چگونه هوش مصنوعی بازاریابی محتوا را از آستانه تخریب نگه خواهد داشت؟

چگونه هوش مصنوعی بازاریابی محتوا را از آستانه تخریب نگه خواهد داشت؟

چگونه هوش مصنوعی بازاریابی محتوا را از آستانه تخریب نگه خواهد داشت؟

Content Marketing

 

سعی کردند به ما هشدار می دهند. "همه شما باید انجام دهید این است نشستن در یک ماشین تحریر و خونریزی."

از آنجا که ما یک هیولا که خم در نابود بازاریابی محتوا که یک بار به لطف صرفه جویی در سفر طولانی ما نسبت به خود تخریب شد ایجاد کرده اید.

"یک هیولا محتوا وجود دارد، و آن را پاره بازاریابی از هم جدا محتوا. هیولا موجودات که خارج از کنترل هستند، که پاسخ نمی دهند به همین دلیل است یا منطق، که فقط هستند؛ با هیچ هدف. "

شما می دانید چه حتی ترسناکتر؟

تقریبا همه است انجام بازاریابی محتوا. با این حال، کمتر از نیمی از بازاریابان B2B احساس تلاش های خود را در حال انجام بهتر از «متوسط."

ما یک بار در طول عمر فرصت را به نوبه خود در اطراف کردم.

اگر چه در مورد ست اخبار بایگانی بازاریابی محتوا که تنها بازاریابی ما را ترک کرده اند گفت: درست است، ما بهتر گرفتن آن را.

هوش مصنوعی است که در اینجا، و آن را ممکن است بازاریابی محتوا از آستانه نابودی بکشد - اگر ما فقط آن را اطلاع دهید.

مانند آن است که کل - وقتی که من می گویند هوش مصنوعی خواهد بازاریابی محتوا را ذخیره کنید، شما ممکن است در فکر گرفتن برخی از ترین کارهای وقت گیر خود را به پرش نوشتن چیز - کردن بشقاب خود را.

نه خیلی سریع.

محتوای با کیفیت چیزی است که می تواند به طور کامل درست نشده خودکار است. اما می توان آن افزوده است.

برخی chatbots در حال حاضر به اندازه کافی هوشمند به قرار دادن تن از داده های مربوطه را در نوک انگشتان ما به سرعت به عنوان ما قادر به پرس و جو است.

نگاهی GrowthBot است که توسط بیش از 12K + بازاریابان مورد استفاده است. آن را به بیش از یک سیستم ده و API صحبت را به برخی از این، ویژگی های مفید سرد:

و بله، آن است درست است که هوش مصنوعی می تواند کل وبلاگ ها ارسال. در واقع، در حال حاضر دارای. شما ممکن است یکی حتی بدون دانستن آن را بخوانید.

آسوشیتد پرس حال حاضر با استفاده AI به ایجاد آمار سنگین ورزشی و امور مالی نوشتن یو پی اس.

کالا مخلوط یک میلیون کلمات و چند قانون برای ایجاد یک "Blogbot" که تف کامل، هر چند یکنواخت و خسته کننده، اعلام تکنولوژی.

دوربین رو به عقب یک واحد 12 مگاپیکسلی است که با وضوح پایین تر از بسیاری از سنسور در این محدوده قیمت است، اما سامسونگ ادعا می کند آن را ببینید بزرگ طول می کشد به هر حال به لطف پیکسل بزرگتر و فوکوس خودکار سریع.

آیا فکر می کنید یک ربات نوشت که؟ شاید.

تا آنجا که به انسجام و خلاقیت، این حد خارجی برای هوش مصنوعی است.

این محدودیت ها در حال حاضر در واقع ممکن است چیز خوبی باشد، با توجه به سیل از محتوای دقیقا کار نمی کند.

چه است مشغول به کار است با کیفیت . محتوای با کیفیت به خواننده می دهد یک تجربه منحصر به فرد. محتوای با کیفیت مطابق با هر دو هدف خود و ایشان.

محتوای با کیفیت حماسی است.

"حجم محتوا مهم است. سازمان های نیاز به مقدار زیادی از محتوا در بسیاری از اشکال مختلف و کانال های متعدد. اما کیفیت را نمی توان قربانی شود. برای شکستن از طریق درهم و برهمی، محتوا باید حماسی باشد. "

- جو Pulizzi، بنیانگذار موسسه بازاریابی محتوا

می توانید AI ایجاد محتوای حماسی؟ نه هنوز.

اما می تواند یک راه طولانی در کمک به شما تحقیق، ویرایش بروید، و حفظ بازاریابی محتوا بسیار با ارزش است.

به یاد داشته باشید Clippy، مقاله کلیپ جهان دوست به نفرت؟

این ممکن است در خود آگاه که مفید بوده است، و یا، اما منادی آینده برای بازاریابی محتوا که Vedant میسرا، بنیانگذار شرکت یادگیری ماشینی Kemvi، رویاهای:

"ماشین آلات ما کمک خواهد کرد تولید محتوا. ماشین آلات دارایی به در محتوای شما ساخت، و یا زیر مجموعه از محتوا به پیشنهاد میکند. کنترل اجرایی با سازندگان باقی می ماند، اما این روند افکار و تولید تبدیل خواهد شد به طور فزاینده خودکار می باشد. فکر می کنم Clippy معاون مایکروسافت آفیس، اما با یک مغز بسیار بزرگتر است. "

در حالی که خواب است هنوز به طور کامل متوجه نیست، یک شکل است که شروع به شکل که بسیار شبیه به یک قایق نجات زندگی ما را از غرق شدن در محتوا.

ابزار AI-فعال کنید می توانید روند را مورد بررسی قرار می چه محتوا هر یک از خوانندگان خود را می خواهد به خواندن. و آنها می توانند به آنها چه به خواندن بر رفتار و تن از داده های دیگر خود را بر اساس.

اما می تواند آنها کمک به توسعه که مواد خواندن حماسی از ابتدا؟

در واقع، آره.

برای مثال اتمی AI.

هنگامی که داده ها به اندازه کافی در مورد مخاطبان هدف برای داستان خود را (و یا ایمیل، و یا هر چیز دیگری)، برنامه های هوشمند خواهد شد خوانایی محاسبه به شما سفارشی، توصیه های پیش بینی در زمان واقعی را داده است.

که، البته، تنها گام اول است.

اگر یک چیز وجود دارد AI برتری در بیش از نوع بشر، آن را ساخت حس از داده ها.

سیستم عامل های AI فعال استنباط الگوهای رفتاری از تعدادی از ورودی های که ما را سال برای سازماندهی، بسیار کمتر را درک کنید.

بهتر است، آنها می تواند به شما بگوید که چگونه به عمل در این دانش است.

"با تجزیه و تحلیل صدها نفر از نقاط داده ها در مورد یک کاربر (از جمله مکان، جمعیت شناسی، دستگاه، تعامل با وب سایت، و غیره)، AI می توانید پیشنهادات بهترین اتصالات و محتوای نمایش داده شود." 
- موسسه بازاریابی محتوا

هنگامی که شما محتوای کاملا شخصی در دست؛ یک سیستم هوشمند می تواند به شما بگویم، کی، کجا، و چگونه اغلب شما باید انتشار و به اشتراک گذاری آن برای حداکثر تاثیر.

سپس به کل چرخه دوباره شروع می شود با توصیه های هوشمند که موضوعات مخاطبان خود را در بر اساس آنها چگونه با مطالب خود را تعامل است.

مفاهیم فراتر از سادگی گر چه هنر پست های وبلاگ حماسی.

Evergage و Researchscape بین المللی نشان داد که 70 درصد از سازمانهای مورد بررسی گفت ایمیل کانال بازاریابی مهم ترین به فرد بود.

خوشبختانه برای آن دسته از پاسخ دهندگان، AI می سازد آن را آسان تر از همیشه به واقع شخصی سازی محتوای ایمیل بر اساس چیزهای مشترکین مراقبت در مورد.

نه بیشتر از فریاد به باطل.

منبع

تجربه کاربر و بهینه سازی نرخ تبدیل همچنین می توانید از شخصی هوشمند بهره مند شوند.

پلت فرم AI فعال شما اجازه می دهد برای خدمت به محتوای کامل و محصولات در سراسر تجربه کاربر، افزایش احتمال تبدیل در حالی که کم نرخ ریزش.

AI ما را از کپی پیش فرض با ساخت آن منسوخ ارائه کرده است.
من می خواهم به فکر می کنم ما انجام می شود همه چیز را به طور کامل اشتباه به عنوان بازاریابان محتوا. شاید ما انجام داده ایم خیلیخوب یک شغل است.

محتوای بیش از حد با هوش خیلی کم است خرد کردن ما در زیر وزن آن است.
مصرف کنندگان به ما نشان داده که آنها می خواهند ارزش شدید. آنها می خواهند ارتباط. آنها انتظار دارند که راه حل مناسبی در زمان مناسب.

آنها می خواهند بازاریابی محتوا حماسی.

ما نیاز به کمی کمک برش را از طریق پچ پچ. قدرتمند ترین ابزار ما برای رسیدن به وضعیت حماسی AI است که موجب افزایش مهارت های طبیعی ما است.

هوش مصنوعی جایگزین بازاریابان محتوا نیست، آن را به کار در کنار ما.

Afterall، همینگوی به ما گفت "هیچ چیز برای نوشتن وجود دارد. همه شما باید انجام دهید این است نشستن در یک ماشین تحریر و خونریزی. "

بیایید ببینید که یک ماشین انجام این کار.

هوش مصنوعی بازاریابی محتوا
هوش مصنوعی بازاریابی محتوا

بازاریابی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری