مشخصات عمومی لازم برای هشتگ های اینستاگرام در سال 2018

مشخصات عمومی لازم برای هشتگ های اینستاگرام در سال 2018

مشخصات عمومی لازم برای هشتگ های اینستاگرام در سال 2018

Instagram Marketing

 

مخاطبان خود را ممکن است هر یک از پست های خود به لبه با این هشتگهای اینستاگرم محبوب را پر کنید، اما نام تجاری خود را به همان انجام می دهند؟

ما می دانیم که آن را کمی از یک سوال لود است، اما چگونه نام تجاری خود را به استفاده از هشتگ نمایش مشخصات عمومی؟ آیا شما از تگ های محبوب ترین استفاده کنید؟ چگونه بسیاری از شما در هر پست استفاده کنید؟ آیا شما شامل یک برچسب مارک؟ آیا تا به حال حتی تست شده که بهترین کار؟

این می شود به #overkill خیلی سریع. و اگر نام تجاری شما در تمرکز راست سوال و یا اهداف، همه از این نظر می رسد کمی بی ارزش به سرمایه گذاری در وقت های بازاریابی خود را با ارزش است.

ما عاشق این ضیافت ناهار شیرین کهthelovedesignedlife را با هم به جشن مادر و دوستان در این هفته! 💛اتمام او چگونه با استفاده منحصر به فرد اولیویا و الیور مجموعه ما برای ایجاد یک فضای الهام بخش و سرگرم کننده، از طریق لینک در زیستی ما. #bedbathandbeyond #OliviaAndOliver. . . . #mothersday #mothersdaybrunch #motherhood #mothersdaylunch #friends #mom #celebrate #floral #flowers #tablescape #table #tabletop #finechina #goldandwhite #gold #beautiful #celebratemom

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط حمام تختخواب و فراتر (bedbathandbeyond) در 

هشتگ مطالب خود را کشف و شما در مقابل از کاربران شما ممکن است هرگز موفقیت هدف قرار دادند. اما بسیاری از مردم به دست حول 30 هشتگ در یک پست تنها تا این حد به خصوص برای کسب و کار.

سوال واقعی این است چگونه تعادل مناسب از هشتگ نمایش مشخصات عمومی برای حساب کاربری خود را پیدا کردید؟ هر نام تجاری منحصر به فرد را به مخاطبان که آنها را به محصول آنها فروش به شرح زیر است. بعضی از مارک های آن را بر روی نمایش مشخصات عمومی ساده تر، در حالی که دیگران به کمی خلاق تر.

چرا نمایش مشخصات عمومی هشتگ و آنچه انجام می دهند

هشتگهای اینستاگرم یک مقدار زیادی از اهداف برای مارک ها و مصرف کنندگان به طور یکسان. قطعا یک روش پشت جنون عنوان پست اینستاگرم با حداقل یک برچسب تمایل به دریافت تعامل 12.6٪ بیشتر وجود دارد.

مارک های باید هوشمند در مورد رویکرد خود را به هشتگ نمایش مشخصات عمومی یا به نظر می رسد اجباری یا غیر متعارف. از آنجا که نزدیک به 60 درصد از کاربران بین 18 و 29 سال استفاده قدیمی اینستاگرم، شما می دانم که شما جمعیت آماری این است که شک و تردید، های trendsetting و حاضر به شما پاسخ برای اقدامات مربوط به بازاریابی لنگ.

مشخصات عمومی لازم برای هشتگ های اینستاگرام در سال 2018
مشخصات عمومی لازم برای هشتگ های اینستاگرام در سال 2018

نامهای Q2 جوانه اجتماعی 2017 به این موضوع دقیق با مارک های تلاش خود را به چیزی نمی کبوتر. و داده ها نشان داد 69 درصد از مردم احساس می کنند مارک های با استفاده از زبان عامیانه شرم آور است. در عوض، مردم ترجیح می دهند تعاملات نام تجاری به صداقت، مراقبت و برای پاسخ به نیازهای خود.

باز هم، با استفاده از هشتگ نمایش مشخصات عمومی قطعا تا به منافع خود که مارک های آن را درست انجام. قبل از اینکه ما به چه چیزی باعث یک برچسب خوب حفاری، اجازه دهید در چه آنها می توانند برای شما با نام تجاری نگاه کنید:

نمایش مشخصات عمومی هشتگ به دنبال مطلع

یکی از رایج ترین سوالات این است که چگونه به استفاده از هشتگ نمایش مشخصات عمومی به دنبال. در حالی که این همیشه یک ایده خوب به رشد جامعه خود و ساخت یک تعداد دنبال جامد، ما تمایل به بلند شدن در معیارهای غرور پیچیده می شود.

به یاد داشته باشید آنچه که شما به اینجا آمدند برای به رشد با نام تجاری شما و امیدوارم تولید یک ROI مثبت است. شما وجود ندارد فقط برای گرفتن یک دسته از پیروان و دوست داشتن است. به همین دلیل شما باید به تمرکز بر روی جنبه جامعه و ایجاد روابط واقعی با مخاطبان خود را.

هشتگهای اینستاگرم این قدرت برای به دست آوردن کاربران فعال از طریق محتوای مارک و تولید شده توسط کاربر. بررسی کنید که چگونه برای همیشه لطفا برای 21 می شود پیروان آن درگیر و تشویق بیشتر مردم به دنبال همراه.

دنبال به جلو به روز روشن تر ☀💛اطمینان حاصل کنید که شما برچسب @ forever21 + # F21xMe برای یک شانس برای مثل #ForeverBabe برجستهtrendywendy_ XO - جست و جو: 00259340 (لینک فروشگاه در زیستی)

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط forever21 (@ forever21) در 

این پیام روشن استفاده هشتگ و این شانس را به عنوان یک #foreverbabe در حساب ذکر شده است. این است که برای ایجاد یک مجموعهای از محتوای ایجاد شده توسط کاربر و گرفتن مقدار زیادی به دنبال به دیدن اگر آنها ذکر می شود.

ایجاد و پیروان طریق هشتگ می آید ساده تر زمانی که شما پیروان خود را ترویج و به محتوای آنها در واقع می خواهید. استفاده از هشتگ که اقدامات و مشارکت رانندگی کنید. در حالی که یک برچسب خوب می تواند شناخته شدن، داشتن یک تن از کاربران درگیر علت خود کمک می کند.

فقط به یاد داشته باشید یک تعادل توصیه می شود از کل هشتگ وجود دارد. نیاز به کمک شمارش مال شما؟ اتمام رسانه های اجتماعی شخصیت ابزار ضد رایگان ما به مطمئن شوید که شما با استفاده از مقدار مناسب!

نمایش مشخصات عمومی هشتگ برای کشف

مانند ما در بالا ذکر شد، هشتگهای اینستاگرم باید توانایی برای به دست آوردن نام تجاری خود را کشف کردند. برای شکستن آن، نمایش مشخصات عمومی با استفاده از هشتگ به دسته بندی مطالب. بنابراین یک قیاس است به چگونه شما می توانید کاغذ بازی در یک دفتر سازماندهی فکر می کنم.

شما باید مقالات خود را که به داخل پوشه ها، و پوشه ها در داخل کابینه تشکیل پرونده است. در این سناریو، مقالات هشتگ هستند پست نمایش مشخصات عمومی، پوشه ها و کابینت براده در پلت فرم مشخصات عمومی است.

صعود نکته هفته: ⠀ تمرین، تمرین، تمرین ... ⠀ ⠀ ___ ما اغلب در نظر کار بر روی رفت و آمد ما، اول مهارت مهم همه ما به دست هنگامی که ما صعود آغاز شده، به عنوان "پایه" و یا "برای مبتدیان". ⠀ این اولین چیزی که ما در مورد دلیل آن را یکی از مهم ترین مهارت های کوه نوردی در دست بود، و ما هرگز نباید متوقف تمرین آن 😉⠀ ⠀ سعی کنید زیر این 3 قانون ساده که گرم کردن در صعود آسان: ⠀ • تنها استفاده از انگشتان پای خود را ⠀ • محل پای خود را به آرامی به عنوان امکان پذیر ⠀ • استفاده از یک لمس تنها، هیچ برروی آن بکشید و یا تنظیم مجدد ⠀ ⠀ از آن لذت ببرید، و به تمرین!

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط کاتالیست های کوهنوردی (catalystclimbing) در 

زمانی که کسی جستجو #fitness، آن را مانند گفتن نمایش مشخصات عمومی به جستجو کابینه خود را برای "تناسب اندام" پوشه و نشان می دهد آخرین ارسال ها حاوی آن کلمه کلیدی است. هنگام استفاده از هشتگ در پست های خود را، به شما اجازه نمایش مشخصات عمومی دانم به قرار دادن پست خود را در پوشه مناسب را در مورد هر کسی آن را جستجو میکند.

با حدود 70٪ از محتوای Instagram نهان و خارج از خوراک کاربر از رفتن، hashtag ها کمک به افزایش کشف. این به این معنی که شما به تحقیق و یادگیری آنچه که در آن مخاطبان خود را جستجو است.

مارک های باید به عادت به استفاده از هشتگ برای هر کلمات کلیدی اصلی شما در داخل پست های خود را ذکر کنید. استفاده از کلمات کلیدی بدون برچسب نخواهد پست شما قابل دسترسی باشد.

نمایش مشخصات عمومی هشتگ برای گفتمان

در بسیاری از راه، نمایش مشخصات عمومی است در حال حاضر به عنوان یک برنامه جامعه به سبک و شبکه دیده می شود. به همین دلیل جوامع ساختمان پیشرفت طبیعت را با به اشتراک گذاری است، برچسب زدن و البته، هشتگ نمایش مشخصات عمومی.

بنابراین یکی از بزرگترین مزایای به اجرای یک استراتژی برچسب رشد در تعامل جامعه است. ایجاد یک جامعه آنلاین قوی به معنای فراهم کردن مردم مطالب ارزشمند مربوط به. این به این معنی است نام تجاری خود را به ایجاد مشارکت با کاربران قدرت در صنعت شما، میکرو تاثیرگذاران و محتوای خاص مکان.

#Berlin! آیا شما به ما برای #DesignBetter اخیر ما و یا #DesignPlus نوشیدنی حوادث بپیوندید؟ نگاهی به عکس ها از سایت بازدید ما و یاد بگیرند که چگونه شما می توانید با ما در کنار هم ملحق (لینک در زیستی)

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط INVISION برنامه (invisionapp) در 

InvisionApp به طور منظم با استفاده از #designbetter برچسب ها در پست های خود را برای تشویق فرآیندهای خلاق ملاحظه تر.علاوه بر این، زمانی که آنها در خارج از خانه، آنها مطمئن شوید برای رسیدن با geolocations و hashtags مکان خاص.

اگر شما مایل به ایجاد یک جامعه، شما باید برای نشان دادن احترام مردم محلی است. اما شما همچنین ترین جلب توجه خود را. برای اطلاعات بیشتر در برچسب گذاری جغرافیایی و مبتنی بر مکان بازاریابی نمایش مشخصات عمومی، چک کردن این راهنمای.

نحوه استفاده از اینستاگرام برچسب مکان برای تعامل با دنبال محلی
مقاله های مرتبط
نحوه استفاده از اینستاگرام برچسب مکان برای تعامل با دنبال محلی

یکی از بهترین چیزها در مورد نمایش مشخصات عمومی توانایی آن را به شما می دهد برای رسیدن به مردم در سراسر جهان است. ادامه مطلب ...

نمایش مشخصات عمومی هشتگ برای محتوا تجزیه و تحلیل

چه راهی بهتر برای بهبود با نام تجاری خود را از طریق تجزیه و تحلیل انتقادی و مستدل و عقلانی؟ صبر کنید، ما هنوز در مورد نمایش مشخصات عمومی صحبت کردن؟ استیک با من!

در هر مرحله از استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی خود نیاز به تعیین اهداف و توانایی اندازه گیری و معیار برای بهبود آینده است. بدون تجزیه و تحلیل، طرح های نام تجاری خود را روشن استریل و یک شانس بسیار سخت تر به بهبود است.

Anthropologie همیشه یک مثال بزرگ چگونه مزایای نمایش مشخصات عمومی از به طور مداوم راه هایی برای بهبود به دنبال. محتوای این برند تازه است، بازی می کند یک تم رنگ مشابه و با استفاده از تصاویر شگفت انگیز برای به تصویر کشیدن زیبایی آن است.

که در آن تابستان می رود به رشد ✨عکس از طریقa_ontheroad

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Anthropologie (anthropologie) در 

بهترین چیز در مورد پست بالا محتوای ایجاد شده توسط کاربر است. Anthropologie هرگز shies به دور از انواع مختلف محتوا، اما با نام تجاری هنوز هم در همان سبک در سراسر شبکه باقی مانده است.

داشتن توانایی برای مشاهده تجزیه و تحلیل ترافیک پشت هر یک از پست های خود را می تواند بینش باور نکردنی رانندگی کنید. به همین دلیل نمایش مشخصات عمومی تجزیه و تحلیل جوانه اجتماعی ابزار آن را چنان برای مارک ها و سازمان شرکت برای ردیابی، اندازه گیری و تشریح داده نمایش مشخصات عمومی خود آسان است.

گزارش عملکرد هشتگ عازم ناحیه دور دست ما کمک می کند تا شما مقایسه هشتگهای اینستاگرم استفاده ترین خود را به مطمئن شوید که چه درایوهای بیشترین تعامل. دریافت قدرت به تجسم عملکرد هشتگ مارک خود را نسبت به گسترده تر از صنعت و یا هشتگ موضعی در پست های خود را.

چه چیزی باعث نمایش مشخصات عمومی هشتگ خوب؟

به عنوان ساده به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد فقط پرتاب برخی از هشتگ در پایان نوشتن شرح تصاویر و خود، آن را می پردازد به استراتژیک است. گام اول شناسایی حق استفاده از هشتگ و چه چیزی باعث می شود بیشتر حس برای اهداف رسانه های اجتماعی خود را.

برای به دست آوردن بینش بهتر به آنچه می سازد هشتگ بهترین کار برای شما، ما چند راهنمایی و اشاره گر به سوی ساخت بهترین هشتگ ممکن است در نمایش مشخصات عمومی وارد کرده اید. این لیست را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که شما ایجاد بهترین مطالب:

استفاده از نوع حق از هشتگ

دو نوع عمده از هشتگ در اینستاگرام وجود دارد:

مارک هشتگ: مارک هشتگ خاص به شرکت شما می باشد. آنها ممکن است نام تجاری شما، محصولات خود و یا مبارزات انتخاباتی خاص باشد. همچنین شایان ذکر است که 70 درصد از هشتگ در نمایش مشخصات عمومی مارک هستند.

این غیر ممکن است برای انتخاب یک مورد علاقه. به فروشگاه از جدیدترین ازnikewomen ضربه بزنید. #UOonYou

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Outfitters شهری (urbanoutfitters) در 

یکی از مزایای هشتگ مارک، مانند #UOonYou شهری ساز وبرگ است، این است که آنها را می توان گره خورده است به طور مستقیم به شرکت شما. بنابراین، هنگامی که شما می خواهید برای اندازه گیری موفقیت از یک کمپین، و یا اگر نام تجاری خود را محبوب تر شده است در اینستاگرم، شما می توانید hashtags مارک خود را با ابزار نظارت بر رسانه های اجتماعی تجزیه و تحلیل.

هشتگ انجمن: هشتگ انجمن عمومی تر هستند و کاری برای انجام با شرکت خود را نه لزوما دارند. برخی از نمونه هشتگ مانند #instafood یا #picoftheday هستند. آنها به طور گسترده ای استفاده می شود و خاص به یک شخص یا شرکت نیست.

افزایش از طریق پنبه آسمان آب نبات از #thesix ☁❤#wingwednesday // Envolée à تراورس له nuages ☁❤ 📸:lucvschan

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط هواپیمایی کانادا (aircanada) در 

به نفع هشتگ جامعه است که آنها می توانند مطالب خود را قابلشناساییتر و ساخت مخاطبان خود را. ایر کانادا با استفاده از #thesix برای قرار نام تجاری خود را با تورنتو. مردم به طور فعال برای هشتگ جامعه جستجو، بنابراین اگر عکس ها و فیلم نام تجاری خود را نشان می دهد تا در نتایج جستجو، شما قرار گرفتن در معرض از طریق مسنجر برای مخاطبان جدید را دریافت کنید.

بازی هشتگ با عکس راست

هنگامی که شما را هدف قرار هشتگ مرتبا استفاده می شود، شما نیاز به عکس که با عنوان اینستاگرم خود را به ایستادگی کردن می رود. همانطور که قبلا ذکر شد، هشتگ استفاده می کنید باید مربوط به عکس شما در حال ارسال می شود.

به یاد داشته باشید، حتی اگر اضافه کردن هشتگ در نوشتن شرح تصاویر خود می توانید پست های خود را آسان تر برای کشف را، تصویر چیزی است که در کاربران بکشید. آیا جستجو برای برچسب خود را و توجه به عکس هایی که نشان می دهد تا.

به طور خاص، شما می خواهید برای شباهت بین این تصاویر نگاه کنید. اگر شما مقدار زیادی از همان پیدا کنید، این می تواند فرصتی به شعبه باشد. این است که چرا شما باید به سرمایه گذاری در عکس با کیفیت بالا و یا فیلم ها برای صفحه خود را.

رویت #warbyblue کامل باthepreppyhispanic 🏠💙

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط سازی Warby Parker (warbyparker) در 

آیا فقط بر روی کسی که فکر می کند آنها را گرم-جای خوب، پیدا کردن یک عکاس است که نه تنها می داند که چگونه به کار یک دوربین، اما متخصص در نمایش مشخصات عمومی شاخه های خیلی تکیه می کنند.

پرش در مباحث روند

با استفاده از هشتگ که در حال حاضر روند راه محبوب به رشد مخاطبان خود است. دو روش با این تاکتیک وجود دارد:

  1. صبر کنید تا یک هشتگ مربوط به صنعت شما روند.
  2. استفاده از روند هشتگ که به طور مستقیم به صنعت شما مربوط نمیشود.

روش اول به شما نتایج بیشتر هدف قرار دهد. با این حال، بسته به صنعت شما، ممکن است آن نادر است که یک موضوع مربوط به آن می شود روند.

زمین می خندد در گل. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ -Ralph والدو امرسون ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 🌸⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ آیا شما و حیوان خانگی خود را به هر چیزی سرگرم کننده برنامه ریزی شده برای تعطیلات آخر هفته #earthday ؟ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 🌎🐢⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ از ویژگی های بارزcityturtles

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط PETCO (petco) در 

با روش دوم، شما در حال پریدن در موضوعاتی که در حال حاضر روند اما ممکن است ارتباط مستقیم با نام تجاری خود را ندارد. اگر شما به این مسیر، شما می خواهید به چوب با رویدادهای جاری مانند تعطیلات و یا رویدادهای خاص این دلیل که آنها آسان تر به کراوات به شرکت خود هستید.

نگاهی به ما تقویم تعطیلات برچسب برای گرفتن ایده از تعطیلات ملی آینده که شما می توانید محتوا را ایجاد کنید.

هشتگ متفاوت در سراسر محتوای شما

هنگامی که شما در پیدا کردن هشتگ است که مردم با آنها درگیر، ممکن است وسوسه انگیز به ادامه استفاده از آن هشتگ در هر پست. با این حال، در نهایت شما نیاز به اضافه کردن برخی از تغییرات بیشتر است.

تجزیه و تحلیل برچسب به سادگی اندازه گیری

به همین دلیل بسیار مهم است به تجزیه و تحلیل و ارزیابی آنچه هشتگ کار کردن بهترین. با قدرت جوانه و به سادگی اندازه گیری ترکیب شده، ما ارائه می دهیم واقعا برخی از ابزار عملکرد نمایش مشخصات عمومی قدرتمند ترین در بازار است.

به راحتی از دسترس هشتگ نمایش مشخصات عمومی خود و کمپین های مختلف را تشخیص دهد. این ابزار آن را ساده به نظارت بر رشد از نام تجاری خود را با پیروان جدید و در کل. با استفاده از انواع هشتگ اجازه می دهد تا به شما برای رسیدن به مردم بیشتر.

اگر شما با استفاده از هشتگهای برای ماه، یک فرصت مردم در حال حاضر شاهد مطالب خود را و آن را نادیده گرفته است. با اضافه کردن در یک تنوع کمی، شما شانس برای رسیدن به افزایش افراد جدید است.

یادگیری مسابقه هشتگ خود را

شما ممکن است وسوسه به استفاده از هشتگ با بیشترین پست. با این حال، یکی دیگر از تاکتیک است به تمرکز بر روی هشتگ استفاده می شود که نه کاملا به عنوان اغلب. مزیت این روش این هشتگ استفاده می شود که کمتر کمتر رقابتی می باشد.

هنگامی که شما هشتگ که میلیون ها بار استفاده شده است، هدف قرار دادن شما در حال رقابت در برابر میلیون ها دیگر عکس ها و فیلم برای دریافت محتوای شما دیده می شود. در سمت تلنگر، هنگام استفاده از هشتگ که در 20K پست یا استفاده شده است، شما در حال رقابت با یک گروه کوچکتر از مردم است.

به همین دلیل توصیه می کنیم اندازه گیری عملکرد کمپین های رقبای خود را و یا هشتگ نام تجاری به ماندن در دانش. هنگامی که شما یاد بگیرند که چگونه به تجزیه و تحلیل داده های رقیب، شما استراتژی خود را با شناسایی محتوا و مبارزات که بهترین کار برای آنها را بهبود بخشد.

چگونه به جلو و همه چیز با هم

دانستن که هشتگ برای استفاده و نحوه پیاده سازی آنها خوب است. اما مگر اینکه شما در حال پیگیری تلاش های خود را، شما هیچ ایده چه چیزی و آنچه کار، نیست.

شما باید بدانید که هشتگ نوازندگان برتر خود را به طوری که شما می توانید در اطراف آنها ساخت. طول می کشد زمان به جلو و همه چیز را با هم. بنابراین اجازه دهید به جلو و تازه کردن.

در اینجا چیزی است که ما به دست آوردید:

  • با استفاده از هشتگ برای نمایش مشخصات عمومی باعث می شود مطالب خود را قابلشناساییتر.
  • شما لازم نیست به استفاده از 30 هشتگ در هر پست.
  • مطالعه رقبای خود و تأثیرگذار را جهت پیدا کردن بهترین هشتگ.
  • اطمینان حاصل کنید که هشتگ خود را مرتبط هستند.
  • استفاده از روند هشتگ و کراوات آنها را به شرکت شما.
  • مطلع با زبان ویژه نمایش مشخصات عمومی و هشتگ همیشه سبز آشنا. را با اضافه کردن آنها به یک عادت.
  • اندازه گیری عملکرد پست های خود را و hashtags درگیر است.

با استفاده از راهنمایی و استراتژی شما در اینجا به دست آوردید، شما را به خوبی در راه خود را برای افزایش مخاطبین خود را در اینستاگرم باشد. با جوانه های اجتماعی، شما می توانید تلاش تعامل خود را با ابزارهای مدیریت اینستاگرم ما برای نظارت بر هشتگ، مدیریت نظرات و تلاش خود را از طریق ویژگی های گزارش های اجتماعی را ساده کنید.

آیا شما هر گونه راهنمایی در مورد استفاده هشتگ برای نمایش مشخصات عمومی که ما از دست رفته؟ دیدگاهتان را بنویسید و به ما اطلاع دهید!

 

جوانه های اجتماعی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری