آماده باشید با پیام اسپایک هشدارها

آماده باشید با پیام اسپایک هشدارها

آماده باشید با پیام اسپایک هشدارها

Chat Communications

 

چه چیزی شما را در شب بیدار نگه میدارد؟ اگر شما را مدیریت حساب رسانه های اجتماعی، فکر از دست رفته لحظات مهم ممکن است لرز پایین ستون فقرات خود را ارسال. همیشه احتمال وجود دارد که یک مسئله مشتری شایع یا پاسخ های ویروسی به یک نوشته نادیده انگاشته و برای یک موضوع از در جهان اجتماعی دقیقه می تواند مانند ساعت احساس وجود ندارد که وجود دارد.

اما این مشکل که همیشه در قفل شده باشد و هر پیام را ببینم. حتی اگر شما به طور کامل متوجه هستید، آن را همیشه روشن نیست که پیام های نیاز به توجه فوری. و شفافیت با تعاملات مشتری در حال رشد، نزدیک به نیمی از (46٪) از مردم می گویند که رسانه های اجتماعی استفاده کرده اند به "پاسخ" و یا شکایت در مورد کسب و کار.

ما می خواهم برای کمک به آرام ترس خود را، که به همین دلیل ما در حال معرفی پیغام اسپایک هشدارها.

پیام اسپایک هشدارها (موجود در برنامه شرکت) اطلاعیه که تشخیص هجوم پیام های دریافتی هستند، و شما بلافاصله افزایش آگاه به اشاره یا کلمات کلیدی مربوط به نام تجاری و یا صنعت خود را.

با سنبله هشدارها، شما یک تعادل سالم کار / زندگی در ساعات غیر اوج (به طور مداوم چک کردن صندوق پستی خود را)، تشخیص زمانی که پیام های فوری وجود دارد برای رسیدگی و آماده به اقدامات زمانی که امواج دریافتی از حجم بالا وجود دارد را حفظ کند.

آگاه ماندن و اقدام

مجتمع شده با صندوق ها نمایش ها جوانه است، راه اندازی اسپایک هشدارها به دریافت اطلاع هنگامی که حجم پیام خود را بالاتر از حد معمول است. هشدار یک ایمیل یا فشار های تلفن همراه اطلاع رسانی که شما اجازه می دهد تا مستقیما به صندوق خود را به اتمام چه خبر است را آغاز کند.

مهم نیست که چه شما در حال حاضر انجام می دهند، شما می دانید که به کجا توجه-آیا خود را شما در مورد دریافت موجی از نام تجاری ویروسی هستید اشاره، به دنبال ماندن در بالای روند اطلاعات و یا باید در مورد تبلیغات منفی به طوری که می دانیم شما می توانید بر این اساس واکنش نشان می دهند.

به عنوان مثال، یک رستوران زنجیره ای ممکن است شکایت جدی دریافت و نیاز به سرعت اذعان وضعیت. آنها می توانید راه اندازی صندوق ها نمایش ها با کلمات کلیدی خاص مانند "مسمومیت غذایی" و نام شرکت خود را. پس از دریافت هشدار سنبله، آنها به سرعت می تواند پاسخ و یا به جلو ایمیل به اعضای تیم دیگری است که می تواند وضعیت را اداره کند قبل از آن از کنترل خارج شود.

برای دریافت با اسپایک هشدارها آغاز شده است، شما نیاز به راه اندازی یک صندوق نمایش را مشخص که انواع پیام های شما می خواهم برای دریافت هشدار برای. اگر پروفیل های خاص، انواع پیام و یا کلمات کلیدی باعث مهم از جمله بیشتر به عنوان تنها فیس بوک پیام خصوصی و یا پروفیل های خاص به ضوابط طرفدارانش می شما هشدار سنبله فقط برای کسانی که پیام دریافت می باشد.

آماده باشید با پیام اسپایک هشدارها
آماده باشید با پیام اسپایک هشدارها

 

هشدارها کنترل شده با تشخیص هوشمند

هشدارها تنها مفید هستند زمانی که آنها سیگنال یک رویداد که برای شما مهم است. به همین دلیل ما یک رویکرد داده محور به ناهنجاری تشخیص گرفته شده و حال دادن به شما انعطاف پذیری برای کنترل چگونه اغلب شما هشدار داده.

اسپایک هشدارها به طور مستمر متوسط ​​حجم پیام ساعات روز خود را برای محاسبه زمانی که شما هشدار نسبت به حجم انتظار می رود که ساعت دریافت تجزیه و تحلیل. هر صندوق نمایش می توان به پیکربندی برای آن سطح حساسیت هشدار از صفحه تنظیمات صندوق ورودی، که در آن شما می توانید هشدار بیشتر یا کمتر حساس بسته به چگونه بسیاری از شما می خواهید برای دریافت کند. در برنامه های اندروید و iOS جوانه شما همچنین می توانید راه اندازی اطلاعیه های فشار برای اسپایک هشدارها، به شما امنیت فوق العاده اگر شما همیشه چک کردن ایمیل خود است.

 

شما حتی ممکن است شروع به متوجه روند با پیام هایی که استخراج حجم بالاتر. هنگامی که شما شروع به مشاهده سؤالات متداول مشتریان خود را، شما می توانید برخی از ابزارهای مدیریت پاسخ جوانه را ترکیب مانند ذخیره شده پاسخ ها و خودکار Chatbots برای کمک به شما به سرعت و در نام تجاری، بهبود زمان پاسخ شما و نگه داشتن همه خوشحال پاسخ دهند.

 

جوانه های اجتماعی

 

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری