راهنمای مبتدی برای پنل مدیریتی برچسب ها در گوگل

راهنمای مبتدی برای پنل مدیریتی برچسب ها در گوگل

راهنمای مبتدی برای پنل مدیریتی برچسب ها در گوگل

Google Tag Manager

 

جمع آوری داده ها با استفاده از ابزار مانند گوگل آنالیز برای گسترش رسیدن به کسب و کار آنلاین خود را، تبدیل منجر به مشتریان، و بهینه سازی یک استراتژی بازاریابی دیجیتال برای ایجاد روابط قوی تر با مخاطبان خود را حیاتی است.

با این حال، جمع آوری داده ها آسان تر است از انجام گفت. گوگل آنالیز و سایر ابزار تجزیه و تحلیل ترافیک مشابه کمک به روند، اما آنها به طور موثرتری کار با علاوه بر این از برچسب ها.

برچسب ها، در یک مفهوم کلی، بیت از کد شما را در جاوا اسکریپت وب سایت شما یا HTML جاسازی برای استخراج اطلاعات خاصی هستند.

برای بازاریابان، اطلاعات تگ لازم معمولا شامل چگونه کاربران طولانی بازدید از یک صفحه در سایت خود، تکمیل فرم، چگونه آنها را در سایت خود وارد شدند، که در پیوند آنها کلیک، و یا حتی چه محصولات آنها را از سبد خرید خود حذف می شود.

هر یک از تگ آهنگ چیزی متفاوت است. به عنوان مثال، شما ممکن است یک تگ فقط برای دیدن چگونه بسیاری از مردم با پر کردن فرم در "تماس با ما" در صفحه خود ایجاد کنید. که برچسب پس از آن می توانید به گوگل آنالیز، یا AdWords، و یا شخص ثالث یکی دیگر از ارسال اطلاعات دقیق تر است.

متاسفانه، به صورت دستی برنامه نویسی برچسب ها می تواند یک فرآیند خسته کننده و دشوار برای بازاریابان بدون توسعه از حد یا تجربه برنامه نویسی، و آن را وقت گیر به پر کردن بلیط برای بخش IT.

با Google Tag Manager شرکت، فرایند برچسب زدن کل خود را بسیار آسان تر می شود. همه شما باید انجام یک کد را به صفحات سایت خود جاسازی یک بار، و پس از آن هر زمان شما می خواهید برای ایجاد یک برچسب، گوگل کدهای مدیر برچسب آن و آن تعبیه شده برای شما.

Google Tag Manager شرکت می کند چند چیز است: اول، آن را اجازه می دهد تا توسعه دهندگان خود را و بخش IT به تمرکز بر روی کارهای بزرگتر تصویر با از بین بردن بار از برنامه نویسی هر تگ بازاریابی فردی است.

دوم، از گوگل کدهای مدیر برچسب برچسب ها برای شما، آن را به طور قابل توجهی احتمال خطای انسانی کاهش می دهد.

و سوم، Google Tag Manager شرکت را قادر می سازد بخش بازاریابی خود را به کنترل کامل روی برچسب ها آنها را ایجاد و مانیتور.دادن بازاریابان خود را سلطنت کامل بر تگ های خود را افزایش می دهد بهره وری. به علاوه، استفاده از تگ های دقت سیستم تجزیه و تحلیل خود، تضمین گزارش با کیفیت بالاتر و یک درک بهتری از مخاطبان آنلاین واقعی خود را بهبود می بخشد.

با این همه که گفتم، آن را هنوز هم یک ابزار شما ممکن است بخواهید سعی کنید برای خودتان قبل از تصمیم گیری اگر آن را کامل مناسب است - شاید شما در حال حاضر سیستم برچسب زدن در محل، و یا شما احساس نمی کنید نیاز دارید که سطح سازمان، از خود وب سایت معمولا از تگ های جدید نیاز ندارد.

Google Tag Manager شرکت رایگان است، بنابراین شما می توانید آن را امتحان کنید تقریبا بدون ریسک. در اینجا، ما به شما چگونگی راه اندازی یک حساب کاربری، که چگونه برای ایجاد یک برچسب جدید، چگونه به استفاده از مدیر برچسب های گوگل با حساب Google Analytics خود را، و چگونه به جاسازی ابزار در وردپرس نمایش می دهد.

پس از آن، شما می توانید برای خودتان تصمیم می گیرید اگر نظام مناسبی برای کسب و کار شما است.

گوگل آموزش مدیریت برچسب: تنظیم یک حساب

راه اندازی یک حساب کاربری رایگان یک فرآیند دو مرحله ای آسان است، اما آن را جدا از هر یک از حساب گوگل آنالیز و یا جیمیل دیگر خود را. برای اطمینان از بدون درد تا تنظیمات شما، ما فرآیند ما برای راه اندازی یک حساب کاربری ثبت شده است.

در اینجا چیزی است که شما انجام دهید:

1. برو به https://www.google.com/analytics/tag-manager و کلیک بر روی سبز "برای ثبت نام رایگان" را فشار دهید. این شما را به نام خود را وارد حساب (شرکت)، کشور، و URL وب سایت که در آن شما می خواهید به استفاده از Google برچسب (وب، IOS، آندروید، AMP) بپرسید، و همچنین. هنگامی که شما به پایان رسید، روی دکمه "ایجاد" دکمه آبی رنگ.

2. کد بعد، شما داده می شود و دستورالعمل شامل یک کد بالا در قسمت <head> صفحه خود را، و از سوی دیگر پس از باز کردن برچسب <body>. شما می توانید این در حال حاضر، و یا درخواست کد به سایت شما بعد (آنها در داشبورد خود را در دسترس هستند). هنگامی که شما انجام می شود، دکمه "تایید".

گوگل آموزش مدیریت برچسب: راه اندازی یک برچسب

هنگامی که شما یک حساب Google Tag Manager، اولین چیزی که شما در حال رفتن به می خواهید به یادگیری این است که چگونه به راه اندازی یک برچسب.

شما می توانید تنظیمات نامحدود از تگ در مدیریت برچسب گوگل ایجاد کنید.

این برای ایجاد گزارش در عمق بر رفتار مخاطبان خود را مفید است، اما آن را می تواند تبدیل به ناکارآمد اگر شما برچسب های خود را سازماندهی نمی کند.

توصیه گوگل با استفاده از نامگذاری قرارداد زیر: نوع برچسب - نام برنامه - جزئیات.

شاید شما نام یک پیکربندی زدن، "لغات تبدیل - در iOS - 2018-02 کمپین" و پس از آن دیگر، "گوگل آنالیز - فرهنگ و هنر - درباره ما صفحه".

به این ترتیب، شما می تواند به درستی شناسایی و جمع آوری داده های مربوط به مبارزات و یا صفحات خاص.

به عنوان مثال، تگ دوم، "گوگل آنالیز - فرهنگ و هنر - درباره ما صفحه،" به شما می گوید چگونه به خوبی شما درباره ما تماس به عمل دکمه انجام شده است. که اطلاعات با ارزش است، و ممکن است از دست داده اگر شما برچسب ها خود را به نام به طور کلی، مانند، "را فشار دهید فرهنگ و هنر".

حالا که ما پاک کرده اید که، اجازه دهید بررسی کنید که چگونه به راه اندازی یک برچسب:

1. در داشبورد Google Tag Manager شما کلیک بر روی "افزودن یک نشان جدید" را فشار دهید، در زیر به رنگ قرمز دور.

2. عنوان برچسب خود را، و سپس در هر نقطه کلیک کنید و در بالای "پیکربندی برچسب" جعبه، برای انتخاب یک نوع برچسب.

3. وجود دارد ده ها تن از انواع برچسب (آنها همه در اینجا نشان داده، و شما همچنین می توانید یک نوع برچسب سفارشی). من "کلاسیک گوگل آنالیز" را انتخاب کرد.

 

4. اگر می خواهید برچسب خود را ردیابی در گوگل آنالیز، گام بعدی خواهد به ورودی می شود وب سایت خود را کد ملک، یافت شده در حساب Google Analytics خود را. سپس، یک "نوع مسیر" را انتخاب کنید. من انتخاب "صفحه نمایش"، اما مقدار زیادی از گزینه های دیگر وجود دارد.

راهنمای مبتدی برای پنل مدیریتی برچسب ها در گوگل
راهنمای مبتدی برای پنل مدیریتی برچسب ها در گوگل

 

5. بعد، یک ماشه را انتخاب کنید (یک ماشه معنی که شما می خواهید برچسب ضبط شده، یعنی "هر زمان شخصی که از صفحه"). من انتخاب "همه صفحات"، به بینش هر زمان کسی دیدگاه هر یک از صفحات وب من، اما این بسته به اهداف شما متفاوت است.

6. هنگامی که شما با اطلاعات موجود در "پیکربندی برچسب" و "راه اندازی" جعبه، روی دکمه آبی "ذخیره" را فشار دهید.

7. بعد، با کلیک بر روی "ارسال" را فشار دهید آبی. برچسب شما کار نخواهد کرد تا زمانی که شما انجام این کار.

8. هنگامی که شما با کلیک بر روی "ارسال"، شما را به این "پیکربندی شده" صفحه گرفته شده است. دو گزینه وجود دارد: "انتشار و ایجاد نسخه" یا "درست نسخه". از آنجا که من آماده به فشار برچسب بر روی تمام صفحات وب سایت من، من انتخاب "انتشار و ایجاد نسخه"، و پس از آن من آبی دکمه "انتشار" در بالا سمت راست فشرده شده است.

9. در نهایت، به شما نشان داده این "کانتینر نسخه شرح". برای نگه داشتن دستورات خود را سازماندهی، اضافه کردن یک نام و توضیحات به درک آنچه شما در حال تلاش برای ضبط با این تگ.

10. اطمینان تگ خود را در "نسخه خلاصه" گزارش خود را به نظر می رسد.

 

 

حالا، شما با موفقیت اولین برچسب خود را ایجاد کرده اید.

Google Tag Manager شرکت و Google Analytics

اگر شما می خواهید به استفاده از مدیر برچسب های Google با گوگل آنالیز، یک زن و شوهر از مراحل شما باید به گرفتن وجود دارد. تعبیه برچسب ها در سایت شما را با دقت از گزارش تجزیه و تحلیل خود را افزایش می دهد - با این حال، یک تلاش ارزشمند است.

اول از همه، شما نیاز به حذف کد GA خود را از صفحات وب سایت خود را. شما فقط نیاز مدیر برچسب کد برچسب Google خود را جاسازی شده - در صورت استفاده از هر دو، آن را فقط همه چیز را دو بار گزارش و میکشید تا از اطلاعات شما.

دوم، شما احتمالا می خواهید برای ایجاد یک متغیر برای ردیابی Google Analytics ID خود را. یک متغیر یک ابزار Google Tag Manager شرکت به منظور افزایش بهره وری خود را با صرفه جویی در اضافی (اختیاری) اطلاعات ارائه شده است.

اگر شما GA خود را ردیابی شناسه ذخیره به عنوان یک متغیر، شما نمی خواهد که به آن نگاه کنید تا هر بار که شما یک برچسب جدید برای گوگل آنالیز (که باعث می شود تنبل شخص در من بسیار خوشحال) ایجاد کنید.

چگونه برای ایجاد یک متغیر در Google Tag Manager شرکت

1. کلیک کنید "متغیر" در صفحه اصلی گوگل Tag Manager خود را.

2. در بخش «متغیرهای تعریف شده توسط کاربر" کلیک کنید "جدید".

3. نام و نام متغیر خود را - من نام آن را "GA پیگیری ID" بنابراین من می خواهم به یاد داشته باشید. سپس بر روی دکمه "تنظیمات متغیر" جعبه.

4. را انتخاب کنید "ثابت" به عنوان نوع متغیر خود را، از شما نمی خواهند ID به تغییر برچسب ها برای برچسب های مختلف است.

5. در حال حاضر، ورودی تعداد ردیابی Google Analytics ID خود را به "ارزش" جعبه، و سپس انتخاب "ذخیره" را در بالا سمت راست.

بعد، اجازه دهید ویرایش ما "TestTag1" که ما قبلا در این پست ایجاد شده، و شامل متغیر جدید شما فقط ایجاد شده است.

نحوه ویرایش یک برچسب و تغییر مقدار آن

1. بازگشت در صفحه اصلی خود، انتخاب کنید "برچسب ها" از نوار سمت خود را. بر روی برچسب شما می خواهید برای ویرایش کلیک کنید (من کلیک "TestTag1").

2. با کلیک بر خاکستری نماد "+" در کنار "شناسه ویژگی وب" جعبه.

3. "یک متغیر را انتخاب کنید" جعبه ظاهر شد، و اولین گزینه، "GA پیگیری ID"، متغیر ما فقط ایجاد شده است. انتخاب کنید که.

4. در حال حاضر، برچسب خود را "شناسه ویژگی وب" باید بگویم (یا هر آنچه شما به نام متغیر خود را).کلیک کنید ذخیره و برچسب خود را به روز شده است. 

Google Tag Manager شرکت برای وردپرس

اگر کسب و کار شما با استفاده از وردپرس برای میزبانی وب سایت خود را، یک فرایند دو مرحله آسان به ادغام مدیریت برچسب گوگل به وردپرس وجود دارد.

می پلاگین های موجود وجود دارد اگر شما برای یک نسخه تجاری وردپرس، مانند Google Tag Manager شرکت DuracellTomi پرداخت است.

با این حال، اگر شما ترجیح می انجام دستی، آن را نسبتا ساده برای انجام. این تنها خسته کننده خواهد شد اگر شما یک تن از صفحات مختلف سایت خود را و می خواهید به استفاده از تگ بر روی همه آنها - شما باید به کپی و چسباندن کد زیر برچسب <body> در هر صفحه.

در اینجا چیزی است که شما انجام دهید:

1. کپی کد Google Tag Manager شرکت شما در طول فرایند راهاندازی داده شده است. اگر شما در حال حاضر راه اندازی حساب کاربری خود، با کلیک بر آبی "Google Tag Manager شرکت" کد در کنار "تغییرات فضای کاری" در صفحه اصلی گوگل Tag Manager شما (زیر به رنگ قرمز دور). که کد آبی همچنین شما را با گوگل کد خاص Tag Manager خود را فراهم کند.

2. در حال حاضر، رب که کد زیر برچسب <body> هر صفحه را در سایت وردپرس خود را.

تصاویر از WordPress.org

در حال حاضر، سایت وردپرس خود را برای هر تگ می خواهید برای ایجاد در Google Tag Manager شرکت prepped. Google Tag Manager شرکت به طور خودکار دستورات آینده کد و آنها را در هر کدام صفحه را انتخاب کردید جاسازی کنید.

 

بازار یابی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری