بررسی دقیق تر چین در صنعت خودرو

 بررسی دقیق تر چین در صنعت خودرو

 بررسی دقیق تر چین در صنعت خودرو

Automotive industry

 

پس در تاریخ از گزارش جهانی خودرو ما، ما نگاه عمیق در بازار آنلاین در چین گرفته شده است.

تمرکز بر روی بالا انجام مارک های جهانی، ما طیف وسیعی از اطلاعات از بایدو جمع آوری کرده ایم به فاش که پیشرو در جستجو آلی.

جستجو برای تسلا در سراسر چین در حال رشد

 بررسی دقیق تر چین در صنعت خودرو
بررسی دقیق تر چین در صنعت خودرو

نگاهی به 13 شهرستانها در چین (بر اساس سیستم شهرستان لایه خود)، ما می توانید ببینید که تسلا ترین نام تجاری جستجو است. با این حال، زمانی که ما شامل تمام شهرستانها تویوتا پدیدار می شود مانند ترین جستجو است.

این نشان می دهد ظهور وسایل نقلیه الکتریکی در شهرستانها عمده چینی.

بر خلاف بقیه اقتصاد جهانی خودرو، مارک های مورد علاقه / وسایل نقلیه در چین در حال توسط هوی و هوس مردم منجر نمی شود اما توسط دولت کنترل می شود. آلودگی یک مسئله بزرگ در چین است طوری که خود را در توجه دولت به کاهش استفاده از خودروهای سوخت هدایت می شود. برای این منظور، در سال 2017 پکن برخی از کشورهای اروپایی در برنامه ریزی یک حرکت به دور از دیزل و بنزین اتومبیل سوخت در سال های آینده پیوست.

در حال حاضر محدودیت در هنگامی که کاربران ماشین می تواند وسایل نقلیه خود را در هر روز داده در برخی از شهرستانها در چین و وسایل نقلیه غیر تجاری بسیاری (مانند اتوبوس) رانندگی حال حاضر وجود دارد الکتریکی هستند.

این نه تنها سطوح آلودگی خطرناک هل دادن وسایل نقلیه الکتریکی به هنجار، اما راه را برای تقویت صنایع خودرو خود را از رقبای جهانی چین تولید مالکیت 43 درصد از (وسایل نقلیه الکتریکی) در جهان EV است.

 

نفوذ صنعت در سراسر جهان

در سال گذشته، خرید و فروش اتومبیل های برقی در چین فروش در ایالات متحده چهار برابر پیشی گرفته است.

اگر ما در سه شهرستانها عمده در ردیف یک در جزئیات دقیق تر نگاه کنید، دوباره ما می توانید ببینید که چگونه نفوذ تسلا در حال رشد است.

2

در پکن، تسلا 134000 بار جستجو شد و تویوتا 75،000 بار جستجو شده است. همانطور که چین بزرگترین تولید کننده در صنعت خودرو است، و نیز می بیند ترین ارزش آلی در جستجوی در سطح جهان، آنها را به یک مقدار زیادی از نفوذ در صنعت. این نشان می دهد یک حرکت جهانی است وسایل نقلیه الکتریکی طراحی شده است.

 

Datametrics

 

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری