چگونه ردیابی اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی می تواند تبلیغات شما را تقویت کند

چگونه ردیابی اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی می تواند تبلیغات شما را تقویت کند

چگونه ردیابی اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی می تواند تبلیغات شما را تقویت کند

این احتمال وجود دارد که شما هم اکنون اشتراک های شبکه های اجتماعی را ردیابی کرده باشید. اما آیا در واقع از این اعداد برای بهینه سازی تبلیغات بازاریابی خود استفاده می کنید؟ این سخت گیرانه است که فقط 43٪ از بازاریابان عملکرد کمپین خود را از طریق داده های اجتماعی ارزیابی می کنند. زیرا اشتراک های شما در شبکه های اجتماعی گنجینه ای از اطلاعات قابل اجرا است. از شناسایی محتوای عملکرد بالا تا کشف پیام هایی که مورد توجه مخاطبان شما قرار می گیرد ، ردیابی اشتراک شبکه های اجتماعی باید از اولویت های اصلی برندها باشد.

در این راهنما ، ما نحوه ترجمه داده های اشتراک اجتماعی خود را به عملکرد برجسته خواهیم کرد.

 

8 راه برای بهبود مبارزات خود با ردیابی اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

سهام بعضی اوقات به دلیل "معیار پوچ بودن" رپ بدی پیدا می کند.

با این حال ، سهام اجتماعی می تواند شما را به روش های مختلفی برای تقویت تبلیغات بازاریابی خود راهنمایی کند. این صدا فراتر از شبکه های اجتماعی نیز صدق می کند.

در زیر ما هشت روش برای انجام دقیق آن کار را بیان کرده ایم.

1. استراتژی محتوای اجتماعی خود را دقیق تنظیم کنید

این بزرگترین و شاید بارزترین آن است.

اشتراک ها معیارهای منحصر به فردی در برابر مشارکت ها مانند "پسندیدن" یا نظرات هستند. اگر مخاطبان شما پستی را ارزش اشتراک گذاری می دانند ، ارزش دارد درباره آن صحبت کنید. به معنای واقعی کلمه.

و بنابراین پست های شایسته اشتراک معمولاً نوعی از "محتوای با کیفیت بالا" را نشان می دهند که بازاریابان به طور مداوم دنبال می کنند.

اکثر مارک ها می توانند به طور مداوم "پسندیدن" و نظرات را کسب کنند. با این وجود ، غالباً بین پست هایی که تعداد اشتراکات کمی در مقایسه با پست هایی که ایجاد می کنند ، اختلاف وجود دارد.

نمونه ای از اشتراک شبکه های اجتماعی در فیس بوکنمونه ای از اشتراک شبکه های اجتماعی در فیس بوک

ردیابی اشتراک های شبکه های اجتماعی ، شناسایی محتوای برتر را آسان می کند. با مشاهده پست های به اشتراک گذاشته شده خود ، می توانید موضوعات مشترکی را برای ایجاد محتوای مشابه در آینده بین آنها پیدا کنید. این عناصر عبارتند از:

  • زیرنویس (کوتاه و خارج از بند در مقابل شکل طولانی تر با هشتگ یا کلمات کلیدی)
  • قالب های ارسال (اطلاعیه متن در مقابل تصویر در مقابل فیلم)
  • تماس به عمل ("اکنون خرید کنید" در مقابل "بیشتر بدانید" یا یک س )ال)

به عنوان مثال ، ممکن است دریابید که محتوای ویدئویی شما بیشتر از متن یا پست مبتنی بر تصویر به طور مداوم به اشتراک گذاشته می شود. به همین ترتیب ممکن است متوجه شوید که زیرنویس های با فرم طولانی تر حاوی هشتگ نیز بسیار خوب عمل می کنند.

مسئله این است که هیچ پاسخی برای همه مواردی که باعث می شود یک پست شایسته اشتراک باشد وجود ندارد. عواملی مانند صنعت و مخاطبان شما در ایجاد محتوای "خوب" برای حساب های شما تأثیر خواهند گذاشت.

چند نکته سریع در اینجا. بخاطر داشته باشید که نباید فقط دقیقاً همان نوع پست را بارها و بارها بر اساس اشتراک دوباره ایجاد کنید. انجام این کار مخاطبان شما را خسته می کند. پیگیری سهام رسانه های اجتماعی باید اطلاع استراتژی مطالب خود را، تسلط آن نیست.

همچنین ، عوامل دیگری نیز وجود دارند که ممکن است بر تعداد اشتراکات یک پست تأثیر بگذارد (فکر کنید: زمان بندی ، الگوریتم ها و غیره). بعضی از پست ها ممکن است بدون دلیل منفجر شوند یا ویروسی شوند. مهم است که به اشتراکات اجتماعی در زمینه استراتژی محتوای بزرگتر خود در مقابل وسواس در عملکرد یک پست نگاه کنید.

2. کشف پست هایی که برای تبلیغات بسیار مناسب هستند

اکثر بازاریابان از استراتژی تبلیغات خود در شبکه های اجتماعی بسیار ناراحت می شوند.

و به حق

بودجه محدود است. حتی جزئی ترین تغییرات در پیام رسانی یا خلاقیت ها می تواند بر عملکرد یک تبلیغ تأثیر بگذارد.

اما با ردیابی اشتراکات شبکه های اجتماعی ، می توانید محتوایی را که ممکن است برای یک تبلیغ موثر ایجاد کند ، شناسایی کنید.

در مورد آن فکر کنید اگر کسی وقت بگذارد و یک پست ارگانیک را به اشتراک بگذارد ، عقل متعارف می گوید که ارزش پست کردن دارد. نامزدی هدف هر تبلیغ خاص است ، درست است؟

خبر خوب این است که اکثر سیستم عامل های اجتماعی انواع آگهی هایی را ارائه می دهند که گرفتن پست ارگانیک و تبدیل آن به یک آگهی تبلیغاتی را لغو می کند. در زیر یک مثال خوب از تبلیغات تبلیغاتی LinkedIn آورده شده است که دقیقاً مانند یک پست سنتی به نظر می رسد:

اگرچه پست هایی که بسیار به اشتراک گذاشته شده اند به طور خودکار تبلیغات بی عیب و نقصی ایجاد نمی کنند ، اما حداقل می توانند به شما کمک کنند پیام های صحیحی را تنظیم کرده و برای تبلیغات خود کپی کنید.

3. پیوند بین اشتراک شبکه های اجتماعی و بازدید (یا فروش) را پیدا کنید

بیشتر بازاریابان امروز وظیفه دارند ROI شبکه های اجتماعی را برای رئیس خود توضیح دهند.

ردیابی سهام شبکه های اجتماعی به تنهایی کافی نیست تا "به مدیران شکاک اثبات" کنید که تلاش های شما در واقع بازدهی دارد. بنابراین برچسب منفی "متغیر معیار" که قبلا ذکر کردیم.

این از اهمیت گره خوردن سهام اجتماعی شما با اهداف و معیارهای واقعی کسب و کار حکایت دارد.

ترافیک منجر می شود. حراجی. این لیست ادامه دارد.

شما می توانید از ابزارهایی مانند Google Analytics برای نظارت بر تأثیر اشتراک های اجتماعی بر عملکرد شما در سایت استفاده کنید. در زیر مثالی از گزارش فعالیت اجتماعی در Sprout Social وجود دارد.

ردیابی اشتراک شبکه های اجتماعی در تجزیه و تحلیل گوگل

علاوه بر این ، ردیابی URL به شما کمک می کند تا عملکرد پیوندهای پست شخصی را ارزیابی کنید. این کار ردیابی رفتار مشتری و اینکه آیا پستی که بسیار به اشتراک گذاشته شده منجر به افزایش ترافیک ، فروش یا انصراف می شود را آسان می کند.

4- افراد تأثیرگذار ، طرفداران و شرکای بالقوه را شناسایی کنید

پیگیری اشتراکات اجتماعی رسانه نباید فقط مربوط به "چند" باشد.

شما همچنین باید به این س lookingال بپردازید که "چه کسی؟"

باز هم ، اشتراک گذاری ها به طور کلی نشان دهنده سیگنال های مثبت در مورد پست های شما است. این موارد همچنین شامل افرادی در فضای شما می شود که ممکن است به گونه ای ، شکل یا فرم علاقه مند به همکاری باشند:

  • تأثیرگذاران و نامهای مرتبط در صنعت شما (فکر کنید: وبلاگ نویسان ، CMO ها)
  • طرفداران برند
  • چشم انداز و منجر می شود

به طور خلاصه ، سهام یک روش ظریف برای کسی است که به شما اطلاع می دهد که ممکن است در رادار او باشید. شرکت ها باید مرتباً سهام رسانه های اجتماعی خود را شانه بزنند تا تمام موارد بالا را تحت نظر داشته باشند.

5- ایده های محتوای تازه را برای فراتر از رسانه های اجتماعی رقم بزنید

یک مفهوم سریع ، اما قطعاً یکی از موارد قابل ذکر است.

اگر یک پست مبتنی بر بحث در اطراف به اشتراک گذاشته شود ، ممکن است ارزش داشته باشد که برای گرفتن پست وبلاگ ، وبینار یا سایر مطالب ، آن بحث را گسترش دهید.

به عنوان مثال ، فرض کنید شما در مورد بهترین (یا بدترین) ایمیل های بازاریابی تعطیلات که دریافت کرده اید توییتی دارید و مورد توجه بسیاری قرار می گیرد.

پیروان شما به جای اینکه مغز خود را برای پست بعدی وبلاگ شما که شایسته وزوز است ، مورد حمله قرار دهند ، کار تأیید ایده را برای شما انجام داده اند. از آنجا می توانید نکات اصلی بحث را مطرح کرده و آن را به یک راهنما یا فهرست راهنما تبدیل کنید.

ببینید که چگونه کار می کند؟

6. تعیین کنید که کدام سیستم عامل های اجتماعی اولویت های اصلی شما هستند

ما گاز خواهیم گرفت: زمینه های زیادی برای پوشش در شبکه های اجتماعی وجود دارد. واقعاً نمی توانید یکجا همه جا باشید.

ردیابی اشتراکات شبکه های اجتماعی می تواند بهترین کانال های رسانه های اجتماعی را برای کسب و کار شما تأیید کند. با انجام این کار می توانید سیستم عامل هایی را که در واقع تعامل معناداری را مشاهده می کنید ، در اولویت قرار دهید. به همین ترتیب می توانید سکوهایی را که حضور شما در آن تأخیر دارد یا نیاز به قطع طعمه دارند ، شناسایی کنید.

به عنوان مثال ، شما باید پیگیری کنید که یک پست در Twitter چگونه به اشتراک می گذارد

… و عملکرد آن را با موارد مشابه Facebook مقایسه کنید.

ردیابی سهام اجتماعی در فیس بوک

براساس سهام و معیارهای عملکرد دقیق تر مانند مواردی که در نکته شماره 3 بحث کردیم ، می توانید بفهمید که وقت شما بهترین زمان صرف شده است.

و به عنوان یک نکته جانبی ، ابزاری مانند Sprout Social می توانند به شما کمک کنند مطالب خود را از طریق چندین شبکه ارسال کنید ، بنابراین شما هرگز مجبور نیستید خود را ریز گسترش دهید.

7. کشف کنید کدام ترکیب های هشتگ بیشترین دسترسی را دارند

مسابقه پاپ: آیا می دانید کدام هشتگ ها بیشترین اشتراک پست های شما را دارند؟

زیرا یک تن متغیرها در بازاریابی هشتگ دخیل هستند. به عنوان بخشی از ردیابی اشتراکات شبکه های اجتماعی ، تعیین کنید آیا استراتژی هشتگ شما با تعداد بیشتری از اشتراک ارتباط دارد یا خیر. این به معنای مشاهده موارد زیر است:

  • چند هشتگ استفاده می کنید (یک یا دو مورد در توییتر در مقابل ده مورد در اینستاگرام)
  • کدام هشتگها را استفاده کنید (هشتگهای عمومی مانند # Fallfashion یا هشتگ های مارک دار مانند #yourbrandname)
  • چند بار استفاده از آنها (هر پست ، هر پست دیگر ، در صورت لزوم)
هشتگ در اینستاگرام

باز هم ، عوامل زیادی برای تماشا در اینجا وجود دارد. شاید تعجب کنید که هشتگ (به ویژه در بعضی موارد ، به چه میزان کم) هشت قابلیت اشتراک گذاری محتوای شما را تحت تأثیر قرار می دهد.

8- در تحلیل احساسات جستجو کنید تا ببینید مشتریان چه احساسی دارند

تاکنون می دانید که چگونه می توانید به اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی را ردیابی کنید.

اما آیا می دانید معنای واقعی آن سهام  چیست؟

در نظر بگیرید که اشتراک های اجتماعی چگونه احساس مخاطبان و مشتریان شما را در مورد شما برجسته می کنند.

از طریق تجزیه و تحلیل احساسات ، شما می توانید درک کنید که سهام (یا رکود) سهام یا سهام اجتماعی شما نتیجه رضایت مشتریان است.

توجه داشته باشید که همه سهام لزوماً مثبت نیستند. مارک ها به تمام دلایل اشتباه همیشه ویروسی می شوند.

به جای اینکه پست های فردی را غربال کنید تا ببینید احساس پیروان چگونه است ، Sprout می تواند کار را برای شما انجام دهد. به طور خلاصه ، ابزار ما این امکان را به شما می دهد تا احساسات مشتری خود را در کنار هم ببینید و چه تعداد سهام به دست می آورید.

ردیابی اشتراک شبکه های اجتماعی و تجزیه و تحلیل احساسات

ابزار ما نه تنها باعث صرفه جویی در وقت می شود ، بلکه همچنین از احساس مشتریان شما بدون نیاز به انجام حفاری کمک می کند.

و با این کار ، راهنمای خود را جمع بندی می کنیم!

آیا در حال پیگیری اشتراک شبکه های اجتماعی هستید و از داده های خود بیشترین استفاده را می کنید؟

گوش کنید: سهام خیلی بیشتر از یک معیار پوچ است.

این امر خصوصاً درصورتی صادق است که بتوانید آن سهام را در یک زمینه بزرگتر قرار دهید.

بنابراین نگذارید داده های شما هدر برود! از استراتژی محتوای بهتر گرفته تا تبلیغات هوشمندانه و موارد دیگر ، ردیابی اشتراک شبکه های اجتماعی باید از اولویت های اصلی برند شما باشد.

و برای آگاهی بیشتر از آخرین روندهای اجتماعی و نحوه استفاده برندها از داده های اجتماعی خود ، حتماً آخرین شاخص اجتماعی Sprout را بررسی کنید.

 

جوانه اجتماعی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری