روند صنعت خودرو: چین غالب در سطح جهانی

روند صنعت خودرو: چین غالب در سطح جهانی

روند صنعت خودرو: چین غالب در سطح جهانی

Industrial Marketing

 

جدیدترین گزارش بازاریابی پی تجزیه و تحلیل روند صنعت جهانی خودرو در طول چهار سال گذشته، برجسته عبارات جستجو ارگانیک ترین ارزش و تولید کنندگان در سراسر جهان است.

نگاهی به کشور برتر تولید خودرو، ما طیف وسیعی از داده ها را از گوگل و بایدو به فاش که علامت های تجاری تسلط جستجو در هر کشور جمع آوری کرده ایم. ما همچنین ارزیابی از نحوه عوامل خارجی می تواند روند جستجو و سهم بازار را تحت تاثیر قرار.

 

چین غالب در سطح جهانی

اسلاید-5

در هفت سال گذشته، چین همه کشورهای دیگر پیشی گرفته است و گرفته شده از سرب در تولید جهانی خودرو، رتبه بندی به عنوان بزرگترین تولید کننده خودرو در جهان، با 24.8m اتومبیل های تولید شده در سال 2017. تسلط خود را می توانید به احتمال زیاد به جمعیت بزرگ خود نسبت داده شود . به همین ترتیب، ایالات متحده و ژاپن دارای جمعیت بالا و از نزدیک در پشت دنبال کنید.

چه چیز دیگری می تواند ما را از اطلاعات جستجو در مورد روند صنعت جهانی خودرو یاد بگیرند؟

  • اگر چه مارک های ماشین تولید آسیایی، بهترین کارایی را در سطح جهان، مدل های اروپایی شگفت آور خوبی در چین و ژاپن.
  • مارک های ماشین در چین 60 درصد بیشتر جستجو از ایالات متحده آمریکا، و سرسام آور 628 درصد بیشتر از انگلستان است.
  • آمریکا و چین اکثر عبارات جستجو تنها تسلط.

هنگامی که ما حذف داده های چین، با این حال، ایالات متحده توسط مقدار زیادی ظهور به عنوان کشور ارزش ترین است.

دانلود گزارش کامل در اینجا.

آمریکا یک بازار جهانی بسیار رقابتی است

اسلاید-8

ما trended به جستجوهای جهانی از همه خودرو با نام تجاری ترکیب شده، به کشف کشور با بالاترین حجم و ارزش جستجو. این داده ها در ردیابی شد:

آلمان (گوگل DE) فرانسه (گوگل FR) بریتانیا (گوگل UK) سوئد (گوگل SE) آمریکا (گوگل US) ژاپن (گوگل JP)

حجم جستجو به تنهایی نمی همیشه نشان می دهد ارزش. ارزش آلی پی امتیاز میانگین از تمام معیارهای تبدیل بحرانی، به منعکس کننده ارزش واقعی جستجو. هنگامی که ما OVS ما در اینجا پوشش، ارزش در ایالات متحده است حتی بیشتر آشکار.

اسلاید-9

دانلود گزارش کامل در اینجا.

 

، تویوتا نام تجاری خودرو ترین جستجو است

اسلاید 6

در سطح جهانی، تویوتا با نام تجاری ماشین ترین جستجو، بسیار عملکرد بهتر نسبت 11 مارک های دیگر انتخاب شده است. ما می توانید ببینید که آن را عمدتا در چین، ژاپن و ایالات متحده جستجو - می تواند آن که به اندازه کشور یک عامل در اینجا این است، به عنوان مارک های دیگر در حال انجام بهتر در کشورهای کوچکتر است.

که خودرو با نام تجاری در جستجوی در سطح جهانی و به همین دلیل تسلط؟

اگر ما در مارک های موجود در بازار جهانی، ما می توانید ببینید هوندا، تویوتا و تسلا هستند که بیشتر جستجو.

اسلاید 10

هنگامی که ما در پوشش ارزش آلی ما امتیاز با این حال، هیوندای جایگزین تسلا در سه. ما می توانیم این تغییر در عملکرد به این معنی است که شرایط نام تجاری هیوندای بیشتر در سطح جهانی با ارزش و رقابتی از تسلا، که جبران حجم جستجوی نسبتا پایین آن تفسیر کنیم.

اسلاید 12

نگاهی به این روند داده ها جستجو، ما می توانیم شروع به کاوش و شناسایی هر گونه عوامل خارجی موثر بر تقاضای جهانی:

  • تسلا شاهد افزایش از سال 2014، با برخی از قله های قابل توجه با آشکار از مدل های خود را 3 در سال 2016، و مسائل انجام سفارش در 2017.
  • فولکس واگن قله به طور چشمگیری در سال 2015 پس از یک رسوایی انتشار عمومی رفت.

 

کدام سایت ها انجام در سطح جهانی برای جستجو نام تجاری خودرو؟

اسلاید 13

ویکیپدیا است که بیشترین سهم از صدای در سطح جهانی برای جستجو نام تجاری خودرو، اما سایت مجله ماشین، caranddriver.com، دارای محتوا ماشین با نام تجاری متنوع ترین - به این نتیجه عملکرد در یک فرصت قوی تر از مارک های تبلیغاتی با این سایت.

تعدادی از مارک های (BMW، آئودی، تویوتا و هیوندای) دارند وب سایت های متعدد انجام در سال 30 بالای سطح جهان است. هر سایت دارای سهم خود را از صدای، به این معنی رقابت آن با دیگر همتایان منطقه ای است. دوست آن را بهتر است به تحکیم این منطقه بر اساس سایت های نام تجاری؟

دانلود گزارش کامل در اینجا.

 

Pi Datametrics

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری