5 نکته عملی برای بهینه سازی جستجوی صدا

5 نکته عملی برای بهینه سازی جستجوی صدا

5 نکته عملی برای بهینه سازی جستجوی صدا

 

5 نکته عملی برای بهینه سازی جستجوی صدا
5 نکته عملی برای بهینه سازی جستجوی صدا

5 عملی صدای جستجو بهینه سازی نکات برای 2018

راه ما جستجو در حال تغییر است. یکی از بزرگ لرزش یو پی اس در سال های اخیر ظهور جستجوی صوتی است. به لطف دستیاران صوتی فعال مانند سیری، به علاوه دستگاه های خانگی مانند صفحه اصلی اپل و اکو آمازون، بیشتر و بیشتر مردم در حال صحبت کردن به جای تایپ کردن جستجو نمایش داده شد خود را. در واقع، بسیاری بینی نشان می دهد جستجوی صوتی فراتر جستجوی مبتنی بر متن در پنج سال آینده.

این نمی تواند کمک کند اما برخی از مفاهیم SEO. بازاریابان جستجو سوال باید بپرسیم خود است، چه ترفند عملی باید به تلاش جستجوگرها موجود به منظور بهینه سازی برای جستجوی صوتی ساخته شده است؟

پنج نکته جستجوی صوتی جستجوگرها برای 2018

در اینجا پنج نکته SEO و مراحل شما می توانید امروز را به مطالب خود را به راحتی در نمایش داده شد جستجوی صوتی کشف شده اند.

شروع با مسائل فنی

استفاده از کد تمیزهیچ راهی دور آن وجود دارد: اگر شما می خواهید به طور کامل بهینه سازی محتوای خود را، شما نیاز به صرف برخی از زمان فکر کردن در مورد SEO فنی. چک لیست سریع:

1. اطمینان حاصل کنید که شما به طور کامل اجرا AMP.
2. استفاده از یک شبکه تحویل محتوا (CDN).
3. استفاده از کد بیرونی تمیز و کوچک کردن جاوا اسکریپت و CSS.
4. مطمئن شوید سرعت و عملکرد، به خصوص در صفحات فرود.
5. پیاده سازی HTTPS و SSL.
6. پیاده سازی نشانه های طرح.
7. خاص که سایت شما به طور کامل برای موبایل بهینه شده است.

آیا تحقیقات کلمه کلیدی خود را

بعد، در نظر بگیرید که راه مردم صحبت پرس و جو از راه آنها آن را و است که می تواند تاثیر بزرگی در تحقیق کلمه کلیدی خود را داشته باشند نوع متفاوت خواهد بود. موضوع پژوهش باید تمرکز بزرگ باشد در اینجا، به عنوان کلمات کلیدی باید دراز دم که بهتر مطابقت الگوهای جستجو محاوره است.

نگه دارید مطالب خود را مکالمه

در امتداد خطوط همان، مطمئن شوید که مطالب خود را نوشته شده است برای مطابقت با الگوهای طبیعی صحبت از کاربران خود را. یک توصیه خاص: استفاده از صدای خود را جستجو کنید به گرفتن احساس بهتر برای قصد کاربر. همچنین، توجه داشته باشید که صدای جستجو به احتمال زیاد به عنوان سوالات تعبیر شود. محتوای قاب در یک پرسش و پاسخ با فرمت تمایل به انجام به خوبی در نمایش داده شد جستجوی صوتی.

هنوز جستجوی محلی را فراموش نکنید

با فرض اینکه شما در حال انجام جستجوگرها برای یک کسب و کار با نوعی از حضور موضعی، تاکید بر SEO محلی ضروری است. باز هم، یک چک لیست سریع:

کسب و کار گوگل من1. ایجاد و تأیید پروفیل از جمله محلی رسانه های اجتماعی و کسب و کار من.
2. ثبت وب سایت خود را به دایرکتوری های محلی، و همچنین جمع آوری داده ها.
3. مطمئن شوید که داده NAP صحیح (نام، آدرس، و شماره تلفن) در هر صفحه از وب سایت خود را، و در تمام پروفایل های محلی خود را.
4. ترجمه و بومی سازی محتوا و کلمات کلیدی خود را در هر زمان ممکن.

دریافت لینک خودگردان بالا

نوک نهایی برای بهینه سازی وب سایت خود را برای جستجوی صوتی: آن برخی از مقامات قرض بده. بهترین راه برای انجام این کار است برای به دست آوردن برخی از لینک ها از وب سایت های بالا قدرت. این کار را به طور طبیعی، از طریق محتوای قوی و دقیق رابطه سازی. برای هر گونه لینک های بد، تمیز و رد آنها. با استفاده از ابزار حسابرسی لینک SEMRush برای کمک با هر یک از این.

شما می توانید غفلت نیست جستجوی صوتی

جستجوی صوتی یک فلش در تابه است. این آینده، روشی که در آن بیشتر و بیشتر مردم خواهد به دنبال شود اطلاعات در روزها و سال های آینده است. بازاریابی حرفه ای جستجو نیاز به انطباق استراتژی های خود را برای مطابقت با رفتار کاربر. این راهنمایی شما را در مسیر درست اشاره کرد.

 

Sefati

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری