چگونه با استفاده از وبلاگ به رتبه # 1 در گوگل برسید

چگونه با استفاده از وبلاگ به رتبه # 1 در گوگل برسید

چگونه با استفاده از وبلاگ به رتبه # 1 در گوگل برسید

Search Engine Optimization

 

مردم گرسنه هستند برای پاسخ فوری می باشد. خوشبختانه، آن است هرگز آسان تر اطلاعات شما به دنبال از طریق جستجو برای پیدا کردن. بسیاری از بازاریابان می خواهند بدانند که: چگونه HubSpot را برای جستجو بهینه سازی؟ من به تیم وبلاگ نویسی ما صحبت برای پیدا کردن، و با هم یک سری از راهنمایی های خودی ما مشتاق برای به اشتراک گذاشتن با شما. اتمام تاکتیک های زیر، و شروع به حداکثر رساندن ترافیک آلی به وبلاگ خود را.

چگونه رتبه # 1 در گوگل

1. در آغوش خوشه مجتمع

الگوریتم های جستجو هستند همیشه در حال تکامل، و در سال 2018 آنها به باهوشی همیشه هستند. موتورهای جستجو در حال حاضر قادر به تشخیص اتصالات در سراسر جستجو نمایش داده شد.

این امر پیامدهای بزرگ برای بازاریابان. رفته اند روز هنگامی که جستجوگر تایپ شده در کلمات کلیدی ساده است. جستجوهای امروز پیچیده هستند، قرار دادن بلند کردن اجسام سنگین تماس در گوگل و دیگر موتورهای جستجو به اتصال نقطه.

برای مثال، اگر شما از نوع "فیلم در مورد دکتر دلقک" را در گوگل نتیجه برای اولین بار خواهد بود که فیلم پچ آدامز ، با وجود این واقعیت است که هیچ همپوشانی در اصطلاحات جستجو وجود دارد. غذای آماده: موتورهای جستجو فوق العاده بصری هستند. گوگل به رسمیت می شناسد دقیقا همان چیزی جستجوگر می خواهد بدون جستجوگر به صراحت بیان سوال خود را. برو جلو، آن را امتحان کنید برای خودتان!

چگونه با استفاده از وبلاگ به رتبه # 1 در گوگل برسید
چگونه با استفاده از وبلاگ به رتبه # 1 در گوگل برسید

در HubSpot را، تیم وبلاگ نویسی ما متوجه این رفتار تغییر، به طوری که آنها استراتژی وبلاگ ما تغییر به تمرکز بر روی خوشه موضوع، به جای کلمات کلیدی خاص.

برای این کار، آنها برای اولین بار شناسایی چه موضوعاتی به اولویت بندی. آنها سپس پست های وبلاگ موجود ما به خوشه فوق تراز وسط قرار دارد و تن از محتوای جدید تولید شده تحت آن خوشه. در نهایت، آنها پیوندهای داخلی و خارجی در هر فرصت های موجود، ایجاد نقاط اتصال بین محتوایی که به اشتراک گذاشتن همان خوشه موضوع ساخته شده است. در انجام این کار، ما سیگنال به موتورهای جستجو دقیقا چگونه قطعات متناسب با هم. در حالی که می توان آن را وقت گیر به سازماندهی مجدد مطالب خود را، نتیجه نهایی بزرگ است.

2. آماده جواب برای پرس و جو هدف

اجازه دهید با استفاده از یک مثال از پچ آدامز یک بار دیگر. اگر شما از نوع "فیلم در مورد دکتر دلقک" را در گوگل، شما یک جعبه کوچک با یک پاسخ کوتاه خلاصه فرض از فیلم درست در زیر نوار جستجو مشاهده کنید. بدون نیاز به کلیک بر روی لینک به یک برای دیدن جواب وجود دارد؛ در عوض، گوگل را آسان می کند برای به دست آوردن اطلاعات در مورد نگاه اول. این کادر پاسخ یک قطعه برجسته است. و اگر شما با استفاده از وبلاگ خود را برای بهینه سازی برای قطعه برجسته، شروع کن.

در اینجا انگیزه است: گوگل می کشد قطعه برجسته از یکی از صفحات که در رتبه در صفحه یکی از نتایج جستجو، اما قطعه برجسته لزوما نیاز به در لینک # 1 وجود داشته باشد. این یک فرصت بزرگ برای به دست آوردن محتوا است که در نقطه # 1 نیست که در واقع به نظر می رسد بالا نقطه # 1. می خواهم برای دیدن یک مثال زنده؟ جستجو "بیایید متا" را در گوگل و خودتان ببینید.

که برای شناسایی محتوای خوب برای قطعه برجسته است، گوگل غالبا عمل می کند تا پاسخ برای "چه کسی، چه، کی، کجا، چرا و چگونه" نمایش داده شد. اگر شما فکر می کنم که مطالب خود را پرداختن به یکی از پرسش های فوق، اولویت بندی نوشتن یک پاسخ طلایی قطعه، و شما فقط ممکن است مطالب خود را نشسته در سمت راست زیر نوار جستجو.

پچ آدامز ویژه قطعه

دلیل مهم دیگر برای اولویت بندی برای قطعه برجسته جستجوی صوتی است. عنوان جستجوی صوتی در روند برای تبدیل شدن به 50 درصد از تمام جستجوهای تلفن همراه تا سال 2020 - یک پیش بینی شده توسط گوگل و بینگ - برجسته قطعه در حال حاضر به عنوان پاسخ ماشه توسط دستیاران مجازی شنود گذاشته باشند. بنابراین، به عنوان جستجو تکامل می یابد، بنابراین باید به شما.

3. وصله پینه کردن خارج از تاریخ پست های وبلاگ

تعدادی از مزایای به ایجاد محتوای جدید مانند در اختیار داشتن صفحات اضافی که توسط موتورهای جستجو نمایه می شود، ارائه آموزش به کاربران کنجکاو خود را وجود دارد، و آن را به یک راه خوب برای ماندن در صنعت خود است. با این حال، به عنوان هر وبلاگ نویس شاغل می داند، پست های جدید می تواند در حالی که برای ساخت تا بخار. در واقع، آن است که اغلب پست کمی مسن تر که تولید بخش بزرگی از ترافیک زیرا آنها زمان برای توسعه قدرت داشته اند.

یکی از استراتژی های موثر تیم وبلاگ نویسی HubSpot را پیاده سازی برای افزایش SEO است به لحاظ تاریخی بهینه سازی پست های قدیمی ما. بهینه سازی تاریخی فرایند گرفتن پست های قدیمی و ساخت آنها را دوباره با کیفیت بالاتر، محتوای تجدید، کلمات کلیدی، و لینک است. با اعمال نفوذ قدرت جستجو در حال حاضر موجود خود را در این پست، موتورهای جستجو خواهد طراوت خود را، که پس از آن به موجی از بازدیدکننده داشته است جدید به محتوای خود منجر خواهد شد پاداش.

آیا می دانید چگونه موتورهای جستجو تعیین رتبه؟

ما 295 افراد در سراسر ایالات متحده مورد بررسی، پرسیدن سوال "آیا می دانید چگونه موتورهای جستجو، مانند گوگل، رتبه بندی نتایج شما پس از یک جستجوی کنید؟" حیرت انگیز 48٪ از افرادی پاسخ "نه". به عنوان یک بازاریاب، شما می خواهید در که 48٪ باشد. اگر شما با SEO تکامل نیست، شما در معرض خطر از دست دادن فرصت های کسب و کار کلیدی برای به حداکثر رساندن آگاهی نام تجاری خود و تولید منجر می شود. مانند وبلاگ نویسی - - که کسب و کار خود را به موفقیت در سال 2018 و فراتر از سوق دادن آن زمان به درک، استراتژی، و سرمایه گذاری بر روی تاکتیک های SEO بسیار ارزشمند است.

بازاریابی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری