5 گام در استراتژی بازاریابی Pinterest در سال 2018

5 گام در استراتژی بازاریابی Pinterest در سال 2018

5 گام در استراتژی بازاریابی Pinterest در سال 2018

Pinterest Marketing

 

Pinterest است فقط برای وبلاگ نویسان شیوه زندگی و سرآشپزها به خانه نیست. پیاده سازی یک استراتژی بازاریابی Pinterest برای کسب و کار شما ممکن است فروش و آگاهی از برند را افزایش دهد. پنجاه درصد از مردم یک خرید پس از دیدن یک سنجاق ارتقا ساخته شده و 67 درصد می گویند که یک نام تجاری جدید یا محصول از محتوای در شبکه کشف کرده ام. اگر مخاطب ایده آل خود را در Pinterest است و شما به دنبال برای کشف کانال های جدید برای نام تجاری خود را، پینترست ممکن است پاسخ خود را. این ممکن است به عنوان محبوب فیس بوک، اما قطعا برگزاری خود را در مقابل شبکه های دیگر.

اول، درک که باعث می شود تا پایگاه کاربران پینترست:

  • 41٪ زنان و 16٪ مردان
  • 84٪ سنین 18-64 با زیبا حتی در میان گروه های سنی تقسیم می
  • 31 درصد از کاربران از بخش خصوصی هستند

علاوه بر آن، کاربران پینترست می گسترده و خرج بالا، با توجه به پلت فرم خود را:

  • می رسد ترین خانواده های ایالات متحده با 70 درصد مادران آمریکا و 33٪ پدران آمریکا
  • 55٪ استفاده از شبکه به فروشگاه
  • 90 درصد از Pinners هفته استفاده پینترست به تصمیم گیری خرید

اکنون که شما را متقاعد شما نیاز پینترست، گام بعدی چیست؟ این زمان برای برنامه ریزی استراتژی خود را است. در اینجا پنج مرحله به ایجاد استراتژی بازاریابی مناسب در Pinterest است:

1. در Pinterest حساب کسب و کار و به روز رسانی مشخصات

اول از همه، شما می خواهید حساب Pinterest خود را به روی نام تجاری است. و این بدان معناست که شما باید با تبدیل آن به یک حساب کسب و کار شروع می شود. این برنامه رایگان و آسان برای ایجاد و یا تبدیل از یک حساب شخصی. برو از طریق مراحل پر کردن مشخصات و اتصال شبکه های اجتماعی دیگر خود را.

بعدی، اطمینان حاصل زیستی خود را شامل کلمات کلیدی مربوط به نام تجاری خود را. این هنوز هم باید مثل صدای نام تجاری خود را اما با برخی از کلمات کلیدی جستجوگرها مفید را بخوانید تا Pinterest و کاربران مطمئن شوید که چه کسب و کار شما همه چیز در مورد.

arzo پینترست

Arzo از Arzo سفر کاملا توصیف منافع او و شامل برخی از عبارات جستجو بالا مانند "مسافر انفرادی زنان" و "الهام بخش سفر." علاوه بر این، عکس روی جلد او به بالا پست وبلاگ هیئت مدیره خود مرتبط است، حصول اطمینان از پین های همه در نام تجاری است.

مشخصات خود را سفارشی

حرکت فراتر از مشخصات استاندارد، را نام تجاری خود را تا درجه با اضافه کردن چند لمس سفارشی:

انجمن پوشش
یکی از راه های مشخصات خود را سفارشی است برای اضافه کردن پوشش می دهد هیئت مدیره. شما نیاز به آپلود این به عنوان عکس خود اما این سنت را پوشش می دهد به یک نگاه منسجم تر به نام تجاری خود را. آزمایش با استفاده از رنگ های مارک ها، آیکون ها و فونت.

کسی چه بپوشید بریتانیا برای عکس شیوه زندگی است که موضوع هیئت مدیره، فیلتر همان و همان فونت برای پوشش همسان تصمیم گرفتند. در حالی که عنوان هر بورد روشن است، را پوشش می دهد آنها را به ایستادگی کردن و حتی بیشتر.

عنوان هیئت مدیره
یکی دیگر از جنبه نگاه به برای سفارشی مشخصات خود را است چگونه می توانید نام تابلوهای خود را. شما می توانید در بیشتر SEO دوستانه، شرایط در نام تجاری و یا ترکیبی از این دو را انتخاب کنند. عناوین نگه دارید نسبتا کوتاه و استفاده از منطقه توضیحات هیئت مدیره به اضافه کردن کلمات کلیدی تر است.

در واقع، آتلیه آفرینش مشترک میان نگه می دارد عناوین خود را تنظیم در مدت دو تا سه کلمه در طول و به پایان می رسد هر کدام با یک دوره. آن در سراسر مشخصات سازگار می دهد و Pinners حس مختصر حداقلی است.

یکی از پادشاهان پینترست خط

برای یک رویکرد متفاوت، یکی از پادشاهان لین برای یک قرارداد نامگذاری استاندارد با SEO کمی پرتاب در مخلوط تصمیم گرفتند. تخته همه با یک موضوع خاص در حروف بزرگ، پس از یک خط و سپس یک نام توصیفی تر شروع می شود.

مطلع توصیفی
چگونه خواهد Pinners پیدا تابلوهای خود را؟ امیدوارم، کسب و کار شما در حال حاضر انجام برخی تحقیقات SEO در بهترین عبارات جستجو. اما اگر شما احساس از دست رفته کمی شروع به نوشتن کلمات عمومی را در نوار جستجو. مربوطه، موضوعات مربوط ظاهر خواهد شد که می تواند به شما کمک کند جستجوی خود را محدود می کند.

یک نکته از هیئت مدیره درمان آپارتمان "فضاهای کوچک است." عنوان به شما می دهد یک نگاه بزرگ در چه هیئت مدیره است در مورد در حالی که زیستی عبارات جستجو مربوط در آن است. اگر شما نگاه از نزدیک، عناوین پین همه عبارت قرار داده است.

2. بهینه سازی وب سایت شما

همیشه آن را بسیار آسان برای بازدید کنندگان وب سایت خود را به پین ​​از صفحات خود را. شما باید گزینه های اینجا. استفاده از خود ذخیره دکمه پینترست و یا سفارشی دکمه به اشتراک گذاری خود را.

غنی پن

با توجه به آنچه خود را به فروش می رساند و یا کسب و کار منتشر، شما باید غنی پن در صورت امکان را فعال کنید. پن محصولات به اطلاعات قیمت گذاری در حالی که مقاله پین ​​خواهد بود مناسب برای یک وبلاگ است.

این پین ساده و واقعی یک دستور العمل پین است. هنگامی که شما برای باز کردن پین کنید، شما باید یک ایده از چه مدت طول می خواهید را به ایجاد و مواد مورد نیاز شما حتی قبل از طریق کلیک کنید به دستورالعمل.

در نرم افزار تلفن همراه، غنی پن ایستادگی کردن با بررسی ستاره، زمان دستور و آیکون های برچسب محصول می باشد.

پین Buyable

نگاهی پن محصولات خود را یک گام بیشتر با همگام سازی فروشگاه وب خود را به حساب Pinterest خود را. از پین خودی خود، یک سنجاق می توانید بر روی دکمه "افزودن به سبد" و سپس به یک پرداخت سر بدون ترک پینترست.

این کت دندانه دار کردن پین از جنگل خانه نشان می دهد آنچه Buyable پین نظر می رسد. در پایان پینر، آنها می توانند محصولات چند از وب سایت های متعدد به کیسه همان را نجات دهد.

بهینه سازی تصاویر خود

بهترین پن کالا انجام در Pinterest عکاسی سبک زندگی در آنها است. به عنوان یک سایت تصویر اول، است ارزش در داشتن عکس با کیفیت وجود دارد. هنگامی که شما ایجاد صفحات محصول خود را، مطمئن شوید که شما شامل برخی از عکس ها شیوه زندگی است. در صورت امکان، همچنین در برخی از تصاویر که مطلوب در اندازه آنها اضافه کنید.

برای Pinterest، توصیه می کنیم ابعاد زیر برای تصاویر:

  • پین گسترش یافته است حداقل عرض 600 پیکسل (ارتفاع کوچک است)
  • نسبت تصویر جنبه از 2: 3: 1: 3.5

اگر شما هر نوع وبلاگ شرکت نگه دارید، اضافه کنید حداقل یک تصویر در Pinterest بهینه سازی که به وضوح نشان می دهد که پست وبلاگ است در مورد.

سبز سفر جهانی شوید که هر پست وبلاگ شامل برخی از تصاویر چشم نواز است. و در مورد شما را از طریق پین کلیک کنید، تصویر هنوز هم با وب سایت خود را مارک.

اما در ابعاد تصویر را متوقف کند. شرح تصویر خود را فقط به عنوان مهم به عنوان آنها بخش هایی که به صورت خودکار پر کردن پین خود هستید. برخی از ارائه دهندگان وب سایت ارائه پلاگین پینترست خاص کمک خواهد کرد که شما را توصیف و اضافه برای پین های خود را.

3. فعال باشد

پس از بهینه سازی مشخصات و وب سایت خود، آخرین مرحله است مانند هر پلت فرم های دیگر وجود دارد: فعال باشد. برنامه برخی از زمان به هر دو منبع مطالب خود را و در مورد آنچه که به طور فعال از وب سایت خود را دوخته است.

هنگامی که شما در حال پین، شما می توانید برخی از توصیف به پین ​​خود را و هر هشتگ مربوطه اضافه کنید. این هشتگ قابل کلیک مانند دیگر شبکه های اجتماعی و کار به عنوان یکی دیگر از مرجع جستجو می باشد.

PureWow مقالهای پین با شرح بزرگ از قطعه. هنگامی که آن را به PureWow هیئت مدیره خود را نجات داد، آنها نیز در برخی از هشتگ مفید اضافه شده است. آن امروز برای مارک های مهم به طور مداوم پیگیری هشتگ و حفظ چاپ و نشر در اجتماعی است.

این که آیا شما یک تیم از سه یا 30 هستید، جوانه اجتماعی می دهد مارک های یک راه آسان برای اتصال پروفیل، محتوای برنامه ها و تجزیه و تحلیل بررسی های خود را در یک مقیاس بزرگ. ما را ببینید در عمل با یک نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان!

4. تجزیه و تحلیل کار شما

در نهایت، تجزیه و تحلیل تمام از کار سخت خود را. تجزیه و تحلیل ترافیک مادری خود پینترست شما بینش را در پین محبوب ترین خود را.راهنمای خود شما از طریق پیاده همه از تجزیه و تحلیل در دسترس شما.

اگر شما به تازگی بهینه سازی وب سایت شما برای پینترست، بررسی کنید که صفحات محبوب ترین پس از یک ماه می باشد. پینترست نیز اطلاعات که در آن پن بهترین در جستجوی انجام شده و منحصر به فرد که از وب سایت خود را دوخته شدهاند.

5. ادویه تا استراتژی شما

هنگامی که ریتم خود را شما بدست پایین، شروع به گسترش استراتژی خود را و ترکیب ایده های دیگر مانند مسابقات.

تخته مانند سرنا و تئوری رنگ لیلی بازی در اطراف با جلوه های بصری. شما به عنوان پایین هیئت مدیره، شما متوجه است که پین ​​های مانند رنگ با هم گروه بندی.

نگاهی هیئت مدیره Pinterest خود را به وحشی با Pincodes. این کد که شما می توانید از هر هیئت مدیره که شما با یک تصویر سفارشی تولید می باشد. با استفاده از این Pincodes در فروشگاه شما، در شبکه های اجتماعی دیگر و یا حتی بر روی مواد بازاریابی چاپ خود را.

استراتژی بازاریابی Pinterest
استراتژی بازاریابی Pinterest

سعی کنید ترکیب فیلم ها را به استراتژی سنجاق خود را. اگر یکی در حال انجام است به خصوص به خوبی، آن را ترویج با برنامه تبلیغات پرداخت پینترست است.

پین باید کوچک "ترویج شده توسط" طراحی اما آنها در غیر این صورت به عنوان یک پین به طور منظم در خوراک خود را به نظر می رسد. اگر شما پین خود را به خوبی هدف، تبلیغات ممکن است برای شما کار کند.

بهترین نوع پین برای تبلیغات در خط با محتوای شبکه است. این به این معنی که آنها بسیار بصری و مفید برای مخاطبان خود هستید. یک فروش سخت از یک محصول نمی خواهد به خوبی در اینجا انجام دهد. در عوض، پن مانند چگونه به مقالات، هدیه DIY و دکور خانه الهام بخش جذاب تر هستند. این بازاریابی محتوا در هسته خود است.

با استفاده از Pinterest برای استراتژی بازاریابی کسب و کار خود را در بازی یک بازی طولانی است. شما ایجاد یک ترکیبی از محتوای مفید، جستجوگرها و ارسال سازگار به درخواست تجدید نظر به خریداران و ظالمان در مخاطبان خود را. سنجاق بلافاصله نمی شود خرید کیک خود را برای عروسی خود را. اما آنها خواهد شد صرفه جویی پن الهام بخش در هیئت مدیره برای ماه قبل از تصمیم گیری.

 

جوانه های اجتماعی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری