چگونگی تغییر همه حاشیه ها در Google Docs

چگونگی تغییر همه حاشیه ها در Google Docs

چگونگی تغییر همه حاشیه ها در Google Docs

Technical Skills

 

احتمالا شما به طور معمول تغییر حاشیه پیش فرض در یک سند Google است. اما یک طرح بازاریابی یا پروژه طراحی ممکن است شما نیاز به تغییر حاشیه، و اگر شما آن را انجام داده قبل از هرگز، آن را می توانید پیچیده به نظر می رسد.

تغییر فاصله حاشیه چپ و راست آسان است. شما به سادگی کلیک کنید و مثلث آبی کوچک در سمت چپ و راست از حاکم در بالای گوگل توضیحات خود را نگه دارید و آن را به موقعیت دیگری بکشید:

این مهم است که توجه داشته باشید شما باید مثلث آبی، نه مستطیل سمت راست بالا کشیدن آن. مستطیل در حاکم خود را تغییر دندانه یک پاراگراف، نه حاشیه.

با این حال، کشیدن مثلث تنهایی باعث تغییر در حاشیه چپ و راست. چه کار می کنی زمانی که شما نیاز به تغییر تمام حاشیه در یک بار؟ این فرایند سه مرحله آسان است:

1. برو به File> صفحه راه اندازی ...

2. در جعبه متن در کنار بالا، پایین، چپ، راست (زیر حاشیه)، نوع در اندازه حاشیه.

3. کلیک کنید "OK". اگر شما در مورد استفاده از حاشیه اغلب برنامه ریزی، شما همچنین می تواند "تنظیم به عنوان پیش فرض" را کلیک کنید.

و آن! امیدوارم، این به شما کمک می اسناد بیشتر سفارشی گوگل متناسب با نیاز خود را ایجاد کنید. اگر شما هم علاقه مند در تغییر دندانه بند خود را به عنوان هستید، لطفا نحوه ایجاد یک فرورفتگی معلق در Google Docs.

بازاریابی

 

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری