چگونگی برنامه ریزی برای نمایش ارسال های شما در اینستاگرام

چگونگی برنامه ریزی برای نمایش ارسال های شما در اینستاگرام

چگونگی برنامه ریزی برای نمایش ارسال های شما در اینستاگرام

 

هنگامی که شما یک برنامه در رسانه های اجتماعی زیر نیست، آن را آسان برای فراموش کردن ارسال به طور منظم. علاوه بر این، ایجاد تصویر و ویدیو مبتنی بر محتوا که به معنای به درایو درآمد برای کسب و کار خود را می توانید به نظر می رسد دور به دور از خط پایین خود را. حال، امروزه، 71٪ از کسب و بر روی پلت فرم هستند - به رقابت با دیگر شرکت ها در صنعت خود، و سپس، آن را بحرانی شما یک استراتژی نمایش مشخصات عمومی جامد در محل، به خصوص اگر مخاطب مورد نظر خود را با استفاده از نرم افزار.

خوشبختانه، یک بار شما یک برنامه ایده آل برای محتوای Instagram خود را، شما قادر به ایجاد محتوای عمدا بیشتر و در نهایت رانندگی نتایج بیشتر برای تیم خود و سازمان خود هستید. در این پست، ما همه چیز را از تعیین اینکه چه نوع محتوایی را که می خواهید برای ارسال، برای چیدن یک موضوع محتوای پوشش میدهد. سپس، ما به جزئیات برنامه ریزی پست های فردی است.

 

نوع محتوا به ارسال در اینستاگرم

صرف نظر از نوع محتوای شما تصمیم به ارسال، همیشه باید محتوای است که جذب مخاطب ایده آل شما باشد. فکر می کنم فراتر از محصول، خدمات، یا دفتر خود را - به چه مشتری ایده آل خود را در واقع در مورد مراقبت، و آنچه به آنها انگیزه به دنبال یک حساب کسب و کار در نمایش مشخصات عمومی؟

آیا می خواهید به ارزش 30 روز از ارسال ایده نمایش مشخصات عمومی؟ دانلود این تقویم را از ایده ها و قالب ها همراه است.

اگر شما می دانید مخاطبان خود را در مصرف آموزش و پرورش نیش اندازه در رسانه های اجتماعی است، شما ممکن است نمایش مشخصات عمومی به اشتراک گذاشتن راهنمایی صنعت و ترفندهای استفاده کنید. فیلم ها و یا نوشتن شرح تصاویر و به خوبی سازمان یافته می تواند وسایل نقلیه مفید برای ارائه مخاطبان خود را با اطلاعات خوبی تحقیق به نفع خود، به جای به نفع کسب و کار خود را.

اگر محصول یا خدمات شما خود را به که از او عکس آشنایی، نظر به اشتراک گذاری عکس ها و یا فیلم ها از مشتریان واقعی با استفاده از آن. شما می توانید خود بار ایجاد محتوا خود را با تکیه بر محتوای تولید شده توسط کاربر روشن، TOO. آیا مشتریان خود را ارسال عکس از محصول خود را در عمل است.

در اینجا یک مثال از چگونگی بیت های دره با استفاده از نمایش مشخصات عمومی به نمایش گذاشتن مشتریان با استفاده از محصولات خود را:

منبع تصویر

با این حال، هیچ نیازی به این محصول و یا خدمات پست تبلیغاتی وجود دارد. در عوض، ارزش برای نمایش مشخصات عمومی خود زیر از رسم ارتباطات شخصی با داستان های واقعی در مورد دیگران چگونه با موفقیت استفاده محصول خود را آمده.

با این حال اگر مخاطبان خود را آموزش و پرورش مصرف نمی در اینستاگرم و محصول یا خدمات شما است که به راحتی عکس نیست، شما می توانید یک مسیر بیشتر زیبا و متمرکز را، ارسال تصاویر و فیلم ها که مردم به سادگی عاشق به مصرف. این ممکن است تعداد قابل توجهی از تبدیل رانندگی نیست، بلکه یک نمایش مشخصات عمومی بصری برای اولین بار می توانید مقدار زیادی از پیروان متراکم کردن.

کلید با مسیر زیبا و دل انگیز است که برای بررسی در اغلب مطمئن شوید پست های خود را در حال رانندگی ارزش واقعی (شاید به شکل آگاهی نام تجاری یا اجتماعی در میان پیروان خود را) برای کسب و کار خود را.

اگر شما مطمئن نیستید از نوع محتوای شما می خواهید برای ارسال و یا نوع محتوایی که برای نام تجاری شما موفق خواهد شد هستید، انتخاب کنید که فکر می کنید می مخاطبان خود را خواهد شد بیشتر علاقه مند به دیدن - محصول اگنوستیک آموزش و پرورش، محصول محور و محتوای استفاده متمرکز شده است، و یا محتوای زیبا و دل انگیز - و آن را امتحان کنید به طور مداوم به مدت یک ماه.

سپس، سعی کنید نوع دیگری برای ماه بعد و مقایسه نرخ تعامل. چگونه بسیاری از مردم در ذوق و اظهار نظر در مورد محتوای شما؟ چگونه بسیاری از پیروان هر ماه شما به دست آوردم؟ چه نتایج کسب و کار دیگر، در صورت وجود، توسط پست نمایش مشخصات عمومی خود نهفته بود؟

علاوه بر تصمیم گیری در موضوعات کلی شما در نمایش مشخصات عمومی ارسال، شما می خواهید به آزمایش و تصمیم می گیرید که محتوای فرمت های شما ارسال کنید. برای مثال، اگر شما یک رویکرد آموزشی، آزمایش با فیلم در مقابل تصاویر متن متمرکز شده است، و طول های مختلف از نوشتن شرح تصاویر.

روش دیگر، اگر محتوای آموزشی خود را در وبلاگ خود، دانش زندگی می کند، و یا در یکی دیگر از کتابخانه، نظر با استفاده از پست اینستاگرم به نقطه مردم به آن منابع به جای فشردن بیش از حد اطلاعات را به یک نمایش مشخصات عمومی.

به عنوان مثال، نمایش مشخصات عمومی HubSpot را آکادمی اغلب ترویج در عمق دوره ای که HubSpot را آکادمی تولید به جای تلاش برای شیرجه رفتن به جزئیات در عنوان، تصویر، و یا خود را ویدیو. حساب پیروان علاقه مند شده به اشتراک گذاری کلیپ های و راهنمایی کوتاه از دوره ها، بیش از حد را نگه می دارد:

علاوه بر این، ما با هم قرار داده این تقویم قابل دانلود از ایده های خلاقانه محتوا اگر شما مطمئن نیستید که چه نوع محتوا به سعی کنید اولین نیست.

شما تم ویژوال نمایش مشخصات عمومی

هنگامی که شما به نوع محتوای شما می خواهید برای ارسال تصمیم گرفته اید، شما می خواهید برای انتخاب موضوع بصری برای پست های خود را.

سازگاری زیبایی شما در راه های مختلفی کمک خواهد کرد:

 1. هنگامی که یک کاربر نمایش مشخصات عمومی حساب کسب و کار خود را می یابد، تصاویر ظاهر خواهد شد هماهنگ و خوب فکر کردن.
 2. پیروان خود را آغاز خواهد شد الگوی به حس در محتوا و مکث زمانی که آنها پست شما را به عنوان آنها حرکت به دلیل که آنها رسمیت شناختن الگوی.
 3. زمانی که شما از قبل انتخاب شده رفتن به فونت و رنگ، طول می کشد برخی از فشار برنامه ریزی کردن از شما. تصمیمات کمتر برای هر پست جدید وجود دارد.

اگر شما استفاده از نرم افزار Adobe جرقه، شما می توانید دانلود نرم افزار Adobe قالب جرقه نمایش مشخصات عمومی رایگان ما برای شروع بر روی ایجاد یک پست جدید با یک قالب به جای شروع از ابتدا. شما همچنین می خواهید دسترسی به تقویم قبل بدان اشاره شد ایده های مطالب را دریافت کنید.

برای ایجاد یکنواختی بصری در سراسر پست های خود را، توجه به رنگ ها در عکس های خود را، از این فیلتر استفاده می کنید، از فونت شما در تصاویر خود استفاده کنید، و اگر شما می خواهم، الگوی انواع محتوای شما در حال ارسال.

 • رنگ : به خاطر رنگ نام تجاری خود را بالا از ذهن در هنگام ایجاد پست نمایش مشخصات عمومی. انتخاب چند رنگ است که مکمل رنگ نام تجاری اولیه شما و اطمینان حاصل شود که رنگ برجسته ترین در هر یک از پست های خود را یکی از آن رنگ است.
 • فیلترها برای تصفیه آب : هنگامی که با استفاده از فیلتر، این کار را به آرامی، به عنوان بیش از ویرایش می تواند کیفیت عکس های خود را رقیق است. اگر شما تصمیم به استفاده از فیلتر، با استفاده از همان یک یا دو در سراسر همه پست.
 • فونت : انتخاب یک فونت برای استفاده در هر زمان که شما می خواهید را به overlay متن بر روی عکس و یا فیلم ها. از آنجا که نمایش مشخصات عمومی یک پلت فرم پسند است، به منظور استفاده آسان برای خواندن، فونت بدون سریف و همان نگه داشتن آن در سراسر همه پست. استفاده از زن و شوهر همان رنگ فونت، TOO.
 • محتوای الگو : برای ایجاد یک الگوی بصری برای خوراک کلی شما، مطمئن شوید که هر نوشته سوم دارای رنگ پس زمینه است. از آنجا که نمایش مشخصات عمومی دارای سه ستون در نظر شبکه، شما با یک ستون نشان می دهد که شما با اجرا پست های خود را پایان دادن به. شما ممکن است با استفاده از یک پس زمینه سفید با سبک همان فونت و رنگ برای به اشتراک گذاشتن یک نوک صنعت برای هر پست سوم، برای مثال در نظر بگیرید.

ابزار برای ساخت بیشتر از Instagram شما

به منظور ماندن در سازمان، توصیه می کنیم با استفاده از دو نوع ابزار - ابزار ارسال زمانبندی، و ابزاری است که اجازه می دهد تا شما را به پیوند به چند مکان های مختلف از Bio نمایش مشخصات عمومی خود را.

با استفاده از ابزار پست برنامه ریزی، شما قادر خواهید بود برای برنامه ریزی کردن تا آنجا در پیش به عنوان شما می خواهم، حصول اطمینان از شما یک جریان ثابت از محتوای آماده شده حتی می شود زمانی که پروژه های دیگر پاپ در خود را روز به روز کار می کنند. مجوز های ارسال و به طور مداوم برای حفظ پیرو مهم است و به شما فرصت بیشتری به آزمایش و کشف کردن که پست دریافت بیشترین تعامل را.

زمانبندی پست های خود را نیز اجازه می دهد شما را به تجسم آن نوع از پست شما بیرون می آید و پست های مبادله اگر لازم باشد. شما می توانید هفته که به اندازه کافی مطلب شما برنامه ریزی شده اید را ببینید و کسانی که در طی آن هنوز اسلات خالی وجود دارد.

شما همچنین می توانید یک صفحه گسترده مثل این یکی (دانلود به صورت رایگان در اینجا) استفاده کنید:

چگونگی برنامه ریزی برای نمایش ارسال های شما در اینستاگرام
چگونگی برنامه ریزی برای نمایش ارسال های شما در اینستاگرام

دانلود تقویم

نمونه هایی از ابزار پس برنامه ریزی : ابزار HubSpot را اجتماعی، پس از آن، بافر، هاپر

از آنجا که نمایش مشخصات عمومی تنها اجازه می دهد تا شما را به جای یک لینک در زیستی خود را در بالای مشخصات خود را، ما نیز سرمایه گذاری چند دلار در هر ماه در یک ابزار که به شما امکان یک صفحه فرود که در پیوند به چند صفحه دیگر ایجاد شود.

سپس، در پست های فردی، شما می توانید لینک های قابل کلیک در دسترس در لینک در زیستی خود را، فراهم می کند که کاربر پسند تجربه چیزی بیشتر از داشتن پیروان خود را کپی کردن یک URL به صورت دستی در مرورگر خود، سوئیچ کردن بین برنامه های مرجع.

نمونه هایی از ابزار پس برنامه ریزی : Linktree، Lnk.Bio، لینک در مشخصات

فرایند برنامه ریزی

هنگامی که شما به نوع محتوا و مضمون دیداری که شما در حساب نمایش مشخصات عمومی نام تجاری خود استفاده کنید تصمیم گرفته اید، آن زمان برای شروع برنامه ریزی پست است.

ایجاد صفحه گسترده با ستون های زیر (یا دانلود رایگان، صفحه گسترده از پیش ساخته شده ما همراه با برنامه ریزی قالب برای تمام کانال های دیگر رسانه های اجتماعی خود، بیش از حد):

 • تاریخ انتشار
 • زمان انتشار
 • عنوان تصویر
 • نام فایل تصویر یا یک لینک (اگر از آن شده است به وب آپلود)
 • از لینک های که شما برای زیستی خود را اضافه کنید زمانی که پست زندگی می کنند می رود (یا اضافه کردن به یک ابزار Linktree نوع لینک های متعدد)
 • کمپین / هدف : هدف برای این پست چیست؟ آیا می خواهید به متراکم کردن پیروان بیشتر؟ درایو علامت یو پی اس برای محصول خود، یک محاکمه آزاد، مشاوره، و یا دیگر گام بعدی در جهت تبدیل شدن به یک مشتری؟ هر چه که باشد، یک هدف بیان به شما کمک خواهد مطمئن شوید که هر پست برای یک هدف وجود دارد - شما نمی خواهد ایجاد یک بن بست را برای پیروان خود، بلکه یک فرصت برای مشارکت مداوم با حساب کاربری خود، نام تجاری، و یا محصول می باشد.

هنگامی که شما انجام، آن را باید شبیه به این:

چگونگی برنامه ریزی برای نمایش
چگونگی برنامه ریزی برای نمایش

دانلود این الگو

یک اشاره - کپی تب صفحه گسترده برای نمایش مشخصات عمومی داستان، و همچنین، به اهرم راه دیگری نمایش مشخصات عمومی برای تعامل با پیروان خود را. داستان ها بهترین ها را برای محتوای تعاملی مانند نظر سنجی و آزمونها استفاده می شود، به اشتراک گذاری تعداد زیادی از عکس و یا فیلم از وقایع زندگی می کنند، و بیشتر گاه به گاه، به روز رسانی پسند.

هنگامی که شما صفحه گسترده خود را آماده رفتن، تصمیم گیری در فرکانس خود را. ما توصیه می کنیم ramping تا به ارسال در حدود سه بار در هفته.

ارسال حداقل یک بار در هفته برای ایجاد یک الگوی قابل اعتماد برای ارسال پیروان خود را. شما خطر از دست دادن پیروان اگر مردم احساس کنند که به طور مداوم دیدن مطالب جالب و مفید را از حساب خود است.

برای اطمینان از شما که الگوی ثابتی ایجاد، تاریخ و زمان ارسال اولین تنظیم شده است. برای مثال، اگر شما تصمیم به ارسال هر دوشنبه، چهارشنبه و جمعه، پر در تاریخ و زمان ستون با ماه آینده روزهای دوشنبه، چهارشنبه، و جمعه ها.

سپس، اضافه کردن یک رویداد تکرارشونده به تقویم خود را برای برنامه ریزی پست را برای دو تا چهار هفته زیر است. تنظیم محدوده زمانی معین، 10 دقیقه دعوت تقویم در زمان ارسال انتخاب شده خود را به مرجع گسترده خود را و به سرعت هر آنچه دوست دارید برنامه ریزی کرده ایم اگر شما در حال برنامه ریزی یک ابزار خودکار با استفاده از است. با ورق برنامه ریزی دستی، شما قادر خواهید بود به سادگی کپی و نوشتن شرح تصاویر و لینک کپی کنید، و سپس شما می توانید قرار دادن تصویر به راحتی.

هنگامی که سلتنج پست خاص به صفحه گسترده خود را، در هر کدام ستون شما می خواهم آغاز خواهد شد. شما می توانید با به طور مساوی تقسیم ردیف را به مبارزات انتخاباتی جداگانه و پس از آن در عنوان و یا تصویر از لینک پر کردن برای هر پست بعد شروع می شود.

اگر شما در حال حاضر یک مخزن از عکس های که شما می توانید برای ارسال، هر چند، شما ممکن است شروع به چسباندن لینک به تصویر نام فایل / لینک ستون را پر کنید و در ستون دیگر پس از آن.

شما همچنین می خواهید برای شروع ایجاد محتوای بصری بیشتر برای پست آینده است. re-purposing تصاویر رویداد که شرکت خود را در پیش گرفته است، و عکس درخواست از کارمندان و یا مشتریان خود را در نظر بگیرید با استفاده از محصول خود را، و یا به سادگی ایجاد گرافیک متن بصری جذاب مانند این یکی در یک ابزار مانند Canva یا فتوشاپ.

آپلود هر عکس را به یک پوشه متمرکز و استفاده از یک قرارداد نامگذاری استاندارد به طوری که آن را آسان به پیدا کردن فایل شما دنبال آن هستید. اگر شما در حال استفاده از یک ابزار برنامه ریزی پست نیست، شما به احتمال زیاد به طور مستقیم از تلفن خود را.

به راحتی عکس ها را با نام فایل خود را از گوشی خود دسترسی داشته باشید، شما می توانید عکس ها را به آلبوم عکس های Google بر روی کامپیوتر خود را آپلود و سپس با استفاده از برنامه Google Photos در گوشی خود را به طور مستقیم محتوای دانلود قبل از ارسال.

در نهایت، تصمیم گیری در عنوان خود را برای هر پست. سبک عنوان ایده آل بستگی به مخاطبان خود و نوع محتوای شما به اشتراک گذاری. به عنوان مثال، محتوای زیبایی شناسی متمرکز ممکن است بهترین را با یک عنوان دمدمی، کوتاه، و هوشمندانه انجام دهد، در حالی که محتوای آموزش و پرورش متمرکز ممکن است به احتمال زیاد به اشتراک گذاشته و دوست داشت اگر عنوان شامل یک زن و شوهر از موجز، روشن راهنمایی.

مطمئن شوید که شامل 3-5 هشتگ متفکرانه برنامه ریزی شده در عنوان خود را یا در یک نظر بر روی پست خود برای اطمینان از آن را در مقابل مخاطبان جدید می شود. شما می خواهید به شامل ترکیبی از هشتگ مارک (به عنوان مثال. #HubSpotAcademy یا #OnlineLearning) و هشتگ روند به طوری که پست خود را با افراد بیشتر دیده می شود.

شما می توانید هشتگ شما ممکن است مایل به استفاده از با تایپ کردن آنها به نمایش مشخصات عمومی (سر به تب 'جستجو' و پس از آن "برچسب ها" ضربه بزنید) تا ببینید که چقدر حجم آنها در پژوهش است. اولویت بندی آنهایی که بالاتر حجم.

با در نظر گرفتن رویکرد اندیشمندانه به برنامه ریزی محتوای Instagram خود را، شما می توانید اطمینان حاصل شود که پست های خود را ارائه ارزش به پیروان خود، آن را تبدیل به پیروان سرنخ ها یا کاربران محصول، و گسترش از دسترس پیام برند خود را به مخاطبان جدید.

بازاریابی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری