17 تا از بهترین برند های در حال حاضر اینستاگرام 

17 تا از بهترین برند های در حال حاضر اینستاگرام 

17 تا از بهترین برند های در حال حاضر اینستاگرام

Instagram Marketing

 

برخلاف آنچه عکس دوستان خود را نشان می دهد، نمایش مشخصات عمومی این است که فقط یک شبکه اجتماعی برای سلفی ها و عکس صبحانه است. در واقع، نمایش مشخصات عمومی است عظیم 700 میلیون کاربر فعال ماهانه از سپتامبر 2017 - آخرین 100 میلیون که در پنج ماه قبل پیوست.

در جهانی که محتوای بصری، بخش مهمی از هر کسب و کار، استراتژی بازاریابی باقی می ماند، بازاریابی نمایش مشخصات عمومی یک فرصت منحصر به فرد بصری نشان دهنده نام تجاری شما، جشن شخصیت خود را، و نگه داشتن آن بالا از ذهن برای تمام کسانی که کاربرانی که از طریق نمایش مشخصات عمومی خود را حرکت ارائه تغذیه هر روز.

اگر چه آنها و چند دور بین هستید، می برخی از مارک های خارج وجود دارد - در هر صنعت، و با هر نوع مشتری هدف - که در حال انجام واقعا، واقعا خوب در اینستاگرم.

 

آماده به الهام گرفته؟ اتمام این لیست مارک های که پر رونق در اینستاگرم در حال حاضر، و چه در مورد پست های خود آنها را مجموعه جدا.برای هر یک از این علامت های تجاری، نمونه هایی از بهترین پست های خود را شامل شده است. برای برخی از آنها، ما همچنین شامل پست های خود را محبوب ترین نمایش مشخصات عمومی در تمام دوران از نظر تعامل (کل یعنی ترکیبی از امثال و نظرات) به لطف داده ها از تجزیه و تحلیل نمایش مشخصات عمومی و پلت فرم مدیریت Iconosquare.

(PSST - می خواهید برای دریافت خیره کننده نمایش مشخصات عمومی داستان خودکار جادویی برای نام تجاری خود را ایجاد اتمام StoriesAds.com، یک ژنراتور داستان رایگان از HubSpot و عملیات پروازی . R برای شروع اینجا را کلیک کنید)

17 از بهترین مارک های در نمایش مشخصات عمومی

1. لگو

دنبال: 2.6M

اگر شما در حال لگو زیر را در نمایش مشخصات عمومی نیست، شما از دست رفته در برخی از مطالب سرگرم کننده است که نمی فقط شاخه محصول برای بچه ها.

نام تجاری بلوک ساختمان پلاستیکی معروف پر خوراک نمایش مشخصات عمومی خود را با سرگرم کننده طول می کشد در پاپ ارجاع فرهنگ همه موظف است به درک - چیزی بسیاری از کسب و می توانید از روی حساب نمایش مشخصات عمومی خود را یاد بگیرند.

در حالی که بیشتر پست لگو را در خدمت به اعلام انتشار از شخصیت های جدید لگو، ارزش اصلی در حساب نمایش مشخصات عمومی آن است که برای تقلید استعاره آشنا اجتماعی در راه لگو کلاسیک. برخی از آنها بسیار چشمگیر است، مانند حمل شاهزاده خانم زندگی به اندازه زیر، جشن عروسی های اخیر سلطنتی شاهزاده هری و مگان مارکل.

لگو حمل شاهزاده خانم ساخته شده بر روی نمایش مشخصات عمومی، جشن عروسی سلطنتی پرنس هری و مگان مارکل

البته لگو را بر روی سلطنتی شوق عروسی با یک انیمیشن لگو به سبک از عروس و داماد، در زیر دو برابر ...

و آنها بعد از آن به خوشی زندگی کردند! #RoyalWedding #LEGO #BrickHeadz

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط LEGO (lego) در May 19، 2018 در 05:04 PDT

2. Califia مزارع

دنبال: 100K

Califia Farms محصولات آشامیدنی طبیعی برخی از بسته بندی جذاب ترین ما سراسر آمده است. در واقع، آن را بسیار یاد که آن افتخارات بالا در رده بسته بندی طراحی جهانی از برنده مجله دنیای آشامیدنی.

نمایش مشخصات عمومی یک پلت فرم کامل به نمایش گذاشتن که سرد، بطری انحنا است، و کسانی که در Califia را از انجام این کار می خجالتی نیست دور - بسیاری از پست نام تجاری را از ویژگی های ظروف نوشیدنی در برخی از راه، که آیا آنها موضوع اصلی هستید عکس، یا بیشتر از یک لوازم جانبی در زمینه فعال، شیوه زندگی سالم خریدار Califia است افراد عشق.

Califia مزارع نمایش مشخصات عمومی نشان وافل Califia مزارع نمایش مشخصات عمومی

چیزی Califia واقعا به خوبی در نمایش مشخصات عمومی است ایجاد سرگرم کننده، فیلم بازیگوش و فایل های gif. بررسی از این یکی، که آنها مورد استفاده برای آموزش بینندگان چگونه برای ایجاد یک ماکارونی پنه مبتنی بر گیاهی:

روشن کردن شام در آخرین لحظه به برندگان با این-گیاهی شده پنه گیاهی است. ترکیب خامه از شیرین نشده خامه + مخمر تغذیه ای ما می دهد که طعم قشنگ بدون لبنی. 🥕😋(دستور العمل در زیستی)

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Califia مزارع (califiafarms) به تاریخ 22 می 2018 10:42 PDT

و این یکی، که فقط سرگرم کننده ساده به تماشای:

ترکیب خامه ما از H2O نارگیل + شیر نارگیل به ما سفر موج سواری به چهارشنبه. 🥥🏄♀

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Califia مزارع (califiafarms) در 23 مه 2018 در 9:19 AM PDT

3. #FollowMeTo

دنبال: 515k

همیشه کسانی که عکس یک رهبری یک مرد به دست در تمام نقاط مختلف جهان دیده می شود؟ که ژست های یک  برای پروژه #FollowMeTo خود ساخته شده است.

از جمله برخی از عکس های سرگرم کننده از "ساخت" - به حساب نمایش مشخصات عمومی خود ترکیبی از تصاویر خیره کننده از #FollowMeTo کلاسیک مطرح است که به زیبایی ویرایش شده است، و همچنین برخی از واقعا جالب پشت صحنه عکس از جهان خود سفر است ژست معروف است.

 

4. لورنا جین

دنبال: 813k

اگر نام تجاری خود را یک فرد بود، چگونه می خواهید شخصیت خود را توصیف می کنید؟ شرکت activewear استرالیا لورنا جین یک کار عالی پاسخ به این سوال نام تجاری مهم با محتوای Instagram آن انجام داده است. صرف فقط چند ثانیه از پیمایش از طریق این عکس ها، و شما به سرعت قادر خواهید بود به نام هدف لورنا جین خریدار: یک زن جوان، ورزشی، بیست یا سی و چیزی که ارزش به دنبال خوب در حالی که حفظ یک سبک زندگی فعال است.

تصاویر ارسال شده توسط Lorna جین، که اغلب لباس با نام تجاری و لوازم جانبی، و همچنین تصاویر که تجسم شخصیت خریدار هدف خود را، رنگارنگ، بازیگوش، و الهام بخش هستند، تبیین کامل جوهر با نام تجاری است که نشان می دهد - در دیگر کلمات، قلب آن، جان و روح.

لورنا جین نمایش مشخصات عمومی حساب نشان دادن سوراخ شیرینی بی شیرینی و لیموترش

5. Letterfolk

دنبال: 289k

Letterfolk کسب و کار کوچک اجرا توسط گروهی شوهر و همسر که ایجاد و فروش زیبا است، صنایع letterboards احساس می شود.هر letterboard همراه با مجموعه ای کامل از شخصیت های بنابراین مردم می توانند دیوارهای خانه های خود، که به معنی اتاق بی پایان برای خلاقیت به فرد.

نمایش مشخصات عمومی پلت فرم کامل است برای آنها برای الهام بخشیدن به مشتریان و مشتریان مشتاق با بک مشتریان واقعی، و همچنین ایده های که به آن رسیده و خود را برگزار می کند. تمام دستور العمل های برای shareability - محتوای Instagram آنها خنده دار، فکری، و بازگو شده است.

Letterfolk نمایش مشخصات عمومی حساب نشان دادن آنها به الگوی رفتاری گفت

اکثر پست جذاب Letterfolk است

17 تا از بهترین برند های در حال حاضر اینستاگرام 
17 تا از بهترین برند های در حال حاضر اینستاگرام

 

چرا آن را به درگیر شدن: نه تنها این عکس نشان دادن یک پیام خنده دار و هوشمندانه است، اما آن را نیز بسیار بسیار بازگو برای والدین کودکان - مخاطبان بسیار بزرگ و همچنین یکی از مشتریان هدف Letterfolk است. این هم یک عکس بسیار taggable، بنابراین بخش نظرات مملو از کاربران نمایش مشخصات عمومی ذکر نام های کاربری دوستان خود است به طوری که آنها می تواند در لذت به اشتراک بگذارید.

درمان 6. آپارتمان

دنبال: 1.5M

حساب نمایش مشخصات عمومی آپارتمان درمانی واقعا یک منبع از درمان است، اگر شما را دوست دارم چشم از خانه گرم و نرم. اگر شما پست رسانه های اجتماعی از درمان آپارتمان دیده ام قبل، مطمئن باشند تصاویری از خوابگاه در حساب نمایش مشخصات عمومی خود را فقط به عنوان خلاق هستند.

دو پست اخیر به خوراک نمایش مشخصات عمومی آپارتمان درمانی است به شرح زیر است. از اتاق نشیمن کارخانه پسند در سمت چپ، به راحت A-frame ها در سمت راست، این نام تجاری می دهد نمایش مشخصات عمومی پیروان مقدار زیادی الهام به فرد فضای خود را و، با توجه به زیستی نمایش مشخصات عمومی خود را، "زندگی شاد، زندگی سالم در خانه. "

آپارتمان حساب درمانی نمایش مشخصات عمومی نشان اتاق نشیمن بوته الهام   درمان آپارتمان نمایش مشخصات عمومی اتاق خواب حساب نمایش در A-قاب آپارتمان

باله 7. اپرای پاریس

دنبال: 262K

 

حساب قطاری از تصاویر پرده از  در طول اجرای برنامه، تمرین، و پشت صحنه، به بینندگان یک نگاه اجمالی حیله گر در آنچه می رود به تولیدات است. همچنین باعث می شود استفاده از چیزی به نام آگهی ها در نمایش مشخصات عمومی، در زمانی که عکس بزرگتر را می توان به تصاویر متعدد تقسیم شده برای ایجاد یک بنر کاشی از عکس ها کوچکتر است. (برنامه های مختلفی به جلو است که خاموش وجود دارد، اما برای شروع، چک کردن کاشی PIC).

راه این عملکرد برجسته حساب سالن قابل توجه است، بیش از حد. عکس سوم در زیر دو مورد اول زیر فراهم می کند یک شات صمیمی از تمرین، انتقال یک ریگ پشت صحنه احساس می کنم که می تواند هیجان برای تولیدات تولید کند.

8. Tentsile

دنبال: 188k

"خیره کننده" اولین کلمه که به ذهن می آید که من را از طریق نمایش مشخصات عمومی عکس Tentsile را حرکت است. این شرکت به فروش می رساند چادر درخت، آنچه آنها «treehouses قابل حمل" است که "به معنای واقعی کلمه تجربه کمپینگ خود را به یک سطح جدید است." نمایش مشخصات عمومی خود را پر از صحنه های تکان دهنده ای زیبا از محصول خود را در استفاده در تمام مواد از زمین است: جنگلهای انبوه، کوه ها، سواحل ... شما نام آن.

Tentsile نمایش مشخصات عمومی حساب نشان دادن اردوگاه Tentsile نمایش مشخصات عمومی حساب نشان بانوج آب

اکثر پست جذاب Tentsile است

پست جذاب ترین Tentsile نمایش مشخصات عمومی

[برای دیدن پست اینجا کلیک کنید.]

چرا آن را جذاب: مسابقات جلب مشارکت: این را به عنوان ساده به عنوان آن. در این مورد خاص، Tentsile مسابقه نمایش مشخصات عمومی به عنوان یک بازی همکاری بازاریابی با چند تن از همکاران خود را با پرسیدن پیروان استفاده می شود به دنبال سه حساب شریک واجد شرایط را به نفع خود. علاوه بر زیر آن حساب، آنها نیز از مردم خواست تا مانند عکس و "برچسب 3 بهترین ماجراهای افراد خود را در نظرات زیر." که راه بسیار خوبی برای گسترش و انجام همکاری بازاریابی در نمایش مشخصات عمومی است.

9. Desenio

دنبال: 594k

در رنگ از هر نام تجاری شناخته شده نگاه کنید و شما متوجه خواهید شد که آنها با استفاده از رنگ های مشابه بارها و بارها - در آرم خود را، در وب سایت خود، و در تصاویر رسانه های اجتماعی خود. با استفاده از رنگ های مشابه بارها و بارها یک راه عالی برای ایجاد سازگاری با نام تجاری و مصرف کنندگان با نام تجاری خود را آشنا تبدیل شده است.

این چیزی است که سوئدی آنلاین شرکت هنر چاپ Desenio کند به زیبایی بر روی حساب نمایش مشخصات عمومی خود. آنها با استفاده از تعداد زیادی از بلوز، سبزی، خاکستری، و سیاه پوستان، که بیرون کشیدن حواس آرامش، شفا، لوکس، و اعتماد.

desenio-نمایش مشخصات عمومی مشتری 1.pngdesenio-نمایش مشخصات عمومی 2.PNG

اکثر پست جذاب Desenio است

Desenio را ارسال نمایش مشخصات عمومی جذاب ترین

[برای دیدن پست اینجا کلیک کنید.]

چرا آن را جذاب: در نگاه اول، این پست به نظر نمی رسد به چوب از حد از محتوای Instagram دیگر Desenio است. یک تخت خواب راحت، به دنبال واقعا زیبا در یک اتاق خواب زیبا، همراه با نکات زندگی مانند یک لپ تاپ و برخی از خوردن: اما آنچه منحصر به فرد در مورد آن موضوع جهانی بازگو است.

بسیاری از نظرات شامل exclamations چه زیبا و الهام بخش راه اندازی شده است و چگونه آن را از نظر '' ها "اتاق خواب رویا." برای افزایش نرخ نظر خود، به دنبال سرب Desenio با ارسال تصاویر از همه چیز و شرایط پیروان خود را به آرزوی در زندگی خود.

10. بدون شهر شما

دنبال: 26K

مردمی در شهر بدون شما یک مجموعه مستند که قطاری از داستان های جذاب از مردم در سراسر جهان است، اما عمدتا در نیویورک. حساب نمایش مشخصات عمومی نام تجاری، هر چند، کمتر در مورد این داستان ها و بیشتر در مورد نمایشگاه تصاویر زرق و برق دار از شهرستان خود است.

آنچه ما در مورد این عکس را دوست دارم این است که چگونه از نزدیک آنها را دنبال بهترین شیوه برای گرفتن عکس های بزرگ با گوشی خود را. هر یک از عکس ها بدون شهرستان خود را به نظر می رسد به دنبال حداقل یکی از این توصیه ها، چه آن را تمرکز بر روی یک موضوع واحد، با استقبال از فضای منفی، بازی با بازتاب، و یا پیدا کردن دیدگاه های جالب. این عکس به طور مداوم خیره کننده، و به عنوان یک نتیجه، نام تجاری یک زیر جامد ساخته شده است.

بدون حساب شهر Instagram شما نشان سالن موسیقی رادیو سیتی در منهتن، نیویورک بدون حساب شهر Instagram شما نشان آپارتمان brownstone در بروکلین، نیویورک

11. کامیون حمل و نقل

دنبال: 11.4M

کامیون حمل و نقل برای کفش های شیک آن شناخته شده است، اما استفاده از نام تجاری از رسانه های اجتماعی فقط به عنوان شیک است. حساب کسب و کار نمایش مشخصات عمومی آن قاعده مستثنی است.

ساز از کلاسیک شطرنجی لغزش فایرفاکس دارای یک خوراک نمایش مشخصات عمومی به شدت زرق و برق دار، شامل هر دو عکس محصول مستقل و عمل عکس های از مردم بیان خود را در دنده کامیون حمل و نقل مورد علاقه خود را.

کیفیت منحصر به فرد ترین حساب نمایش مشخصات عمومی ون، به احتمال زیاد چه مقدار ورزش اسکیت بورد محتوای آن است. نام تجاری نه تنها به اسکیت باز نوجوان درخواست تجدید نظر دیگر، اما آن وفاداری خود را به این شیوه زندگی در یک راه جذاب نشان می دهد. در زیر، ون ویژگی های یک دختر هندی با یک عنوان است که او را به عنوان توصیف "تنها دختر که به طور منظم در شهر او اسکیت."

کامیون حمل و نقل نمایش مشخصات عمومی های کمالی، یک دختر هندی که اسکیت

ارسال جذابترین ون،

به زودی ... اولین کسی باشید که می دانم! ثبت نام در حال حاضر در Vans.com/Marvel #VansxMarvel

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط وانت (vans) در 2018 فوریه 27 در 09:12 PST

چرا آن را جذاب: ویدئو های اخیر ون، بالا، را teases همکاری مبهم اما فریبنده با مارول کمیک. این کمپین به تنهایی نمایش داده آرم که نه فقط طرفداران ون جذب، اما طرفداران مارول که به احتمال زیاد می خواستند بدانند که آنها می توانند کفش های جدید با عکس برگردان قهرمان مارول فوق العاده مورد علاقه خود را انتظار می رود. در این ویدئو بیش از دریافت نیم میلیون بازدید.

12. الهیات LA دستبند

دنبال: 251k

در اینجا یک مثال از یک کسب و کار کوچک انجام به خوبی در نمایش مشخصات عمومی است. دستبند منجوق دوزی شده می تواند هر گونه موضوع داشته باشد.

اکثر پست جذاب الهیات است

الهیات LA دستبند، پست نمایش مشخصات عمومی جذاب ترین

چرا آن را جذاب: در شرح آمده است: "هر لاک پشت دریایی و جوجه سراز تخم دراورده دستبند فروخته کمک می کند تا جوجه سراز تخم دراورده آن را به اقیانوس." مردم دوستان خود را به آنها را از لاک پشت های دریایی زیبا نشان می دهد، یا می گویند: برچسب "ما نیاز به آنها را ذخیره کنید!"

13. WeWork

دنبال: 283k

WeWork فراهم می کند فضاهای اداری در شهرستانها و کشور مشترک در سراسر جهان - پس از آن تنها احساس می کند که آنها باید مقدار زیادی از عکس های نمایش زیبا جوامع همکاری خود را ارسال. آنها این کار یک کار شگفت انگیز عکاسی از فاصله ها را در راه های که باعث پیروان مانند ما می خواهیم به عکس ها پرش و با صدای تلپ با لپ تاپ های ما و یک قهوه.

آنها در ارسال عکس از فضای کاری مشترک خود را متوقف نمی، هر چند. WeWork با استفاده از نمایش مشخصات عمومی به تصرف خود و به اشتراک گذاری لحظات از برخی از بزرگترین رویدادهای مارک که اعضای (و دوستان خود) نگاه به جلو به همه سال، مانند WeWork کمپ تابستانی. هشتگ استفاده می شود به برچسب این وقایع - مانند #WWCamp - و برای تشویق مشتریان برای به اشتراک گذاشتن عکس های خود را از فضاهای، با استفاده از شعار به یاد ماندنی WeWork است: "آیا آنچه شما می دوست دارم."

مورد علاقه ما برچسب #DogsOfWeWork است. نه تنها آن را بسیار جذاب، زیرا خوب، سگ ... اما آن را نیز یک راه عالی برای این شرکت به ترویج فرهنگ گذاشته پشت خود را در حالی همچنین دعوت از مشتریان به تعامل با نام تجاری خود را در اجتماعی است. در پایان هر سال، آنها در واقع بهترین ارسالی عکس به برچسب #DogsOfWeWork در اینستاگرم و فیس بوک را انتخاب کنید و کنار هم قرار دادن یک تقویم برای سال بعد.

فضای اداری WeWork خلاق

اکثر پست جذاب WeWork است

جذاب ترین نمایش مشخصات عمومی ارسال علامت نشان WeWork است کار سخت و خوب به مردم باشد،

[برای دیدن پست اینجا کلیک کنید.]

چرا آن را به درگیر شدن: برای همه عکس های زیبای خود را از مردم و فضاهای اداری و سگ ها، برخی از شما ممکن است تعجب است که عکس های خود را جذاب ترین از همه هم یک عکس از یک نقل قول ساده است. این نشان می دهد که قدرت به نقل از انگیزه در نمایش مشخصات عمومی، که تمایل به انجام بسیار خوب است. نمایش مشخصات عمومی است، بعد از همه، یک پلت فرم برای الهام - و به نقل از ساده است که الهام بخش و آسان به هضم اغلب در خوراک کاربر خوش آمدید.

استفاده از ابزار طراحی رایگان مانند Canva، PicMonkey، و یا حتی پاورپوینت برای ایجاد این تصاویر به راحتی.

14. Finfolk محصولات

دنبال: 202K

همیشه می خواستم به یک پری دریایی؟ شما می توانید آمده بسیار نزدیک، به لطف شرکت هایی مانند FinFolk محصولات. باور کنید یا نه، پری دریایی سیلیکون دم شما می توانید در اطراف در واقع در برخی از مناطق کاملا مرسوم، مد روز و برای گروه سنی خاص قرار داده و شنا - معمولا دختران جوان است، که یکی از کاربران هسته اینستاگرم است.

خوراک نمایش مشخصات عمومی Finfolk محصولات پر از عکس های زیبا ضرب گلوله که با نگاه بیشتر شبیه افسانه ای هنر از مردم واقعی به فانتزی پری دریایی بازی است.

 

ارسال جذابترین Finfolk محصولات:

Finfolk محصولات، ارسال نمایش مشخصات عمومی جذاب ترین

[برای دیدن پست اینجا را کلیک کنید]

چرا آن را به درگیر شدن: یکی از دلایل این پست چنان محبوب بود است، زیرا آن را توسط یک مدت طولانی، عنوان قلبی نوشته شده توسط بنیانگذاران شرکت همراه بود - که باعث غلیان احساسات نظر حمایت از پیروان وفادار است. در اینجا بخشی از آن عنوان، زیر است:

کاش شما می توانید بخشی از جهان ما؟ خبر خوب این است، شما در حال حاضر فقط با بودن در اینجا عبارتند! ما همیشه ممکن است دارای اسلات سیلیکون سفارشی و یا دم اسطوره ای به راحتی در دسترس است، اما این فقط به این دلیل ما مشغول طور مداوم ایجاد و ساخت دم پری دریایی برای هر نوع از پری دریایی، در هر اندازه و یا رنگ، جنس و ملیت ... دم یک سرمایه گذاری است از زمان، پول، و احساسات هر یک منحصر به فرد و زیبا است، درست مثل شما.

#finfolk #finfolkproductions #thelittlemermaid #littlemermaid #ariel #partofyourworld #mermaid #mermaidtail #disney #mermaidlife #finfolkmermaid

نظر نوشت که آنها دوست بنیانگذاران برای فداکاری خود را به زیبایی و کیفیت، که آنها دوست دارند طرح و که آنها نمی توانند صبر کنید تا آنها را به یک دم از خود را دارند. آنچه در آن همه پایین می آید به، هر چند، وفاداری به نام تجاری است.

15. شی سدو

دنبال: 392k

شی سدو به عنوان اولین ژاپن به سبک غربی داروخانه آغاز شده 140 سال پیش و از آن زمان به فروش و روشن با کیفیت بالا و ضد پیری پوست محصولات، آرایش، و عطر توسعه یافته است.

ماموریت شرکت آن است که برای الهام بخشیدن به زندگی زیبایی و فرهنگ - یک ماموریت آنها به زیبایی از طریق محتوای نمایش مشخصات عمومی خود به تصویر بکشد. اگر شما نگاهی به خوراک خود را، شما متوجه آنها ارسال سه تصویر در یک زمان تا پست در یک الگوی ردیف در خوراک خود را بزرگتر به نظر می رسد - یک راه بسیار هوشمندانه و اصلی برای سازماندهی محتوای آنها.

 

ارسال جذابترین شی سدو است

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط شی سدو (shiseido) در 2018 آوریل 23 در 7:32 PM PDT

چرا آن را به درگیر شدن: برگشت در اواخر ماه مارس سال 2016، نمایش مشخصات عمومی آغاز شده نورد توانایی برای آپلود فیلم در 60 ثانیه - و ما برخی از فیلم اینستاگرم شگفت انگیز از مارک های دیده ام از آن زمان، مانند تصویر بالا از Shiseido. این یکی بسیار کوتاه تر از یک دقیقه است، اما نسخه ی نمایشی محصول نزدیک خود را بالاتر جالب رضایت بخش به تماشای است.

اما آیا می شود فیلم بسیار حرفه ای نمایش مشخصات عمومی مانند آنها مرعوب نخواهند شد. شما می توانید فیلم بسیار جذاب در نمایش مشخصات عمومی بدون یک تیم ویدیویی بزرگ و یا یک بودجه ته ارسال کنید. در اینجا یک راهنمای گام به گام برای ساخت فیلم های بزرگ در نمایش مشخصات عمومی بدون شکستن بانک است.

16. سفورا مجموعه

دنبال: 322k

شخصیت نام تجاری سفورا مجموعه 'بازیگوش، رنگارنگ، و زنانه است. این کار یک کار فوق العاده از توصیف این شخصیت در محتوای Instagram آن، با استفاده از رنگ های روشن، الگوها، و نوشتن شرح تصاویر و سرگرم کننده است.

این حساب سفورا مارک همچنین خوراک خود را با بسیاری از سرگرم کننده محتوای ویدئو نمایش مشخصات عمومی که می دهد را از ارتعاشات بازیگوش همان تنوع.

اکثر پست جذاب سفورا مجموعه

40 سایه های #LIPSTORIES احساس می کند مانند مقدار مناسب از رژ لب، رژ آیا شما فکر نمی،marlacatherine؟

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط سفورا ما مجموعه (sc) در 2018 ژانویه 18، ساعت 8:00 صبح PST

چرا آن را به درگیر شدن: مهم نیست که چه کانال را در حال ایجاد محتوا برای، داستان های واقعی از افراد واقعی با مخاطبان خود را طنین انداز است. در این ویدئو بالا، سفورا ترویج برچسب، #lipstories، که نور افکن تجربه واقعی سفورا کاربران آرایش.

17. کالاهای اساسی

دنبال: 55.2k

مردمی در استیپلز انجام بسیاری از کارها را درست وقتی که می آید به نمایش مشخصات عمومی محتوا، اما دو که به ویژه توجه ما گرفتن وجود دارد - ارتباط با طرفداران با پرسیدن سوال و از جمله تماس های به عمل در نوشتن شرح تصاویر و ماندن درست به نام تجاری شخصیت شوخ و در عین حال عملی است.

هنگامی که آن را به تعامل با دنبالکنندگان استیپلز می آید، همه چیز در مورد پرسیدن سوال در نوشتن شرح تصاویر و عکس. به عنوان مثال، چک کردن عکس دوم زیر شامل مجموعه ای از emojis - ".. که تقریبا روز ما چگونه در مورد شما ما را در از emojis بگویید" عنوان آن را می خواند، حرکت را از طریق نظرات در آن عکس، و شما خواهید دید پیروان بسیاری از پاسخ های سرگرم کننده بود. عنوان زوج با عکس اول زیر - با یک کیک - می پرسد به کاربران برای برچسب کسی که آنها می خواهم برای تشکر.

کالاهای اساسی یک کار بزرگ ماندن درست به نام تجاری با ارسال عکس ها سرگرم کننده مانند "2016" شات نوشته شده در تجهیزات اداری و با استفاده از هشتگ #OfficeHack به شرکت زیر است.

کالاهای اساسی-نمایش مشخصات عمومی 5.png کالاهای اساسی-نمایش مشخصات عمومی 2.PNG کالاهای اساسی-نمایش مشخصات عمومی 6.png

مردمی در استیپلز همچنین نمایش مشخصات عمومی به ارسال فیلم های زیبا و تصاویر GIF، مانند زیر که کسب و کار نشان می دهد که چگونه می توانند کالاهای اساسی تامین برای ایجاد یک استفاده کنید "breakroom نونما."

breakroom نونما = یک دفتر reenergized

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط استیپلز (staples) در 2018 فوریه 7 در 8:58 صبح PST

آماده به جمعیت نمایش مشخصات عمومی داستان خود را با عکس ها و فیلم که به عنوان فریبنده به عنوان مطالب فوق است؟ ما به تو ایمان - فقط راهنمای تجاری رایگان زیر دانلود کنید و به ارسال.

نمایش مشخصات عمومی برای کسب و کار

بازاریابی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری