استراتژی هایی که کسب و کار های SaaS استفاده می کنند برای رشد

استراتژی هایی که کسب و کار های SaaS استفاده می کنند برای رشد

استراتژی هایی که کسب و کار های SaaS استفاده می کنند برای رشد

Business Strategy

 

در سال 2011، مارک اندرسون در یک منی اعلام وال استریت ژورنال مقاله که "نرم افزار در حال خوردن جهان است." هفت سال بعد، پایان نامه خود را درست بود - نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) شرکت کنند و به تصاحب خود ادامه خواهد داد و یا مختل بخش های بزرگی از اقتصاد است.

این تغییر شده است توسط فن آوری سوخت: این در حال حاضر ساده تر و ارزان تر از همیشه برای توسعه نرم افزار، و با 4 میلیارد نفر با استفاده از اینترنت به عنوان از 2018، پایه مشتری بالقوه برای شرکت SaaS گسترده است.

این طوفان کامل از سرعت در حال کاهش موانع ورود و دسترسی به مشتریان بیشتر، دیده است نرم افزار را مقدم بر سخت افزار.

در حالی که پیشرفت های فن آوری توسعه نرم افزار نیز مشاهده کرد، آن را به مدل اشتراک مورد علاقه بسیاری از کسب و کار SaaS به است که آن را به یک صنعت پر رونق تبدیل شده است. شرکت SaaS به طور معمول هزینه یک آبونمان برای محصول خود، که تحویل داده شده و ذخیره شده در ابر. مدل کسب و کار اشتراک بدان معناست که شرکت رسیدن به سود دهی در طول زمان و باید به طور پیوسته ارائه ارزش، در غیر این صورت مشتریان خود را در معرض خطر تان شدیدا تبدیل خواهد شد.

 

مشتریان اغلب ترجیح می دهند که قادر به ایجاد کوچکتر، پرداخت های ماهانه، در حالی که سرمایه گذاران مانند کسب و کار است که تولید درآمد در محدوده زمانی معین قابل پیش بینی، که باعث می شود آن را آسان تر برای پیش بینی و درک کسب و کار بهداشت و درمان.

و هنگامی که آن را به سلامت کسب و کار می آید، رشد برای موفقیت ضروری است. به همین دلیل ما با هم قرار داده خلاصه ای از استراتژی های کسب و کار SaaS را می به افزایش تلاش های نسل سرب خود استفاده کنید. نیاز الهام بخش برای استراتژی خود را؟ اتمام ایده زیر کلیک کنید.

استراتژی های بازاریابی SaaS به

1. بازاریابی محتوا

کسب و کار در سراسر جهان با استفاده از بازاریابی محتوا برای ساختن نام تجاری خود، جذب بازدید کننده به وب سایت خود را، و تولید منجر می شود. مزیت کلیدی بازاریابی محتوا است که آن را به یک قدرت مرکب بازگشت - درست مثل یک سرمایه گذاری هوشمند، آن را در ارزش افزایش می دهد در طول زمان.

نکته مهم، محتوا همچنان به رانندگی منجر می شود، در حالی که سایر اشکال بازاریابی، مانند پرداخت برای هر کلیک (PPC) تبلیغات، تنها انجام خواهد داد تا برای تا زمانی که شما هزینه های ادامه خواهد داد. به همین دلیل است که ما از محتوای به عنوان یک دارایی که کسب و کار خود را فکر می کنم، در حالی که تبلیغات آنلاین اجاره ای است. این تمایز مهم است برای SaaS به بازاریابان در نظر بگیرند.

به دنبال الهام بازاریابی محتوا؟ در اینجا سه ​​کسب و کار SaaS به که با استفاده از محتوای منجر به تولید عبارتند از:

Dropbox به

به اشتراک گذاری فایل و ذخیره سازی خدمات دارای انواع بسیاری از مشتریان بالقوه و آنها را به خود جذب با محتوای هدفمند در Dropbox به، Dropbox به کسب و کار، Dropbox به تک، و وبلاگ ها توسعه Dropbox به است. آنها همچنین تعدادی از وبینارهای میزبان برای برقراری ارتباط اعتبار خود را به مشتریان آینده نگر.

وبلاگ Dropbox را در طراحی های دیجیتال

دستگاه مخابره داخل ساختمان

استراتژی بازاریابی محتوای مخابره داخل ساختمان در مدیریت محصول، طراحی، راه اندازی، و بازاریابی متمرکز است. پلت فرم ارتباط با مشتری به سرعت تبدیل شدن برای کیفیت از داخل مخابره داخل ساختمان وبلاگ، پادکست، و کتاب، همه از آن کمک به ساخت نام تجاری خود و رانندگی منجر واجد شرایط شناخته شده است.

استراتژی هایی که کسب و کار های SaaS
استراتژی هایی که کسب و کار های SaaS

moz به توسعه داده است شهرت برای محتوای رهبری فکری آن است. آنها انتشار یک وبلاگ ارسال در هر روز، و همچنین ایجاد راهنماهای معتبر، و البته، انتشار فیلم تخته سفید جمعه خود - که همه تولید منجر می شود.

 

در حالی که محتوا باید بخش مهمی از استراتژی خود را این مهم است که چشم پوشی توزیع محتوا است. به طور خلاصه، هیچ سرمایه گذاری استفاده در ایجاد محتوا است اگر شما غفلت توزیع. آیا می خواهید بیشتر بدانید؟ اتمام این پست توسط VP HubSpot را بازاریابی، کیه فلاناگان، در چرا شما باید 50 درصد از زمان خود را در توزیع صرف.

2. محاکمات محصولات

محاکمه کالا سریع تبدیل شدن به یک منبع مهم نسل سرب برای صنعت SaaS. هیچ چیز ضربان "آزمون رانندگی" محصول و کسب و کار خود را باید به این که آزمایشی در دسترس از طریق وب سایت خود را اگر شما در حال حاضر نیست.

محاکمه یک ابزار نسل سرب به خصوص موثر اگر شما فروش را به مخاطبان تکنولوژی زرنگ و دانا که می خواهند به تجربه محصول، و نه با هرزه فروش صحبت می کنند. آزمایش محصولات معمولا خود خدمت می کنند، به طوری که شما می توانید ادامه منجر به تولید با کمی سرمایه گذاری بازاریابی حال انجام است.

با این حال، این مهم است به ذکر چند guardrails. شما نیاز به اطمینان مردم یک تجربه مثبت که محاکمه محصول خود را، بنابراین شما باید در نظر ارائه برخی های Onboarding و یا پشتیبانی، بسته به پیچیدگی محصول خود را و اقتصاد واحد خود را. این هم می تواند از طریق یک به یک تماس، وبینارهای گروه، ایمیل های خودکار، و یا ترکیبی از هر سه باشد.

ارزش آزمایشات کالا این است که آنها یک شاخص قوی از قصد خریدار می باشد. چشم انداز سرمایه گذاری وقت خود را برای رسیدن به محصول خود را. در HubSpot را، ما می دانیم که مردم در حال اجرا یک محاکمه تمایل بالاتر برای خرید - ما این مردمی کالا منجر واجد شرایط (PQLs) تماس بگیرید و ما آنها را پیگیری دقت بسیار.

مهم این است که توازن بین ارزش نشان دادن بدون قریب به اتفاق از چشم انداز و انجام آن را در سبک لمسی و مقرون به صرفه. این نیاز به محاکمه (جناس در نظر گرفته) و خطا، اما با بهینه سازی در حال انجام، آزمایش محصول می تواند یک جریان از آگهی های مجرب است.

3. بهینه سازی موتورهای جستجو (جستجوگرها)

SEO کار دست در دستکش با بازاریابی محتوا با ساخت محتوای خود را کشف در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ، یاندکس، و بایدو. شما باید از جستجوگرها در دو دسته جداگانه و در عین حال مکمل فکر می کنم: در صفحه SEO و خارج صفحه در جستجوگرها.

در صفحه SEO

خبر خوب در مورد در صفحه جستجوگرها است که آن را به طور کامل در کنترل شما است. شما نیاز به ایجاد محتوا که مردم می خواهم به خواندن، لینک به، و به اشتراک گذاری، بلکه عوامل دیگری برای بررسی وجود دارد.

این خدمات عبارتند از استراتژی کلید واژه، ارتباط داخلی، استفاده از عناوین و شرح، و همچنین به عنوان صفحه زمان لود شدن و UI. برای یک نگاه دقیق در چه چیزی باعث یک وب سایت به خوبی بهینه سازی، لطفا این راهنمای SEO در صفحه.

آف صفحه جستجوگرها

مردم اغلب فکر می کنم خارج از صفحه جستجوگرها اشاره تنها به پیوند ساختمان است، اما بیشتر به آن از آن وجود دارد. در حالی که لینک مهم هستند، آن است که کیفیت این لینک ها که مهم است. لینک با کیفیت بالا از سایت های قابل اعتماد و معتبر پیشی میگیرد مقدار در هر زمان.رسانه های اجتماعی نیز مهم است، به عنوان سهام و لینک از حساب های اجتماعی تاثیر گذار هستند شاخص کیفیت است.

بهترین راه برای به دست آوردن لینک و سهام است که با ایجاد یک استراتژی توزیع. مدیرعامل HubSpot را اکتساب، متی باربی، بحث در SearchLeeds به نام "بیشتر به زندگی از" محتوای بزرگ "وجود دارد که این بررسی در جزئیات بیشتر است.

4. ارجاع

یک بدن در حال رشد تحقیقات نشان می دهد که تعداد افرادی که یکی از انواع موثر ترین منجر وجود دارد. اگرچه ارجاع معمولا کم هزینه و نزدیک نسبتا به سرعت، یک عدم تطابق ارجاع میان فروش و بازاریابی وجود دارد، با 56٪ از فروش تکرار خواستار ارجاع «بسیار مهم» در عین حال تنها یک سوم از کسب و کار داشتن یک برنامه در محل.

در بسیاری از بحث در مورد اینکه آیا یا نه شرکت ها باید ارجاع تشویق وجود دارد. یک مکتب فکری است که شما بسیاری از ارجاع بدون انگیزه تولید کند، در حالی که نظر مخالف است که اگر شما بیش از حد تشویق به شدت، شما ممکن است ارجاع کیفیت کم ارزش است. بهترین توصیه این است که به آزمون برای کسب و کار SaaS به شما کار می کند و سپس برای آن بهینه سازی.

قبل از تمرکز بر روی بهینه سازی، مهم ترین بخش در حال راه اندازی برنامه ارجاع خود را. این نرم افزار در دسترس است که می توانید برنامه ارجاع خود را از آغاز تا پایان به قدرت وجود دارد، اما حداقل ما به شما پیشنهاد یک صفحه فرود در وب سایت خود که در آن مردم می توانند ارجاع را ایجاد کنید.

برای اطمینان از شما ارجاع کیفیت دریافت کنید، توضیح دهید که چه چیزی باعث ارجاع خوب است. این می تواند عنوان شغلی فرد، صنعت، و یا اندازه شرکت آنها را برای را. شما همچنین باید به وضوح می گویند اگر، چگونه، و زمانی که مردم انگیزه خواهد شد.

تیم بازاریابی می توانید آن را برای فروش، موفقیت مشتری، و تیم پشتیبانی به درخواست برای ارجاع شده توسط تهیه پیش نویس قالب آنها می توانید استفاده آسان است. مهم ترین بخش در اینجا ساخت آن آسان برای فروش تکرار را به بپرسید، و تقویت آنها برای انجام این کار.

5. AdWords گوگل

در حالی که بازاریابی داخلی تا حد زیادی می تواند به کاهش AdWords شما صرف، میلیون ها نفر از مردم هنوز بر روی تبلیغات کلیک کنید موتور جستجو هر روز. اگر شما نمی خواهید به دست در بخشی از پتانسیل منجر شما هنوز هم باید همچنان به سرمایه گذاری در PPC، به ویژه با تبلیغات تبدیل شدن به در نتایج جستجوی گوگل برجسته تر است.

PPC محبوب باقی مانده است به چند دلیل. این ارائه هدفمند ترافیک وب سایت خود را و است بسیار مقیاس پذیر، به این معنی که شما می توانید افزایش و یا کاهش صرف به نیازهای کسب و کار در هر روز داده است. این شهر همچنین دارای بسیاری از پیش بینی ذاتی - هر دو از نظر هزینه و نتایج - که تجدید نظر به CFO ها و یا کسانی که که به طور سنتی بودجه بازاریابی را کنترل می کرد.

بهترین توصیه این است که برای اجرای یک سری از آزمایشات و ببینید که چه فعالیت تولید بهترین بازدهی سرمایه برای کسب و کار خود را. این تنوع زیادی در رقابت بین صنایع وجود دارد، اما واقعیت باقی می ماند شما می توانید سطح قابل توجهی از ترافیک تولید و منجر از PPC اگر شما مایل به پرداخت هزینه برای آن است.

HubSpot را راه اندازی کرده است آگهی اضافه کردن در تا مشتریان ما می توانید کمپین های ورودی و پرداخت از درون نرم افزار را اجرا کنید.

6. شرکت بازاریابی

SaaS به بسیاری از کسب و تصمیم به همکاری با اجرای یک کمپین بازاریابی مشترک با شرکت های دیگر که یا تکمیل ارائه محصول خود، یا به اشتراک گذاری یک نقطه مشابه از نمایش و یا رویکرد به کسب و کار.

هیچ قانون سخت و سریع در مورد همکاری بازاریابی وجود دارد، اما به طور معمول شرکت های درگیر ایجاد یک قطعه از محتوا، مانند کتاب، میزبان یک وبینار، و یا انتشار برخی تحقیقات. منجر تولید شده و هزینه های متحمل شده نیز توسط شرکت های شرکت کننده به اشتراک گذاشته.

هر دو شرکت این فرصت را به اهرم زیر یکدیگر، و به طور بالقوه رسیدن به مخاطبان مختلف داشته باشد. اگر هر دو تیم تراز وسط قرار دارد، شرکت بازاریابی می تواند بسیار موثر است. با این حال، این مهم است که اطمینان حاصل شود هر دو تیم در شرایط هستند و درک انتظارات از همان آغاز.

با پیوستن به نیروهای با دیگر شرکت های برجسته، شما می توانید یک قطعه بسیار مطلوب از محتوای ایجاد و تولید منجر می شود. شرکت بازاریابی، که به طور موثر اجرا شود، یک رویکرد مقرون به صرفه برای تولید منجر می شود، افزایش از دسترس نام تجاری خود را، و نشان دادن تفکر رهبری است. HubSpot را اغلب شرکای با شرکت های دیگر در مبارزات همکاری بازاریابی، مانند این نمونه از HubSpot را و LinkedIn:

پیشنهاد همکاری بازاریابی در مورد رسانه های اجتماعی و فروش HubSpot را و LinkedIn

7. Retargeting

صرف نظر از اینکه متریک تبدیل کلید خود را به دانلود کتاب های الکترونیکی، خرید آنلاین، و یا آزمایشی رایگان است، واقعیت این است که بسیاری از بازدید کنندگان وب سایت هرگز عمل می خواهید آنها را به. با استفاده از retargeting (همچنین به عنوان بازاریابی مجدد شناخته می شود) شما می توانید به طور چشمگیری افزایش تبدیل توسط مردم دوباره جذاب که در سمت چپ وب سایت شما.

Retargeting آهنگ بازدید کنندگان وب سایت خود را و سپس نمایش آگهی آنلاین به عنوان آنها بازدید از سایت های دیگر در سراسر وب.بسیاری از سایت های تجارت الکترونیک که راه را با retargeting با ارائه پیشنهادات متنی به فریب تماس بازدید کنندگان وب سایت. فقط از زمانی که شما در یک مورد از لباس دنبال آنلاین فکر می کنم، در سمت چپ وب سایت، و سپس آگهی (با تخفیف اغلب) دیدم ترویج که جفت شلوار جین در وب سایت های مورد علاقه خود را و یا رسانه های اجتماعی. که retargeting در عمل است.

صرف نظر از صنعت، شما می توانید (و باید) استفاده retargeting به نوبه خود بازدید کنندگان وب سایت سخت به دست آورده را به مشتریان. و از همه نرم افزار retargeting اکنون بازاریابان را قادر می سازد به مردم فراتر بازدیدکننده داشته است وب سایت هدف قرار دهند. مانند باز کردن یک ایمیل و یا حضور در یک وبینار - - برای مثال، شما می توانید یک کمپین بر اساس وقایع راه اندازی در حالی که برخی از ابزار اجازه بازاریابان افراد با ویژگی های مشابه که وب سایت شما بازدید کرده اند هنوز رتبهدهی نشده است هدف قرار دهند.

Retargeting یک ابزار ارزشمند برای بازاریابان است به عنوان آن را می دهد نام تجاری خود را یک شانس دیگر برای ایجاد اعتماد، اعتبار، و آشنایی با بازدید کنندگان وب سایت. (مشتریان HubSpot را: شما می توانید retargeting در بستر های نرم افزاری HubSpot را بازاریابی با استفاده از ادغام AdRoll اهرم.)

این سعی و آزمایش استراتژی های SaaS به بازاریابی برای کمک به شرکت های نرم افزاری رشد می کنند، اما مثل همیشه، توصیه می کنیم به شما تست، تجزیه و تحلیل و بهینه سازی آنها را برای دیدن چه درایوهای بهترین نتایج را برای کسب و کار خود را.

saas_growth_metrics

بازاریابی

 

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری