12 ایده هوشمندانه برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی 

12 ایده هوشمندانه برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی 

12 ایده هوشمندانه برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی

Social Media Promotion

 

مطالب خود را تمام منتشر شده و شما همه حساب های اجتماعی خود ثبت کردید. در حال حاضر چه؟ چگونه کلمه شما از صفحات خود را در مورد و که در آن وقت خود را به شما تمرکز؟ این ایده ها ارتقاء رسانه های اجتماعی خواهد طرح های بازاریابی.

اما در ابتدا، اجازه دهید برخی از اصول اولیه از راه. شما می خواهید مطمئن شوید که شما مصرف استفاده کامل از فضای در پروفایل خود را.

گام اول از ترویج حساب های رسانه های اجتماعی خود را است مطمئن شوید که در آن مردم می دانند به شما پیدا کنید. و این است معنای تمام اردک خود را در یک ردیف.

در اینجا 12 ایده ارتقاء رسانه های اجتماعی هوشمندانه به شما از شروع به خط پایان مبارزات انتخاباتی خود را عبارتند از:

1. پر کردن مشخصات

در این یک سال بدون brainer، اما شما می خواهم در آنچه که شما ممکن است از دست رفته در شگفت زده کرد. مگر در مواردی که شما در حال رفتن برای یک نگاه فوق العاده حداقلی، صفحه فیس بوک با نام تجاری شما باید پر خواهد شد. اضافه کردن ماهانه چک به چک لیست رسانه های اجتماعی خود را برای کشف ویژگی های جدید.

در تب درباره، شما باید فضا برای اضافه کردن لینک ها، از جمله پروفیل های دیگر شبکه های اجتماعی. بخش داستان شما اجازه می دهد تا به اطلاعات بیشتر در مورد شرکت خود را در قالب داستان سرایی.

صفحه فیس بوک مقاله

مقاله با استفاده از بخش درباره اجازه دهید مشتریان مطمئن شوید که در آن دیگری به آنها پیدا کنید. همه لینک فعال هستند، اما آیکون را نشان می دهد شبکه.

2. اضافه کردن مارک هشتگ شما

نمایش مشخصات عمومی به تازگی توانایی برای مرتبط کردن حسابها و hashtags دیگر به زیستی خود را اضافه شده است. نوشته اصلی، مردم مجبور به انجام با حفظ هشتگ یا خلاقانه با استفاده از یک از Emoji. در حال حاضر، شما می توانید فضای برای ترویج دیگر حساب های خاص مکان و اضافه کردن هشتگ استفاده کنید.

این هشتگ می تواند استاندارد مارک آنهایی که خود را و یا هشتگ خاص، مانند یک مسابقه.

DAVES زیستی قهوه

قهوه دیو باعث می شود استفاده از فضای زیستی خود را با هر دو تگ حساب مکان و برچسب مارک خود. دنبال کننده می توان به راحتی به حساب خود و برای کشف صفحات دیگر خود است.

3. متقابل ترویج در سراسر کانال

برخی از ساده ترین متقابل ارتقاء برای کانال های متقابل است گاهی اوقات یادآوری پیروان خود را که شما باید دیگر حساب های رسانه های اجتماعی. می تواند مانند یک لینک به صفحه رسانه های اجتماعی همراه با یک تماس به عمل درخواست از مردم به دنبال حساب کنید.

برای یک رویکرد زیرکانه تر در مقطع ارتقاء، استفاده از فضای در زیستی خود را به ذکر است که شما در شبکه های دیگر است. برای کاربران اسنپ چت سنگین، تغییر عکس نمایه به Snapcode خود را به خوبی کار می کند.

UMD دو و میدانی در اسنپ چت فعال است و با استفاده از توییتر برای ترویج کد اسنپ چت خود. به عنوان توییتها خود می آیند تا در جدول زمانی خود را، شما در حال ماهرانه خاطر نشان کرد که آنها نیز در اسنپ چت هستیم.

4. استفاده از منحصر به فرد و یا مارک آیکن های اجتماعی در وب سایت شما

اگر مشتریان در جستجو برای شما، وب سایت خود را معمولا اولین به پاپ تا در نتایج جستجو. آن را ساده برای آنها پیدا کردن شبکه های اجتماعی که شما در آن هستید. بسیاری از تم های وب سایت در حال حاضر آیکون رسانه های اجتماعی که شما به راحتی می توانید با پر کردن ترکیب.

نگاهی به آیکون یک گام بیشتر با اضافه کردن گرافیک نام تجاری خود را و یا رنگ به آن است. برخی از وب سایت استفاده از آگهی ها کوتاه در حالی که دیگران با تغییر رنگ می باشد.

5. تبلیغ حساب اجتماعی خود را در خبرنامه ایمیل و امضاء

اگر شما در حال ارسال خبرنامه را به صورت دوره ای در محدوده، اضافه کردن آیکون های اجتماعی در پایه. این یکی دیگر از یادآوری دقیق به دریافت کنندگان که شما وجود دارد در صورتی که نیاز به شما پیدا کنید.

برای یک رویکرد مستقیم تر در ترویج حساب های رسانه های اجتماعی خود را در خبرنامه خود را، اضافه کردن یک بخش فن که در آن شما به نمایش گذاشتن یک عکس از جامعه است. بیشترین خدمات خبرنامه برای جاسازی می شود. اما اگر شما می کند نیست، یک آپلود عکس با لینک حساب انجام خواهد داد.

اگر شرکت شما اغلب ایمیل های خارجی، مانند به مشتریان بالقوه فروش، اضافه کردن لینک به امضای ایمیل خود را. این یکی دیگر از فرصت تجاری است و باید به پتانسیل کامل خود استفاده می شود.

خبرنامه نارون غرب

در پایین خبرنامه علم غرب، آنها آیکون های اجتماعی خود و برچسب مارک خود اضافه کنید. این یک تماس به عمل برای مشتریان برای به اشتراک گذاشتن یک عکس، با استفاده از برچسب و به دنبال آنها در یک شبکه از انتخاب خود.

فروش محور تبلیغات رسانه های اجتماعی

در این بخش دوم، ما یک نگاه چند راه شما می توانید حساب خود را با یک هدف نهایی از فروش رانندگی ترویج کنند. بسته به کسب و کار شما، این فروش را می توان به طور مستقیم از رسانه های اجتماعی دستگیر و یا نشان می دهد تا به عنوان لینک ارجاع در وب سایت شما.

6. ایجاد تبلیغات هدفمند

راه های بسیاری برای هدف قرار دادن کسی که با تبلیغات در فیس بوک وجود دارد. برای شروع، شما می توانید از فیس بوک پیکسل به وب سایت خود اضافه کنید. هنگامی که شما انجام داده ام، شما می توانید راه اندازی تبلیغات برای هدف قرار دادن بازدید کنندگان وب سایت به صورت خودکار.

امکان استفاده از داده های مخاطبان فیس بوک به هدف قرار دادن گروه های ذینفع. اگر شما به تازگی آنلاین برای کفش خرید کرده اید، ممکن است متوجه است که شما دریافت تبلیغات کفش تر از قبل. دلیلش این است که فیس بوک اشاره عادات خرید خود را و شما به آن دسته علاقه اضافه شده است.

با وجودی که این شرکت شنیده می شود، آگهی شهد را نشان داد تا آنجا که ما در یکی دیگر از آگهی تشک کلیک.

هنگامی که تبلیغات خود را در حال راه اندازی، استفاده از یک ابزار مثل جوانه اجتماعی برای مدیریت نظر شما ناچار خواهید دریافت خواهید کرد. هرگز یک سؤال دیگر مشتری بالقوه از دست دوباره.

7. برچسب محصولات به پست های خود

یکی از ویژگی های موجود در اینستاگرم و فیس بوک، برچسب ها خرید ایدهها هستند باید برای مارک های خرده فروشی. آنها محصولات خود را شناسایی به مشتریان و مشتریان خود را به راحتی می توانید از وب سایت شما خرید از طریق برچسب.

تبدیل کردن آن همیشه تا زمانی که کسی را که در راه خود را به خانه من است. #letterfolkquotes

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Letterfolk (letterfolk) در 

کالا letterfolk

Letterfolk با استفاده از تگ خرید ایدهها نمایش مشخصات عمومی در پست. با کلیک بر روی کالا برچسب شما منجر می شود به صفحه محصول و شرح کوتاهی از آن.

8. ارائه سوسیال فقط تخفیف

در تبلیغات سنتی، می بینید معاملات هفتگی در روزنامه و یا دریافت تخفیف در ایمیل. اجتماعی هیچ تفاوتی ندارد. این تخفیف به یک بخش خاصی از مخاطبان خود را و پایان بعد از مدتی خدمت کرده است.

ساده ترین راه، برای ارائه یک کد در یک پست. آزمایش با اجتماعی تنها تخفیف. سعی کنید انجام معاملات فلش با مقادیر محدود در داستان نمایش مشخصات عمومی یا ارسال یک پیشنهاد در فیس بوک.

آگهی دیگر سایت ها

دیگر سایت ها ارسال شده در فیس بوک پیشنهاد برای 25 $ کردن خرید بعدی خود را. این تنها بر روی فیس بوک ترویج و گزینه پیشنهاد آن را آسان برای آنها به پیگیری که طول می کشد استفاده از آن را می سازد.

نام تجاری آگاهی جوایز اجتماعی

در بخش سوم، ما چند تبلیغات اجتماعی شما می توانید با یک هدف گرفتن نام تجاری خود را در مقابل به عنوان بسیاری از مردم ممکن را به آدرس. موفقیت شما متریک اینجا است که معمولا تعدادی از برداشت.

9. مسابقات و فروشگاه

این بدون brainer برای آگاهی نام تجاری است. راه اندازی یک مسابقه کم مانع برای نام تجاری شما ساده است و نمونه های بسیاری از مسابقات موفق وجود دارد. ساده ترین فروشگاه کسانی که در آن طرفداران باید انجام دهید بسیار کمی را وارد کنید. این نیز بالاترین در تعامل هستند. اگر شما در حال شروع کردن در مسابقات، ما این مسیر توصیه می کنم.

اگر شما تا بازی خود را می خواهید، سعی کنید یک مسابقه ایجاد شده توسط کاربر که در آن یک برچسب وجود دارد به طور خاص برای این رویداد است. برای کنترل و اقدام به ورودی، استفاده از یک ابزار ردیابی برچسب مانند جوانه های اجتماعی. از ویژگی های گزارش ما نیز پیگیری خواهد شد که چگونه موفق کمپین مسابقه بود.

سادگی بسته! 😘💋🌸زمان GIVEAWAY. 🌸پالت #aspynxtarte ما #goals عمده گرم است و ما در حال دادن دور 10 پالت !!!! در اینجا نحوه وارد کنید برای یک شانس برای برنده: 🌿ما در IG دنبال 🌿برچسب بهترین دوست در بخش نظرات و 🌿دو برابر کردن شانس خود را با زیر ما را در توییتر بیش از حد (tartecosmetics)! باز به tartelettes بین المللی! مسابقه در دقیقا 24hrs به پایان می رسد. 10 برندگان از طریق تماس DM. موفق باشید!!! #giveaway #rethinknatural #beautybonding #claypowered

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Tarte آرایشی و بهداشتی (tartecosmetics) در 

در این پست، Tarte آرایشی و بهداشتی هر دو تگ خرید ایدهها و مسابقه استفاده می شود به رانندگی علاقه برای محصول جدید خود را.همچنین توجه داشته باشید که آنها برخی از هشتگ مارک به عنوان اضافه شده است.

10. تغییر رویکرد خود را در هر شبکه

نوشتن همان کپی برای هر شبکه را به شما بهترین نتایج را دریافت کنید. مخاطبان خود را در LinkedIn است به احتمال زیاد همان یک در فیس بوک و این درست است. شما ممکن است عکس ها و یا فیلم ها مشابه استفاده کنید اما کپی خود را باید تغییر دهید.

پس از بررسی چگونه مخاطبان شما متفاوت هستند، آزمایش با تن و واژگان مختلف. اگر شرکای فروش خود را بیشتر بر روی لینک هستند، پس کپی خود را خواهد گرایش فروش بیشتر است. اگر مخاطبان خود را در اسنپ چت جوان تر است، پس از آن شما gif و الگوهای رفتاری بیشتر استفاده کنید.

Adobe به ویدئو های جاسازی شده در LinkedIn به مخاطبان خود افکار خود را بپرسید در مورد هوش مصنوعی. این یک موضوع داغ است و بسیاری از مردم در همنوا شدند.

11. مطلع کارمندان خود را درگیر

حمایت از کارکنان است که به سرعت تبدیل به یک منبع اصلی از تقویت محتوا برای علامت های تجاری. با کمک کارکنان وفادار خود را، شما می توانید آنها را برای ترویج پیام های خاص و متناسب به طور مستقیم به کانال های اجتماعی خود را برای رسیدن به بیشتر تشویق کند.

اگر شما می دانید مبارزات انتخاباتی خود را دارای مخاطبان احتمال تطبیق کارکنان خود، آنها را با محتوا به راحتی قابل اشتراک گذاری درگیر است. بهترین راه برای این کار از طریق ابزار حمایت از کارکنان مانند از Bambu.

این نرم افزار اجازه می دهد تا علامت های تجاری برای قرار گرفتن در معرض جدی به بینندگان جدید و واجد شرایط است. و این همه با با هماهنگی سازمان خود را با شبکه های اجتماعی که متعلق به کارکنان خود را انجام داده است.

12. ایجاد یک برنامه سفیر و یا وفاداری

کل ایده یک برنامه سفیر است آگاهی نام تجاری است. شما با مشتریان پرشور که می خواهند در مورد محصول خود صحبت به تمام دوستان خود را به کار. این به طور طبیعی برای آگاهی نام تجاری طراحی شده است.

ایجاد و حمایت از برنامه سفیر وقت و حوصله. اگر شما از منابع لازم، نظر راه اندازی یک برنامه وفاداری یا ارجاع به جای. دست مشتریان وفادار خود را برخی از کدهای ارجاع و پاداش آنها را با تخفیف در هنگام خرید ارجاع است. هنگامی که این راه اندازی کرده است، شما می توانید این در رسانه های اجتماعی اعلام و به مشتریان اجازه می دانم که زمانی که شما در پست های خود را تایپ کنید.

تمام تلاش رسانه های اجتماعی خود را بدون برخی از مقدار اندازه گیری باشد، قابل بحث. موفقیتهای کمپین و شکست خود را از طریق یک نرم افزار گزارش مانند جوانه های اجتماعی.

همانطور که حساب های اجتماعی رشد می کنند و شما سعی می کنید از ایده های جدید، شما نیاز به مدیریت برنامه های ارسال خود را به طور موثر. تقویم ما برای پست را آسان می کند برای دیدن جایی که شما از دست رفته پست.

در نهایت، این یک لیست جامع از ایده است. مقدار زیادی اطلاعات بیشتر وجود دارد را امتحان کنید و از ویژگی های جدید در حال در رسانه های اجتماعی هر ماه منتشر شد.

 

جوانه های اجتماعی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری