تصویر بزرگی از خرده فروشی آنلاین

تصویر بزرگی از خرده فروشی آنلاین

تصویر بزرگی از خرده فروشی آنلاین

Online Retail Market

 

ماه های مارس و آوریل 2018 از اعماق 2009 رکود اقتصادی بدترین اعداد برای خرید خیابان بالا دیدم.

پس از این کاهش، ما نگاه یک بار دیگر در سهم صدا در Google برای دیدن است که تصمیم گیری کسب و کار درست برای اطمینان از موفقیت آینده خود است.

چه کسی برنده خرده فروشی مد؟

بر اساس گزارش های اطلاعاتی بازاریابی ما، بعد به بالای شمع خرده فروشی مد با افزایش 3.2٪ در SOV فقط بین ماه های مارس و مه افزایش یافته است.

این ممکن است به دلیل یک فروشگاه تجارت الکترونیک قبلا منجر شاهد کاهش عمده ای در این زمان، در نتیجه ترک اتاق را برای فروشگاه های خیابان مانند بعد و Debenhams به گسترش است.

ما نگاهی به یک تصویر کلی جدید از کل چشم انداز مد خرده فروشی (25K + سایت) گرفته شده، بر اساس بالاترین ارزش جستجو.

به اشتراک صدا: لباس های مردانه و زنانه ترکیب

اسلاید-5

سهم زنانه از صدای (پاییز / زمستان)

اسلاید 12

با نگاهی به سهم فصلی از صدا، ما می توانید ببینید که سایت های ارائه محصولات با بالاتر حاشیه (مانند بعد و Debenhams)، که کمتر خریداری شده، (به عنوان مثال کت) رتبه بالاتر در رده پاییز / زمستان.

این یک نمونه از کسب و کار است گرفتن آن را حق در زمان مناسب - عملکرد آنها است که یک ناهنجاری نیست، قدرت آینده در زمان های مختلف سال نشان می دهد آنها یک استراتژی های دیجیتال دانا.

چه برندگان مشترک است؟

از سه سایت های بالا به طور کلی، همه افزایش فروش آنلاین در چند ماه گذشته تجربه کرده اند.

همه آنها با استفاده از اطلاعات جستجو به درایو این خرید و فروش - در شناخت هدف مصرف کننده خود آنها قادر به برنامه ریزی استراتژی آنلاین خود را.

بعد

وام آب و هوا گرمتر به موفقیت های خود را در ماه های مارس و آوریل، بعد دیدم بالا بردن 40M £ در فروش.

بعد یک خرده برجسته در بریتانیا، ایرلند و اروپا با بیش از 700 فروشگاه است، اما در دو سال گذشته آنها به عنوان تغییرات چشم انداز خیابان بالا از خرده فروشی تحت سلطه به سرگرمی و محور تجربه رنج می برد.

چگونه باید آنها موفق به مقابله با این در سال 2018؟ در حالی که آب و هوا ممکن است یک دلیل خارجی، عملکرد وب سایت خود را در هر دو لباس های مردانه و زنانه رشد در این زمان، با افزایش 18.1 درصدی فروش آنلاین.

داده نشان می دهد که بعدی این است که یک موفقیت از حرفه آنلاین خود را در حالی که فروشگاه های خیابان خود فروش ادامه به رها کردن (4.8٪ در ماه مارس / آوریل).

اما داستان بعدی را صرفا اتفاق می افتد نه در خیابان بالا. تصویر بزرگتر، که شامل آنلاین، رفاه نشان می دهد.

Boohoo

Boohoo گزارش افزایش 97٪ در درآمد از سال گذشته و پس از خرید گروه PrettyLittleThing Boohoo دیده اند، افزایش 228٪ در فروش.

با هم boohoo.com و prettylittlething.com دو برابر سهم صدای آنلاین از هر خرده زنانه است.

آجر در مقابل کلیک

اگر چه اخبار اخیر کاهش نیرو و بسته شدن ذخیره بگویم، مارک های خیابان بالا انجام در نمودار بالا حق بی سر و صدا با اعتماد به نفس، اگر عملکرد آلی و درآمد آنلاین هر چیزی به توسط است. فروشگاه های خیابان در حال ورود به یک دوره انتقالی و بسته شدن فروشگاه را می توان به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جبران کمبود footfall در خیابان بالا دیده می شود.

اگر ما نگاه آنلاین ما یک تصویر حقیقی از موقعیت کلی خود را در بازار ببینید.

آن را ضروری برای دیگر خرده فروشان خیابان بالا برای حفظ حضور آنلاین، و به دنبال در جای پای بعدی، Debenhams و نگاه جدید، برای جبران هر گونه آجر و کاهش تقاضا ملات.

این پایان راه را برای خرده فروشان خیابان بالا نیست - آن را فقط آغاز است

به نظر می رسد که خرده فروشان خیابان بالا ممکن است ابتلا به سایت های تجارت الکترونیک که تا به حال یک سر شروع آنلاین.

خرده فروشان در حال یادگیری ارزش بهینه سازی جستجو آلی؛ خرده فروشان خیابان بالا ممکن است بسته شدن برخی از مغازه ها فیزیکی، اما فروشگاه های آنلاین خود را بسیار باز برای کسب و کار می باشد.

تا زمانی که خرده فروشان را سهام از تصویر گسترده تر آنها قادر خواهید بود برای دیدن "مرگ" در خیابان بالا به عنوان بیشتر از یک دوباره تعادل به سمت دیجیتال، جایی که ما دیده ایم فرصت به حال وجود دارد، اگر اطلاعات جستجو به عنوان بینش کسب و کار استفاده می شود.

 

پی Datametrics

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری