7 مورد از بهترین سوالات مصاحبه موقعیتی

7 مورد از بهترین سوالات مصاحبه موقعیتی

7 مورد از بهترین سوالات مصاحبه موقعیتی

Marketing Interview

 

در یک مصاحبه، اجازه دهید بگویم من از شما خواسته، "مورد زمانی که شما از طریق یک درگیری با یک همکار کار به من بگو؟"

شما احتمالا می خواهم در مورد یک تجربه گذشته فکر می کنم، در نظر گرفتن درس شما را از آن به دست، و بیان آنچه اتفاق افتاده است و چگونه آن را احساس. شما به احتمال زیاد ذکر هر گونه کاستی شما بود، چگونه شما رشد کرده، و چگونه شما می خواهم با جنگ با همکاران در آینده رسیدگی کند.

اما اجازه دهید بگویم من به شما یک نسخه کمی متفاوت از این سؤال از جای: "چگونه این موضوع را رسیدگی اگر شما یک پروژه را با یک همکار قرار گرفتند، و شما دو حال نظرات در مورد چگونگی ادامه متفاوت؟"

که بازی کمی تغییر می دهد. برای پاسخ به، شما دیگر می تواند در هر داستان آشنا در مورد خودتان تکیه می کنند.

در عوض، شما باید مهارت های حل مسئله خود را و حس خود را از خود برای پاسخ به چگونه می توانید فرضی می خواهم با یک درگیری است که می تواند در آینده بوجود می آیند مقابله، بدون استفاده از درک استفاده کنید. و، شما می خواهم فکر می کنم نیاز به روی پای خود.

ما قبلا سوالات مصاحبه رفتاری مانند روش STAR، که می پرسد نامزدها برای بیان تجارب گذشته و آنچه را که به دست پوشانده شده است.این مهم است که استفاده از سوالات رفتاری در مصاحبه، اما یکی دیگر از روش شما باید ادغام، نیز وجود دارد.

سوالات مصاحبه موقعیتی تا حد زیادی فرضی هستند و می تواند به عمد مبهم، مانند، "چگونه می خواهید که مسئولیت رسیدگی X اگر شما ...؟" و یا "چه می خواهید اگر انجام ...؟"

پرسش موقعیتی به شما این فرصت برای ارزیابی مهارت های سریع فکر کاندیدای خود را، در حالی که از دیدن اینکه او چگونه به curveball ها پاسخ می دهد، اطلاعات حیاتی هنگام تصمیم گیری او برای نقش واجد شرایط است.

در اینجا هفت پرسش موقعیتی شما می توانید در هنگام مصاحبه با یک نامزد استفاده کنید، و آنچه شما باید برای در پاسخ متقاضی را بررسی می باشد.

7 سوالات مصاحبه موقعیتی به Ask نامزدها

1. چگونه می خواهید آن را اداره کند اگر تیم خود را مقاومت یک ایده جدید شما معرفی؟ 

چه چیزی را برای در یک پاسخ خوب نگاه کنید: شما می خواهید یک نامزد به ابراز احترام و آگاهی از نظرات و افکار تیم خود را، در حالی که همچنین نشان دادن توانایی پیاده سازی ایده های ابتدا منفور.

در حالت ایده آل، متقاضی چیزی شبیه به این می گویند: "اول، من می خواهم در چرایی مقاومت تیم من کار می کنند. شاید به این دلیل است که آنها با یک سیستم جدید من می خواهم به در محل قرار داده آشنا نیست، و بسیاری از آنها راحت با راه قدیمی از انجام کارها است. هنگامی که من نقطه نظر آنها درک، من می خواهم با هم قرار دادن یا ارائه، و یا آموزش، برای نشان دادن تیم من چرا نظر من یکی خوب است. من می خواهم انجام این در حالی که آگاه از تردید خود بودن، و ترکیب شک و تردید خود را به ارائه است. من هم می خواهم اجازه می دهد تیم من برای ارائه بازخورد ناشناس، به طوری که هر یک از کارکنان احساس و یا خود عقاید او می تواند به سیستم جدید به ثبت - من هرگز خواهم آن را به نظر می رسد مانند ایده من این تنها راه بود. امیدوارم، تحقیق یا آموزش جلسه می تواند کمک به تیم من در اطراف آمدن به ایده است. "

در این مورد، نامزد وضعیت از یک محل از شفقت و فهم نزدیک، به جای نا امیدی. به جای خانه در مقاومت تیم او، او عاقلانه راه های مناسب برای معرفی این ایده برای مقابله با شک و تردید تیم او در بر داشت. او نشان داد که او قادر به خوبی مشکل را حل کند، حتی زمانی که ایده و یا شهرت خود را در خطر حتی تحت فشار از تیم او هستند، و است.

2. چگونه می خواهید آن را اداره کند اگر کارمند شما شد انتظارات شما را برآورده نسازد و یا زیر متوسط ​​انجام شد؟

چه چیزی را برای در یک پاسخ خوب نگاه کنید: اگر شما به دنبال برای پر کردن جایگاه رهبری، به شما یک نامزد که می توانید مکالمات سخت با کارکنان اداره کند نیاز دارند. شما می خواهید نامزد خود را به بیان صداقت و شفافیت با هر یک از کارکنان، در حالی که به رسمیت شناختن اهمیت بازخورد سازنده.

در حالت ایده آل، شما می خواهید متقاضی به چیزی می گویند مثل این: "من تا به حال این اتفاق می افتد قبل از، و آن را هرگز مکالمه آسان است. با این حال، این مهم است که ارائه بازخورد به کارکنان من و شفاف باقی می ماند با آنها را زمانی که من فکر می کنم آنها در حال انجام نیست و همچنین آنها می توانند. که کار من به عنوان مدیر خود است. من می خواهم شروع با چیزی مثبت در مورد عملکرد خود، به آنها اطلاع دهید من رفتار خوب خود را تشخیص دهد. سپس من می خواهم اشاره که در آن آنها در حال افتادن کوتاه، و از آنها بخواهید که چرا آنها فکر می کنم که - بیشتر از زمان، کارمند است در حال حاضر از کاستی های خود آگاه نباشد. در نهایت، من می خواهم راه هایی برای بهبود، برای نشان دادن کارمند من می خواهم به یک منبع برای کمک به رشد نشان می دهد. "

با این پاسخ، نامزد خود را به یک سطح از بلوغ نشان داده است زمانی که ارائه بازخورد دشوار است. شما متقاضی خود را می خواهید به ذکر اهمیت بازخورد، و شما همچنین می خواهید او را به نشان دادن مهارت های ارتباطی خوب در هنگام برخورد با مسائل با کارکنان است.

3. چه کار می کنید اگر شما به همکاری نزدیک با یکی از همکاران در یک پروژه قرار گرفتند، اما شما دو نه تنها می تواند به نظر می رسد به دیدن چشم به چشم؟

چه چیزی را برای در یک پاسخ خوب نگاه کنید: این سوال به نظر می رسد برای یک نامزد که با هدف به درک نقطه از همکاران او را از نظر. شما متقاضی خود را می خواهید برای نشان دادن انعطاف پذیری و توانایی به خطر بیاندازد. به علاوه، آن را به سادگی به دست آوردن یک حس برای نامزد دسته جنگ است.

در حالت ایده آل، نامزد خود را چیزی شبیه به این می گویند: "مدیر پروژه دیگر و من یک پروژه با هم قرار گرفتند. من به سرعت دیدم همکارم این کار گرفته پیگیری و ارتباط با مشتری متفاوت از من انجام داد. من می خواهم به پیگیری اغلب و چت در تلفن در مراحل مختلف روند با مشتری، اما همکار من نمی هدف در برقراری ارتباط با مشتری تا اغلب مشاهده کنید. در نهایت، من با همکار من در مورد سبک پیگیری او در مقابل من صحبت کرد. ما به خطر بیافتد و توافق برای پیگیری با مشتری هر دو هفته، به جای هر هفته، به همکاری و صاف. من خوشحالم که من با نزدیک شدن به وضعیت سر، و همچنین درک و قدردانی که همکار من یک رویکرد کار های مختلف بود. "

بدون شک، هر متقاضی با شما مصاحبه خواهد شد در نهایت با کسی که کار می کند متفاوت همکاری کنند. شما می خواهید یک نامزد برای نشان دادن او است عاطفی یا دفاعی نیست زمانی که او را به جنگ اجرا می شود، اما نه، او آن را نزدیک از یک کسب و کار چشم انداز و ارتباط برقرار مشکلات وقتی بوجود می آیند.

4. چه کار می کنید اگر شما سخت کار می کردند بر روی یک پروژه و تقریبا به پایان رسید زمانی که اهداف یا اولویتهای تغییر شد؟

چه چیزی را برای در یک پاسخ خوب نگاه کنید: جواب خوب به این سوال بستگی به نقش شما به دنبال به را پر کنید.

اول، نامزد خود را ممکن است انعطاف پذیری با ذکر او بیدار ماندن تا دیروقت، تنظیم اولویت های او، و مدیریت به اتمام پروژه راه آن نیاز به پایان رسید نشان می دهد. اگر موقعیت که شما در حال استخدام تاریخ و در سطح است و یا نیاز به کسی که به سازگار به مهلت غیر قابل پیش بینی و یا انتظارات، شما می خواهید متقاضی خود را برای نشان دادن یک سطح از انعطاف پذیری.

با این حال، اگر نقش ارشد تر است و یا اگر آن را حس می کند را برای وضعیت، شما ممکن است یک متقاضی خواهید برای نشان دادن او می تواند پای خود را پایین قرار دهید. شاید شما می خواهید برای دیدن او استفاده از مهارت های حل مسئله بیشتر به تجزیه و تحلیل آن دسته از اولویت ها و تصمیم گیری، و همچنین یافتن راه برای ضربه زدن به این اهداف بدون انجام مجدد کل پروژه.

5. چگونه یک نمونه از دریافت انتقاد از یک مقام بالاتر به شما رسیدگی؟

چه چیزی را برای در یک پاسخ خوب نگاه کنید: این سوال شما را قادر به ارزیابی توانایی نامزد خود را به یادگیری، رشد، و پذیرش اشتباهات. شما می خواهید یک نامزد که با استفاده از بازخورد به ایجاد تغییرات، در حالی که نشان دادن بلوغ عاطفی.

اساسا، شما می خواهید یک نامزد که سارا نوشته.

به عنوان مثال، متقاضی خود را می گویند چیزی شبیه به این: "در آخرین موقعیت من، من اغلب با مشتریان به صورت چهره به چهره، و من تا حد زیادی از آن لذت بردم ملاقات کرد. با این حال، گاهی اوقات آنها می خواهم به من از طریق تلفن تماس بگیرید، و در تلاش به نظر می رسد سازگار، من همیشه با آنها بلافاصله صحبت می کنند. بدهید من شنیده چند نفر از جمله تماس های تلفنی، و او در نهایت به من گفت که من در تلفن کوتاه به صدا، و بدتر، من اغلب به عنوان آماده به عنوان من می تواند، چرا که من در وسط یک تکلیف دیگر بودم و غافلگیر شد. او به طور کامل درست بود - من هرگز در نظر گرفته که من به سادگی می تواند مشتری من می خواهم آنها تماس بگیرید، و یا اجازه دهید پاسخ به پست صوتی هدایت کنند. در تلاش برای چند کاره موثر، من در واقع اجازه شد روابط مشتری من رنج می برند. من از آن بازخورد به دست و، رفتن به جلو،

در اینجا، نامزد نشان می دهد او به بازخورد شنوایی باز، آن قدردانی، و استفاده از آن را به سوخت رشد خود را. او متعلق به تا اشتباه او اما بر روی آن ساکن نیست، و توانایی برای تنظیم سبک کار خود را خود در پاسخ به که بازخورد، به جای تدافعی یا پذیرش بازخورد اما رفتار او تغییر نمی کند نشان داده است.

6. چه کار می کنید اگر شما تقریبا با یک پروژه در مهلت تنگ تمام شد، زمانی که شما متوجه شما یک اشتباه در آغاز که مورد نیاز شما را به بیش از شروع خودش را میکرد؟

چه به دنبال در یک پاسخ خوب: هیچ کس کامل نیست، و آن را خوب است اگر نامزد خود را می توانید به یک وضعیت که در آن او ساخته شده است یک اشتباه که نیاز به دوباره انجام یک پروژه را بپذیرد. از همه مهمتر، شما یک متقاضی که می تواند با سرپرستان در مورد اشتباه او صادق، به جای تلاش برای آن را پوشش تا می خواهید.

شما می خواهید به استخدام کسی که در اشتباه به عنوان فرصت برای یادگیری، به جای شکست به عنوان شرم آور به نظر می رسد.

در حالت ایده آل، نامزد خود را می گویند چیزی شبیه به این: "اول، من می خواهم بررسی مشکل و منبع، و ایجاد یک لیست از چند راه حل های مختلف. اگر هیچ یک از راه حل های بدون به طور کامل انجام مجدد این پروژه ممکن است، و اگر من فکر کردم اشتباه ممکن است به من مهلت من از دست، من بلافاصله سوپروایزر من نزدیک شده و به او اجازه می دانیم این وضعیت است. به خصوص اگر اشتباه تقصیر من است، این مهم است من صادق و در مورد آن باز - این یک آموزش و رشد فرصت خوبی برای من است، و می تواند از ساخت که همان اشتباه دیگران جلوگیری می کند. در نهایت، من در وقت اضافه قرار بود در صورت لزوم به اتمام پروژه. "

در این مثال، متقاضی خود را صداقت، تعهد به کار خود و کارهای درست، و باز بودن به یادگیری از اشتباهات نمایش داده شود.

7. چگونه می خواهید آن را اداره کند اگر شما توسط یک جنبه از کار خود را ناراضی نبودند؟

چه چیزی را برای در یک پاسخ خوب نگاه: این عملی است و یا لازم نیست که برای یک نامزد که تمام جنبه های کار خود را یک اندازه دوست دارد نگاه کنید. در عوض، شما می خواهید یک نامزد که نشان می دهد در سطح خوبی از بلوغ حرفه ای، درک برخی از وظایف کمتر لذت بخش تر از دیگران هستند، و ضرورت آن وظایف را برای خط پایین شرکت قدردانی می کند.

به عنوان مثال، شما می خواهید متقاضی خود را به گفت چیزی شبیه به این: "من عاشق کار کردن با مردم، همین دلیل است که من به دنبال یک موقعیت مدیریت، اما من کارهای اداری را دوست ندارد - آیا کسی؟ در اوایل، من نیاز به کشف کردن که چگونه به رویکرد پشته از کاغذ بازی تا آن را به لذت بردن من برای جنبه های دیگری از کار من بود تاثیر نمی گذارد. اول، من در زمان یک نگاه خوبی در محتوا و متوجه شدم که، در حالی که آن را نمی ممکن سرگرم کننده، آن را قطعا برای حصول اطمینان از تیم من بسیار مهم بود موفق بود. وقتی که من می تواند آن را به هدف گروه ما کمک، از من قدردانی از آن بیشتر است. سپس، من را کنار بگذارند یک روز یک هفته برای مقابله با کاغذ بازی، به جای کار بر روی بیت در هر روز. صبح روز دوشنبه، اولین چیزی که، من می خواهم خاموش کردن کامپیوتر من و جلوگیری از حواس او را پرت، و آن را انجام داده. در راه، این لذت بخش در راه خود را به کار مشغول شد، از زمان بدون حواس پرتی آن بود. "

شما می خواهید به احساس اعتماد به نفس نامزد خود را بالغ و حرفه ای است و به اهمیت وظایف ظاهر پیش پا افتاده می فهمد. شما یک متقاضی که می گوید او می دهد پروژه های او را به همکاران و یا کارورزان او لذت بردن از نمی خواهیم. در عوض، شما می خواهید یک نامزد که دارای انعطاف پذیری به شکل از چگونه به وظایف رضایت بخش برای او کار می کنند بدون نفرت موقعیت طولانی مدت است.

بهترین سوالات مصاحبه
بهترین سوالات مصاحبه

بازاریابی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری