6 گام برای افزایش ترافیک فیس بوک و رسیدن به مخاطبان بیشتر

6 گام برای افزایش ترافیک فیس بوک و رسیدن به مخاطبان بیشتر

6 گام برای افزایش ترافیک فیس بوک و رسیدن به مخاطبان بیشتر

Facebook Organic Reach

 

بیش از حد اغلب مارک صرف روز تدوین یک استراتژی بازاریابی فیس بوک تنها برای دیدن پست های خود را زندگی می کنند و در نهایت نشان دهنده ترافیک بسیار کم و یا تعامل. شما بلافاصله فکر می کنم آنچه رفت را اشتباه و یا اگر هیچ کس واقعا دوست تجاری ما؟ پایین نمی رویم که سوراخ خرگوش تاریکی به خاطر فیس بوک دسترس آلی است که هنوز یک مبارزه برای حتی برخی از بزرگترین علامت های تجاری.

در واقع، SocialFlow کشف مارک های کاهش 42٪ در فیس بوک دسترس آلی در دو ماهه اول سال 2016. دیدم علاوه بر این، داده ها نشان داد که توسط سه ماهه سوم سال 2016، مارک های تجربه 52٪ کاهش (قطره نقطه 10 درصد) در صفحات فیس بوک.

ترافیک فیس بوک
ترافیک فیس بوک

 

 

بیایید صادقانه فیس بوک دسترس آلی برای کسانی که به دنبال تقویت صفحه خود را بدون تبلیغات بسیار دشوار است. اما راه هایی برای بهبود دسترس شما و ایجاد مخاطبان فیس بوک وجود دارد.

در اینجا شش قدم برای کمک به افزایش نام تجاری فیس بوک دسترس آلی شما:

1. استفاده از فیس بوک به عنوان یک مرکز جامعه

مشکل ایجاد مخاطب در فیس بوک خود کسب و کار صفحه؟ از خود بپرسید این-چرا مردم باید حتی به شما در فیس بوک دنبال؟ اگر هیچ پاداشی برای هدف قرار دادن دکمه مانند وجود دارد، بسیاری از کاربران نمی خواهد در وهله اول زحمت.

با این حال، به مشتریان قافیه و دلیلی برای کلیک کنید "مانند" را در صفحه شما شیرین گلدان کمی. یکی از راه های افزایش بازاریابان جامعه فیس بوک خود را است با ساخت یک مرکز برای بحث. این که آیا آن چت هفته، یک مکان برای گردهمایی های صنعت دیجیتال یا Q ساده و به عنوان، و صفحه فیس بوک خود به به نقطه کمک خواهد کرد.

ارائه طرفداران خود را چیزی منحصر به فرد است که آنها فقط می توانید در صفحه فیس بوک خود را دریافت کنید. به این ترتیب مردم می دانند یک نتیجه نهایی به دنبال وجود دارد و مانند صفحه خود را. این به این معنی که شما باید فعال ماندن، به طور مداوم ارائه موضوعات جدید بحث و ناله کردن در جنبه جامعه.

آوردن کاربران از طریق ساختمان جامعه یک راه عالی برای نه تنها افزایش تعامل، اما مردم را به توجه ارگانیک نام تجاری خود را است. بیشتر مردم با نام تجاری خود در فیس بوک، احتمال پست های فیس بوک خود را در خوراک خود را پاپ تداخل می کنند.

2. ترافیک قیف از صفحات دیگر

ساختمان که مخاطبان اولیه یکی از سخت ترین بخش های افزایش فیس بوک دسترس آلی است. و یک راه ساده برای افزایش ترافیک این است که همواره به یاد مخاطبان در کانال های دیگر در مورد حضور فیس بوک خود را.

ما در حال توصیه نیست برای رفتن به دریا با تویت ها و پست اینستاگرم لینک دادن به فیس بوک. در همان زمان، چه آسیب اجازه مردم می دانند که در آن شما را پیدا فیس بوک در داخل خود توییتر، لینکداین یا نمایش مشخصات عمومی زیستی است.

اگر وجود ندارد، چه در مورد در وب سایت خود؟ است یک کلیک ساده به مانند شما صفحه فیس بوک در صفحه اصلی شما وجود دارد؟ آیا در مورد تعمیرات اساسی وب سایت خود را، اما ارائه بیش از اندازه کافی به لینک صفحه فیس بوک خود می تواند شگفتی نگران نباشید. برای اضافه کردن به این ایده، پست کنید بر روی هر پلت فرم است که مخاطبان بزرگتر و کاربران یادآوری شما در فیس بوک هستید.

درس گرفتن از نوک اولین و مردم اجازه می دانم چه انتظار می رود و یا آنچه آنها خواهید در ازای زیر شما در فیس بوک است. ارتباطات باز است که همیشه بهترین ها را برای یک رابطه سالم، پس چرا این جنبه به مشتریان وفادار خود را به ارمغان بیاورد؟

3. پیدا کردن و همکاری با تاثیرگذاران

کول در آخرین نوک، یکی دیگر از کانال شما می توانید برای دریافت ترافیک بیشتر استفاده تاثیرگذاران رسانه های اجتماعی است. این کاربران می توانند قدرت ترافیک معتبر به صفحه فیس بوک خود را با استراتژی های مناسب در محل رانندگی کنید.

با توجه به MuseFind، 92٪ از مصرف کنندگان احتمال بیشتری برای اعتماد تاثیر گذار رسانه های اجتماعی بیش از یک آگهی یا مشهور تایید می باشد. در حالی که این است که بسیاری از "آلی" راه برای افزایش ترافیک نیست از تاثیرگذاران اغلب برچسب قیمت برای کار خود، آن را هنوز یک روش به قیف مشتریان بالقوه است.

شما ممکن است که بسیاری از تاثیرگذاران مایل به صورت رایگان کار پیدا کنید، بنابراین سعی کنید به شیرین معامله با قدرت پردازش برای کمک به رسمیت شناختن نام تجاری خود را در وب سایت خود و یا از طریق ایجاد لینک. اما شما نمی خواهید به شروع به ارسال ایمیل به یک دسته از تاثیرگذاران و درخواست کار به صورت رایگان. هیچ کس می خواهد برای باز کردن آن ایمیل-همیشه.

استفاده از تاثیر گذار ابزارهای جستجو

به جای ارسال ایمیل کورکورانه، سعی کنید با استفاده از ابزار جستجو تاثیر گذار برای پیدا کردن بازی کامل است. BuzzSumo یک محل عالی برای قرار، تجزیه و تحلیل و یا کشف تاثیرگذاران غیر مشهور در صنعت خود است. با توابع جستجوی آسان، شما می توانید نتایج را به وبلاگ نویسان، روزنامه نگاران، شرکت و یا کاربران رسانه های اجتماعی به طور منظم که فقط باید موارد زیر خوب را محدود کند.

مراقب باشید به نتایج پژوهش خود را با نگاه تاثیرگذاران تا در توییتر باشید، اینستاگرم و فیس بوک برای اطمینان از آنها با مخاطبان خود فعال هستید. اگر شما در یک صنعت به طور کلی تر هستید، سعی کنید به محدود عبارات جستجو را برای شرکت شما به پیدا کردن کامل مناسب.

دنبال کاربران در سایت های اجتماعی، تعامل و ارتباط و سپس شروع بحث در مورد استراتژی مشترک است که می تواند هر دو طرف کمک کند. نمایش تاثیرگذاران شما در حال سرمایه گذاری و آنها را از مشکلات واقعی خود را بگویید مانند "هیچ کس بازدید فیس بوک من است."

یکی دیگر از ابزار ساده برای استفاده LinkedIn است. این بزرگترین شبکه اجتماعی حرفه ای برای یک دلیل است. بنابراین استفاده از جستجوی کاربر لینکداین برای پیدا کردن آن دسته از افرادی فعال و جذاب در صنعت شما. باز هم، سعی کنید به دنبال کاربران در پروفایل های متعدد قبل از ارسال هر ایمیل های اسپم.

4. بدانید بهینه بار خود را به پست در فیس بوک

این سخت است برای تفاوت بین اسپم و توجه بر روی فیس بوک بودن است. از شبکه های بزرگ رسانه های اجتماعی، آن را یکی از معدود مکان هایی کاربران دوست ندارند مارک به بیش از حد فعال می شود است. حتی تحقیقات CoSchedule از 10 مطالعات وسط زمین برای ارسال به فیس بوک در تنها یک بار در روز کشف کردند.

شاخص جوانه Q1 2017 رفتار برند

اگر شما زن و شوهر که با 2017 Q1 کشف شاخص جوانه اجتماعی که 29 درصد از افراد متعلق به نسل یک نام تجاری برای به اسپم دنبال کردن، آن را آسان برای دیدن خطرات ناشی از بیش از ارسال. به همین دلیل است علامت های تجاری دارند به دقت و توجه آنها ارسال و چه مقدار.

حالا که می دانید نام تجاری خود را به ندرت باید بیش از یک بار در روز ارسال، چه زمانی باید را منتشر میکنید؟ این هوشمند به یادگیری بار فیس بوک ارسال های بهینه ترین خود را و خوشبختانه، ما تحقیق بر روی بهترین زمان برای ارسال به رسانه های اجتماعی است.

در اینجا چیزی است که ما برای فیس بوک پیدا شده است:

  • روز بیشتر توصیه می شود به است پنجشنبه .
  • ساعت فعال ترین ظهر تا 2 بعد ازظهر روز چهارشنبه و 1 تا 2 بعدازظهر روز پنجشنبه .
  • امن ترین زمان برای ارسال است در طول 10:00-15:00 روزهای هفته
  • حداقل زمان توصیه می شود به است شنبه و اواخر شب یا صبح زود .

5. برنامه محتوای سازگار

پس از یادگیری چقدر و هنگامی که به ارسال به فیس بوک، آن زمان مطمئن شوید مطالب خود را سازگار است. در حالی که آن را نمی ممکن است مانند یک جنبه مهم برای رسیدن به آلی فیس بوک خود را به نظر می رسد، محتوای سازگار همه چیز است.

فکر می کنم از آنچه از رسانه های اجتماعی برای خود می کند مشتریان آن یک خط ارتباطی که در آن شما می خواهید برای ایجاد یک رابطه است. اگر شما فقط درگیر و یا ارسال یک چند بار در ماه، و یا سعی کنید انواع مختلف محتوا، شما در حال یک مسیر روشن از ارتباطات ایجاد نشده است.

افزایش فیس بوک دسترس آلی است در مورد ماندگار و معتبر با محتوای خود را است. شما در نهایت ایجاد اعتماد کاربران به عنوان شما را در تم نسبی ارسال کنید. به عنوان مثال، Groupon در بدنام برای معاملات مختلف آن، که از ارسال یک مقاله مربوط به اخبار خارج از محل ایجاد شده است. در عوض، معاملات روز سهام شرکت مادر و دیگر محتوای موضعی که لزوما تعجب خوانندگان.

با این حال، مارک های دیگر که در مورد رویداد های موضعی تکیه می کنند، ممکن است نیاز به به روز رسانی محتوای برای مطابقت با آخرین اخبار و یا صنعت به روز رسانی. هدف اصلی باید به ارائه محتوای مخاطبان خود را می خواهد.

 

راه بهتری برای مدیریت اجتماعی

با تشکر از شما به خاطر درخواست نسخه ی نمایشی!

کسی از تیم فروش ما شما را به زودی با شما تماس خواهد.

 

راه های بیشتر برای اقامت سازگار

که قبلا گفتیم، قوام همه چیز را به راهبرد محتوای رسانه اجتماعی خود است. اما راه های دیگری برای مطمئن شوید که شما سازگار با پرداختن به تعطیلات، به روز رسانی محصول و یا استراتژی های بازاریابی جدید هستید وجود دارد.

آن را با ابزار برنامه ریزی رسانه های اجتماعی بصری شروع می شود. با استفاده از نرم افزار مانند جوانه اجتماعی، شما به راحتی می توانید تمام مطالب فیس بوک خود را، در سراسر پروفایل های متعدد، روز یا چند هفته در پیش برنامه ریزی کنید. تقویم رسانه های اجتماعی ما اجازه می دهد تا شما را به نمایش محتوای برنامه ریزی شده خود را در تمام سیستم عامل، به طوری که کل تیم خود را در مسیر با آنچه که به منتشر شده است.

و در فیس بوک، شما قادر خواهید بود تا برنامه یک خاموش و پست در محدوده زمانی معین از طریق جوانه. شما می توانید دستی روز و زمانی که شما می خواهید برای ارسال انتخاب کنید، و یا استفاده از ویژگی های ViralPost ما به صورت خودکار بهترین زمان را انتخاب کنید به انتشار برای دریافت بیشتر تعامل.

6. آیا فقط بر روی محتوا آلی تکیه

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم، آن را به نفع خود را به استفاده به عنوان بسیاری از کانال های مختلف برای فیس بوک، که شامل تبلیغات پرداخت می شود. فیس بوک به سرعت به یکی از بزرگترین شبکه های آگهی اجتماعی پرداخت می شود تبدیل شده است. این به این معنی شما باید شامل استراتژی های پرداخت را در یک طرح موفق بازاریابی فیس بوک.

وقتی که شما تنها در روش ارگانیک فیس بوک تکیه می کنند، شما از دست رفته در فرصت هایی برای رشد مخاطبان خود را. با این حال، اگر شما آلی در استراتژی خود را در نظر نیست، خود را در صفحه فیس بوک کسب و کار خسته کننده را به پیروان خود باشد.

ما درک می کنیم که تبلیغات در فیس بوک ممکن است برای برخی از مارک تواند یک کمی pricy، اما محتوای آلی می تواند به شما کمک کند در دراز مدت را نجات دهد.

چگونه؟

استفاده از محتوای آلی به تجزیه و تحلیل و آزمایش کنید تا ببینید چه کار می کند بهترین. هنگامی که شما را در درک بیشتر در مورد چه مخاطبان خود را می خواهد، نام تجاری خود را پس از آن می توانید با استفاده از استراتژی محتوای مشابه برای تبلیغات پرداخت می شود. این هوشمند را به یک محتوای آزمون / B در کانال های پرداخت و آلی است.

کاربران تمایل به عمل متفاوت که آن را به محتوای پولی و آلی می آید. خوشبختانه با جوانه های اجتماعی، شما می توانید تعامل خود را در سراسر کانال های آلی پیگیری و حتی به نظرات در پست های فیس بوک پرداخت پاسخ دهند.

هوشمند با استراتژی فیس بوک خود را باشد و استفاده از مطالب آلی برای افزایش دسترسی خود را در کانال رسانه های اجتماعی محبوب ترین در جهان!

 

جوانه های اجتماعی

 

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری