10 ابزار برای هر بازاریاب دیجیتال

10 ابزار برای هر بازاریاب دیجیتال

10 ابزار برای هر بازاریاب دیجیتال

 

جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال شما چیست؟ مجموعه کاملی از راه حل های نرم افزاری را با این 10 توصیه Sefati & Company جمع آوری کنید.

با این ابزار رایگان شروع کنید:

  • کنسول جستجوی Google ، مجموعه ای از ویژگی های مدیریت عملکرد مستقیم از بزرگترین موتور جستجوی جهان است.
  • Google Analytics ، به شما کمک می کند تا تمام اطلاعات ضروری در مورد سایت خود را جمع کنید.
  • Bing Webmaster Tools که حتی از کنسول جستجوی Google قوی تر است.
  • Screaming Frog ، یک خزنده وب سایت که بسیار توصیه می شود.
  • HubSpot ، که گزینه های CRM محدود و رایگان را برای مشاغل کوچک ارائه می دهد.
  • وردپرس ، بهترین ابزار CMS در جهان است.

سپس برخی از ابزارهای پرداخت شده را در نظر بگیرید:

  • SEMRush ، که یک ترکیب پیشرفته از سئو و ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی را ارائه می دهد.
  • CallRail ، عالی برای ردیابی تماس و متن.
  • Instapaper و Ads سازندگان صفحه فرود را اعلام می کنند و به شما امکان می دهند صفحات فرود را در پرواز بسازید.

در این پست اطلاعات بیشتری کسب کنید:

ابزار برای هر بازاریاب دیجیتال
ابزار برای هر بازاریاب دیجیتال

در اینجا در جستجوی بازاریابی پست ، هدف ما ارائه اطلاعات عمیق و اطلاعات مفید در مورد دنیای دستیابی دیجیتال است. با این حال ، ما اولین کسی خواهیم بود که اعتراف می کنیم که دانش تا کنون شما را منتقل می کند. برای به کار بستن این بینشها ، لازم است از ابزار مناسب استفاده شود.

با این وجود ، با وجود بسیاری از ابزارهای بازاریابی دیجیتال در آنجا ، دشوار است بدانید که واقعاً ارزش وقت و هزینه شما را دارند. بنابراین ، امروز ، ما می خواهیم یک پیشنهاد ساده و ساده ارائه دهیم: 10 ابزاری که کارشناسان بازاریابی دیجیتال ما در واقع بطور منظم از آنها استفاده می کنند و ضروری می دانند.

به هیچکدام از این دوشاخه ها پرداخت نشده است ... فقط توصیه های صادقانه از تیم ما به شما. و برای راحتی شما ، آنها را با ابزار رایگان و ابزارهای پرداختی طبقه بندی می کنیم .

ابزارهای ضروری برای بازاریابان دیجیتال - رایگان

برای شروع ، در اینجا برخی از ابزارها و منابع رایگان برتر ما آورده شده است.

کنسول جستجوی Google

هرکسی که یک وب سایت دارد یا سئو کار خود را انجام می دهد ، باید با کنسول جستجوی Google آشنا باشد ، که در واقع مجموعه ابزارهایی است که گوگل برای اندازه گیری میزان ترافیک وب سایت شما و بهینه سازی عملکرد آن در اختیار شما قرار می دهد. کاملاً ضروری است.

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

اغلب گفته می شود که انجام SEO (یا واقعاً هر نوع بازاریابی) بدون آنالیز مانند پرواز کور است. این مهم است که بدانید مردم چگونه اطلاعاتی را جستجو می کنند که ممکن است آنها را به وب سایت شما منتقل کند. چقدر با مطالب شما درگیر هستند؛ کدام کانالها مسیر شما را ترافیک می کنند ، و کوتاه می آیند. Google Analytics تمام اطلاعات و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد. این بهترین برنامه تحلیلی در جهان است. دوباره ، کاملاً رایگان و کاملاً ضروری است.

Bing Webmaster Tools

این مورد در مورد Bing Webmaster Tools است: بسیاری از بازاریابان بر این باورند که گوگل همه و همه چیز نهایی است و هر چیزی که مخصوص Bing باشد ، به درد نمی خورد. اول از همه ، این درست نیست؛ بسیاری از افراد از بینگ استفاده می کنند! و نکته دیگر ، این یک سکوی کاملاً مستحکم است. این شبیه به کنسول جستجوی Google است اما در واقع ویژگی های گزارشگری بیشتری و بینش کلمات کلیدی برتر را ارائه می دهد. از این امر غافل نشوید فقط به این دلیل که کلمه بینگ را در عنوان خود دارد!

فریاد قورباغه

Screaming Frog خزنده وب سایت مورد علاقه ما است. این کل سایت شما را برای هرگونه مشکل ، مانند پیوندها یا تصاویر شکسته ، اسکن می کند ، و همچنین توصیه هایی را برای بهبود سئو ارائه می دهد. توجه داشته باشید که خزنده رایگان به شما امکان می دهد تا حداکثر 500 صفحه را اسکن کنید. فراتر از آن ، برای نسخه پرداخت شده باید بهار شوید. اما به هر صورت ، ارزشش را دارد. فریاد زدن قورباغه تشخیص قدرت سایت شما را بسیار آسان می کند.

HubSpot

این یکی دیگر از گروه های آزاد اما محدود است. برای مشاغل کوچک ، HubSpot طیف وسیعی از گزینه های مفید CRM را ارائه می دهد. بعد از رسیدن به یک نقطه مشخص ، ممکن است نیاز به تکرار پرداخت شده را خریداری کنید. نسخه اصلی HubSpot تعدادی ابزار ارزشمند برای تسهیل روابط با مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت ، از جمله ردیابی سرب ، بینش مخاطب و موارد دیگر ارائه می دهد.

وردپرس

محتوا برای هر SEO یا عملیات بازاریابی جستجو بسیار مهم است و وردپرس رأی ما برای بهترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) در جهان است. این که آیا شما به بلاگ نویسی قوی نیاز دارید یا به سادگی می خواهید مطمئن شوید که وب سایت شما دارای محتوای باکیفیت است ، WordPress را پوشش داده است. بیشتر خدمات میزبانی از ادغام وردپرس رایگان برخوردار هستند. اگر یکی از قالب های فانتزی و حرفه ای را می خواهید ، اکثر آنها با قیمت مناسب در دسترس هستند.

ابزارهای ضروری برای بازاریابان دیجیتال - پرداخت

اینها گزینه های ما برای ابزار بازاریابی دیجیتال رایگان است. در این دسته بعدی ، ما چند محصول برای محصولاتی که باید هزینه آن را بپردازید ، داریم ... اگرچه استرس خواهیم داشت که همگی مقرون به صرفه هستند و در ارزیابی ما نیز ارزش آن را دارند.

SEMRush

SEMRush یک ابزار کامل جستجوگرها ، SEM و بازاریابی محتوا را ارائه می دهد ، که با رسانه های اجتماعی و سایر ویژگی های بازاریابی دیجیتال کامل است. (و ویژگی های بیشتر همیشه به آن افزوده می شود.) این تجربه ما است که بسیاری از آژانس ها و بسیاری از کارشناسان محترم بازاریابی ما از SEMRush استفاده می کنند. این کار را انجام دهید و فهمیدید که چرا!

CallRail

ما به شرکتهای بازاریابی توصیه می کنیم که برای ردیابی تماسها و متون سکویی داشته باشند و به آنها امکان پیگیری سؤالات را داشته و همچنین درک بهتری از این که کانال ها بیشترین مشتری را به شما ارائه می دهند ، داشته باشند. CallRail بهترین بستر در نوع خود است ، و آن یکی است که ما خوشحالیم که آن را توصیه کنیم.

سازندگان صفحه فرود و نصب و باز کردن پرواز

سرانجام ، در اینجا دو شرکت وجود دارد که هر دو ساخت صفحات فرود در پرواز را برای شما آسان می کنند. ما هم از InstaPage و هم Unbounce استفاده و توصیه می کنیم .

ابزارهای ضروری بازاریابی شما

اگر ما می توانیم جعبه ابزار بازاریابی ضرب المثل را با 10 محصول یا سیستم عامل پر کنیم ، این مواردی هستند که ما می خواهیم انتخاب کنیم. اما اکنون ، ما می خواهیم از شما بشنویم. به ما اطلاع دهید که کدام ابزار را در عمل در بازاریابی دیجیتال ضروری می دانید. و اگر سؤال دیگری در مورد این موضوع دارید ، در مورد این موضوع دریغ نکنید.

 

شرکت سفاتی و شرکت

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری