معیارهای کلیدی بازاریابی محتوا برای بازاریابهای بی باک

معیارهای کلیدی بازاریابی محتوا برای بازاریابهای بی باک

معیارهای کلیدی بازاریابی محتوا برای بازاریابهای بی باک

Content Marketing

 

دیجیتال، اجتماعی و فن آوری تلفن همراه به طور چشمگیری جهان ما در آن زندگی تغییر کرده است. و هیچ تابع بیشتری شده است مختل از بازاریابی است. مدیران خواهد بازاریابی بودجه نیست اگر آن را به نتایج واقعی را نشان نداد. به همین دلیل بازاریابی ROI از جمله بازاریابی محتوا یکی از چالش های بالا برای مدیران بازاریابی و بازاریابان بازدهی سرمایه است. سهام های اجتماعی هیچ ارزش واقعی مگر اینکه درایو بازدید کننده درگیر به وب سایت خود را. آگهی هیچ ارزش سنجش مگر اینکه آنها منجر و یا فروش شما می توانید اندازه گیری ارائه کرده است.

بنابراین قبل از ما می توانید شروع به اندازه گیری ROI بازاریابی، ما باید به شجاعت برای جلوگیری از انجام چیزهایی که ارزش واقعی ارائه نمی دهد. توقف ایجاد محتوا که هیچ کس می خواهد. توقف تبلیغات اگر شما می توانید کلیک از پیش اندازه گیری نیست. جلوگیری از هر گونه تاکتیک های بازاریابی که شما سرمایه گذاری در فقط به خاطر کسی که خواسته شما را به.

حال شما چطور است؟ هنوز هم با من؟ خوبه. ما میتوانیم این کار را با یکدیگر انجام دهیم. بازاریابان بی باک باید شجاعت به متوقف سرمایه گذاری در زیر انجام فعالیت های بازاریابی و شروع به ایجاد محتوایی که خریداران می خواهید. و به سرمایه گذاری در برنامه هایی که ارائه ROI واقعی برای کسب و کار. اما چگونه؟

اجازه دهید با یک تعریف بازاریابی محتوای شروع:

تفاوت بین هر قطعه از محتوا و بازاریابی محتوا یک قسمت را شما خود است، که در آن شما انتشار محتوا مشتری محور، با هدف اندازه گیری ارزش. کلیک کنید به صدای جیر جیر

 

مرحله 1: ساخت مورد کسب و کار

اگر شما یک وبلاگ یا منابع بخش در وب سایت خود را نداشته باشند، شاید شما نیاز به ساخت مورد کسب و کار برای بازاریابی محتوا برای ارائه به مدیران بازاریابی کمتر بی باک.
من پیشنهاد می کنم شما با نگاه ROI بازاریابی خود را به طور کلی شروع می شود. وقتی که من این سوال در مورد بازدهی سرمایه بازاریابی محتوا را بشنوم، من همیشه بپرسید: "خب، چه ROI از بازاریابی خود را به طور کلی؟" و در اغلب موارد، من پاسخ را بشنوید: "ما نمی دانیم که"

فکر می کنم در مورد این: ایمیل، جستجو، و اجتماعی: اکثر محتوای کشف شده توسط مخاطبان خود را از تنها سه کانال می آید. به صدای جیر جیر را کلیک کنید بهترین بازاریابان تلاش خود را در ایجاد محتوا است که می تواند در تمام این کشف تمرکز می کنند. و چه قدرت این کانال؟البته، پاسخ بازاریابی محتوا متمرکز بر مشتری است.

برخی از سوالات به شما آغاز شده ساخت و ساز مورد کسب و کار:

  1. آیا شما برای کلمات کلیدی مخاطبان خود را بیشتر استفاده رتبه؟
  2. محتوایی که مخاطبان خود را را انتخاب برای عضویت در ایجاد می کنید؟
  3. محتوایی که در واقع به عنوان خوانده شده و به اشتراک گذاشته می شود ایجاد می کنید؟

اگر نه، شما می توانید مورد کسب و کار به عنوان پتانسیل برای رسیدن به (ترافیک جستجو آلی)، شرکت (سهام اجتماعی) شناسایی، و تبدیل (مشترکین و منجر) خریداران شما هرگز رسیده اگر شما بازاریابی محتوا را انجام نداده بودند. شما می توانید این داده ها به سرعت با استفاده از برخی از ابزارهای موجود مانند SEM راش، BuzzSumo، سیستم عامل تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت خود را مانند Google Analytics و پلت فرم تعامل خود را پیدا کنید. سپس شما می توانید از این فرصت در اندازه که مخاطبان شما در حال رسیدن نیست کمیت است.

بر خلاف کمپین که تنها دستیابی به نتایج در حالی که شما به طور فعال در آنها سرمایه گذاری، بازاریابی محتوا نیاز به سرمایه گذاری در طول زمان، اما شما افزایش نرخ بازگشت دریافت کنید. این موسیقی به گوش CFO شما است. آن را مانند یک حساب بازنشستگی است. سرمایه گذاری در درصد کمی از بودجه خود را در طول زمان. اولین دلار شما سرمایه گذاری همچنان به ارائه ارزش به نام تجاری خود را مدت ها پس از تاریخ انتشار. شما آن بازده ترکیب به طور مداوم ساخت که سرمایه گذاری.

معیارهای کلیدی بازاریابی محتوا برای بازاریابهای بی باک
معیارهای کلیدی بازاریابی محتوا برای بازاریابهای بی باک

اگر ریاضی می کند مدیران را متقاعد کند، سعی کنید ضربه زدن به ترس. "ترس از دست دادن" به عنوان یکی از بزرگترین مشوق انسان است. مدیران در حال است که پشت همسالان خود را ترک می ترسم، و سوال و جواب مانند آنهایی که زیر یک راه بسیار خوبی برای شروع گفتگو:

  • آیا شما نشان می دهد تا برای اولین بار زمانی که کسی جستجو برای این رده از راه حل خود را؟
  • یا یک رقیب شما ضرب و شتم در جستجو آلی؟
  • آیا رقابت خود را ایجاد محتوای با سهام های اجتماعی بیشتر؟

مرحله 2: پیدا کردن و یا دوباره اختصاص بودجه

شما لزوما نیاز به سرمایه گذاری اضافی برای تامین مالی فعالیت های بازاریابی محتوا. در عوض، فقط بودجه از برنامه هایی که در حال کار حرکت می کند. شما می توانید پیدا کنید که با استفاده از یک گزارش ROI کمپین و یا خود را پرسش هایی از این بپرسید:

  1. چقدر مطالب را ایجاد می کنیم که هرگز استفاده نشود؟
  2. آیا محتوای ما در حال ایجاد منجر رانندگی و خرید و فروش؟
  3. چگونه بسیاری از برنامه های بازاریابی منجر یا درآمد کم و یا هیچ تحویل داده اند؟
  4. چه چیزی شما را در جستجو پرداخت صرف به خاطر اینکه شما ارگانیک برای کسانی که کلمات کلیدی رتبه بندی نیست؟

هنگامی که محتوا و برنامه هایی که کار نکرده اند را مشخص کردید، تغییر بخشی از آن دلار بازاریابی به بودجه یک برنامه بازاریابی سازگار محتوای سالانه. آسان، درست است؟

مرحله 3: اندازه گیری نتایج

اگر مورد کسب و کار بازاریابی محتوا است که برای رسیدن، تعامل، و تبدیل خریداران. پس از آن که می تواند به عنوان یک مدل برای چگونه برای اندازه گیری ROI از بازاریابی محتوا خدمت می کنند.

ROI بازاریابی محتوا
معیارهای کلیدی بازاریابی محتوا

ارزش ترافیک جستجو آلی را می توان با نگاه کردن به طور متوسط ​​هزینه هر کلیک (CPC) شما می نیاز به صرف به منظور درایو که ترافیک وب سایت و یا صفحات فرود خود را شناخته شده است. سپس به سادگی ضرب CPC با مطالب خود را بازاریابی بازدیدکننده داشته است جستجو آلی.

اگر شما 10،000 بازدیدکننده داشته است از جستجو آلی و CPC متوسط ​​خود را $ 2 است، که ارزش ترافیک 20000 $ می باشد. این یک راه خوب برای در ارزش به مشتریان جدیدی نگاه کنید، اما شما می توانید آن پول را به بانک است. بنابراین اجازه دهید در چیزی با ارزش واقعی نگاه کنید:

مشترکین

نرخ آبونمان نه تنها یکی از بهترین راه ها برای اندازه گیری ارزش و تعامل از مطالب خود را، اما آنها نیز ارزش واقعی اندازه گیری کند. شما می توانید ارزش پولی مشترکین ایمیل، کمی اگر پایگاه داده ایمیل خود را تا به حال به پرورش منجر و یا پیشنهادات مستقیم حاضر به خرید و فروش / درآمد استفاده شده است.

برای محاسبه ارزش در آدرس ایمیل، را به کل درآمد حاصل از کمپین های ایمیل و تقسیم بر تعداد ایمیل در پایگاه داده خود را. برای محاسبه ارزش از مشترکان، ضرب ارزش در آدرس ایمیل توسط مشترک در کل بازاریابی محتوا، و این که ارزش مشترکان خود را است.

اگر شما تولید 1 میلیون $ درآمد از پایگاه داده ایمیل خود را و شما باید از 250،000 مشترک، پس از آن هر مشترک جدید به ارزش 4.00 $ می باشد. ایمیل یکی از تاکتیک های ROI بالاترین تولید بازاریابان می توانند استفاده است. و مشترکین ایمیل چند بار بیشتر احتمال دارد برای تبدیل به مشتریان واقعی از غیر مشترکین است. کلیک کنید به صدای جیر جیر

منجر می شود

بسیاری از بازاریابان B2B به تبدیل و منجر به عنوان هدف اصلی از فعالیت های بازاریابی خود را نگاه کنید. برای بازاریابان مصرف کننده، آنها می خواهند به نشان می دهد درآمد واقعی نباشند. یکی از بهترین راه برای پیگیری این در بازاریابی محتوا این است که تعریف سفر مشتری.

برای B2B، که باید از ایجاد محتوای اواسط مرحله ارائه می دهد مانند راهنمای خریدار، و یا وبینارهای یا ثبت نام رویداد به کنفرانس کاربران خود را سالانه که در آن فروش می توانید تمام آن منجر بستن باشد. برای B2C، ما صحبت در مورد مستقیم تجارت الکترونیک درآمد (Makeup.com لورئال است به عنوان مثال مورد علاقه من است).

هنگامی که شما بر روی نقشه محتوا به سفر خریدار، شما به زودی متوجه خواهد شد که بسیاری از خوانندگان وبلاگ نمی فورا به مشتریان تبدیل کنید. اما اگر شما آنها را ارائه محتوای عمیق برای کمک به آنها سفر خریدار خود حرکت، شما می تواند منجر که در نهایت به فروش تبدیل تولید کند.

نگهداری

ما در مورد ارزش ترافیک، مشترکین، و منجر می شود، اما آنچه در مورد حفظ مشتری صحبت کردیم؟ تحقیقات نشان داده است که یک سرمایه گذاری کوچک در حفظ می بازدهی سرمایه بسیار بالاتر از سرمایه گذاری در دستیابی به مشتریان جدید ارائه کرده است. کلیک کنید به صدای جیر جیر اما ما چگونه این را اندازه گرفت؟

اگر شما بر روی مشترکین تمرکز، شما می توانید آدرس ایمیل مشتری با مشترکان محتوا مطابقت. سپس فقط برخی از ریاضی ساده: مشتریان چگونه خیلی بیشتر انجام مشترک صرف در مقابل مشتریان غیر مشترک؟ چه مدت آنها به عنوان مشتریان باقی بماند؟

این یکی از بهترین راه ها برای نشان دادن ارزش بازاریابی محتوا است. مشتریان من که مشتریان که تعامل با بازاریابی محتوای آنها ردیابی یافت این مشتریان به طور متوسط ​​دو تا سه برابر بیشتر خرج و سه تا چهار برابر بیش تر از مشتریان غیر مشترک در آنجا ماند.

یک فرمول برای اندازه گیری ROI از بازاریابی محتوا وجود دارد. اما شما نیاز دارید که بی باک. به طور خلاصه: ساخت مورد کسب و کار، پیدا کردن بودجه، و اندازه گیری نتایج.

 

معیارهای بازاریابی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری