چگونگی پیدا کردن تامین کنندگان قابل اعتماد عمده فروشی در سال 2018

چگونگی پیدا کردن تامین کنندگان قابل اعتماد عمده فروشی در سال 2018

چگونگی پیدا کردن تامین کنندگان قابل اعتماد عمده فروشی در سال 2018

eCommerce

 

چالش امروز است که برای یافتن حق محصول از سمت راست گزینه در حالت ایده آل، یک عرضه کننده حمل و نقل قطره. در صورتی که شما با حمل و نقل قطره آشنا نیست، مفهوم کار می کند مثل این: جنیفر مکان سفارش در فروشگاه آنلاین خود را. این پول دست به دست می شده است و به حساب بانکی شما منتقل می شود. در آن زمان، به شما سفارش به جلو به یک شرکت حمل و نقل قطره و پرداخت هزینه برای همان محصول (در قیمت پایین تر از آنچه جنیفر شما پرداخت برای آیتم همان). شرکت کشتیرانی قطره طول می کشد کالا از انبار خود، آن را بسته بندی به خوبی و آن را به جنیفر می فرستد.

او دریافت کالا روز او بعد. اطلاعات شرکت خود را به عنوان فرستنده به نظر می رسد. جنیفر خوشحال با محصولات خود است و شما خوشحال هستند چرا که شما ساخته شده است فروش که منجر به تنها سود، همه بدون نیاز به سهام و یا حتی این محصول در سراسر کل معامله را لمس کند.

حق بد نیست؟

یک محصول خوب از یک منبع حمل و نقل قطره اعتماد خواهد نیاز به هر گونه سرمایه گذاری تا جلو در بخشی خود را از بین بردن، در حالی که در همان زمان بازگشت یک حاشیه سود سالم در هر و هر محصول شما به فروش برساند.

به قوانین جدید تجارت الکترونیک خوش آمدید. قوانین جدید که کارآفرینان هوشمند بهره گیری کامل از به ایجاد کسب و کار آنلاین بدون خطر هزاران دلار در خرید موجودی - موجودی است که در پایان هیچ کس روز ممکن است علاقه مند.

متاسفانه، پیدا کردن یک منبع خوب حمل و نقل قطره ساده تر از انجام گفت.

عمده فروشان واقعی و شرکت های باربری قطره بدنام برای داشتن بازاریابی غیر موجود و وب سایت هایی که شبیه آنها در سال 1998. منجمد کردم و حتی من در جستجوگرها خود را آغاز نمی شود ... آن است که لعنتی نزدیک به غیر ممکن پیدا کردن آنها را از طریق یک جستجوی معمولی گوگل.

نه این که این بچه ها مراقبت بیش از حد. پس از همه، کسب و کار اصلی یک تامین کننده است به کشتی کالا به خرده فروشان، یک وب سایت بسیار ارائه نمی برای مشتریان به جای دستور. اولویت است حمل و نقل تدارکات، بازاریابی است.

خبر بد این است که این شما را در یک نقطه سخت هنگامی که در تلاش برای پیدا کردن یک شرکت خوب برای کار با.

یکی از رویکردهای مبتدیان تجارت الکترونیک را برای انجام شده است صدها نفر از گوگل جستجو را امتحان کنید و پیدا کردن یک توزیع خوب است. آنها نه تنها زمان زیادی را هدر بلکه پول سخت به دست آورده خود را - بیشتر از زمان منجر آنها را به به بن بست.

به عنوان مثال، فرض کنیم شما یک "شرکت کشتیرانی قطره" که به نظر می رسد مانند یک گزینه عالی در نگاه اول پیدا آنها یک وب سایت حرفه ای و ذکر است داشتن "هزاران نفر از محصولات را با کمترین قیمت عمده فروشی." خب، پس از پرداخت هزینه غیر قابل استرداد خود را برای ایجاد یک حساب کاربری و کاتالوگ و قیمت گذاری آنها دسترسی داشته باشید، شما در پیدا کردن آنها متورم اند قیمت که فقط زیر خرده فروشی. تلاش می کنم که هر سود معنادار غیر ممکن خواهد بود از شما در برخورد با یکی دیگر از وسط انسان.

آن را به گوگل برای جستجوی بیشتر و تماس های تلفنی.

خوشبختانه برای ما، وجود دارد در حال حاضر تعدادی از دایرکتوری های آنلاین بزرگ در دسترس فقط برای حل این مشکل وجود دارد.

در زیر شما یک لیست از عمده فروشی و رها کردن بالا دایرکتوری کشتی از سال 2015. برخی از آنها رایگان هستند را پیدا کنید. دیگران به شما به اتهام هزینه ماهانه و یا یک بار برای پیوستن به. من شامل تجربه شخصی من با همه آنها به شما کمک کند تصمیم گیری آگاهانه تر.امیدوارم که آن را کمک می کند.

عمده فروشی مرکزی

عمده فروشی مرکزی یکی از قدیمی ترین دایرکتوری ها بر روی وب برای پیدا کردن عمده فروشی و رها کردن توزیع کنندگان کشتی است. دایرکتوری رایگان برای دسترسی به، که فوق العاده است برای هر کسی که تازه شروع شده است و با بودجه محدود است. با این حال، از آنجا که وب سایت رایگان است، آن را به ندرت به روز و بسیاری از شرکت های فهرست شده دیگر در کسب و کار - به عبارت دیگر، تعجب نکنید اگر شما هرگز یک پاسخ بازگشت از یک شرکت زمانی که تلاش برای در مورد محصولات خود پرس و جو .

با این حال، چند سنگهای پنهان در عمده فروشی مرکزی وجود دارد پس از آن ارزش یک نگاه.

قیمت:  رایگان

Salehoo در

چکیده SaleHoo دایرکتوری حق بیمه مورد علاقه من از همه آنها و یکی است من به شدت توصیه شما را بررسی کنید به سرعت پیدا کردن یک محصول عالی به فروش آنلاین.

دایرکتوری های خصوصی خود را واقعا کاربر پسند و پیدا کردن عمده فروشان و یا dropshippers در یک دسته بندی خاص ضربه محکم و ناگهانی است. به عنوان پاداش، چکیده SaleHoo همچنین شما را با برخی از ابزار دستی به منظور چک کردن سودآوری طاقچه شما در قبل از چیدن یک محصول برای فروش علاقه مند است.

نه بیش از حد نخ نما.

حرکت نزولی، تنها در حال حاضر به چکیده SaleHoo است که از زمان آن را کمی از بچه های جدید در بلوک، آن را به عنوان گسترده به عنوان برخی از وب سایت های دیگر دایرکتوری تاسیس بیشتر در این لیست نیست. با این حال، شرکت های جدید در حال به دایرکتوری Salehoo در اضافه شده تمام وقت، به طوری که انتظار می رود این مسئله در آینده ای نه.

قیمت:  67 $ / سال

 

Doba

Doba یک دایرکتوری برای پیدا کردن تامین کنندگان حمل و نقل قطره است. من در اصل امید زیادی برای Doba حال وقتی که من به صورت رایگان و آزمایشی 30 روزه خود به امضا رساند. آنها رابط کاربر کمی clunky بود اما به نظر می رسید که مقدار زیادی از محصولات خود را به بررسی کردن وجود دارد. متاسفانه، اکثر محصولات که من پیدا آیتم های مردمی، چیزی است که من به دست آوردید برای جلوگیری از به منظور جلوگیری از یک جنگ قیمت با آمازون (جنگ من قطعا می خواهم از دست دادن) بود.

چیزی که واقعا طعم بد در دهان من سمت چپ بعد از تلاش Doba فقدان کامل احترام آنان را از اطلاعات شخصی شما بود. درست پس از من برای محاکمه آزاد Doba امضا کردن ایمیل من شدن سمت چپ و راست هرزنامهای آغاز شده است. همچنین، گوشی من آغاز شده زنگ غیر بالا با telemarketer و بی شرمانه یکی پس از دیگری در یک شنبه شب فرا می خواند.

من تقریبا 100٪ متقاعد شده است که Doba به فروش می رساند ایمیل و شماره تلفن خود را به شرکت های دیگر در هنگام ثبت نام. آیا خودتان را به نفع و استفاده از یک شماره حساب و مشعل ایمیل جعلی اگر شما تصمیم به سعی کنید خدمات خود را.

قیمت:  19.99 $ / ماه. برای بسته بندی ها و یا $ 59.95 / ماه. برای بسته بندی پیشرفته.

 

برندها در سراسر جهان

برندها در سراسر جهان استفاده می شود به دایرکتوری حق بیمه بالا قبل از شرکت های جدید آغاز شده ارائه خدمات بهتر برای یک قیمت بسیار ارزان تر است. برندها در سراسر جهان است که هنوز هم یک دایرکتوری خوب است، اما من فقط نمی تواند آنها را توصیه به دلیل قیمت بالای خود را - حتی اگر آن را برای عضویت در طول عمر. کسب و کار آنلاین به سادگی بیش از حد سریع به فکر می کنم شما می خواهم یک بازگشت در هر عضویت در طول عمر پایین جاده را تغییر دهید.

قیمت:  269 $ / عضویت در طول عمر

 

Megagoods

Megagoods یک دایرکتوری نیست اما یک منبع واقعی من در گذشته به رها کردن آیتم کشتی را در eBay بیابید استفاده می شود. من عاشق حرفه ای خود را در انجام کسب و کار و همچنین پشتیبانی از مشتری خود را، با وجود آن که شرم آور است که وب سایت خود را هنوز هم در سال 1999 گیر کرده ... همراه با اضافه کردن کاتولوگ محصولات خود است.

Megagoods است تعداد زیادی از محصولات، اما آنها فوق العاده قدیمی هستند. اگر شما در حال رفتن به فروش هر چیزی از MegaGoods، من می خواهم توصیه چک کردن لوکس دسته خود را برای برخی طاقچه، محصولات یکپارچهسازی با سیستمعامل. که در مورد آن.

راه اندازی یک حساب کاربری رایگان نیست. آنها یک هزینه ماهانه از $ 14.99 به نگه داشتن حساب حمل و نقل قطره خود را فعال. نه بهترین حرکت به نظر من با توجه موجودی محدود خود و این واقعیت که بسیاری از تامین کنندگان دیگر بزرگ انجام هزینه ماهانه به اتهام نیست برای دسترسی به قیمت گذاری دوباره فروشنده است.

قیمت:  14.99 $ / ماه.

 

آلبانی توزیعی

آلبانی Distributing یک شرکت حمل و نقل قطره کمی خارج از نیویورک است. آنها یک فروشگاه بزرگ و وب سایت زیبا (نادر برای یک تامین کننده) است که بسیار آسان برای استفاده و به خوبی طراحی شده است.

چیزی که در مورد آلبانی است که بسیاری از محصولات آنها را نسبتا محبوب و جریان اصلی، به طوری که بسیاری از مردم به سادگی به آمازون و یا فروشگاه های لوازم الکترونیکی محلی خود خواهد رفت به خرید آنها. با این حال، کارآفرین زرنگ و دانا ممکن است فرصت خوبی را ببینید، بنابراین اضافه کردن کاتولوگ خود ارزش یک نگاه است.

قیمت:  یک بار هزینه راه اندازی 59 $

 

علی بابا

علی بابا دومین گوریل در عرصه تجارت الکترونیک از آمازون است. فقط یک نگاه از قیمت سهام خود را در وال استریت به شما خواهد گفت که این بچه به جایی نمیبرد اما در سال های آینده.

دایرکتوری Alibaba است به طور عمده از عمده فروشان و تامین کننده در چین، با اضافه کردن کاتولوگ بسیار زیاد از هر واحد محصول شما همیشه می تواند از فکر می کنم.

متاسفانه، بسیاری از این تامین کننده تنها به عنوان عمده فروشان که در آن شما نیاز به سفارش MOQ (حداقل مقدار سفارش) از محصول خود کار می کنند. به عبارت دیگر، شما نیاز به سرمایه گذاری تا جلو قابل توجه است. افت حمل و نقل است که توسط برخی کننده ارائه شده، اما اگر شما در کشوری مانند آمریکا برای مثال بر اساس، گرفتن قطره محصول خود را حمل به مشتری خود را می تواند 2-4 هفته حداقل است. این به راحتی می تواند هر گونه خرید و فروش بالقوه کشتن به عنوان مردم نمی خواهند به صبر کنید که مدت برای سفارشات خود را به می رسند و فقط به جای دیگری بروید قبل از خرید محصول خود را. همچنین، هزینه های حمل و نقل در خارج از کشور بالا در محصولات کم هزینه فقط یک قاتل تجارت الکترونیک.

دوست من توصیه با استفاده Alibaba.com؟ کاملا.

یک شرط: شما باید در بر داشت و مورد آزمایش قرار طاقچه خود را با موفقیت برای اولین بار. هنگامی که شما مطمئن شوید که محصول خود را به فروش 100 واحد در ماه از طریق شرکت حمل و نقل قطره خود را، شما پس از آن در Alibaba و نگاه کردن چقدر این امر می تواند به سفارش یک MOQ به طور مستقیم از یک تامین کننده چینی و هزینه های حمل و نقل مرتبط با آن. اگر سود حاصل اضافه شده در هر محصول است که ارزش آن است، به تمام معنی است که شما باید آن را انجام.

چه اگر شما فضا در گاراژ یا آپارتمان خود را برای 1000+ واحد ندارد؟ ارسال حمل و نقل در خارج از کشور خود را به طور مستقیم به یک مرکز تحقق - آنها درصد کمی در هر فروش را می گیرم اما به مشتریان خود را ذخیره کنید و کشتی محصول خود را، درست مانند هر منبع دیگر / drop کردن شرکت کشتیرانی خواهد بود.

کلمه احتیاط، شما شروع به گرفتن پیشنهادات ناخواسته از تامین کننده علی بابا هنگامی که شما شروع به نقل از درخواست. بنابراین اگر شما نمی خواهید ایمیل خود را به آب گرفتگی می شود، آدرس ایمیل اصلی خود را برای برقراری ارتباط با شرکت علی بابا استفاده نمی کند. به شما هشدار داده شده است!

قیمت:  رایگان

 

گوگل

ما واقعا نمی توانیم ذکر دایرکتوری بدون از جمله بزرگترین دایرکتوری از همه آنها حق؟ مانند قبل از من گفت، عمده فروشان و شرکت های باربری قطره بدنام برای داشتن بازاریابی وحشتناک و وب سایت حتی بدتر هستند، بنابراین پیدا کردن آنها را از طریق یک موتور جستجو بسیار سخت ... اما غیر ممکن نیست.

به منظور پیدا کردن الماس در وسط آوار شما به عمیق. شما نمی توانید انتظار برای دیدن هر منبع و یا رها کردن کشتی با یک وب سایت خوب SEO شده که در صفحه اول ظاهر خواهد شد. بله، این بدان معناست که از رفتن به 2، 3، 4، صفحه 5 ... و غیره. این تنها راه داشتن یک امید پیدا کردن چیزی ارزشمند است.

هنگامی که شما پیدا کردن یک شرکت است که به نظر می رسد امیدوار کننده، انجام برخی تحقیقات در آنها و سپس آنها را تماس بگیرید. ایمیل را نمی خواهد اینجا انجام دهید. شما می خواهید بدانید این یک شرکت واقعی است و شما می توانید کسی در طول ساعات کار برسد. اگر شما می توانید، به احتمال زیاد آنها احتمالا یکی دیگر از "وسط انسان" اقدام به عنوان یک عرضه کننده مستقیم. به یاد داشته باشید که تامین کنندگان واقعی تیم واقعی در محل. به عبارت دیگر، آن را فقط یک عملیات یک مرد نیست. باید کسی است که می تواند تمام سوالات خود را در مورد به طور بالقوه فروش محصولات خود را در فروشگاه خود را هنگامی که شما آنها را تماس بگیرید پاسخ وجود داشته باشد.

قیمت:  رایگان

 

Ecommerce Guide

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری