4 استراتژی برای ساخت بک-لینک بیشتر با استفاده از پروفایل کنونی

4 استراتژی برای ساخت بک-لینک بیشتر با استفاده از پروفایل کنونی

4 استراتژی برای ساخت بک-لینک بیشتر با استفاده از پروفایل کنونی

Link Building Strategy

چند هفته پیش، یک مشتری نگرانی در مورد ساخت و ساز لینک دهنده به اشتراک گذاشته. او خواندن محتوای آنلاین مختلف در مورد موضوع است که او را تنها کوتاه از اشتباه است.

با این حال، می آید به عنوان جای تعجب ندارد. از آنچه که من می توانم ببینم، بسیاری از مشاوره او در اطراف محور یافت خستگی ناپذیر سراغ وب برای پیدا کردن فرصت های backlink جدید است. با این حال، بسیاری از اطلاعات است که در واقع در داده وب سایت های موجود خود را پنهان.

 

استراتژی # 1. اصلاح شده در انجمن حقوق صاحبان سهام

عنوان وب سایت خود تکامل می یابد، در صفحات حذف شده، جابجا و آدرس توانید تغییر دهید. مگر در مواردی که شما به درستی هدایت کسانی که دارایی به نسخه های به روز و یا سایر بخش های مربوطه در سایت، هر لینک های خارجی با اشاره به آنها ارزش خود را از دست بدهند.

استراتژی # 2. تغییر لینک nofollow به لینک Dofollow و

مشخصات ساختمان پیوند طبیعی باید مخلوطی از dofollow و nofollow به لینک داشته باشد. هدف شما در اینجا باید برای افزایش مقدار از لینک های Dofollow و به 70٪ تا 75٪ و نسبت لینک nofollow به زیر 25٪.

استراتژی # 3. اضافه کردن یک ویژگی Alt را لینک های تصویر

لینک از تصویر خوب است، اما یک تصویر بدون تگ متن ALT است برای Googlebot کمک نمی کند. موتورهای جستجو و دیگر روبات می توانید تصاویر را با متن تفسیر نیست، اما هنوز هم عکس می توانید بازی یک بخش حیاتی در چگونه مردم یک صفحه وب خاص را تفسیر کند. تگ های ALT برای این حل با ارائه متن است که موتورهای خواندن آن برای درک ارزش آنها جستجو کنید.

استراتژی # 4. مانیتور ها را فراموش کرده اید

یک فرصت خوب است که سایت های فعلی که لینک به سایت شما، نام تجاری یا شرکت انجام داد، اما به هر دلیل، آنها از لینک کاهش یافته است. این می تواند یک تغییر آگاهانه یا احتمالا سایت کاهش یافته است که صفحه. اولویت بندی لینک از دست رفته از سایت های بسیار معتبر و دسترسی به آنها از و خواستار این لینک ها. این ممکن است تاثیر منفی سایت خود را.

Blog

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری