9 راه ساده برای بهینه سازی وب سایت شما برای ایجاد مخاطب هدف

9 راه ساده برای بهینه سازی وب سایت شما برای ایجاد مخاطب هدف

9 راه ساده برای بهینه سازی وب سایت شما برای ایجاد مخاطب هدف

Lead Generation

 

بهینه سازی وب سایت خود را به تولید منجر می شود بدون brainer است. اما آن را به عنوان ساده به عنوان پرتاب یک "اینجا کلیک کنید" را فشار دهید در صفحه اصلی خود و تماشای منجر پور در (متاسفانه) است.

در عوض، بازاریابان و طراحان نیاز به یک رویکرد استراتژیک. در این پست، ما بیش از برخی از روش های سریع که در واقع کار برای بهینه سازی وب سایت خود را برای نسل منجر می شود.

 

برای درک چگونگی بهینه سازی وب سایت ما، ما باید به اولین درک پایه ای از فرآیند تولید سرب به دست آورید. چه قطعات در بازی هستند که بازدید کننده وب سایت های گاه به گاه به یک سرب تبدیل می شود؟ در اینجا مروری سریع:

تجسم نسل سرب

فرآیند تولید سرب معمولا زمانی شروع می شود که یک بازدید کننده وب سایت با کلیک بر روی یک تماس به عمل (CTA) واقع در یکی از صفحات سایت خود و یا پست های وبلاگ. که فرهنگ و هنر آنها را به یک صفحه فرود، که شامل یک فرم استفاده می شود به جمع آوری اطلاعات تماس با بازدید کننده است. هنگامی که بازدید کننده پر و تسلیم فرم، آنها سپس به تشکر از شما صفحه منجر شده است. (اطلاعات در مورد این فرآیند در جزئیات بیشتر در این ارسال.)

حالا که ما بیش از اصول اولیه نسل سرب رفته است، ما می توانیم به جزئیات کثیف است. در اینجا 10 راه ساده برای بهینه سازی سایت شما برای نسل منجر می شود.

1. اضافه کردن فرم به صفحات است که دریافت ترافیک بیشتر

آن را به معیار وضعیت فعلی خود را از نسل سرب مهم قبل از شروع آن، بنابراین شما می توانید موفقیت خود را پیگیری و تعیین مناطق که در آن شما نیاز به بهبود بیشتر. برخی از صفحات خود را ممکن ژنراتور سرب بسیار عالی را و شما حتی آن را درک نمی کنند.

برای شروع، انجام ممیزی از آن بسیاری از ترافیک آنلاین و کمک رسانی خود را می آید. در اینجا بعضی از نقاط مشترک یک کسب و کار ممکن است بازدید کننده دریافت کنید:

  • بازاریابی پست الکترونیک: ترافیک ممکن است از کاربران که از طریق کلیک به وب سایت خود را از یکی از ایمیل های شما آمده است.
  • رسانه های اجتماعی: ترافیک ممکن است از کاربران که در مبارزات انتخاباتی از طریق یکی از پروفایل های رسانه های اجتماعی خود را درگیر آمده است.
  • گفتگوی زنده: ترافیک ممکن است در قالب از کاربران که رسیدن به تیم خدمات مشتری خود را از طریق یک پنجره چت زنده در وب سایت شما می آیند.
  • پست های وبلاگ: ترافیک ممکن است از پست های وبلاگ بالاترین عملکرد خود آمده است.

هنگامی که شما شناسایی که در آن منجر به خود را از آمدن، شما می خواهید مطمئن شوید صفحات آنها در حال فرود بر روی انجام می دهند آنها می توانند به پرورش علاقه یک بازدید کننده است.

برای مثال، اگر، از طریق ابزار تجزیه و تحلیل خود، شما متوجه ترین منجر بالقوه خود را با کلیک بر روی لینک های ورودی به وب سایت خود را از صفحه فیس بوک خود را، قدم بعدی شما است برای به روز رسانی صفحات آنها در حال بازدید با محتوا است که آنها را در و جذاب نگه می دارد با وب سایت شما. در صفحات وب سایت بیشتر بازدید شده را، اضافه کردن مطالب دیگر شکل که بازدید کنندگان می توانند از طریق فرم که اطلاعات تماس خود را درخواست دسترسی داشته باشید.

2. اندازه گیری هر یک عملکرد سرب ژنراتور

تست چگونه هر یک از ژنراتور سرب موجود خود را در حال کمک به کسب و کار خود را با استفاده از یک ابزار مانند وب سایت گریدر، که منابع نسل سرب خود را (از جمله صفحات فرود و CTAs) ارزیابی و سپس بازخورد در راه هایی برای بهبود محتوای موجود خود را.

شما همچنین می توانید صفحات فرود که انجام می دهند به خوبی با صفحات فرود که انجام می دهند نه به خوبی مقایسه کنید. به عنوان مثال، اجازه دهید بگویم که شما 1،000 بازدیدکننده داشته است به صفحه فرود A را، و 10 از این افراد پر کردن فرم و تبدیل به منجر می شود.برای فرود صفحه A، شما می توانید یک نرخ تبدیل 1٪ است. بیایید می گویند شما باید یکی دیگر از صفحه فرود، صفحه فرود B، که می شود 50 بازدید کننده برای تبدیل به منجر برای هر 1000 بازدیدکننده داشته است. خواهد بود که نرخ تبدیل 5٪ - که فوق العاده است! مراحل بعدی شما می تواند تا ببینید که چگونه فرود صفحه A از صفحه فرود B متفاوت است، و بهینه سازی فرود صفحه درآمده است.

در نهایت، شما می توانید سعی کنید در حال اجرا گزارش داخلی. ارزیابی بازدیدکننده داشته است صفحه فرود، کلیک فرهنگ و هنر، و تشکر از شما سهام صفحه به تعیین که پیشنهادات در حال انجام بهترین، و سپس مانند آنها ایجاد کنید.

3. بهینه سازی هر مرحله از فرآیند تولید سرب

اگر بازدید کننده خود را "راهنمایی مراقبت از چمن" جستجو و در یک پست وبلاگ به پایان رسید شما به نام منتشر شده است، "10 راه برای بهبود مراقبت از چمن خود رژیم،" شما بهتر است که پست وبلاگ به پیشنهاد برای مشاوره برف پاکسازی لینک نمی شود. اطمینان حاصل کنید که پیشنهادات خود را به صفحه آنها در آن، بنابراین شما می توانید بر روی بهره مهمان در یک موضوع خاص سرمایه گذاری هستید مرتبط است.

به محض این که یک بازدید کننده زمین در وب سایت خود، شما می توانید شروع به یادگیری در مورد مسیر تبدیل آنها. این مسیر شروع می شود که یک بازدید کننده از سایت شما بازدید، و به پایان می رسد (امیدوارم) با آنها پر کردن یک فرم و یک سرب تبدیل شدن است.

با این حال، گاهی اوقات مسیر یک بازدید کننده می کند، با هدف مورد نظر ختم نمی شود. در آن موارد، شما می توانید مسیر تبدیل بهینه سازی.

چگونه؟ نگاهی به صفحه ی کتاب ضامن اوراق قرضه ». آنها در تلاش بودند برای تبدیل بازدید کننده در نرخ آنها می خواستند، به طوری که آنها تصمیم به اجرای یک تست A / B تقسیم (دو نسخه از یک صفحه فرود) با Unbounce که برای تعیین تاکتیک های بهتر در هر صفحه انجام شد. در پایان، آنها به پایان رسید تا تغییر یک لینک به یک دکمه، اضافه کردن یک فرم به صفحه اصلی خود، و پرسیدن سوال های مختلف بر روی فرم است. نتیجه؟ افزایش 27٪ در نسل منجر شود.

اگر شما می خواهید برای اجرای یک تست A / B در یک صفحه فرود، مطمئن شوید که برای تست سه قطعه کلیدی از سرب روند نسل:

تماس های به عمل

استفاده از رنگ های متضاد از سایت شما. نگه داشتن آن ساده - و سعی کنید یک ابزار مانند Canva برای ایجاد تصاویر به راحتی، سرعت، و به صورت رایگان. خواندن این پست وبلاگ ایده هایی برای انواع تماس های به عمل (CTAs) شما می توانید در وبلاگ خود را تست کنید، مانند فرهنگ و هنر کشویی شما اینجا را ببینید:

اسلاید کردن تماس به عمل

صفحات فرود

بر اساس یک نظرسنجی HubSpot را، شرکت با 30+ صفحات فرود در وب سایت خود تولید 7X بیشتر منجر از شرکت های با 1 تا 5 صفحات فرود.

برای الهام، در اینجا 15 نمونه هایی از صفحات فرود به خوبی طراحی شده شما می توانید از یاد بگیرند.

با تشکر از-شما صفحه

اغلب اوقات، آن صفحات فرود که از این همه عشق در فرآیند تولید سرب است. اما با تشکر از شما صفحه، که در آن بازدید کننده به یک بار آنها ارائه یک فرم در صفحه فرود و تبدیل به یک سرب منجر شد، نباید نادیده گرفته شود.

همراه با گفت تشکر از شما، مطمئن شوید که شامل یک لینک برای سرب جدید خود را به واقع این پیشنهاد را در تشکر از شما صفحه خود را دانلود کنید. شما همچنین می توانید دکمه های اجتماعی به اشتراک گذاری و حتی یک فرم برای دیگری، پیشنهاد مربوط، همانطور که در مثال زیر:

صفحه فرود HubSpot را

جایزه: زدن ایمیل

هنگامی که یک بازدید کننده به یک سرب تبدیل و اطلاعات خود را وارد پایگاه داده خود را، شما این فرصت را به آنها ارسال یک ایمیل زدن، یعنی "تشکر از شما" ایمیل.

در یک مطالعه HubSpot را در نرخ مشارکت بود با تشکر از شما ایمیل در مقابل غیر از شما تشکر ایمیل، ایمیل زدن دو برابر نرخ تعامل (باز می شود و کلیک شده) از ایمیل های بازاریابی استاندارد. استفاده از ایمیل زدن به عنوان فرصت برای شامل فرهنگ و هنر فوق العاده خاص و تشویق به اشتراک گذاری در ایمیل و رسانه های اجتماعی.

4. شروع با یک فرهنگ و هنر عمومی در صفحه اصلی خود

اگر طراحی وب سایت خود را در آن چیزی است جلب توجه یک فرد، فرهنگ و هنر چیزی است که آن را نگه می دارد. با این حال، بازدید کنندگان خود را با یک دعوت نامه بمباران نیست برای دیدن طولانی ترین و یا پیچیده ترین مطالب شما داشته باشد.

صفحه اصلی خود را نشسته در بالای قیف بازاریابی، و بنابراین باید ارائه هر آزمایشی رایگان یا اشتراک به یک کمپین در محدوده زمانی معین، مانند یک خبرنامه. در نظر بگیرید از جمله یکی از CTAs زیر را در مقابل وب سایت شما:

"اشتراک در به روز رسانی:

به طور کلی، مصرف کنندگان می خواهند تجربه مرور خود را به عنوان غیر تهاجمی به عنوان تجربه خرید خود را. اغلب اوقات آنها آماده را به یک خرید وقتی اولین بار پیدا کردن وب سایت شما نیست.

به آنها در مورد شما بدون هیچ تلاشی و یا تعهد خود را در بخشی، آنها را دعوت به عضویت در یک ایمیل که آنها را از روند صنعت و به روز رسانی محصول اطلاع. شخصا پیگیری با کسانی که انتخاب کردن به ماندن در این لیست پستی برای ارزیابی علاقه خود را و در نهایت آنها را تبدیل به بازاریابی واجد شرایط منجر (MQLs).

'سعی کنید با ما به صورت رایگان،

آزمایشی رایگان و دموی هستند نان شرکت در حال رشد است و کره. آنها به شما اجازه تولید تقاضا در کسب و کار خود و ایجاد یک لیست تماس منجر که در حال حاضر خلبانی محصول خود را.

در صفحه اصلی خود را، که محصول خود را در دسترس سعی کنید به صورت رایگان برای مدت زمان محدود با استفاده از یک فرهنگ و هنر و به شکل که در آن شما می توانید نام خود و آدرس ایمیل جمع آوری کند. در پایان هر یک از نسخه ی نمایشی محصول فعال، پیگیری با کاربر را به دیدن آنچه که آنها از آن فکر.

5. ارائه کتاب های الکترونیکی برای دانلود بر روی خاص پست های وبلاگ

یکی دیگر از راه های غیر تهاجمی برای تولید سود در کسب و کار شما است که برای ایجاد محتوای وبلاگ است که به ترویج کتاب و یا نشریه، در جایی که بازدید کنندگان وب سایت خود را می توانید در مورد همین موضوع آنها فقط در مورد در وبلاگ خود به عنوان خوانده شده یاد بگیرند.

این جایی است که نسل سرب در دیدار بهینه سازی موتور جستجو (SEO).

محتوای وبلاگ راه خود را از در حال توسعه اقتدار صفحه مورد نیاز برای رتبه بندی وب سایت شما در گوگل است. لذا این شکل از نسل سرب بسیار ارزشمند - بازدید کنندگان آلی که از طرف Google اغلب قصد بیشتر در پیدا کردن راه حل برای یک مشکل شما می توانید حل کند.

برای شروع، انجام تحقیقات کلمه کلیدی در یک موضوع است که مربوط به صنعت خود را، و ایجاد یک گروه از پست های وبلاگ در اطراف این موضوع. سپس، پیش نویس گزارش که به کنکاش بسیار عمیق تر به موضوع. بسته بندی این گزارش را به یک PDF که خوانندگان وبلاگ خود می توانید با استفاده از نام، شرکت و آدرس ایمیل خود را دانلود کنید.

با استفاده از سه بخش مسیر تبدیل شرح داده شده در نوک # 2 بالا، به ایمیل هر فرد از منابع دانلود شده خود، پس با آنها از طریق یک ایمیل زدن علاقه هر سرب در محتوای شما آنها را ارائه کرده ام حفظ کرده است.

6. توسعه خدمات گفتگوی زنده برای سایت شما

خدمات چت زنده در حال افزایش در پیچیدگی خود را ندارد، اما در چگونه بسیاری از مردم انتظار آنها را زمانی که یادگیری در مورد فروشندگان آنها صورت تمایل به خرید از. این به این معنی شما می تواند از دست رفته در یک ژنراتور عمده بخوره.

9 راه ساده برای بهینه سازی وب سایت شما برای ایجاد مخاطب هدف
9 راه ساده برای بهینه سازی وب سایت شما برای ایجاد مخاطب هدف

تصویر از طریقSuperOffice

منجر به تولید هر چند زندگی می کنند چت، سایت های حسابرسی خود را که به کدام صفحات بازدید کنندگان خود را از وقت خود را صرف. با توجه به منابع توسعه راست، شما می توانید یک ابزار چت زنده در صفحات که در آن مشتریان باید به کمک بیشتر و یا اطلاعات را نصب کنید. این اجازه می دهد تا شما را به جمع آوری معمولی و ورود بینش در نیازهای محصول خود را در حالی که پاسخ سوالات خود را.

بسته به نوع که چت شروع می شود و به سوالات بازدید کنندگان خود را، شما حتی می توانید تیم خدمات مشتری خود را با قابلیت چت خود را زندگی می کنند. این تضمین می کند هر بازدید کننده وب سایت دارای نیازهای خود خطاب مهم نیست که در مکالمه می رود.

7. شخصی تلفن به اکشن شما

محتوای پویا اجازه می دهد تا شما را تهیه تجربه بازدید از وب سایت خود را به هر یک، بازدید کننده منحصر به فرد وب. افرادی که در سایت خود را زمین خواهد شد گزینه های تصاویر، دکمه، و محصول که به طور خاص به منافع خود طراحی شده را مشاهده کنید، صفحات آنها بازدید کرده اید، و یا موارد آنها را قبل از خریداری کرده ام.

بهتر است، شخصی تماس به عمل تبدیل بازدید کننده 42 درصد بیشتر از تماس های به عمل اساسی است. به عبارت دیگر، محتوای پویا و در صفحه شخصی شما کمک می کند تولید منجر می شود بیشتر است.

چگونه کار می کند؟ در اینجا یک مثال از آنچه را صفحه خانگی خود ممکن است مانند به یک غریبه نگاه است:

محتوای فرهنگ و هنر هوشمند

و در اینجا آنچه می خواهم به یک مشتری نگاه کنید:

محتوای فرهنگ و هنر هوشمند

توجه داشته باشید که "خوش آمدید" هدر؟ بازدید کنندگان که دیدن صفحات وب سایت که آنها را از یک تاریخ قبل از آن بیشتر تمایل به یاد داشته باشید به چوب در اطراف و شروع به گفتگو با شما.

برای دریافت محتوای پویا (یا "محتوای هوشمند") در سایت خود را، شما نیاز به استفاده از یک ابزار مانند سیستم مدیریت محتوا HubSpot را.

8. آزمون، آزمون، آزمون

ما می توانیم این بخش از فرآیند به اندازه کافی استرس نیست. تست A / B می تواند شگفتی برای میزان کلیک خود را انجام دهید.

برای مثال، وقتی friendbuy سعی یک آزمایش ساده A / B در تماس های به عمل خود، آنها بهبود 211٪ در کلیک شده در آن دسته از تماس به عمل پیدا شده است. چیزی به عنوان ساده به عنوان آزمایش از جمله بندی از فرهنگ و هنر خود را، طرح از صفحه فرود خود را، و یا تصاویر شما با استفاده از می توانید تاثیر بسیار زیادی دارند، مانند یکی از friendbuy دیدم. (این کتاب رایگان است راهنمایی فوق العاده برای شروع کار با تست A / B)

9. پرورش آگهی های شما

به یاد داشته باشید: بدون سرب است که به جادویی را به یک مشتری تبدیل شود. آگهی های تنها به عنوان خوب به عنوان تلاش پرورش خود را.

مکان منجر به یک گردش کار یک بار آنها را با پر کردن یک فرم در صفحه فرود خود را به طوری که آنها در مورد شما فراموش نکنید، و مطالب ارزشمند علاقه خود را منطبق ارائه آنها. پرورش سرب باید با مربوطه را دنبال کنید تا ایمیل های که شامل محتوای بزرگ شروع می شود. همانطور که شما آنها را پرورش، یادگیری به عنوان آنجا که می توانید در مورد آنها - و سپس خیاط تمام آینده بر این اساس می فرستد.

اینجا یک مثال از یک ایمیل پرورش سرب است:

 

این ایمیل را ارائه می دهد که دریافت کننده برخی از مطالب بزرگ، آنها را قیف هدایت، و می شود به نقطه است. با توجه به تحقیقات فورستر،شرکت هایی که منجر خود پرورش دیدن فروش 50 درصد بیشتر منجر آماده نسبت به همتایان غیر پرورش خود را با هزینه 33 درصد کمتر است. بنابراین ایمیل.

شما منجر می شود در بستگی دارد برای بستن فروش و رشد کسب و کار خود را. با استفاده از راهنمایی فوق، شما می توانید استفاده از هر فرصتی بدون اجازه بازدید کنندگان وب سایت ناراضی لغزش دور کنند.

معرفی به سرب ژنرال

بازاریابی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری