قیف کامل تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی 

قیف کامل تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی 

قیف کامل تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی

Social Analytics

 

شما می خواهید برای ایجاد آگاهی از نام تجاری و / یا محصول شما، اما شما در نهایت می خواهید را به دلار به کسب و کار خود را. شما می خواهید برای ایجاد یک جامعه درگیر در اجتماعی، اما شما می خواهید برای دریافت آن کلیک از پیش، بیش از حد. از آنجا که شما می خواهید برای دریافت بهتر است در بسیاری از چیزها، شما نمی خواهید برای اندازه گیری تنها یکی از فعالیت های رسانه های اجتماعی خود را. و شما هنوز هم در بر داشت که آنچه که شما دنبال آن هستید. اما امروز شما در شانس هستید.

نگران نباشید، در حال حاضر اندازه گیری ارائه می دهد تجزیه و تحلیل کامل قیف، بنابراین شما در نهایت می تواند همه چیز را از گفتگو به تبدیل اندازه گیری کند. بنابراین، چه که در واقع چیست؟

اجازه دهید آن را شکستن.

گوش دادن به مکالمات

قیف کامل تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی 
قیف کامل تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی 
همیشه تعجب که چه مخاطبان خود را می گوید در مورد نام تجاری خود را یا که جمعیت های جدید شما باید هدف قرار دادن؟ با گوش دادن های اجتماعی، شما می توانید موضوعات مورد علاقه برای نظارت بر:

 • شناسایی تاثیرگذاران . و افزایش آگاهی برند.
 • درک مخاطبان هدف خود را . آنها چه میگویند، و جایی که آنها در حال گفتن آن است.
 • تراز مطالب خود را با منافع مخاطبان . بنابراین پیام های خود را همیشه در نقطه.
 • اندازه گیری موفقیت مبارزات خود را . هر دو حجم و احساسات.
 • شیر را به موضوعات در حال ظهور از گفتگو . برای کمک به برنامه ریزی محتوای آینده است.

تجزیه و تحلیل عملکرد اجتماعی

هرگز ترس پاسخ به این سوالات عملکرد اجتماعی داشتن نیست دوباره. تجزیه و تحلیل اجتماعی، کشف بینش برنامه ریزی و اجرای استراتژی های اجتماعی خود را، و سپس معیار عملکرد خود را در برابر رقبا و در سراسر کانال. ما به شما قدرت برای دسترسی به داده های خود را به هر روشی که نیاز به:

 • داشبورد : برش و تاس اطلاعات خود را در داشبورد تعاملی ما برای درک عملکرد نوع محتوا، موفقیت مبارزات انتخاباتی، یا معیار برابر یک رقیب.
 • گزارش : نگه داشتن سهامداران خود را در موفقیت خود را با گزارش لوپ. ایجاد گزارش های موثر و کارآمد برای سهامداران خود را و به طور خودکار تحویل خود را به صندوق پستی و یا آنها خود را.
 • API : اجتماعی داده ها باید در یک سیلوی زندگی نمی کنند. را اجتماعی در کنار بقیه بازاریابی و کسب و کار اطلاعات خود را با API ما برای نشان دادن ارزش از کمپین های اجتماعی خود را در چارچوب اهداف کسب و کار.

پیگیری به اشتراک گذاری محتوا

در حالی که تعامل در پست های اجتماعی خود را نشانه خوبی از بهداشتی با نام تجاری است، چه شما واقعا می خواهید بدانید که چگونه است که مطالب خود را افزایش آگاهی و رهبری مخاطبان خود را یک گام نزدیک تر به تبدیل شدن به مشتری خود را.

با به اشتراک گذاری محتوا ردیابی شما می توانید:

 • درک که محتوای با مخاطبان خود را طنین انداز . ببینید که URL های موافق سهام مخاطبان خود را در اجتماعی، هر دو علنی و خصوصی از طریق متن، ایمیل، WhatsApp، و بیشتر.
 • شناسایی که محتوا از اجتماعی است در گرفتن مردم را به سایت شما مؤثر . بر اساس بازدید صفحه، زمان بر روی وب سایت، نرخ گزاف گویی، و بیشتر.

اندازه گیری تبدیل اجتماعی

رانندگی تاثیر کامل قیف از بازاریابی اجتماعی و محتوای معنی ردیابی محتوای اجتماعی خود را تمام راه را به نقطه تبدیل. ردیابی تبدیل به شما می گوید:

 • که محتوای مخاطبان خود را مصرف ترین
 • در صورتی که محتوای باعث تبدیل

این که آیا آن را در سایت خرید و یا پر فرم، شما قادر به ردیابی هر گونه اقدام در وب سایت خود، اندازه گیری ارزش کسب و کار یا درآمد آن را به شما به ارمغان آورد، و کراوات آن را به عقب به پست خاص اجتماعی و سهام خواهد بود.

 

جوانه های اجتماعی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری