چگونگی شروع یک کسب و کار در استرالیا

چگونگی شروع یک کسب و کار در استرالیا

چگونگی شروع یک کسب و کار در استرالیا

Start a Business

 

گام گذاشتن در یک سرمایه گذاری کسب و کار جدید هم هیجان انگیز و وحشتناک در اندازه گیری برابر است. از یک طرف، تو سرانجام رئیس باشد. را بر سرنوشت خود را که به دنبال موفقیت در چیزی که شما واقعا علاقه دارید. از سوی دیگر، شما هم اکنون لیستی از چیزهایی که شما نیاز به تیک تیک کردن دارند پیش از شروع به مطمئن شوید همه چیز لگد کردن هموار.

در حالی که کار را برای شخص دیگری کاهش این مسئولیت، صاحب راه اندازی طول می کشد در تمام این تنش خود را. نه تنها این، هر کشور دارای قوانین مختلف، مقررات و الزامات به کسب و کار خود را بالا و در حال اجرا. بنابراین، حتی اگر شما یک کسب و کار در یک کشور آغاز شده ام، شما هنوز هم رو به انجام یک توده ای از پژوهش، مطمئن شوید که شما آن را به درستی در دیگری.

برای کمک به شما در استرالیا، حداقل، ما با هم قرار داده یک لیست از کارهای اصلی شما نیاز به مرتب کردن در هنگام شروع یک کسب و کار پایین زیر:

 

چگونه برای شروع یک کسب و کار در استرالیا

1. ساختار کسب و کار شما را انتخاب کنید.

ساختار برای کسب و کار خود را انتخاب کنید بسیار مهم است، آن را به عنوان یک اثر مستقیم بر چیزهایی مانند:

 • سطح خود را از کنترل
 • میزان مالیات بر شما نیاز به پرداخت
 • تعهدات تنظیم مقررات
 • بهداشت و ایمنی مورد نیاز در محل کار
 • سطح مسئولیت شخصی شما پیش می آید

چهار ساختار که در آن شما می توانید کسب و کار خود را در استرالیا ساخت وجود دارد:

 • معامله گر تنها : این زمانی است که شما ثبت نام کسی (معمولا، خود را) به عنوان تنها مالک کسب و کار. این بدان معناست که شما مسئول تمام جنبه های قانونی در حال اجرا کسب و کار هستید، اما شما حق در حال به استخدام افراد به کار برای شما.
 • شرکت: این یک کسب و کار تجاری و یا نهاد است که وجود حقوقی جداگانه به سهامداران آن است.
 • مشارکت: مشارکت است که بیش از یک نفر و / یا اشخاص یک کسب و کار با هم، اما در قالب یک شرکت است.
 • اعتماد: اعتماد یک نهاد است که در اختیار داشتن اموال، درآمد، و یا هر دارایی های دیگر به نفع شخص ثالث است.
چگونگی شروع یک کسب و کار
چگونگی شروع یک کسب و کار

منبع تصویر: AnyBusiness.com

شما باید بر روی ساختار کسب و کار شما تصمیم می گیرید که قبل از شما آن را ثبت کنید، به عنوان هر یک از ساختار مستلزم مراحل مختلف به انجام این کار. همراه با این، آن را شایان ذکر است که شما ممکن ساختار کسب و کار خود را به عنوان آن رشد می کند و تکامل می یابد در طول زمان تغییر دهید.

2. انتخاب یک نوع کسب و کار.

با یک ساختار در محل، شما بهتر می تواند نوع کسب و کار شما به احتمال زیاد نیاز است. یک بی شمار از انواع کسب و کار برای انتخاب وجود دارد، و برخی از انواع اصلی عبارتند از:

 • کسب و کار آنلاین
 • حق رای دادن
 • پیمانکار مستقل

هر صنعت است مجموعه ای متفاوت از تعهدات حقوقی و الزامات قانونی، پس از آن بسیار مهم است که شما در نوع کسب و کار است که به بهترین وجه مناسب صنعت خود را انتخاب کنید.

3. درخواست برای یک شماره محل کار استرالیا (ABN) و ثبت نام کسب و کار خود را.

شما نمی توانید از نظر قانونی شروع یک کسب و کار در استرالیا مگر اینکه شما صاحب یک ABN. این یک عدد 11 رقمی است که تنها منحصر به فرد برای کسب و کار شما و به عنوان یک شناسه دولت برای کسب و کار عمل می کند.

هنگامی که یک ABN شما را کردم، شما قادر خواهید بود به:

 • ثبت نام نام کسب و کار شما
 • شناسایی کسب و کار خود را به دیگر اشخاص برای چیزهایی مانند سفارش کالا و خدمات و یا ارسال فاکتورها
 • مالیات را مانند محصولات و خدمات مالیاتی (GST)
 • فایده از اعتبارات برای چیزهایی مانند کمک های مالی انرژی

بهتر است برای تصمیم گیری در نام کسب و کار خود را قبل از شما در مورد ایجاد دارایی مانند آدرس وب سایت شما، لوگو و یا هر طرح دیگر بروید. در غیر این صورت، شما نیاز به تغییر همه چیز در صورتی که نام کسب و کار خود را تغییر می دهد. اگر شما ایجاد یک آرم کسب و کار، آن را با توجه به ارزش اگر شما نیاز به آن را ثبت اختراع برای محافظت از خود از نقض قوانین حق تکثیر.

شما می توانید ABN و کسب و کار نام خود را برای ثبت نام اینجا به طور جداگانه اگر شما می خواهید، اما آن را آسان تر برای هر دو اعمال در همان زمان در اینجا.

منبع تصویر: وزارت صنعت، نوآوری و علوم

4. ثبت نام نام دامنه شما.

شما فقط می توانید این مرحله بعد از نام کسب و کار شما و ABN را ایمن کردید آن را به عنوان تنها راه ممکن برای دریافت یک آدرس .com.au اگر شما یک کسب و کار ثبت نام استرالیا است. نام دامنه شما انتخاب کنید باید به کسب و کار شما مربوط در برخی از راه و از آن آسان برای مشتریان آینده نگر برای پیدا کردن و تشخیص است.

در حالی که شما ممکن است دامنه مناسب برای رفتن با نام کسب و کار قاتل، شما هنوز هم نیاز به بررسی کنید که شخص دیگری از آن گرفته شده است در حال حاضر. خوشبختانه، در بسیاری از سایت های خارج وجود دارد که می تواند شما را با آن کمک کند وجود دارد - در اینجا یکی از آنها را به شما شروع به سر دادن.

منبع تصویر: دامنه جستجو از طریق مسنجر

هنگامی که یک نام دامنه است که گرفته شده است شما پیدا کرده ام، شما می توانید به وب سایت .au دامنه مدیریت با مسئولیت محدود (.auDA) رفتن برای پیدا کردن لینک به ثبت دامنه و فروشندگانی. در اینجا، شما یک ایده از چه مقدار شما را مجبور به پرداخت برای تضمین نام دامنه خود را دریافت کنید.

4. شناسایی منابع بودجه خود را.

اگر شما مثل اکثر راه اندازی جدید هستید، جریان نقدی خواهد بود نگرانی اصلی خود را. شما می توانید بهترین طرح کسب و کار در جهان است، اما آن را نمی خواهد از هر گونه استفاده می شود اگر شما پول را به نگه داشتن چراغ در حالی که شما در حال گرفتن پای خود را بر روی زمین ندارد. با این کار، این مهم است که مطمئن شوید که چه منابع موجود را به دوره رشد اولیه را بسیار ساده تر می باشد.

در حالی که بسیاری از دولت کمک مالی برای کمک به شما شروع کسب و کار خود را وجود دارد، مقدار زیادی از گزینه های که خاص به هر یک از دولت وجود دارد. برای مثال، اگر شما در حال شروع یک کسب و کار در آدلاید، شما می توانید برای یک صندوق 20،000 سرد $ کسب و کار کوچک توسعه اعمال می شود.

منبع تصویر: وزارت صنعت، نوآوری و علوم

دیگر کمک های مالی وجود دارد بر اساس:

 • با توجه ایده خود را به بازار
 • بازاریابی و فروش
 • خرید تجهیزات
 • واردات و صادرات
 • مردم به کارگیری

اتمام این صفحه برای یک لیست کامل از انواع کمک مالی است که می تواند قطعات صندوق سرمایه گذاری شما کمک کند.

5. ثبت نام برای مالیات درست است.

همانطور که می رود: "تنها یقین در زندگی مرگ و مالیات." متاسفانه، این هم درست است اگر شما شروع به یک کسب و کار در استرالیا - شما کاملا باید برای مالیات صحیح برای جلوگیری از هر گونه پیامدهای قانونی بالقوه ثبت نام کنید. مالیات شما باید برای ثبت نام اینجا و وابسته به نوع از کسب و کار شما را انتخاب کنید برای شروع، با برخی از قابل اجرا به هر نوع و دیگران تنها برای انواع خاصی اجباری است.

برای مثال:

 • محصولات و خدمات مالیاتی (GST) - این اجباری است اگر کسب و کار شما دارای گردش از $ 75،000 AUD یا بالاتر
 • پرداخت شما به عنوان (PAYG) مالیات تکلیفی - این مورد نیاز است اگر شما نیاز به خودداری مقدار برای اهداف مالیاتی، مانند پرداخت دستمزد یا حقوق
 • حاشیه مزایای مالیاتی (FBT) - اگر شما به اندازه کافی خوش شانس قادر به ارائه قدرت پردازش مانند یک ماشین شرکت به کارکنان خود را، و سپس شما نیاز به ثبت نام برای این

شما می توانید اطلاعات بیشتر در انواع مالیات را با کلیک کردن اینجا دریافت کنید.

با ملزومات بالا طبقه بندی شده اند، شما تقریبا خوب به آن بروید. اما، ما یک نوک آخرین برای شما - با شروع یک کسب و کار یک کار دشوار است که ساخته شده بسیار ساده تر اگر شما می توانید راه هایی برای صرفه جویی در پول و ایجاد یک شبکه جامد از همسالان و شرکای برای کار کردن پیدا است.

راهی عالی برای انجام هر دو است به راه اندازی فروشگاه در یکی از بسیاری از استرالیا فضای coworking . شما یک تن از پول در هزینه های اداری ذخیره کنید و همچنین درها را به فرصت های شبکه که می تواند به مزایای دیگر پایین خط منجر باز کنید.

هر آنچه که شما انجام دهد و هر کجا که شما تصمیم به شروع کسب و کار خود را، ما برای شما آرزوی بهترین شانس!

بازاریابی

 

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری