چگونه یک برنامه نویس فریلنسر را استخدام کنیم

چگونه یک برنامه نویس فریلنسر را استخدام کنیم

چگونه یک برنامه نویس فریلنسر را استخدام کنیم

eCommerce

 

بنابراین شرکت شما در حال رشد است. چیزهای هیجان انگیز می باشد. هر کس حق دارد با انگیزه و ایده ها در آینده از چپ و راست.

سپس آن اتفاق می افتد.

شما چیزی می گویند در امتداد خطوط، "آیا آن را نمی خنک شود اگر ما می تواند [ایده انقلابی در اینجا ساخت ] . آن کاهش هزینه / تولید یک تن از منجر جدید / تغییر راه ما به کار گیرند. "

این تیم در صف آرایی در اطراف این ایده، رئیس این است که شما با دادن چشمک و تفنگ، همه چیز به نظر درست در جهان - تا زمانی که ترس بازدید. چه کسی آن را ساخت؟

استخدام اولین توسعه دهنده مستقل خود را می توانید به نظر می رسد دشوار است، اما لازم نیست به. با طرح های مناسب در محل و درک درستی از نیازهای شرکت شما، پیدا کردن مترجم آزاد مناسب برای این کار می تواند یک فرآیند تا حد زیادی بدون درد است.

من در هر دو طرف این معادله به عنوان یک، توسعه دهنده وب مستقل مستقل و به عنوان کسی که یک تیم بزرگ توسعه اجرا کار کرده ام. این مراحل به روند برای هر دو شما و شریک زندگی مستقل جدید خود را نرم و صاف را دنبال کنید.

چگونه به استخدام یک گسترشدهنده

نخست از خود بپرسید: چه نیاز دارید؟

قبل از شناسایی یک مترجم آزاد برای کار با، برای بار اول شما باید بدانید که چه شما برای درخواست. این همیشه باید گام شماره یک باشد. آیا شما به دنبال برای به روز رسانی برخی از تصاویر در یک صفحه وب؟ آیا شما نیاز به یک سایت کاملا جدید؟ آیا این یک نرم افزار تلفن همراه؟ مشکلی با تجزیه و تحلیل خود را؟ آیا شما نیاز به یک ابزار جدید را خلق کرد؟

پاسخ به هر یک از این سوالات را به تن برای چگونه می توانید شروع جستجوی خود را، و کسی که به شما در نهایت استخدام تنظیم شده است.

حالا که شما از نوع پروژه را شناسایی کرده ایم، از آن زمان تا در مورد حوزه، و چگونه مترجم آزاد خود را به معادله مناسب فکر می کنم. زمانی که شما که کسی خاص، شما می خواهید به آنها بگویید که دقیقا آنچه شما نیاز دارید. آیا پنج صفحه و دو ایمیل؟ محتوای این صفحات چه خبر؟ آیا شما را دارند؟ آیا از محتوای پویا؟ و مهمتر از همه، مهلت دارد؟

قبل از اینکه شما به فرایند استخدام پرش، مطمئن شوید که شما می توانید همه چیز را به جلو را تعریف کنیم. هنوز چیزی را به شانس و یا فرضیات ترک نیست - چرا که همه ما می دانیم چه اتفاقی می افتد زمانی که شما فرض، درست است؟

داشتن تمام این اطلاعات جلوتر از زمان کمک خواهد کرد که مجموعه مهارت شما دنبال آن هستید در یک توسعه دهنده شناسایی (ما در حال یک اندازه مناسب همه راه حل نیست)، و اطمینان حاصل پروژه خود را به انتظارات خود را در برنامه به پایان .

یکی دیگر از مزایای عمده ای را به حوزه است که آن را نیز شما خزش محدوده اجتناب به عنوان پروژه خود را پیشرفت کمک خواهد کرد. خزش محدوده بد است. این بد برای شما و آن را بد برای مترجم آزاد است. این بد برای شما به خاطر آن پول اضافی هزینه و (احتمالا) شما را مجبور به از دست ندهید مهلت خود را. این بد برای مترجم آزاد چرا که آنها در یک مجموعه خاص از معیارهای که در حال حاضر بر گسترش و یا منفجر مشغول به کار بودند. آن را نیز (احتمالا) از شروع پروژه های دیگر در زمان است که آنها پول هزینه جلوگیری از آنها را.

بیایید کسی را پیدا کنید!

حالا که ما می دانیم که دقیقا چه چیزی ما استخدام کسی برای، اجازه دهید به پیدا توسعه خود را! با فرض اینکه شما در حال حاضر نیست کسی که در ذهن داشته باشد، تعدادی از مکان ها وجود دارد آنلاین که در آن شما می توانید توسعه دهندگان قوی پیدا

چک کردن وب سایت مانند Upwork، Fiverr یا Freelancer.com برای آزاد کمک کند. شما می توانید توسعه دهندگان با بررسی، محل جستجو، و با مجموعه ای از مهارت. به یاد داشته باشید که ورزش حوزه کمی شما زودتر؟ خوب در حال حاضر شما می دانید اگر شما به دنبال برای کسی که با لغو احکام صادره ی CSS و یا اگر آنها نیاز به دانستن جاوا اسکریپت.

تصویر از upwork.com

نگاهی به برخی از پروژه های که قبلا به اتمام. اگر دوست دارید آنچه که شما شاهد، رسیدن و پرسش، اما احترام می باشد. شما این شخص استخدام نشده است، به طوری که زمان آنها در حال صرف با شما هم آنها در حال صرف نیست بر روی یک پروژه است. هنگامی که شما اعتماد به نفس شما توسعه دهنده خود را پیدا کردم، آن زمان را به یک معامله است.

بیایید یک معامله است.

شما توسعه دهنده خود را پیدا کرده ام. شما می دانید چه آنها در حال ایجاد. حالا زمان آن را دریافت و بر روی کاغذ آن است. دست دادن سرد است، به عنوان توافق های شفاهی هستند، اما مطمئن شوید که شما آن را در نوشتن. این است که می گویند که شما در حال رفتن به کلاهبرداری. دلیل می خواهید یک قرارداد است به طوری که شما دامنه خود را، تحویل خود را، و جدول زمانی خود را مشخص شده است.قرارداد همچنین به شما این فرصت را برای ساخت در چک، قابل فهم، زمان تست بدهد، و یک برنامه پرداخت (ما به این).

این نیز مهم است به خاطر داشته باشید که این یک خیابان یک طرفه نیست. مترجم آزاد شما - و باید - می گویند در مورد جدول زمانی و دامنه پروژه. به یاد داشته باشید: شما آنها را استخدام می کند زیرا آنها تخصص در رشته ای که شما نمی کنند.

در حالی که من می گویند شما باید اعتماد ضمنی در کسی که شما احتمالا فقط ملاقات، شما باید ارزیابی خود از وضعیت احترام بگذارند و آن را به حساب شما به عنوان نقشه از پروژه خود را و نقش آنها بازی خواهد کرد. اگر آنها به شما بگویم چیزی ممکن نیست در یک بازه زمانی خاص، و یا ارائه گزینه های جایگزین برای رسیدن به اهداف خود را، شما باید گوش دادن و ارزیابی آن دسته از گزینه در رابطه با اهداف خود را.

حالا در اینجا می آید بخشی از روی حیله و تزویر، درست است؟ پول! مترجمان آزاد به طور سنتی در دو راه، ساعتی و یا در هر پروژه کار می کنند. این تعاریف فقط چگونه آنها را صدا. مترجمان آزاد ساعتی برای زمان کار می کنند تا پرداخت شما مذاکره نرخ ساعتی (نرخ X ساعت کار = پرداخت). در هر پروژه مترجمان آزاد در کار، شما آن را حدس زده، در هر صورت پروژه، به این معنی که شما به آنها پرداخت بر هزینه برای پروژه در مجموع به توافق رسیدند.

دو چیز به نظر در اینجا:

  1. شما چیزی رو گرفتید که قیمت ش رو پرداخت کردید. این است که جای خود را به کم کردن نیست. اگر شما در حال تلاش برای نجات یک جفتک انداختن، تعجب نکنید اگر پروژه نهایی انتظارات را برآورده نمی کند یا اگر مترجم آزاد طول می کشد در یک پروژه پرداخت بالاتر در علاوه بر این به شما. قبل از گرفتن ناراحت، خود را در کفش خود قرار داده است. شما می خواهم انتظار نسبتا برای کار خود را پرداخت می شود، مترجم آزاد همان انتظار دارد.
  2. در مورد بودجه شما صادق باشید. اگر شما فقط یک مقدار مشخصی از پول داشته باشد، اجازه دهید که مترجم آزاد مطمئن شوید و ببینید که اگر شما می توانید چیزی کار نمی کند. شاید دامنه را مجبور به تغییر، شاید هزینه بعد از این همه کار خواهد کرد. شما نمی دانید که تا زمانی که شما بخواهید.

مهم نیست که چه ساختار پرداخت شما را به دیدن همه موارد، با هم یک برنامه پرداخت. این همه چیز در مسیر حفظ خواهد کرد. مترجمان آزاد خواهد انتظارات مختلف داشته باشد. برای برخی از آن خواهد شد 50/50 شکاف بین شروع و پایان یک پروژه است. برای دیگران آنها آن را به سه نفر (33٪) و یا چهار (25٪) اقساط تقسیم می شود. مهم نیست که چه شما توافق می کنید، برای پروژه خود را به طور کامل پرداخت قبل از کار تکمیل شده و تحویل داد. هنگامی که یک معامله شما ساخته شده، آن زمان برای رسیدن به محل کار است.

این جایی است که سحر و جادو اتفاق می افتد.

شما مترجم آزاد خود را استخدام کرده ام. آنها درک بپرسید. تاریخ تحویل نهایی توافق است. این زمان برای ارسال ایمیل ها و متون در هر پنج دقیقه، درست است؟ اشتباه.

توسعه، طراحی، ویرایش ویدئو، نوشتن، و دیگران، مهارت های بسیار فنی که نیاز به زمان و غلظت همه. اجازه دهید مترجم آزاد خود را به انجام این کار شما آنها را برای استخدام کرد. این درست به رسیدن هر یک بار در در حالی که اگر شما چیزی شنیده نمی شود، اما این است که احتمالا زمان مناسبی برای اشاره به برنامه چک در شما به قرارداد خود اضافه شده است.

با که گفت، آن را هنوز هم مهم است که شما خودتان را در این موجود را مورد هر گونه سوال. و به یاد داشته باشید، این است که زمان برای خزش محدوده یا مفروضات است. این بخش که در آن کار می شود در سراسر خط پایان است.

بعد چه اتفاقی می افتد؟

کار تحویل داده شده است. به نظر می رسد و توابع بزرگ است. در حال حاضر چه؟ مطمئن شوید که شما مترجم آزاد خود را پرداخت. این که آیا این است که در آن شما راه بخشی و یا قبل از شروع گفتگو در مورد پروژه بعدی خود را، لطفا پرداخت مترجم آزاد خود را.

 

یاد بگیرند که چگونه به استخدام یک تیم بازاریابی همه ستاره

 

Marketing

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری