10 اقدامی که هر دیجیتال مارکتر رسانه های اجتماعی باید امروز انجام دهد

 10 اقدامی که هر دیجیتال مارکتر رسانه های اجتماعی باید امروز انجام دهد

 10 اقدامی که هر دیجیتال مارکتر رسانه های اجتماعی باید امروز انجام دهد

 

محوری ، تکرار ، سازگاری. بازاریابان در سرتاسر جهان مجبورند این اقدامات را بپذیرند ، زیرا در مورد آنچه در آینده برای مارک ها و مشاغل خود یاد می گیرند ، استقبال می کنند. در حالی که آینده نامشخص است ، یک چیز وجود دارد که می دانیم درست باشد: وقتی با هم کار می کنیم قوی تر هستیم. این احساسات چیزی است که مجموعه رویدادهای Sprout Sessions درباره همه ما دارد.

ما جلسات Sprout را به عنوان یک سری از رویدادهای زنده در سطح شهر برنامه ریزی کردیم ، اما ما نیز مجبور به محوری ، تکرار و سازگاری هستیم. برای سال 2020 ، Sprout Sessions به یک رویداد دیجیتالی تبدیل شد که بتوانیم از راه دور آن را سازمان دهیم ، و ما نمی توانیم از نتایج خوشحال تر باشیم! بیش از 3،200 بازاریاب اجتماعی یک روز کامل را در ارتباط و یادگیری یکدیگر درباره قدرت داده های اجتماعی ، روندها و تاکتیک ها برای پیشبرد استراتژیها و مشاغل خود به جلو گذرانده اند.

نمی توانید در این رویداد شرکت کنید؟ خواندن یک نگاه منحصر به فرد در مورد 10 راهکار برتر و نحوه دستیابی به هر جلسه در صورت تقاضا برای یادگیری بیشتر را ادامه دهید.

1. محدودیت رویکرد به عنوان راهی برای نوآوری

با ظهور فاصله اجتماعی و پناه بردن به قوانین ، مردم به دنبال راه های جدیدی برای ارتباط هستند. کسانی که در تسهیل این ارتباط موفق بوده اند ، می توانند این محدودیت را فرصتی برای خلاقیت خود بدانند.

سخنرانان در طول روز ، از جمله CMO Sprout ، جیمی گیلپین و SVP نوآوری دیجیتال BCW ، مت کلی ، موافقند که موفقیت در یافتن راههای خلاقانه برای متمایز کردن برند شما از بقیه حاصل می شود. زمان عدم اطمینان ، فضای لازم برای نوآوری را فراهم می کند و مهم است که محدودیت های خود را ، هر چقدر بزرگ یا کوچک ، به عنوان چالش هایی که با یافتن وسایل دیگر برای ایجاد ارتباط می توان مشاهده کرد ، مشاهده کنید.

2. از درک اجتماعی برای درک بهتر مخاطبان خود استفاده کنید

اگر در Sprout Sessions Digital شرکت کرده باشید ، این پیشگویی جای تعجب نخواهد داشت. جلسه بعد از جلسه ، ما از مارک های دست اول در مورد نقش حساس گوش دادن به اجتماعی در آگاهی از استراتژی شما شنیدیم. در حالی که بسیاری از مشاغل درهای بدنی خود را به روی عموم مردم بسته اند ، یک دری وجود دارد که باز است: رسانه های اجتماعی.

در حالی که نظارت یک راه عالی برای پیگیری موارد ذکر شده و پیام های مربوط به نام تجاری شماست ، گوش دادن به اجتماعی به شما امکان می دهد با نگه داشتن نبض در مکالمات وسیع تری ، یک قدم جلو بروید. دانستن اینکه مردم نسبت به محصول ، خدمات یا صنعت شما چه احساسی دارند ، به شما این امکان را می دهد که از روندها پیش بروید و به مخاطبان خود نیازهای خود را قبل از مجبور کردن از آن بخواهید.

مهندس راه حل ، جیل فلورانس ، ما را از طریق کلاس کارشناسی ارشد رهبری کرد تا دریابیم که چگونه گوش دادن به اجتماعی می تواند به مارکها کمک کند تا با شرایط امروز جهانی مطابقت داشته باشند ، موفقیت را اندازه بگیرند و با چابکی به مخاطبان خود پاسخ دهند. بزرگترین راه پیشگیری از جلسه او این است که به یاد داشته باشید که گوش دادن یک روند تکراری است. همچنان که دنیای ما همچنان در حال تغییر است ، باید سؤالهای گوش دادن شما را نیز جلب کند. مباحث خود را بارها و بارها مرور کنید و آنها را اصلاح کنید تا به شما در درک آنچه قبلاً کار کرده است ، امروز چه کار می کند و بعد چه کار خواهد کرد کمک کند.

 10 اقدامی که هر دیجیتال مارکتر رسانه های اجتماعی باید امروز انجام دهد
 10 اقدامی که هر دیجیتال مارکتر رسانه های اجتماعی باید امروز انجام دهد

3. داستان را در داده ها پیدا کنید و به صورت گسترده و گسترده به اشتراک بگذارید

Erin Fitzgerald مدیر فناوری بازاریابی در VERB Interactive گفت:

صرف وقت برای تجزیه و تحلیل اعداد ، شما را به یک شرکت داده محور تبدیل نمی کند ، بلکه تصمیم گیری بر اساس داده ها و به اشتراک گذاری آن بینش های داخلی انجام می دهد.
Erin Fitzgerald
مدیر فناوری بازاریابی ، VERB Interactive

مهم نیست که در کدام صنعت هستید ، داده های اجتماعی یک منبع با ارزش است که می تواند بخش های مختلفی از تجارت شما را ، از فروش گرفته تا خدمات به مشتری گرفته تا تحقیقات و توسعه ، مطلع سازد. هنگامی که داده های خود را تجزیه و تحلیل می کنید ، برای کشف داستانی که شماره ها به شما می گویند کشف کنید و آن بینش ها را در سازمان خود به اشتراک بگذارید. بزرگترین راه گشایی ما در اینجا دو برابر است: برای تعیین موفقیت ، با رهبری که معیارها برای موفقیت مهم است ، هماهنگی داشته باشید و همیشه گزارش های خود را طوری آماده کنید که گویی آنها به مجموعه C منتقل می شوند.

4. استراتژی خود را بارها و بارها تکرار کنید

هیچ زمانی مانند زمان موجود نیست که سریعا از چگونگی عملکرد استراتژی اجتماعی خود استفاده کنید! با تغییر روزانه احساسات و رفتارهای افراد ، آزمایش رسانه های اجتماعی گامی اساسی برای اطمینان از محتوای شما در رسیدن به علامت مناسب است. با وجود متغیرهای زیادی برای آزمایش ، می توان دانست که از کجا شروع کنیم بسیار طاقت فرسا است. با داشتن داده های بسیار زیاد در نوک انگشتان ، بهترین راه کار ما در اینجا شروع به کوچک و کوچک کردن تلاش های شما از آنجا است.

از اینکه خطرات لازم را داشته باشید و ایده های جدید را آزمایش کنید ، خواه استفاده از ایموجی ها یا CTA های مختلف را آزمایش کنید. مهمتر از همه ، محیطی را پرورش می دهد که ایده های آزاد و روان را فراهم کند. برای نتایج (حتی اگر آنها آنطور که انتظار دارید نیستید) باشید و درمورد تاکتیکهای خود بیشتر یا کاملاً محوری آگاه باشید.

5- ناظر دنیا باشید

به عنوان یک حرفه ای اجتماعی ، شما در خط مقدم برند خود هستید و هر روز با مشتریان و مخاطبان جدید ارتباط برقرار می کنید. وظیفه شما این است که ضمن ارائه اطلاعات به موقع و مرتبط به مخاطبان خود ، صدای برندتان باشید ، که اغلب شما را ملزم می کند تا در موضوعاتی که ممکن است ارتباط مستقیمی با صنعت شما داشته باشند ، کاملاً گرد باشید. غوطه ور شدن در محتوا از مارک های مختلف ، رسانه ها و سیستم عامل های مختلف الهام بخش تازه ای برای استراتژی برند خود خواهید بود. همچنین مهارتهای جدیدی که تیم شما می تواند بسازد را برجسته می کند تا بتواند داستان های خلاقانه تری را در زمینه اجتماعی بازگو کند.

این امر به ویژه در مورد تیم های اجتماعی کوچکتر از یک یا دو نفر صدق می کند. در حقیقت ، بریتانی شپرد ، مدیر رسانه اجتماعی اجتماعی prAna ، موفقیت تیمش را به توانایی آنها در سازگاری و یادگیری مهارت های جدید به سرعت مانند یادگیری نحوه کار با دوربین یا استفاده از نرم افزار ویرایش ویدیو نسبت می دهد. اقدام ما در اینجا این است که دنیای اطراف شما را رعایت کنیم و مهارتهایی را شناسایی کنیم که به پیشرفت تیم شما کمک کند.

6. روی اصالت فیلم زنده ضربه بزنید

تقاضا برای فیلم بسیار زیاد شده است. براساس داده های شاخص 2020 ما ، 50٪ از مصرف کنندگان ترجیح می دهند با محتوای ویدئو درگیر شوند و چندین بلندگو در طول روز خاطرنشان کردند که فیلم زنده چیزی است که مخاطبان آنها بیشتر از آن می خواهند.

آکواریوم شاد معروف به فیلم های پنگوئن ویروسی خود ، از مطالب ویدئویی استفاده کرده است تا بتواند افراد را از اتاق نشیمن خود بیرون بیاورد و از تجربهای استفاده کند که از نزدیک در موزه واقعی تقلید می کند.

کارلی هیل گفت: "تغییر به فیلم خام یکی از مواردی است که برای ماندن در اینجاست." وی گفت: "یک مورد که همه ما در این مورد دیده ایم این است که مردم از نحوه ویدئوهای ما در طی روز کمک می کنند. ما همچنان به استفاده از فیلم ادامه خواهیم داد تا حتی وقتی همه چیز دوباره به حالت عادی تبدیل شود ، محتوای آموزشی مورد نظر خود را به مخاطبان خود ارائه دهیم.

بزرگترین راه گشایی ما در اینجا انجام کارهایی است که شما باید انجام دهید. برای ایجاد ویدیوهایی که ارزش و ارزش لازم را ایجاد کرده و به مردم الهام بخش برای انجام اقدامات لازم نیست ، نیاز به یک تیم تولید کامل دارید.

7. استراتژی خود را برای دیجیتال بهینه کنید

دنیای جدید ما نقش مهم اجتماعی در موفقیت برند را نه تنها در بازاریابی بلکه در کل سفر مشتری برجسته کرده است. خدمات تحویل و پورتال خرید آنلاین عادی ترین مصرف کنندگان است و این همان چیزی است که آنها حتی بعد از باز شدن دوباره مشاغل از برندها انتظار دارند. ما دیدیم که چقدر سریع می تواند رفتار خریدار تغییر کند و مارک ها انتظار دارند که این روند تغییر را در دراز مدت ببینند.

مشاغل همه صنایع ، نه فقط خدمات غذایی یا کالاهای مصرفی ، باید تقاضا برای خدمات آنلاین را از اینجا به بعد پیش بینی کنند. اطمینان حاصل کنید که هر نقطه ارتباطی با نام تجاری شما استثنایی است تا بتوانید به عنوان یک تمایز دهنده واقعی در آنچه Dakota Kendall ، مدیر بازاریابی رسانه های اجتماعی در Humm Kombucha ، "دریای یکنواختی" می نامد ، استثنایی باشید.

8- مراقبت از مشتری را در اولویت قرار دهید

به منظور ارائه تجربه مشتری استثنایی ، باید تیم های مشتری مداری خود را با ابزار و منابعی که برای رسیدگی به سوالات ورودی استفاده می کنند ، مجهز کنید. از این گذشته ، 40٪ از مصرف کنندگان انتظار دارند که برندها در اولین ساعت دسترسی به رسانه های اجتماعی پاسخ دهند ، در حالی که 79٪ انتظار دارند که در 24 ساعت اول پاسخ دهند.

از آنجا که افراد بیشتری برای پاسخ به سوالات اجتماعی روی می آورند ، تیم ها نیاز به ساختار و نیروی انسانی دارند تا به موقع و همدلی پاسخ دهند. از کانال های اجتماعی خود برای ارائه پشتیبانی مداوم استفاده کنید و به مشتریان کمک کنید تا کمتر از تجربیات بهینه حرکت کنند. در مدت زمانی که اینقدر قطعی نیست ، پاسخ ما و نحوه برخورد با مشتریان یک چیز است که می توانیم کنترل کنیم.

9. ارزش خود را دو برابر کنید

از آنجا که جهان برای به دست آوردن کنترل اقتصاد تلاش می کند ، بیکاری در حال افزایش است و مردم نسبت به گذشته آگاهی بیشتری دارند. به عنوان بازاریاب ، ما باید این مسئله را بپذیریم که فشار مصرف کننده بر ارزش ، یک انتظار دائمی است.

همه این فرصت ها برای برندها وجود دارد تا وقتی که به پیام های همدلی ، مسئولیت پذیری اجتماعی و متفکرانه متکی هستند ، از مخاطبان خود آگاه و پشتیبانی کنند.
استفانی پرگر
رئیس شرکای تجاری جهانی ، توییتر

از کجا می توانید نام تجاری شما بیشترین ارزش را در شرایط فعلی ما داشته باشد و چگونه می توانید آن را در درازمدت ادامه دهید؟ پرسیدن این سؤالات به شما امکان می دهد تا ضمن پرداختن به اینکه چگونه امروز می توانید از مخاطبان خود حمایت کنید ، برنامه ریزی کنید. محتوای مرتبط را در اولویت قرار دهید و از داده های اجتماعی استفاده کنید تا مخاطبان شما به چه چیزی نیاز داشته باشند و اگر برند شما مکانی برای گفتگو در مکالمه دارد.

10. مارک خود را انسانی کنید

اکنون بیش از هر زمان دیگری ، مارک ها باید طرف های انسانی خود را نشان دهند. روشی که شما از مشتریان خود برای کمک به رفع چالش های خود در حال حاضر پشتیبانی می کنید ، تأثیر به یاد ماندنی خواهد گذاشت. حتی اگر کاملاً مطمئن نیستید که چه چیزی را بگویید ، برای پیوستن به مکالمات با انجمن خود برای ایجاد ارتباط و نشان دادن دلسوزی خود باز باشید.

در پایان روز ، همه ما تلاش می کنیم تا کارهایمان را انجام دهیم و زندگی شخصی مان را متعادل کنیم. وصل کردن لنزهای همدلی به هر کاری که انجام می دهید به شما کمک می کند تا از بین برود ، زندگی مشتریان خود را کمی روشن تر کرده و وفاداری طولانی مدت ایجاد کنید.

ما امیدواریم که شما از این نگاه در پیشگویی های Sprout Sessions Digital 2020 لذت ببرید ، و ما شما را ترغیب می کنیم تا آنچه را که با شما در رابطه با اجتماعی فکر می کنید با ما در میان بگذارید! اگر یک مشتری Sprout Social هستید ، می توانید به ضبط های هر جلسه در Portal Learning دسترسی پیدا کنید.

نه مشتری بلکه گرسنه برای بیشتر؟ برای دسترسی به ضبط های جلسه و موارد دیگر در پورتال یادگیری ، یک محاکمه رایگان را شروع کنید.

 

جوانه اجتماعی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری