استراتژی جدید برای ایمیل مارکتینگ که بیش از 1000٪ بهبود یافته

استراتژی جدید برای ایمیل مارکتینگ که بیش از 1000٪ بهبود یافته

استراتژی جدید برای ایمیل مارکتینگ که بیش از 1000٪ بهبود یافته

Email Marketing Strategy

 

یک تن از تحقیق در مورد پرورش سرب و توانایی خود را تحت تاثیر قرار دهد یک قیف شده است. ما می دانیم که، به طور متوسط، ما می بینیم بیشتر منجر واجد شرایط، چرخه فروش کوتاه تر، و مقدار خرید بزرگتر ساخته شده توسط پرورش منجر مقایسه با زمانی که منجر غیر پرورش. چه کسی نمیخواهد که نیست؟

و با استفاده از اتوماسیون، بازاریاب تنها می تواند در مقیاس و خود را یک استراتژی پرورش جهانی است.

 

با این حال، با قدرت های بزرگ، مسئولیت میآورد.

پرورش همه مورد ایجاد روابط و ارائه ارزش است. از طریق کمک به منجر به خود، کاربران و مشتریان پاسخ به سوالات و مقابله با چالش های، شما می ایجاد اعتماد و نخست آنها را به خرید از شرکت شما. با این حال، بسیاری از کسب و کار امروز با استفاده از اتوماسیون در راه است که بر خلاف این اهداف و ایجاد یک تجربه ضعیف برای مخاطبین خود.

قبل از اینکه ما به هر بیشتر، برخی از زمینه مورد پرورش و اتوماسیون ما "حقایق اساسی" مفید خواهد بود. در HubSpot را، ما معتقدیم که پرورش و اتوماسیون:

 1. باید در مورد شرکت شما نمی شود. اگر جریان خود را فقط در مورد کسب و کار شما صحبت می کند، جوایز شما برنده اید، چگونه بسیاری از مشتریان شما، و غیره مردم لحن شما است، و پرورش خود را موثر نخواهد بود.
 2. باید مشتری محور. شما می خواهید مشتری خود را به احساس کسب و کار شما قدرت.
 3. نباید یک فروش زمین. اگر جریان خود را فقط در مورد لیست ویژگی، قیمت ها و تخفیف سخن می گوید، مردم علاقه خود را به سرعت از دست بدهند.
 4. باید مفید باشد. شما می خواهید به ارائه ارزش به جلو، به تماس های خود را چیزی است که آنها را قبل از درخواست آنها را برای یک چیز واحد کمک می کند.
 5. باید بر روی خلبان اتوماتیک را ترک نمی کند . اگر شما جریان خود را ترک در حال اجرا برای مدت طولانی بدون تجزیه و تحلیل عملکرد آن، پرورش خود را موثر نخواهد بود.
 6. باید به طور مستمر بهبود یافته است. شما می خواهید برای تست، یادگیری، و تکرار برای ایجاد یک تجربه در حال بهتر برای مخاطبین شما.

اگر اتوماسیون خود را سقوط به یکی از "نباید" دسته بندی فوق، عصبی نشوید. این مسائل آسان نیست. هک، ما حتی این ناخن اولین بار.خوانده شده در تا ببینید که چگونه شما می توانید شروع به تعمیر استراتژی پرورش خود را، و چگونه ما تعامل خود ما، با بیش از 1000 درصد رشد داشته است.

پرورش بر اساس موضوع مطلب

ما با در نظر گرفتن یک سفر سریع به عقب در زمان شروع می شود.

این 2015 است شما به hubspot.com می آیند و، پس از پر کردن فرم، شما یک پیشنهاد رسانه های اجتماعی دانلود، تبدیل شدن به یک سرب جدید در سیستم ما.

از آنجا که ما را ببینید شما پیشنهاد رسانه های اجتماعی دانلود کرده اید، ما به شما ثبت نام در جریان پرورش ایمیل با تمرکز بر رسانه های اجتماعی، ارسال شما محتوای رسانه های اجتماعی اضافی، و در نهایت تلاش برای بدست آوردن شما را به کتاب یک رسانه ارزیابی پاسخ های اجتماعی با تیم فروش ما.

این استراتژی بسیار خوبی برای ما کار. 30٪ نرخ باز (OR)، و 14٪ از طریق کلیک نرخ (CTR).

پرورش بر اساس اهداف

حالا اجازه دهید سریع به جلو به 2016.

ما در استراتژی 2015 ما منعکس شده است، و فکر می کنیم ممکن است خیلی تنگ شده بود. ما می دانیم که اکثریت منجر ما "بسیاری از پوشیدن کلاه" و یا، انجام بیش از فقط یک چیز برای شرکت خود را.

بنابراین ما با هدف گسترش رویکرد ما. رانندگی ترافیک به سایت شما، تبدیل که ترافیک به منجر می شود، و بسته شدن آن منجر به مشتریان: ما مشکلات اصلی HubSpot را برای حل شناخته شده است. سپس ما همه از محتوای پیشنهادات ما را به یکی از این سه سطل bucketed.سپس، هنگامی که از برتری جدید را از طریق دانلود محتوای ایجاد شده بود، ما آنها را به یک جریان پرورش در ارتباط با باکت صحیح ثبت نام کرد.

ما مناسب این نام رویکرد bucketed ما است.

این رویکرد خوبی برای ما کار کند. ما چشم انداز مثبت در OR به 27 درصد را دیدم و CTR به 17٪.

ما پرورش استراتژی جدید: انتخاب ماجراجویی خود را

با این حال، در حال حرکت به سال 2017، ما هنوز هم برخی کار را به انجام بود. ما متوجه شد ما ساخت مفروضات در مورد چالش های کسب و کار اغلب با فشار دادن منجر ما، و ما تصمیم به متوقف فرض.

این نگاه مثل در عمل است؟

خب، ما چیزی بسیار مسخره ای انجام:

ما پرسیدیم.

ما اطلاعات تماس ما چه بزرگترین چالش خود بود و پس از آن محتوا را پرورش برای مقابله با این چالش است. و شاید احمقانه ترین بخش؟ما مثل موشک بهوا پرتاب تعامل ما دیدم .

ما به این استراتژی انتخاب ماجراجویی خود را . در اینجا چگونه کار می کند.

شما به hubspot.com آمده و پس از پر کردن فرم، یک پیشنهاد رسانه های اجتماعی دانلود کنید. این اقدام شما به عنوان یک وارد سرب جدید را به سیستم ما.

اولین ایمیل ما ارسال می آید از من، و شما می پرسد چه بزرگترین چالش شما این است.

بیایید می گویند، در این مثال، شما انتخاب "تولید آگهی های بیشتر".

سپس ما شما را به طور مستقیم ارسال به یک تشکر از صفحه شما که در آن شما می توانید یکی از پیشنهادات بالا ما برای کمک به مقابله با شما این چالش (بدون فرم اضافی را پر کنید لازم) دانلود کنید.

بعد، شما در یک مسیر پرورش متنی طراحی شده برای کمک به شما چالش نسل سرب خود را مقابله با ثبت نام کرد. در اینجا برخی از ایمیل های که دنبال:

این ایمیل آخرین تولید ترین جلسات برای تیم فروش ما از کل جریان.

با توجه به ارتباط ما ایجاد شده است، از طریق همدردی با چالش های خود را، کمک به شما رسیدگی به این چالش، و چک کردن در پیشرفت خود، منجر ما در حال حاضر احساس راحتی به اندازه کافی برای گفتگو استراتژی.

ایمیل نهایی جریان ما می رود به افرادی که جلسه رزرو نشده است.

HubSpot را آکادمی یک تیم از مربیان درخشان با یک کتابخانه کامل از محتوا، دوره ها، و گواهی نامه های اختصاص داده شده به کمک به شما رشد کسب و کار شما و کار شما است. از طریق این پیام، ما نشان می دهد که ما می خواهیم به ادامه به ارائه ارزش به شما در طول زمان - و ما اینجا هستیم اگر شما همیشه می خواهید به صحبت.

پس چگونه ما را انتخاب استراتژی ماجراجویی خود را انجام می دهید؟

رول درام مدیر ...

ما به موفقیت باور نکردنی با این استراتژی را دیدم. این بسیار نادر برای دیدن نرخ باز و از طریق کلیک مثل این.

خوب، این خیلی جالبه ... اما کجا 1000 +٪ آمده است؟

وقتی که در مقایسه تماس با ما که چالش خود را در ما شناسایی انتخاب خود ماجراجویی خود را استراتژی در مقابل کسانی که نمی، ما بیش از 1000٪ افزایش در تعامل (CTR) دیدم.

با نگاهی به معیارهای ایمیل ما سال بیش از سال می توان دید که ما انتخاب ماجراجویی خود را استراتژی به طور قابل توجهی بالا 2015 و 2016 استراتژی های ما انجام می شود.

چگونه به راه اندازی یک انتخاب استراتژی خود ماجراجویی پرورش در شرکت

پرورش همه چیز در مورد روابط. برای ارائه بهترین تجربه، ما باید برای متوقف فرض ما می دانیم چه چالش منجر ما هستند. در عوض، فقط بخواهید. سپس، پیگیری محتوا برای کمک به مقابله با آنها این چالش است.

برای ایجاد یک انتخاب خود ماجراجویی استراتژی شما از خود این مراحل را دنبال ساده خود قرار دهید:

 1. شناسایی بزرگترین چالش شخصیت اصلی خود را.
 2. که چالش توانید کسب و کار خود را حل کند برای؟ شما فقط "ماجراهای" خود را شناخته شده است. این خواهد بود که CTAs شما در کمپین ایمیل خود را استفاده کنید.
 3. شناسایی که قطعه از محتوا می تواند کمک به شخصیت خود را مقابله با چالش های شما را شناسایی کرده ایم. اگر محتوای برای یک چالش خاص را نداشته باشند، این درست است. این یک تمرین عالی برای شناسایی فرصت ها برای ایجاد محتوای جدید است.
 4. زمانی که چشم انداز جدید را وارد کنید پایگاه داده خود، آنها را یک ایمیل ارسال استقبال آنها و ارائه خود را من توصیه ارائه چهار ماجراهای کل "ماجراهای." - سه خاص، و یکی گرفتن همه - و هر یک باید یک فرهنگ و هنر باشد.
 5. که بر اساس آن فرهنگ و هنر کلیک سرب، آنها را ثبت نام را به یک مسیر پرورش مجزا همراه با یک ماجراجویی خاص. اگر آنها یک فرهنگ و هنر کلیک کنید، آنها را ثبت نام در گرفتن همه گزینه است. نرم افزار نکته: با استفاده از ابزار HubSpot را گردش کار شما به راحتی می توانید مراقبت از این بخش با استفاده از اگر / پس انشعاب منطق را.
 6. هنگامی که در مسیر منحصر به فرد ثبت نام، ارسال یک سری از ایمیل با محتوای شما در بالا ذکر.
 7. هنگامی که گر چه هنر ایمیل های شما، در مورد ارائه ارزش به جلو فکر می کنم. تمرکز چند ایمیل برای اولین بار در پرداختن به چالش خود را. نرم افزار نکته: اطمینان حاصل کنید که به اذعان و همدردی با چالش سرب خود را در ایمیل های خود را انتخاب شده است. سعی کنید با استفاده از برخی از نسخه مانند زیر "آخرین باری که صحبت می کرد، شما ذکر بزرگترین چالش خود را X. من آن را دریافت، X آسان نیست!"
 8. هنگامی که ارزش شما ارائه کرده اید، هدف برای هدف خود را، اعم از این که آنها را تشویق به کتاب یک نسخه ی نمایشی از محصول خود را، برنامه ریزی یک تماس مشاوره، و یا چیز دیگری به طور کامل.
 9. جمع آوری داده ها، تجزیه و تحلیل، و ادامه دهیم.

زمانی که یک ساخته شما به پایان رسید، خود را یک پت را در پشت - این مسائل آسان نیست.

با این حال، فقط به خاطر اینکه شما آن را یک بار ساخته شده است به این معنا نیست که آن را انجام. من می خواهم به بررسی در برنامه من هر 30 روز به جمع آوری معیارهای ایمیل و ارزیابی تاثیر بر معیارهای قیف پایین مانند بازاریابی منجر واجد شرایط، فرصت ایجاد شده، و مشتریان جدید تولید می شود.

نرم افزار نکته: قرار دادن یک رویداد در محدوده زمانی معین در تقویم خود را برای روز اول ماه به گزارش چطور برنامه را انجام ماه قبل است. این رویداد تقویم شما را به نظارت بر عملکرد و بهبود در طول زمان پاسخگو خواهد دانست.

موفق باشید و پرورش خوشحال است.

104 ایمیل اسطوره بازاریابی، آزمایش، و الهام بخش

  رایگان دانلود 104 افسانه ها ایمیل

Marketing

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری