این که آیا آن تجزیه و تحلیل متنی از کلمات کلیدی، هشتگ یا تجربه مشتری است، این ابزار اجتماعی قدرتمند به شما اجازه تلاش های خود را اندازه گیری کند.

هنوز یک فرصت بزرگ برای به اشتراک گذاشتن محتوا ایجاد شده توسط کاربر به خاطر کسی که با استفاده از نام تجاری خود را در یک برچسب شما از دست رفته را از دست ندهید. محتوای ایجاد شده توسط کاربر روی حیله و تزویر است، اما اگر شما مراحل فوق را دنبال، شما می توانید آن را به نفع نام تجاری خود استفاده کنید.

از این فرصت به عنوان یک فرصت برای تعامل بیشتر با مخاطبان خود و ساخت یک جامعه بهتر در میان پیروان خود را.

 

جوانه های اجتماعی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری