6 ایده بازاریابی بهداشت و درمان برای بهبود رسانه های اجتماعی خود

6 ایده بازاریابی بهداشت و درمان برای بهبود رسانه های اجتماعی خود

6 ایده بازاریابی بهداشت و درمان برای بهبود رسانه های اجتماعی خود

Marketing Ideas

 

در حدود نیمی از جمعیت جهان (3.3 میلیارد نفر) در حال حاضر فعال در رسانه های اجتماعی. امروز، رسانه های اجتماعی فقط یک مکان برای دوستان و خانواده به ماندن در تماس است. این که در آن مردم به عقب در آخرین اخبار. این جایی است که مشتریان خود را برای توصیه و حتی برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی جستجو کنید. اجتماعی را به یک محل که در آن شما با بیماران وفادار و بلند مدت اتصال تبدیل شده است.

برای صنعت بهداشت و درمان، رسانه های اجتماعی کمک می کند تا برای تعامل با بیماران، ترویج روابط شریک جدید و بهبود اعتبار از پزشکان. یک مطالعه نشان داد 57٪ از بیماران تصمیم گیری که در آن به درمان بر اساس حضور رسانه های اجتماعی ارائه شده است.گزارش دیگری نشان می دهد که 60 درصد از پزشکان احساس می کنم که رسانه های اجتماعی باعث بهبود کیفیت مراقبت از آنها بیماران خود را.

وقتی رسانه های اجتماعی رضایت بیمار را افزایش می دهد و افزایش شهرت نام تجاری، جای تعجب نیست که پزشکان بی شماری پرش در ارابه موسیقی دیجیتال است.

به روز رسانی:  جوانه اجتماعی و سازمان پیشرو iProv با همکاری یکدیگر وبینار آینده در چه بازاریابی بهداشت و درمان در سال 2018. ذخیره صندلی خود را در حال حاضر!

بهداشت و درمان و رسانه های اجتماعی: از مزایای بازاریابی

قبل از اینکه ما شروع به کاوش ایده های بازاریابی مراقبت های بهداشتی برای استراتژی جدید خود را، اجازه دهید به مزایای یک کمپین بزرگ می تواند ارائه دهد تمرین.

شاید به نفع بارز ترین بازاریابی رسانه های اجتماعی مراقبت های بهداشتی است که آن را اجازه می دهد تا پزشکان و متخصصان پزشکی برای ارتباط با بیماران در زمان واقعی است. در ادامه شما را با مشتریان خود ارتباط برقرار، بیشتر به شما ارتباط با آنها ساخت.

ما آن را به جمعه ساخته شده است! یک آخر هفته پیروزی، از جینی و همه بچه ها از سنت جود!

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط سنت جود (stjude) در 

وقتی کسی در درد است، آنها می خواهند حمایت از کسی می دانند و اعتماد. رسانه های اجتماعی ایجاد اتصالات حیاتی با بازار هدف خود را، به طوری که شما را تبدیل به انتخاب قطعی و بدیهی برای هر کسی در جستجوی مراقبت های پزشکی.

بازاریابی بهداشت و درمان همچنین می توانید:

  • آموزش بیماران خود قرار دهید: رسانه های اجتماعی و بازاریابی محتوای پزشکان اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مفید با بیماران است. این کمک می کند تا حمایت از طرح های مراقبت های پیشگیرانه و همچنین آن را آسان تر برای مشتریان برای تعیین چه نوع از مراقبت های پزشکی آنها نیاز می سازد.
  • تسهیل همکاری: از طریق سایت های رسانه های اجتماعی مانند به، کارشناسان بهداشت و درمان با همسالان صنعت خود را برای گسترش مهارت های خود را و بهبود دانش همکاری کنند. شبکه نیز بهبود می بخشد شانس خود را از ارجاع از سایر پزشکان و جراحان.
  • گسترش آگاهی نام تجاری: امروز تقریبا همه نام تجاری می داند که اگر می خواهید برای دریافت بهترین سهم ممکن از مشتریان، آنها نیاز به فعال آنلاین. ایده های بازاریابی مراقبت های بهداشتی مناسب به شما کمک کند مخاطبان هدف که حق را برای رسیدن به شما، که آیا این بیماران عمل جراحی زیبایی یا خانواده در جستجوی مراقبت های عمومی است.

پس چگونه می تواند شما را از ترکیب بهداشت و درمان و رسانه های اجتماعی به کارشناسی کارشناسی ارشد بازاریابی برای مخاطبان امروزی؟ دنبال این شش راهنمایی بازاریابی مراقبت های بهداشتی برای شروع:

 

1. اطمینان سلامتی خیلی بیشتر سرگرم کننده

بهداشت یک موضوع جدی است، اما این بدان معنا نیست نام تجاری خود را به تمام عذاب و دل تنگی. با داشتن کمی سرگرم کننده با مراقبت های بهداشتی کمپین های بازاریابی خود را، شما را متقاعد کند شما و مشتریان شما آنها لازم نیست به ترس از سفر به عمل خود را.

در "ما به جرات شما" کمپین از بهداشت و درمان متحده نگاه کنید، به عنوان مثال. این استراتژی بازاریابی یک مثال فوق العاده از چگونگی مارک های مراقبت های بهداشتی با زیر و افزایش آگاهی برای مفاهیم مهم خود درگیر است. وب سایت میزبان آزمونها ماهانه، جرات و مسابقات که مردم را متقاعد به یک بخش فعال در طرح مراقبت های بهداشتی خود.

کمپین یک موفقیت بود چرا که آن را سرگرم کننده، جالب و رویکرد همه اطراف مختلف به مراقبت های بهداشتی بود. این مردم را تشویق به ایجاد یک تغییر سالم به شیوه زندگی خود را هر ماه و آن را مستند در رسانه های اجتماعی. تشویق بیماران برای شرکت در سلامتی نه تنها باعث بهبود کیفیت زندگی آنها، اما توجه به نام تجاری خود را بیش از حد. هشتگ مارک مانند #MyHospital می تواند به بیماران درگیر خود را تشویق به ارسال تعداد بیشتری از مردم را به عمل خود را.

2. برو ویروسی با توسل به ارزش های جامعه

رسانه های اجتماعی همه مورد ایجاد روابط فعال است. هر دقیقه بیش از 120 حساب های جدید مربوط به ایجاد، 452،000 توییت فرستاده، و 900،000 باری فیس بوک وجود دارد. کلید بازاریابی مراقبت های بهداشتی موفق است که بدانند چگونه به فعال شدن این جامعه درگیر در راه است که برای نام تجاری شما مثبت است.

بازاریابی ویروسی است چیزی از یک شعار بیش از چند سال استفاده می شود برای اشاره به مبارزات که موشک به سرعت به شهرت و جلب توجه مخاطبان گسترده ای گذشته بوده است. شرکت بهداشت و درمان کاملا مناسب را به استفاده از بازاریابی ویروسی به دلیل تمرکز خود را بر روی یک موضوع که هر کس در مورد مراقبت است. هر کس می خواهد برای مبارزه در برابر سرطان، درمان بیماری و یک زندگی سالم است.

همه شما باید انجام دهید این است پیدا کردن یک راه برای رسیدن به یک جامعه که در حال حاضر مایل به برای یک علت مهم عمل می کنند. همکاری با یک موسسه خیریه را در مبارزات انتخاباتی می تواند راه عالی برای نشان دادن بیماران خود را چقدر شما در مورد مراقبت از آنها. به عنوان مثال، درمانگاه انکولوژی تواند همکاری با یک کمپین مانند شجاع مک میلان را اصلاح به طور همزمان افزایش آگاهی برای یک علت مهم و با نام تجاری خود را دارند.

3. یک منبع اطلاعات مفید

یکی از چیزهایی که باعث بیماری و بیماری خیلی ترسناک این واقعیت است که ما نمی واقعا آنها را درک است. هنگامی که مردم برای یک دکتر را جستجو کنید، آنها به دنبال کسی برای کمک به آنها را به مبارزه در برابر مشکلاتی که ممکن است بسیار کمی در مورد مطمئن شوید. یکی از بهترین کارهایی که شما می توانید برای استراتژی بازاریابی مراقبت های بهداشتی خود را انجام دهید این است که نشان شما و مشتریان شما است که شما یک منبع قابل اعتماد از دانش عمیق بالینی است.

در جهانی که در آن بیماران امروز به طور مداوم برای تشخیص به درد و درد خود را در جستجوی آنلاین، این مهم است که شما وجود دارد برای پاسخ به سوالات خود را پیرو است. استفاده از صفحه رسانه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشتن لینک به وبلاگ ها و مطالعات موردی که ممکن است بیماران خود را برای پاسخ به سوالات پیچیده در مورد پیشگیری از بیماری و مراقبت های بهداشتی کمک کند.

به فیلم های رشد می کند به طور فزاینده مردمی در رسانه های اجتماعی، فیس بوک زنده می تواند یک راه فوق العاده برای ارتباط با پیروان خود را. به عنوان مثال، در کلینیک مایو میزبان یک جریان #AskTheMayoMom ویدئویی به طور منظم. این پرسش و پاسخ جلسه زندگی می کنند اجازه می دهد مادران به بود به درخواست یک حرفه ای هر گونه سوال با فشار دادن در مورد بارداری، زایمان یا مراقبت از آنها ممکن است.

4. در آغوش دادهنمایی

در حالی که مهم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با ارزش به عنوان بخشی از مراقبت های بهداشتی کمپین های بازاریابی خود را، آن را نیز به ارزش آن برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در راه به راحتی قابل هضم برای پیروان خود را. در حالی که پزشکان و پرستاران اغلب استفاده اصطلاحات پزشکی و درصد برای توضیح امتیاز خود را، حقایق سخت و خشک بسیار سریع در رسانه های اجتماعی.

به یاد داشته باشید، کمپین های بازاریابی خود را باید احساسی، جالب و بازگو. ایجاد محتوا برای مخاطب است که که بسیار در مورد صنعت پزشکی را نمی دانند. ساده ترین راه برای انجام این کار است که فرض کنیم شما در حال نوشتن برای کسی که مطلقا هیچ دانش قبلی از تو رفتگی در دیوار خود را.

هنگامی که آن را به ایجاد آسان برای جذب محتوا می آید، تصاویری اغلب ساده ترین راه برای ارتباط با پیروان خود را. یک گرافیک در اسطوره ها در مورد آنفولانزا بسیار آسان تر برای جذب و به اشتراک گذاری از یک مطالعه موردی 10 صفحه ای. راه هایی برای ایجاد اطلاعات پیچیده را آسان تر به درک برای مخاطبان خود را نگاه کنید. به عنوان مثال، بهداشت خلاصه به تازگی یک گالری عکس در فیس بوک با راهنمایی سریع در چگونه مردم می توانند درد بدون دارو از بین بردن نوشته شده است.

لیست سرگرم کننده، مفید است و آن را می شود مستقیما به نقطه. به یاد داشته باشید، ساده و مطالب مفید را تشویق می کند مخاطبان خود را برای به اشتراک گذاشتن پست های خود را با دوستان خود و کمک می کند که برای افزایش دسترسی نام تجاری خود را.

5. طرفداران استفاده از کارکنان به منظور ایجاد روابط

شاید بیش از هر صنعت دیگر، بخش بهداشت و درمان در روابط متکی است. بیماری چیزی ترسناک است و بیماران خود را می خواهید به احساس راحتی با دکتر آنها را انتخاب نمایید. به همین دلیل مهم است که فراتر از صفحات مارک خود به زمانی که شما سرمایه گذاری در ایده های بازاریابی مراقبت های بهداشتی.

پرستاران، پزشکان و حتی کارکنان اداری افرادی که هر روز با بیماران خود را در تعامل هستند. آنها می دانند که مشکلات شما و مشتریان شما روبرو هستند، و آنها را در درک که چگونه خود را غرق در این جوامع است. فعال کارکنان خود را با کمک از یک کمپین حمایت از کارکنان می تواند یک راه عالی را به انسانیت بیشتر به عمل مراقبت های بهداشتی خود را.

به عنوان مثال، شما می توانید از طرفداران خود را بخواهید که به صفحه خود را و یا حتی ارسال فیلم با راهنمایی و ترفندها را از مردم در داخل تیم خود را. حتی ارسال تصاویر از تیم خود را در عنصر خود و تشویق آنها به بازتوییت سهام خود را می تواند به اندازه کافی برای افزایش استراتژی بازاریابی مراقبت های بهداشتی خود را.

6. توانمند سازی بیماران خود را به بازار برای شما

در نهایت، به همین دلیل تمام وقت خود را در مورد بازاریابی تاکید بهداشت و درمان، که شما می توانید از بیماران خود را به آن را برای شما؟ بررسی بیمار می تواند یک راه فوق العاده برای بهبود اعتبار حرفه پزشکی خود را و افزایش دید. در واقع، 80 درصد از مردم می گویند که برای سلامت درباره نگاه آنلاین قبل از رفتن به بیمارستان یا دکتر.

در حالی که شما در بخش محتوا برای مدافعان کارمند خود را و یا تشویق آنها برای به اشتراک گذاشتن توییت های خود را آنلاین، مطمئن شوید که شما سفیران مشتری خود را چشم پوشی نیست. ارسال بررسی به بیماران خود را پس از عمل خود را بازدید کرده اید و یا حتی درخواست آنها را برای بازخورد آنلاین یک راه عالی برای ساخت ضد اجتماعی خود است.

توصیفات ویدیو از داستان های بیمار فوق العاده در حال حرکت، به خصوص اگر شما قبل و بعد از عکس که شامل. فقط مطمئن شوید که شما را به دستورالعمل HIPAA چوب و گرفتن اجازه برای هر گونه اطلاعات شما می خواهید به اشتراک بگذارید.

ترکیب بهداشت و درمان و رسانه های اجتماعی

روابط همواره بخش مهمی از استراتژی های بازاریابی مراقبت های بهداشتی بوده است. امروز، ظهور رسانه های اجتماعی و بازاریابی آنلاین به معنی آن را آسان تر برای ایجاد یک اتصال با بیماران خود را از همیشه قبل از.

با استفاده از راهنمایی و استراتژی بالا، متخصصان پزشکی می توانید راه های جدید برای رسیدن به مخاطبان خود را پیدا کنید، نشان دادن مهارت خود و کمک به عمل خود را رشد. به یاد داشته باشید برای پیگیری فعالیت های بازاریابی خود را به عنوان شما آنها را اجرا می کنند.در ادامه شما را در مورد که محتوای مخاطبان خود را در پاسخ به بهترین، آسان تر از آن خواهد شد برای ایجاد یک استراتژی آنلاین که واقعا با بیماران خود را طنین انداز یاد بگیرند.

 

جوانه های اجتماعی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری