بهترین پلاگین فرم تماس وردپرس در 2018

بهترین پلاگین فرم تماس وردپرس در 2018

بهترین پلاگین فرم تماس وردپرس در 2018

Contact Forms

 

فرم های وب لزوما یک تکنولوژی جدید، اما آنها استاندارد طلا برای جمع آوری منجر می شود و اطلاعات از بازدید کنندگان وب سایت هستید. و هیچ کمبود گزینه برای وردپرس پلاگین فرم تماس وجود دارد.

گفته می شود، سازندگان فرم آنلاین یک راه طولانی از ریشه اینترنت خود را در اوایل آمده اند.

در حال حاضر، با توجه به آنچه نرم افزار استفاده می کنید، شما می توانید با ارسال ایمیل و نرم افزار اتوماسیون بازاریابی یکپارچه، به طور خودکار غنی سازی داده های سرب با خواص تماس بیشتر، به طور خودکار همگام سازی نقطه لمسی به CRM خود را، و حتی به فرد فیلد های فرم و قرار دادن بر اساس رفتار وب سایت.

 

تن از گزینه های وجود دارد خارج وجود دارد، هر چند. برای رفع ابهام فرآیند انتخاب و به شما کمک کند یک ابزار را انتخاب کنید، در اینجا 15 وردپرس فرم پلاگین ها.

بهترین رایگان وردپرس فرم پلاگین

1. HubSpot را - پلاگین رایگان بازاریابی برای وردپرس

هنگامی که آن را به وردپرس پلاگین فرم می آید، پلاگین بسیار خود HubSpot را ارائه می دهد برخی از مزایای ویژه.

اول، آن را بیش از سازنده فرم سنتی خود را. این شامل ابزار برای کمک به شما در تبدیل بازدید کنندگان در سایت خود، ابزاری است که به شما کمک در ساخت یک لیست ایمیل، تولید و ردیابی منجر می شود، و ردیابی رفتار کاربران در وب سایت خود را.

این خدمات عبارتند از داشبورد نسل سرب، ابزار جذب سرب مانند پاپ آپ، اسلاید، قابل فهم، و اشکال قصد خروج، یک ابزار ایستا فرم ساز، یک پایگاه داده تماس، و منجر بینش برای هفت روز اول فعالیت وب سایت پس از جذب سرب. همه این ویژگی ها کار بلافاصله، حق خارج از کادر، بدون کمک توسعه تمدن مورد نیاز است.

شما همچنین می کردم به نفع یک ادغام مادری با HubSpot را CRM رایگان است، بنابراین شما می توانید پیگیری و مدیریت تمام نقاط لمس منجر خود را در سراسر سفر مشتری.

 

2. فرم جاذبه

فرم جاذبه کاملا یک گزینه قدرتمند برای یک سازنده فرم تماس وردپرس است.

با فرم جاذبه، شما می توانید ساخت کردن فرم های چند صفحه ای / چند مرحله ای، ایجاد قوانین برای محدود کردن دامنه که در فرم های خود را (به جز جیمیل و رقابت به عنوان مثال) قابل قبول هستند، و فرم های برنامه به طول یک دوره زمانی مشخص اجرا شود.

علاوه بر این، آنها را به یک کتابخانه یکپارچه سازی عمیق با نرم افزار ایمیل، نرم افزار اتوماسیون مانند Zapier، و پردازنده های پرداخت مانند خط خطی و پی پال، بنابراین شما می توانید پرداخت با فرم های خود را بپذیرید.

در تجربه من، فرم جاذبه کمی پیچیده از دیدگاه کاربر نهایی است. راه اندازی های سفارشی و حتی برخی از گزینه های طراحی پایه می تواند تا حدودی دشوار است به راه اندازی، اما اگر شما می خواهید چیزی بسیار قابل تنظیم و پیشرفته، این ممکن است به ارزش تلاش.

بهترین پلاگین فرم تماس وردپرس در 2018
بهترین پلاگین فرم تماس وردپرس در 2018

منبع تصویر

3. FormCraft

FormCraft وردپرس پلاگین فرم که در سهولت استفاده و طراحی متمرکز است. در واقع، آنها مطمئن شوید که تمام اشکال ساخته شده با FormCraft به عنوان شیک و زیبا هستند، و شما می توانید آنها را که با سهولت را.

این پاسخگو، تا حدودی قابل تنظیم، و شامل اطلاعیه ها ایمیل، بنابراین شما لازم نیست برای ورود به نظارت بر فرآیند تولید سرب خود را. نسخه حق بیمه دارای ویژگی های بسیار بیشتری، مانند منطق شرطی، خودکار صرفه جویی در پیشرفت فرم، تجزیه و تحلیل فرم، و بیشتر. نسخه رایگان تا حدی محدود است، اما دوباره، آن را آسان برای استفاده و باعث می شود خوب اشکال به دنبال.

منبع تصویر

4. فرم

فرم  یکی دیگر از سازنده فرم وردپرس است که خود را به عنوان است "پیشرفته". این در درجه اول یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن است که می تواند ساخت انواع مختلف فرم، از تماس با ما به اشکال صدور صورت حساب را تشکیل میدهد.

این یکی می آید با بسیاری از ویژگی شما می خواهید، از جمله فرم های چند صفحه ای و منطق شاخه های هوشمند، و آن را نیز بسیار قابل تنظیم بر روی سبک و طراحی کنار همه چیز (نیز بسیار آسان برای این کار).

برنامه 29 $ شروع می شود.

منبع تصویر

5. فرم نینجا

فرم نینجا یکی از سازندگان قدرتمند تر فرم وردپرس است. رایگان است. این آسان برای استفاده. این هیچ محدودیتی در فرم، فرم ها، و یا ارسالی است.

آن همچنین دارای یکپارچگی بومی با ارائه دهندگان خدمات ایمیل محبوب و همچنین پردازنده های پرداخت، بنابراین شما به راحتی می توانید همگام سازی سیستم خود را به طور خودکار و بسیاری از کار های اداری معمولا با اشکال ابزار ذاتی.

این همچنین شامل یک بسیار آسان برای استفاده از ویرایشگر کشیدن و رها کردن.

منبع تصویر

فرم تماس با jetpack است 6.

jetpack است یک پلاگین وردپرس محبوب است که همراه با بسیاری از قالب ها است. این در واقع توسط وردپرس ساخته شده است، و آن را شامل بیش از یک فرم ساز. برخی از ویژگی های آن عبارتند از:

  • آمار سایت و تجزیه و تحلیل
  • خودکار ارسال رسانه های اجتماعی و برنامه ریزی در پیش
  • مطالب مرتبط-Elasticsearch شده و جستجو در سایت
  • ابزار جستجوگرها برای گوگل، بینگ، توییتر، فیس بوک، و WordPress.com
  • برنامه های تبلیغاتی که شامل بهترین حستبلیغ، تبلیغات فیس بوک، AOL، آمازون، گوگل ADX، و یاهو
  • ساده دکمه های پرداخت پی پال

آن ویژگی فرم تماس وردپرس نسبتا محدود است، اما اگر شما در حال حاضر با استفاده از jetpack است و فقط می خواهم چیزی ساده، این یک محل خوبی برای شروع است.

منبع تصویر

7. فرم ساز

فرم ساز توسط WebDorado آسان برای استفاده و بصری فرم ساز است. این یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن، و آنها را چند ویژگی برای اشکال خود، از جمله پرسشنامه، فرم تماس، نظرسنجی، و آزمونها.

نسخه رایگان، با این حال، محدود به هفت رشته است. یکپارچگی آنها تا حدودی و همچنین محدود شده است.

منبع تصویر

3. فرم تماس با 7

فرم تماس با 7 یکی از محبوب ترین پلاگین فرم وردپرس است. تمرکز اصلی آن (جای تعجب نیست در اینجا) در فرم تماس است.

از مزایای بزرگ این است که فوق العاده ساده برای ایجاد فرم های تماس و استقرار اشکال مختلف در سراسر سایت شما. حرکت نزولی است که موارد استفاده آن در مقایسه با سایر وردپرس پلاگین فرم محدود شده است.

منبع تصویر

9. فرم WP

فرم WP یکی دیگر از سازنده فرم به طور گسترده ای استفاده می شود که ارائه می دهد منطق پیشرفته انشعاب، customizability، و یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن است.

آنها تاکید توانایی آنها برای کار در بسیاری از موارد استفاده، و ارائه قالب و آماده استفاده گردش برای پرداخت، فرم تماس، ثبت نام، اشتراک، و بیشتر.

تا آنجا که من می دانم، آنها هیچ برنامه ای رایگان ارائه نمی دهد، اما آنها طرح اولیه $ 49 در هر سال است.

10. eForm

eForm، اما WPQuark است، احتمالا یکی از ویژگی های بیشتر راه حل های غنی برای اشکال وردپرس.

آنها پیاده سازی شده برای استفاده مشترک اغلب موارد پیشرفته، به ویژه راه اندازی تجارت الکترونیک خود را که شامل پرداخت کامل و جریان پرداخت و یکپارچگی بومی با خط خطی، پی پال، و WooCommerce.

هیچ طرح رایگان وجود دارد، اما آن را در 38. $ شروع می شود این یک فرم ساز است اگر شما مورد نیاز از ویژگی های بسیار خاص و تمایل به نیشگون گرفتن و کشیدن همه چیز به طوری که آنها دقیقا هستید راه شما آنها را می خواهید. اما لزوما این ساده ترین ابزار برای استفاده نیست.

منبع تصویر

11. فرم NEX

فرم NEX یک فرم ساز از ویژگی های غنی است که بسیاری از توابع جالب است، نظیر فرم های تعاملی، شخصی، و تجزیه و تحلیل فرم بسیار قوی است.

 

 

12. ویژوال فرم ساز

ویژوال فرم ساز یک پلاگین وردپرس که اجازه می دهد تا شما را به ساخت و مدیریت بسیاری از انواع مختلف فرم ها را برای وب سایت خود را در یک برنامه واحد است. این آسان برای استفاده برای غیر از توسعه دهندگان، و شما می توانید یک فرم به دنبال خیلی خوب بدون نوشتن هیچ PHP، CSS، HTML و یا ساخت (هر چند آن ضرری ندارد اگر شما می توانید با هم هک برخی از CSS).

 

13. دهانه آتشفشان فرم ساز

دهانه آتشفشان فرم ساز طراحی شده است که پاسخگو و به بصری، خالق بصری.

این تن از یکپارچگی بومی و همچنین منطق شرطی و تشخیص اسپم هوشمند است. هیچ طرح رایگان وجود دارد، هر چند. قیمت در $ 14.99 در هر ماه شروع می شود.

منبع تصویر

14. فرم توانمند

فرم توانمند خود را در سادگی می بالد؛ آن را به یک کشیدن و رها کردن خوب ویرایشگر بصری، اطلاعیه ها ایمیل آسان و اتوماتیک برای تکمیل فرم و همه از قبل ساخته شده قالب پایه فرم خود را.

این یکی از ابزارهای ساده تر برای استفاده و راه اندازی است، اما آن را کمی محدود در مجموعه ای از ویژگی های آن (هر چند به اعتبار خود، آنها باید تن از افزودنیها شما می توانید بسته به آنچه شما می خواهید با فرم آنلاین خود را دانلود کنید) .

بهترین پلاگین فرم تماس
بهترین پلاگین فرم تماس

 

15. فرم دزدان دریایی

فرم دزدان دریایی آسان به راه اندازی است، شامل reCAPTCHA را و SMTP، و تمام حوزه های خواص اساسی شما می خواهم در یک فرم تماس وردپرس انتظار می رود.

نسخه رایگان فوق العاده محدود است، هر چند. برای دریافت فرم های متعدد، و یا حتی یکپارچگی اولیه، شما باید برای ارتقاء به طرفدار.

منبع تصویر

گزینه های بی پایان برای وردپرس پلاگین فرم هستند.

انتخاب شده است در نهایت به شما که کدام یک متناسب گردش کار شخصی خود را و نیازهای وب سایت خاص خود را. ترین سازندگان فرم شامل اصول اولیه - خواص تماس با محبوب مانند ایمیل و نام، فرم های متعدد در سراسر سایت شما، و برخی از یکپارچگی بومی است.

این فقط بستگی دارد که چگونه ساده در مقابل قابل تنظیم شما می خواهید همه چیز، و یا اگر شما در مورد چیزهایی مثل به طور خودکار غنی سازی منجر به خود و یا تحلیل رفتار وب سایت خود اهمیت می دهند.

 

تماس جدید به عمل 

بازاریابی

 

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری