به طور موثر استفاده کنید از بازاریابی اینستاگرام برای ایجاد فروش بیشتر

 به طور موثر استفاده کنید از بازاریابی اینستاگرام برای ایجاد فروش بیشتر

 به طور موثر استفاده کنید از بازاریابی اینستاگرام برای ایجاد فروش بیشتر

Instagram Marketing

 

شما می دانید که نمایش مشخصات عمومی یک شبکه اجتماعی بزرگ برای برخی از مردم است.

به عنوان مثال، آن را بزرگ برای هنرمندان، مدل، و هر کسی که میخواهد مطمئن شوید تمام جهان می داند که چگونه ناز گربه خود است.

اما یک شبکه ارزشمند برای کسب و کار برای تولید فروش و مشتریان جدید است؟

در یک کلام، کاملا .

اگر، این است که اگر شما آن را انجام.

من ناتان چان، ناشر هستم Foundr مجله -a شرکت راه انداز است که به سرعت به یک کسب و کار موفق به لطف در بخش های بزرگ با استراتژی نمایش مشخصات عمومی شما برای یادگیری در این پست هستید رشد داشته است. و بیش از چند دقیقه بعد، من قصد دارم به شما نشان می دهد راه درست به رشد کسب و کار خود را با نمایش مشخصات عمومی.

شما ...

 • یاد بگیرید چگونه برای بهینه سازی حساب کاربری خود و ارسال مطالب نمایش مشخصات عمومی قانع کننده است که شما را حفظ خواهد پیروان خود را به آینده را دوباره و دوباره
 • در طول راه، شما قرار گرفتن در معرض خود را افزایش دهد و تولید تبدیل شده است.
 • و در نهایت، شما چند ابزار شما می توانید برای اندازه گیری موفقیت خود را تکرار و نتایج خود را به حفظ پیروان خود را (و کسب و کار خود را) در حال رشد بیشتر و بیشتر هر ماه استفاده را کشف کنید.

 

من به جزئیات در یک لحظه حفاری، اما برای اولین بار، من باید به شما یک دید تصویر بزرگ از آنچه شما در مورد یادگیری هستید. به طور خلاصه، این سیستم را برای رشد کسب و کار خود را از طریق بازاریابی نمایش مشخصات عمومی متشکل از 3 مرحله اصلی است:

 • آگاهی : دنبالکنندگان اینستاگرم خود را با بازاریابی تاثیر گذار و محتوای ایجاد شده توسط کاربر
 • نامزدی : ارسال ترافیک به وب سایت خود را با آهن ربا سرب و داستان نمایش مشخصات عمومی
 • تبدیل : افزایش فروش با محتوای بزرگ و یک تماس به عمل (CTA) که احساسات روشن شدن

را حس می کند، درست است؟ اول، شما باید برای رسیدن به مردم (تولید آگاهی)، سپس شما نیاز به جلب توجه خود را (تولید تعامل)، و در نهایت شما باید آنها را یک پیشنهاد مربوطه (تولید تبدیل) آنها را دوست دارم.

بنابراین، اکنون که شما می دانید استراتژی تصویر بزرگ، اجازه دهید به جزئیات چگونه شما می توانید هر یک از این مراحل رسیدن و رشد کسب و کار خود را با یک استراتژی بازاریابی هوشمند نمایش مشخصات عمومی حفاری.

 

قدم 1: دریافت بیشتر اینستاگرم دنبال

شما واقعا نمی توانید هر چیزی را در نمایش مشخصات عمومی انجام بدون هیچ پیروان، و به همین دلیل مرحله 1 از این فرایند است به رشد زیر نمایش مشخصات عمومی خود .

این یک راه عالی برای به دست آوردن نام و پیام خود را در مقابل افراد همفکر همه در یک بار است.

این بسیار ساده است، واقعا: پیروان بیشتری داشته باشید، مشتریان بالقوه بیشتر شما قادر خواهید بود برای رسیدن به با هر پست و هر.

البته، نه هر پیرو برابر خلق شده است. شما خواهید مطمئن شوید پیروان جدید خود را آنها بسیار مناسب است برای کسب و کار خود را.

خوشبختانه، 2 استراتژی من در مورد به اشتراک گذاشتن به طور طبیعی شما کمک خواهد کرد به رشد پایگاه پیرو بزرگتر از افرادی که علاقه مند به محتوای شما هستم.

این همان استراتژی ما استفاده می شود برای افزایش Foundr مجله پیروان اینستاگرم را از 0 تا 10000 فقط در 2 هفته و در ظرف 2 سال 1000000 پیشی گرفته است.

بازاریابی اینستاگرام برای ایجاد فروش بیشتر
بازاریابی اینستاگرام برای ایجاد فروش بیشتر

 

بنابراین، چگونه ما آن را انجام دهید؟

یکی از سریع ترین (نه به ذکر ترین موثر نیست) راه هایی برای رشد پیروان خود را است به اهرم از دسترس دیگران که در حال حاضر زیر بزرگ دارند .

این یک راه عالی برای به دست آوردن نام و پیام خود را در مقابل افراد همفکر همه در یک بار است. و چون شما در حال توسط مقام مسئول توصیه می شود، آن را نیز با ساخته شده است در اعتبار می آید.

2 راه برای رسیدن به این وجود دارد: با بازاریابی تاثیر گذار و محتوای تولید شده توسط کاربر.

مهمترین بازاریابی تاثیر گذار

در صورتی که شما از آن شنیده نمی شود، "بازاریابی تاثیر گذار" است که اساسا عمل درخواست تاثیر گذار برای معرفی شرکت خود را به مخاطبان خود .

کار با این افراد یکی از سریع ترین راه برای افزایش قرار گرفتن در معرض خود را در اینستاگرم است.

 

بنابراین، چه تاثیر گذار است؟

برای اهداف ما، آن را هر کسی با یک زیر بزرگ است. آنها می توانند هر نوع شکل عمومی: یک بازیگر، یک موسیقیدان، یک ورزشکار حرفه ای، یک سیاستمدار، یک صاحب کسب و کار، لیست در می رود.

اگر آنها مخاطبان زیادی از افرادی که می دانند، مانند، و اعتماد آنها، آنها تاثیر گذار است. کار با این افراد یکی از سریع ترین راه برای افزایش قرار گرفتن در معرض خود را در اینستاگرم است.

در اینجا چند راه شما می توانید تاثیرگذاران اهرم به رشد زیر خود را عبارتند از:

 • شما به سادگی می توانید آنها را پرداخت برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود را. این به عنوان یک "پرداخت می شود فریاد" شناخته شده است
 • به جای پرداخت پول برای یک فریاد، شما همچنین می توانید با محصولات پرداخت. سعی کنید حمل و نقل یک محصول به یک تاثیر گذار در ازای یک پست یا نظر
 • شما می توانید از آنها بخواهید برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود را به صورت رایگان. در این مورد، بهترین شرط بندی شما است که احتمالا برای ارائه به اشتراک گذاشتن برخی از مطالب خود را در بازگشت (این نام S4S، یا فریاد کردن برای فریاد)

 

به خاطر داشته باشید، یک تاثیر گذار نیست باید کسی که با درخواست تجدید نظر و میلیون ها پیرو در سراسر جهان.

در واقع، اغلب می پردازد برای رسیدن به "میکرو تاثیرگذاران." A-تاثیر گذار میکرو کسی است که در جایی بین 10،000 و 50،000 پیروان است.

و این یک گروه بزرگ از مردم به رویکرد برای چند دلیل.

برای یک چیز، آنها اغلب نرخ مشارکت بالاتر با مخاطبان خود نسبت به افراد با موارد زیر عظیم است. (به طور کلی، مخاطبان بزرگتر تمایل دارند که تعامل پایین تر است.) یکی دیگر از مزایای به کار با میکرو تاثیرگذاران است که آنها معمولا ارزان تر به کار با.

اگر شما یک کسب و کار جدید به دنبال رشد مخاطبان خود را، من به شدت توصیه شما شروع با پیدا کردن و نزدیک شدن میکرو تاثیرگذاران خود را در طاقچه.

به مشتریان برای شما انجام کار

یکی دیگر از راه های بسیار جذاب برای افزایش پیروان و به دست آوردن فروش است اجازه دهید مشتریان خود را انجام دهید کار را برای شما-با پست کردن محتوای ایجاد شده توسط کاربر.

به اشتراک گذاری محتوا ایجاد شده توسط کاربر یک راه عالی برای رشد زیر است. برای یک چیز، آن را کمک می کند تا به ساخت اثبات اجتماعی . مردم به احتمال زیاد به اعتماد محتوا است که تولید شده از مشتریان واقعی (و نه یک شرکت). ایجاد شده توسط کاربر محتوا نیز کمک می کند برای ساختن یک جامعه پر جنب و جوش از پیروان افرادی که به طور فعال تر با محتوای خود را درگیر و به احتمال زیاد به دوست، نظر، و یا به اشتراک گذاری آن.

بنابراین، تشویق مشتریان خود را به ارسال یک عکس از آنها با استفاده از محصول خود را. اگر محتوای بزرگ است، به عنوان مثال برای "thefrankeffect ،" می تواند هزاران نفر از امثال و نظرات را جذب کند.

 

همچنین، در نظر داشته باشید که برخی از مشتریان خود را حتی ممکن است میکرو تاثیرگذاران خود را نگه دارید. شما قطعا می خواهید را به تلاش برای رسیدن به این مردم!

توجه:  قبل از اینکه شما می توانید شروع به فروش به مخاطبان خود را، شما نیاز به دانستن است که مشتری ایده آل خود را، جایی که آنها هستند، و چه آنها را خرید دانلود و ضوابط ثابت شده ما آواتار کاربرگ در حال حاضر و در که شما فروش به روشن. )

مطلع و ضوابط آواتار کاربرگ DigitalMarketer است

مرحله 2: تعامل پیروان اینستاگرم خود را

خوب، در حال حاضر ما در مورد برخی از استراتژی های موثر برای رشد پیروان اینستاگرم خود را صحبت کردیم. گام بعدی این است بهشروع درگیر شدن کسانی که بازدید کنندگان به عبارت دیگر کارخانه، جلب توجه آنها و در نهایت آنها را به بازدید از وب سایت خود را.

ایستادگی کردن با بیوگرافی شما

برداشت اول شمارش، آنها می گویند. و در اینستاگرم، شما را برداشت اول خود را با زیستی خود را.

من متوجه شده ام که بسیاری از اوقات، افراد از چک کردن زیستی خود را و تصمیم گیری یا نه آنها را دوست دارم شرکت شما قبل از اینکه حتی هیچ یک از پستهای خود را. که بدان معنی است که با داشتن یک زیستی بزرگ می تواند تفاوت درآمد پیرو دیگر و فروش بالقوه ... یا نه طلسم.

بنابراین، در اینجا چند راهنمایی برای کمک به شما سادگی یک قاتل نمایش مشخصات عمومی زیستی عبارتند از:

 • آن را کوتاه، شیرین، و به نقطه نگه دارید. بدون درهم و برهم و در
 • درست یک فرهنگ و هنر مستقیم با استفاده از URL به یاد ماندنی
 • نور دقیقا آنچه شما انجام و یا پیشنهاد
 • هرگز از وارد کردن یک شکلک بازیگوش اگر آن را با مطالب خود را متناسب. توجه داشته باشید که دست اشاره به پایین که در تصویر زیر ...

fondr زیستی نمایش مشخصات عمومی با استفاده از یک فرهنگ و هنر و دست اشاره به پایین شکلک

همانطور که می بینید، زیستی ما در Foundr می شود سمت راست به نقطه است یک فرهنگ و هنر روشن و. همه در 3 جملات کوتاه.

رسم مردم در با پیشنهادات سرب (AKA سرب آهن ربا)

اگر شما یک خواننده به طور منظم از محتوای DigitalMarketer هستید، شما می دانید همه چیز در مورد آهن ربا سرب. خوب، من خوشحال می گویند که هستم پیشنهادات سرب ، a.ka. آهن ربا سرب، فقط به عنوان موثر در نمایش مشخصات عمومی به عنوان آنها در سیستم عامل های دیگر می باشد.

ایده اصلی در اینجا این است که به ارائه یک قطعه از محتوای رایگان است که مردم را به پیوستن به لیست پستی خود را و رانندگی آنها را از طریق خود را جلب قیف فروش .

نمونه نخست چند آهن ربا سرب موثر عبارتند از ...

 • جزوات
 • ورق
 • چک لیست
 • و قالب

... است که می تواند به سرعت مصرف می شود.

به یاد داشته باشید که زمانی که شما در حال ارائه آهن ربا سرب، نکته مهم این که در ذهن داشته است که به شما ارائه ارزش برای اولین بار . بنابراین، مطمئن شوید مگنت سرب خود را به چیزی مخاطبان خود را پیدا خواهد کرد مفید است.

اینجا یک مثال از یک آهنربای سرب ما به مخاطبان نمایش مشخصات عمومی ما ارائه شده است:

 به طور موثر استفاده کنید از بازاریابی اینستاگرام برای ایجاد فروش بیشتر
به طور موثر استفاده کنید از بازاریابی اینستاگرام برای ایجاد فروش بیشتر

 

توجه کنید که چگونه ما لینک به مگنت سرب در زیستی ما در حدود همان زمان ما در مورد آن نوشته شده اضافه شده است. به این ترتیب، ما می توانیم مردم را به بازدید از لینک در زیستی ما برای دانلود این پیشنهاد را.

در اینجا چند راهنمایی برای کمک به شما موثرتر منجر شود ارائه می دهد در نمایش مشخصات عمومی ایجاد:

 • درست چند آهن ربا سرب مختلف و چرخش آنها را تا بازدید کنندگان شما نمی حوصله دیدن همان پیشنهاد را دوباره و دوباره
 • هنگامی که ترویج پیشنهادات سرب خود را، مطمئن شوید که شامل تصاویر و یا فیلم چشم نواز در پست های خود را
 • به پیام مگنت سرب خود را نگاه همان پست دیگر خود را. آنها باید همان فرمت، تن، و احساس
 • همیشه URL های ساده و به یاد ماندنی در پست های خود استفاده کنید
 • همیشه یک لینک CTA به زیستی خود را به مردم مستقیم است. این خیلی مهم است. نمایش مشخصات عمومی کند کلیک روی لینک داخل پست ها (شما می توانید آنها اضافه کنید، اما آنها نمی خواهد قابل کلیک) اجازه نمی دهد. اما، شما هنوز هم می تواند پیوند نشانی اینترنتی به پست خود اضافه کنید و مردم می توانند آن را در مرورگر خود تایپ کنید (کوتاه تر، بهتر). اما، علاوه بر آن، اضافه کردن لینک به زیستی خود را به مدت 24 ساعت از زمانی که شما در مورد مگنت سرب ارسال و سپس در پست خود، مردم را به در زیستی خود را با کلیک بر روی لینک به استفاده از این پیشنهاد را

مخفی نکته

هنگامی که آن را حس می کند، شما همچنین می توانید پیروان خود را بپرسید به برچسب یک دوست.

این کمک خواهد کرد بهبود دسترسی به پست شما و دریافت آن توسط مردم و حتی بیشتر دیده می شود. اینجا یک مثال از یکی از راه های شما ممکن است کلمه ای که درخواست است:

یک مثال از یک پست اینستاگرم از fondr که دستور به مردم برچسب دوستان خود

همچنین با استفاده از emojis در به طور منظم چهره اساس، لبخند و شست و غیره توصیه می شود. آنها رنگارنگ تر از متن ساده قدیمی و کمک به نظرات خود را به ایستادگی کردن و توجه کمی بیشتر است.

قدرت داستان نمایش مشخصات عمومی

داستان نمایش مشخصات عمومی یک ابزار مفید در اضافه کردن یک لمس انسان به نام تجاری خود را. آنها برای کمک به شما انسانی، تا مردم را نه فقط از شما به عنوان یک شرکت بیچهره فکر می کنم.

و هنگامی که شما در حال تلاش برای جلب مشتریان آنلاین، گرفتن مردم به اعتماد و اتصال شما با نیمی از نبرد است.

بنابراین، چگونه باید به شما استفاده از داستان نمایش مشخصات عمومی؟ یک زن و شوهر از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید وجود دارد. و 2 است که من توصیه با استفاده از کش رفتن به بالا از ویژگی های و پای صندوق های رای از ویژگی های جدید.

امکان استفاده از کش رفتن به بالا ویژگی

از ویژگی های کش رفتن به بالا اجازه می دهد تا کاربران را به سمت بالا بکشید در داستان نمایش مشخصات عمومی خود و رفتن به یک لینک به شما در تنظیم. در اینجا این است به عنوان مثال :

 

شما می توانید به عنوان خلاق که دوست دارید در اینجا. آرایشی و بهداشتی با شکوه یک کار بزرگ از طراحی چشم کاربر به نقطه حق با رسم فلش. تحت رهبری آنان و یا ایجاد تصویر داستان خود را که پیام خود را ارائه خواهد شد و جلب بیننده را به سمت بالا بکشید و بازدید، لینک کنید.

کش رفتن به بالا یک ویژگی عالی است، اما گرفتن وجود دارد: به منظور استفاده از آن، شما باید یک حساب کسب و کار با حداقل 10000 را دنبال . بنابراین، که فقط یک دلیل بیشتر به استفاده از استراتژی های پیرو نسل مشخص شده در مرحله 1 بالا برای رسیدن به آن آستانه است.

ایجاد نظرسنجی از ویژگی های  

نظرسنجی از ویژگی های هستند یک راه عالی برای تشویق مردم به تعامل با شما را از طریق نمایش مشخصات عمومی. آنها همچنین به شما کمک کند به دست آوردن برخی بینش های مهم در مورد مخاطبان خود را.

در اینجا یک مثال از یک نظرسنجی ویژگی در محل کار:

 

همانطور که می بینید، آن را به یک نظرسنجی ساده تنها با 2 پاسخ ممکن است (در این مورد، آیا شما دوست دونات خود را ساده و یا با طعم؟). اما بر خلاف اکثر نظر سنجی، این است که در یک، راه بصری سرگرم کننده است که تعامل بالا را تشویق می کند ارائه می شود.

همان طور که با ویژگی های کش رفتن تا، برجسته سنجی با حداقل 10000 پیروان در دسترس هستند فقط به حساب کسب و کار. اما هنگامی که شما مقابله با این حداقل شرایط، در اینجا چگونه برای شروع ایجاد نظرسنجی از ویژگی های:

 • ایجاد پست داستان خود را، از جمله یک عکس یا فیلم، و مطمئن شوید که آن را مربوط به نظرسنجیای که قصد داریم برای ایجاد
 • اضافه کردن هر متن، فیلتر، خطوط، یا صورتک شما می خواهید. فقط به یاد داشته باشید به ترک فضا برای نظرسنجی واقعی
 • کلیک بر روی آیکون برچسب در بالای صفحه نمایش داستان و "نظرسنجی" برچسب به ایجاد نظر سنجی خود را انتخاب کنید. در اینجا چیزی است که به نظر می رسد:

 

 • بعد، شما گزینه ای برای اضافه یک سوال. جعبه نظرسنجی همراه با پاسخ ظاهر خواهد شد "بله / خیر"
 • نوع در سوال می خواهید به مخاطبان خود بخواهید که در متن زمینه. (به یاد داشته باشید که خلاق!)
 • اگر شما می خواهید، شما می توانید پاسخ (برای مثال، تغییر "بله / خیر" به "دشت / Sprinkles در") سفارشی
 • وقتی نظرسنجی خود را کامل است، شیر علامت. این نظرسنجی در وسط داستان خود را ظاهر خواهد شد، اما شما می توانید آن را در اطراف حرکت و تغییر اندازه آن
 • تکمیل داستان خود را و اضافه کردن آن فقط به عنوان شما می توانید با هر پست دیگر. بازدید از آن را ببینید و قادر به رای دادن در سوال نظرسنجی خود را

اگر شما اطلاعیه های فشار را فعال کنید، به شما اطلاع داده هنگامی که کسی رای. برای چک کردن نتایج خود را در هر زمان، فقط باز کردن تجزیه و تحلیل ترافیک پست:

مشاهده تجزیه و تحلیل ویژگی نظرسنجی در نمایش مشخصات عمومی

جالب ... من می خواهم که برای طعم دهنده رفته، خودم.

مرحله 3: تبدیل بیشتر اینستاگرم دنبال به مشتریان

در مرحله 1، شما به دست چگونه به رشد پیروان حساب خود است. سپس چند استراتژی های جدید شما می توانید برای تعامل با کسانی پیروان و ارسال آنها را به وب سایت خود استفاده می کردم. در حال حاضر شما در نهایت رسیدن به یادگیری آنچه شما واقعا می خواهید بدانید:

چگونه می تواند شما را بیشتر از این پیروان تبدیل به مشتریان ؟

و برای شروع، اولین سوال شما نیاز به پاسخ است ...

چه بهترین نوع نمایش مشخصات عمومی محتوا برای تولید فروش؟

یک تفاوت بین محتوایی که می شود نظرات و وجود محتوایی که تبدیل .

مرتبط: ابدی ترافیک قسمت 66: ایجاد محتوا که با لورا Hanly تبدیل )

بنابراین، چه نوع از پست باید به شما انتشار به تولید فروش بیشتر؟

به طور کلی، شما می خواهید را به دنبال یک واکنش احساسی در بیننده.

به یاد داشته باشید، شما ممکن است بهترین محصول در جهان ... اما اگر شما آن را در راه است که در مورد علاقه به ارمغان می آورد و به جنبش در آوردن احساسات نشان نمی دهد، آن را به فروش می رسانند.

بنابراین، استفاده از طراحی های خلاقانه و تصاویر بصری خیره کننده با پاسخی در بیننده.

در هنگام نمایش یک محصول فیزیکی، تصاویر سبک زندگی یک راه عالی برای نشان دادن محصول خود را در عمل و کمک به بازدید کننده خود را ببینید با استفاده از محصول خود را در زندگی خود را دارند. در اینجا یک مثال خوب از یک آگهی Instagram برای یک بطری آب است:

 

شما می توانید یک طیف گسترده ای از محتوای ارسال کنید.

را می توان مارک یا غیر مارک، تصویر و یا متن ... حتی می تواند یک سوال می خواهید به مطرح را به پیروان خود باشد.

 

واقعا مهم نیست که چه نوع محتوا استفاده می کنید تا زمانی که آن است که ...

 • هیجان انگیز
 • باعث یک پاسخ
 • و می شود مردم به کاوش بیشتر به محصول یا خدمات شما

در اینجا یک مثال از یک است Foundr پست که تقریبا 10000 امثال فقط در 4 روز است. در این ارسال نمی حتی یک تصویر دارند، آن را فقط یک سوال ساده اما جالب پرسید:

نمونه ای از یک پست Foundr که تقریبا 10000 امثال فقط در 4 روز است. در این ارسال نمی حتی یک تصویر دارند، آن را فقط یک سوال ساده اما جالب خواسته

این پست توسط مردم برچسب زدن دوستان برای دیدن اگر آنها می تواند این سوال پاسخ صحیح کمک کرده بود.

این هم یک مثال خوب از مخلوط کردن تا محتوای صفحه نمایش مشخصات عمومی خود را. استفاده از ترکیبی از متن، پرسش ها، تصاویر، ویدیو و علاقه مند نگه داشتن مردم.

شما همچنین می توانید محتوا است که شما را از دیگران سرپرستی کرده ام (تا زمانی که شما آنها را فریاد می دهد) استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که به آنها برچسب در تصویر به طوری که آنها خواهید مطلع می شود، که باید شانس آنها پاسخ در نوع افزایش می دهد.

به یاد داشته باشید، با این حال، که حداقل 60٪ از آنچه شما در نمایش مشخصات عمومی ارسال باید محتوای اصلی خود باشد.

لینک محصول مستقیم

یکی از راه های خوب برای هدایت ترافیک و تبدیل از بازاریابی نمایش مشخصات عمومی است برای ارسال لینک مستقیم. با این حال، شما باید لینک مستقیم استفاده کم فقط آن را انجام دهید یک بار در هر 20-30 پست. در غیر این صورت، مردم می توانند اذیت اگر آنها مانند همه شما در حال انجام است هل دادن محصول و یا خدمات خود را احساس می کنم.

به همین دلیل همان، شما نمی خواهید به بیش از حد آشکار است. هرگز بیرون می آیند و می گویند، "خرید محصول من.« این مردم به دور تبدیل شود.

در عوض، شما می خواهید برای الهام بخشیدن به مردم از طریق کلیک کنید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه شما ارائه می دهیم. در اینجا یک مثال:

پست اینستاگرم از fondr که برجسته مسئله ای است که ویژگی های تیم Ferriss

توجه داشته باشید که ما به سادگی نیست مردم را به خرید محصول می باشد. در عوض، ما برجسته یکی از مقالات از موضوع فعلی برای الهام بخشیدن به مردم از طریق کلیک کنید و بیشتر بدانید.

الهام از ابزار کلیدی برای فروش محصولات این راه است.

با توجه به آنچه شما فروش، شما می توانید در مورد یکی از ویژگی های خاص و یا سود از محصول خود را ارسال.

شما همچنین می تواند یک عکس قانع کننده و یا ویدئو های این محصول که با یک عنوان جاذب استفاده کنید. اگر مردم می توانند محصول خود را در استفاده را ببینید ، که معمولا بسیار قانع کننده تر از نشان دادن یک تصویر کالا استاتیک می باشد.

به یاد داشته باشید: الهام از ابزار کلیدی برای فروش محصولات این راه است. بنابراین در مورد جالبترین، عاطفی ترین، راه بصری ترین قانع کننده برای نشان دادن محصول، پس از آن خود را به سادگی یک پست بزرگ، به دنبال در اطراف است که فکر می کنم.

چگونه به پیگیری موفقیت خود را در نمایش مشخصات عمومی

پس از انجام این همه کار سخت، شما در حال رفتن به می خواهم که قادر به پیگیری موفقیت خود را . این یک بخش ضروری از فرایند است، زیرا تنها راهی که شما در حال رفتن به قادر به کشف کردن آنچه که کار را برای شما و چه نیست.

سپس شما می توانید شروع به صرف وقت بیشتر بر روی مسائل که کار (و انجام دور با مسائل این است که نمی شود).

در اینجا چند راهنمایی برای کمک به شما در موفقیت استراتژی بازاریابی نمایش مشخصات عمومی خود را پیگیری می باشد:

 • برای خوشه های بزرگ در حمل و نقل و فروش خود را نگاه کنید. سپس نگاهی به پست نمایش مشخصات عمومی شما در آن زمان منتشر شده را
 • استفاده از لینک های ردیابی برای کمک به پیگیری که پست ها و محتوای در حال کار کردن بهترین. شما می توانید این را با انجامAffiliatly برای مثال
 • کد کوپن همچنین می توانید شما پیگیری کردن فروش به یک پست خاص نمایش مشخصات عمومی کمک
 • ابزار مانند تیغه اجتماعی و Affiliatly دارای ویژگی های خاص است که می تواند واقعا در نمایش مشخصات عمومی مفید

تیغه های اجتماعی و Affiliatly: 2 ابزار قدرتمند برای نمایش مشخصات عمومی  

اگر شما آماده را به نتایج خود را به سطح بعدی، 2 ابزار توصیه من هستید تیغه اجتماعی و Affiliatly.

تیغه های اجتماعی یک ابزار عالی برای کمک به شما کشف بهترین تاثیرگذاران برای کار با است. آن را به شما نشان می دهد اگر حساب یک کاربر در حال رشد بوده است یا نه. این اجازه می دهد تا شما برای پیدا کردن چگونه بسیاری از پیروان آنها به دست آوردن هر روز.

بنابراین، چگونه باید به شما این اطلاعات استفاده کنید؟

اگر تیغه اجتماعی به شما می گوید که تاثیر گذار می شود از دست دادن پیروان به صورت روزانه، شما احتمالا باید روشن از آنها را هدایت کنند. اما اگر پیروان خود به سرعت در حال رشد است، پس از آن شما می خواهم به خوبی انجام به دردسر واگن خود را به آن ستاره در حال افزایش.

ابزار دیگر توصیه من است Affiliatly نامیده می شود. این یک ابزار های Shopify / تجارت الکترونیک با تعداد زیادی از تجزیه و تحلیل ترافیک مفید است. آنچه من دوست دارم با Affiliatly است که برای درمان سایت نمایش مشخصات عمومی من به عنوان یک وابسته.

سپس بعد از آن شما می توانید یک لینک قابل کلیک ردیابی برای پیگیری بازدید کنندگان خود را، درآمد، و خرید و فروش از نمایش مشخصات عمومی استفاده کنید. زیبایی این سیستم این است که همه آمار خود را در یک مکان هستند، و شما می توانید لینک های منحصر به فرد برای پیگیری موفقیت پیشنهادات سرب فرد خود استفاده کنید.

حالا وجود دارد و شروع Instagramming!

من امیدوارم که این پست کمک کرده است به شما یک ایده بسیار واضح تر از چگونه شما می توانید یک استراتژی بازاریابی نمایش مشخصات عمومی به رشد کسب و کار خود را استفاده کنید. شما در حال حاضر تعداد انگشت شماری از استراتژی های خاص شما می توانید استفاده به رشد پیروان خود را، افزایش ترافیک ، و انتشار پست با تماس قوی به عمل است.

و من این اعتماد مسائل کار می کند!

من معتقدم که اگر شما کار سخت در اجرای این توصیه را برای یک ماه جامد، شما در واقع می توانید به دست آوردن 10000 پیروان به حساب اینستاگرم خود را. در اینجا در Foundr، ما در 1.3 میلیون پیروان و شمارش هستید ، و ما هنوز در حال استفاده از این استراتژی یکسان برای ادامه به مقیاس حساب و درایو فروش ما است.

حالا باقیش با شماست! به آنجا بروید و شروع به قرار دادن این استراتژی به عمل است. قبل از اینکه شما آن را می دانم، شما با بهره گیری از نتایج حاصل از کار سخت شما.

توجه:  قبل از اینکه شما می توانید شروع به فروش به مخاطبان خود را، شما نیاز به دانستن است که مشتری ایده آل خود را، جایی که آنها هستند، و چه آنها را خرید دانلود و ضوابط ثابت شده ما آواتار کاربرگ در حال حاضر و در که شما فروش به روشن. )

مطلع و ضوابط آواتار کاربرگ DigitalMarketer است

 

DigitalMarketer

 

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری