نحوه تغییر مصرف ویدیو در سال 2020 [تحقیقات جدید]

نحوه تغییر مصرف ویدیو در سال 2020 [تحقیقات جدید]

نحوه تغییر مصرف ویدیو در سال 2020 [تحقیقات جدید]

 

در سال 2020 ، ویدئو برای مصرف کنندگان مهمتر از گذشته است. هر روز ، نمایش های مورد علاقه خود را پخش می کنیم ، فیلم های توضیح دهنده را در YouTube تماشا می کنیم تا چیز جدیدی یاد بگیریم ، یا رویدادها ، پرسش و پاسخ و مصاحبه ها را از طریق فیلم زنده دنبال کنیم.

با کمال تعجب ، محبوبیت فعلی محتوای ویدیو بخشی از مصرف کنندگان هزاره و ژنرال Z است. این گروه های سنی نسبت به گروه های سنی بالاتر به اینترنت متصل هستند ، و ترجیح می دهند سرگرم شوند یا چیزهای جدیدی را از فیلم های آنلاین یاد بگیرند.

در این مرحله ، بازاریابان می دانند که باید در استراتژی بازاریابی خود از ویدیو استفاده کنند. مطابق گزارش وضعیت بازاریابی دولت HubSpot در سال 2020 ، ویدئوهای منتسب به سنگین وزن مانند ایمیل ، وبلاگ نویسی و اینفوگرافیک را به عنوان پرکاربردترین نوع محتوای بازاریابی مورد ضرب و شتم قرار می دهد.

علاقه به ویدیو تعجب آور و جدید نیست. در طول قرن گذشته ، ما شاهد انتقال فیلم از تلویزیون های سیاه و سفید به تلفن های هوشمند و تبلت ها بودیم. از آنجا که مصرف کنندگان مشاهده کرده اند که این محتوا در نوک انگشتان ما بیشتر می شود ، مارک ها روشهای جدیدی را برای پیاده سازی ویدیو در بازاریابی خود کشف کرده اند.

حال ما به جای تکیه بر تجارت در سایت های مورد علاقه ما برای یادگیری یک محصول ، با فیلم های بازاریابی در رسانه های اجتماعی ، پخش برنامه ها و صفحات نتیجه جستجو غرق شده ایم.

ویدیو به هیچ کجا نمی رسد ، اما همیشه در حال گسترش ، تغییر و تحول است تا متناسب با نیازهای مصرف کننده جدید و سیستم عامل های جدید باشد.

از آنجا که این محتوا با تکامل هر نسل جدید ادامه می یابد ، بازاریابان باید تحقیقات در مورد علاقه ها ، سرگرمی ها و رفتارهای مصرف کنندگان ویدیو را ادامه دهند.

در این پست وبلاگ ، شش روش حمایت از تحقیقات را نشان می دهم که عادات مصرف ویدیو در حال تغییر هستند و چگونه بازاریابان می توانند به صورت استراتژیک پاسخ دهند.

نحوه تغییر مصرف ویدیو در سال 2020

1. مصرف کنندگان شروع به اتکا به فیلم های بازاریابی از مارک ها می کنند.

در گذشته ، مصرف کنندگان از وب سایت ها بازدید می کردند ، به بررسی های آنلاین ، مشاهده تبلیغات می پرداختند ، و شاید برای اطلاع از یک محصول چند ویدیوی YouTube را جستجو کنند. اکنون با دسترسی ویدیو در هر شبکه اصلی رسانه های اجتماعی ، آنها می آموزند که در مرحله تحقیق خود بیشتر اعتماد به این نوع محتوا را داشته باشند.

در حالی که مارک ها از بازاریابی ویدیویی مشارکت بالاتری را نسبت به همیشه مشاهده می کنند ، مصرف کنندگان به طور فزاینده ای انتظار دارند که این نوع محتوا را از برندها مشاهده کنند. حتی در سال 2018 ، 87 درصد از مصرف کنندگان گفتند که می خواهند در سال آینده ویدئوهای بیشتری از مارک ها ببینند.

در سال 2020 احتمالاً انتظارات برندها برای تهیه فیلم های بازاریابی قوی تر شده است. هر روز ، مصرف کنندگان از نسخه های نمایشی محصول ، بررسی های ویدئویی و جعبه های ناخوشایند استفاده می کنند تا در مورد محصولات قبل از خرید آنها اطلاعات کسب کنند.

افزایش انتظارات برای محتوای ویدیو برای شما به عنوان بازاریاب چه معنی دارد؟ خوب ، اگر یک چشم انداز به یک محصول یا خدمات در صنعت شما علاقه مند است ، به دنبال بررسی فیلم یا آموزش است و نمی تواند هیچ ارتباطی با پیشنهاد برند شما پیدا کند ، ممکن است کالایی را از مارک دیگری خریداری کند.

چرا؟ فیلم ها به مصرف کنندگان این فرصت را می دهند تا ببینند که چگونه یک محصول یا خدمات در زندگی واقعی کار می کند ، قبل از خرید کالای موجود ، عیب های خود را کشف کرده و کاراکترهایی را که ممکن است در توضیحات مبتنی بر متن بیاموزند ، شناسایی کند. همچنین ممکن است این محتوا نسبت به عکس محصول ویرایش شده معتبرتر باشد ، که می تواند اعتماد مشتری به یک مارک یا پیشنهاد را تقویت کند.

2. نیمی از ژنرال Z و Millennials "نمی دانند که چگونه آنها بدون فیلم زندگی می کنند."

برای برخی ، این خیلی شوک نیست. هر نسل جدید ویدیوی آنلاین بیشتری نسبت به گذشته مشاهده کرده است. با این حال ، وقتی صحبت از افراد زیر 34 سال انجام می شود ، فیلم ها بیشتر از گذشته تأثیر بر زندگی روزمره می گذارند. در نظرسنجی YouTube ، 50٪ از افراد در هر دو نسل گفتند که "نمی توانند زندگی کنند" بدون فیلم در زندگی روزمره خود.

گذشته از استفاده از فیلم برای سرگرمی ، هزاره و Gen Z ترجیح می دهند فیلم هایی را برای اهداف جمع آوری اطلاعات تماشا کنند. حتی وقتی نوبت به یادگیری یک مارک یا محصول جدید می رسد ، این گروه های سنی ترجیح می دهند توضیح فیلم ، نمایندگی محصول یا سایر فیلم های بازاریابی را صرف خواندن در مورد یک شرکت بصورت آنلاین کنند.

با هزاره شدن نزدیک به 40 سال و ژنرال Z شروع به دستیابی به قدرت خرید کامل می کند ، این احتمال وجود دارد که این دو گروه سنی اگر در حال حاضر نباشند بزودی بخش عمده مخاطبان شما را به خود اختصاص دهند.

در این مرحله ، بازاریابان با هدف جذب این دو نسل باید آزمایش استراتژی های ویدیویی را در رسانه های اجتماعی یا وب سایت های خودشان در نظر بگیرند. در حالی که این گروه های سنی ممکن است به طور مرتب از ویدئو برای مقاصد سرگرمی استفاده کنند ، همچنین به احتمال زیاد آنها از آن استفاده می کنند تا درمورد محصولات یا مارک هایی که ارزش سرمایه گذاری دارند بیشتر بدانید. آنها ممکن است آن را پیدا کنند ، آن را تماشا کنند و از آن محتوا استفاده کنند تا تأیید کنند که این خرید برای آنها مناسب است.

3. مصرف کنندگان فیلم می خواهند از زندگی روزمره استراحت کنند - یا فرار کنند.

در گذشته ، نسل های قدیمی ممکن بود برای رهایی از فشارهای زندگی روزمره ، کمد تلویزیون مورد علاقه خود را روشن کرده یا به سینماها رفته باشند. در حالی که سیستم عامل ها با تغییر مصرف کنندگان جوان ، بازار فیلم را تغییر داده اند ، نیاز غریزی برای آرامش یا سرگرمی مطالب وجود ندارد.

وقتی از آنها خواسته شد که دلایل تماشای محتوای ویدیو از سوی مصرف کنندگان را ارزیابی کنند ، شرکت کنندگان در نظرسنجی YouTube گفتند که آنها در درجه اول فیلم ها را تماشا می کنند تا "آرامش و عقب نشینی" داشته باشند. علاوه بر این ، چهارمین دلیل متداول تماشای فیلم ها این است که مطالب باعث خنده آنها می شود. علاوه بر این ، مردم عنوان کردند: "باعث می شود دنیای اطرافم را فراموش کنم" به عنوان هفتمین دلیل شایع برای تماشای فیلم.

چرا مصرف کنندگان فیلم های یوتیوب را تماشا می کنند

 

به عنوان یک بازاریاب ، شما نباید تمام وقت و هزینه خود را صرف ایجاد محتوای بی ذهن کنید که بیننده های شما را آرام کند یا به آنها بخندید. اما ، می توانید در نظر داشته باشید که بسیاری از بینندگان همچنان به دنبال سرگرمی و جذابیت محتوای شما هستند.

حتی هنگام ساختن یک فیلم بازاریابی آموزنده ، می توانید درمورد تجربیات حکایات خنده دار یا اضافه کردن سایر خصوصیات سرگرم کننده فکر کنید. آیا علاقه مند به اضافه کردن عناصر سرگرم کننده به فیلم بازاریابی بعدی خود هستید؟ از مارک های اصلی که به طور مؤثر از شوخ طبعی در بازاریابی خود استفاده می کردند ، الهام بگیرید.

4- مصرف کنندگان می خواهند درباره طاقچه ها و احساسات خود اطلاعات بیشتری کسب کنند.

گذشته از جستجو برای فرار ، بینندگان YouTube انگیزه دارند تا مطالبی را یاد بگیرند که چیزهای جدیدی را به آنها می آموزد ، خصوصاً در رابطه با علاقه ها ، علاقه ها ، سرگرمی ها یا علل اجتماعی. در حالی که دومین دلیل اصلی برای تماشای یک فیلم این بود که "چیز جدیدی به من یاد می دهد" ، مردم همچنین گفتند که مطالب را اولویت بندی می کنند که به آنها اجازه می دهد "عمیق تر" را به نفع خود یا "مربوط به" احساساتشان کنند.

شانس محصول شما مربوط به علاقه های شخصی ، سرگرمی ، اشتیاق یا شغل شما است. این نوع فردی است که می خواهید فیلم های خود را تماشا کنید و لذت ببرید.

ایجاد یک شخصیت خریدار و مخاطبان هدف در مورد این نوع شخص به شما کمک می کند تا موضوعات ویدیویی را که از آنها ارزش می گیرند ، از آنها سود می برد و نام تجاری خود را برای انتشار به خاطر می آورید ، شناسایی کنید.

5- مصرف کنندگان اهمیتی نمی دهند که فیلم شما به نظر برسد که بودجه زیادی دارد.

یک تصور غلط رایج وجود دارد که فیلم های بازاریابی نیاز به بزرگترین ستاره های هالیوود دارند و باید در یک استودیوی گران قیمت فیلمبرداری شوند. در سال 2020 ، به عنوان بازاریابان به طور فزاینده ای از راه دور ویدئو تولید می کنند ، این افسانه قطعاً از بین رفته است.

اما ، اگر نیروی کار در حال رشد بازاریابی ویدیویی شما را قانع نکرده است که فیلم های با بودجه کم هنوز هم می توانند مؤثر باشند ، آنچه در مورد YouTube در بررسی خود کشف کرده است:

وقتی از مصرف کنندگان می خواستند دلایل برتر تماشای فیلم ها را مرتب کنند ، با کمال تعجب "کیفیت بالای تولید" و "بازیگران مشهور" به پایین لیست نزدیک شدند.

دلایل برتر مصرف کنندگان برای تماشای یک فیلم انتخاب می کنند

 

گذشته از رتبه بندی ویژگی های ویدئویی با بودجه بالا ، به عنوان کمترین دلایل تماشای فیلم ، هزاره ها و ژنرال Z با گروه های سنی تفاوت دارد زیرا آنها بیشتر محتوای تولید شده توسط کاربر را نسبت به فیلم های حرفه ای می پذیرند. این ممکن است نشان دهد که مارکها می توانند در ایجاد فیلم های بازاریابی از محتوای ایجاد شده توسط مشتریان یا طرفداران خود استفاده کنند:

نظرات مصرف کنندگان درباره محتوای تولید شده توسط کاربر

 

در این مرحله روش های زیادی برای تولید یک فیلم مقرون به صرفه با کیفیت جامد از هر خانه یا فضای کاری وجود دارد. و با اینکه هنوز راه اندازی این محتوا وقت و هزینه لازم است ، فیلم های بازاریابی موثر که در هر نقطه ساخته شده اند می توانند سطح آگاهی شما از برند را تقویت کنند.

6. نسلهای جوان محتوای بیشتری را تماشا می کنند.

متوسط ​​اعضای Gen Z دارای هشت دقیقه توجه آنلاین هستند. این چهار ثانیه کمتر از هزاره است. اما اگرچه طول توجه Gen Z برای گشت و گذار در اینترنت آنلاین ممکن است کاملاً کوتاه باشد ، فیلم های با فرم طولانی که به آنها علاقه مند هستند می توانند توجه آنها را جلب کنند - و آن را حفظ کنند.

جمعیتی مصرف ویدیو

 

پذیرش محتوای طولانی با هر نسل جدید چیز جدیدی نیست. طبق مطالعه یوتیوب ، هزاره ها فیلم های طولانی تر را نیز بیشتر از پیشینیان Gen X خود مشاهده می کنند.

به عنوان یک بازاریاب ، وقتی تنظیم محتوای ویدیوی خود را تنظیم می کنید ، باید توجه هر نسل جدید را به خاطر داشته باشید.

ویدیوی شما فقط چند ثانیه برای جلب توجه اعضای هزاره یا ژنرال Z Z دارد ، زیرا آنها بی هدف از طریق یک فید رسانه رسانه ای در حال پیمایش هستند. اما ، اگر ویدیوی شما بینندگان را فوراً جذب کند و سپس به ارائه اطلاعات سرگرم کننده ، ارزشمند یا جالب در سراسر بپردازد ، ممکن است این گروه های سنی تمام چیزها را تماشا کنند - حتی اگر در سمت طولانی تر باشد.

قبل از اینکه یک ویدیوی بازاریابی را به صورت آنلاین قرار دهید ، دوباره آن را از نقطه نظر یک مصرف کننده تا حدودی شلوغ تماشا کنید. سپس از خود بپرسید "آیا این فیلم بینندگان را به سرعت وارد عمل می کند و توجه آنها را حفظ می کند؟" اگر نگران هستید که قسمت هایی از ویدیوی شما کسل کننده به نظر برسند ، ممکن است بخواهید آن را کوتاه کنید. اما اگر تیم شما فکر می کند کل زمان سرگرم کننده یا آموزنده است ، می توانید با انتشار فیلم طولانی تر خود آزمایش کرده و از نتایج آن مطلع شوید.

مرور فیلم در سال 2020

با هر نسل جدید ، دنیای فیلم همچنان تکامل می یابد. با این حال ، در این مرحله ، منظره ویدیویی به نفع بازاریابان تغییر می کند. نه تنها مصرف کنندگان ترجیح می دهند از طریق محتوای ویدیویی درباره برندها اطلاعات کسب کنند بلکه در مرحله جمع آوری اطلاعات سفر خریدار خود از آن به عنوان یک ابزار ضروری استفاده می کنند.

علاوه بر این ، اکثریت قریب به اتفاق مصرف کنندگان ویدیو در تلاشند چیز جدیدی را درباره علاقه یا سرگرمی بیاموزند ، نه اینکه فقط از سرگرمی فیلم استفاده کنند. این بدان معناست که بازاریابان می توانند فیلمهای آموزشی را در استراتژی خود مهار کنند و به مصرف کنندگان محتوا مرتبط با طاقچه خود ارائه دهند ، در حالی که همچنین مارک یا محصول را نیز بازاریابی می کنند.

در سال 2020 ، برای موفقیت به عنوان یک بازاریاب ، به بودجه ویدیویی با قیمت بالایی نیاز ندارید. شما فقط باید محتوایی بسازید که مخاطب خود را درگیر ، تعلیم و فریب دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ایجاد یک فیلم بازاریابی برنده - حتی با بودجه - این نحوه ارسال را بررسی کنید. برای نکات تبلیغاتی تاکتیکی ، راهنمای نهایی بازاریابی ویدیویی را ببینید.

بازاریابی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری