5 کلید متریک بازاریابی برای رسانه های اجتماعی خود

5 کلید متریک بازاریابی برای رسانه های اجتماعی خود

5 کلید متریک بازاریابی برای رسانه های اجتماعی خود

Marketing Metrics

 

اگر شما هر گونه دیدار با مدیر بازاریابی رسانه های اجتماعی، آنها به شما بگویم، یکی از مهم ترین جنبه از کار خود است که قادر به تجزیه و تحلیل داده ها و تصمیم گیری سریع. باید بگویم، گزارش تحلیلی تبدیل شده اند دوست من در طول چند سال گذشته است. با داشتن قابلیت به یک نگاه در عمق در نتایج حاصل از هر کمپین اجازه می دهد تا من به تصمیم گیری آگاهانه در مورد اینکه آیا ما نیاز به ایجاد تنظیمات جزئی. معیارهای بازاریابی کلیدی رانندگی همه چیز که تیم من می کند، و در نهایت آن متریک نیاز به تمام راه را تا از نردبان گزارش شود.

در این وبلاگ، من فکر کردم من می خواهم به شما زیرچشمی نگاه کردن دزدکی حرکت کردن در معیارهای من در گزارش، آنچه به نظر من هنگام کامپایل داده ها، و چند راهنمایی برای رانندگی نتایج که خود را c- مجموعه در مورد مراقبت است.

دنبال

من می دانم که بسیاری از ما دوست داریم فکر پیروان است که همه آن را تا به کرات می شود، اما در پایان روز، تعداد پیروان شما را در این بازی از ادراک مهم است. به عنوان انسان، ما به دیگران برای اثبات اجتماعی است. اگر هر کس به زیر یک نام تجاری، آنها باید به ارزش های زیر، درست است؟

دنبال کننده = ادراک

چه به نظر:

هر کس دوست دارد برای دیدن نمودار نمودار که خم و به سمت راست. مطمئن باشید که داستان معیارهای خود را به بصری.

تعیین کنید که چگونه بسیاری از پیروان کنونی خود را در معیارهای مخاطبان هدف خود را است. اگر درصد زیادی از مخاطبان خود را در درون افراد را هدف قرار خود، اجازه دهید خود را c- مجموعه می دانیم که از کانال های اجتماعی یکی از کانال های مورد نظر خود را از ارتباطات می باشد. این بالا اجتماعی از ذهن به عنوان یک پلت فرم ارتباط ارزش سرمایه گذاری در حفظ خواهد کرد.

آیا تاثیرگذاران صنعت وجود دارد تعامل و زیر نام تجاری خود را؟ اگر تاثیرگذاران شما را دنبال می، در نظر راه های همکاری و / یا شیر را به زیر اجتماعی خود را برای افزایش رسمیت شناختن نام تجاری خود را. گاهی اوقات کسی که زیر شما می توانید به عنوان به عنوان بسیاری از شما را دنبال می مهم است. مطمئن باشید که برای نگه داشتن یک لیست فعلی "که که" که شما زیر است.

آیا شما شاهد افزایش در جدید پیروان در افراد خود را هدف قرار؟ اگر بله، که می تواند کمک اطلاع استراتژی های اجتماعی خود را در حال حرکت به جلو است. دو برابر کردن در محتوا است که طنین انداز است. اگر شما، شاید وقت آن به سطح محوری و دوباره ارزیابی چگونه شما می توانید مطالب جذاب تر ایجاد می کنید.

نکات:

  • تاثیرگذاران صنعت، مشتریان و شرکای دنبال کنید. نه تنها که به آنها فرصت به دنبال شما تماس از طریق یک اعلان زیر است، آن اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن انگشت بر روی نبض مکالمات اتفاق می افتد در صنعت شما.
  • به اشتراک گذاشتن مداوم در سراسر سیستم عامل خود را. ارسال محتوای جدید اغلب شما بالا از ذهن نگه می دارد.
  • محتوای به اشتراک گذاشتن است که سرگرم کننده و آموزنده است. ارائه محتوای که آموزش کمک می کند تا شما را تبدیل به شناخته شده به عنوان یک قدرت در مورد این موضوع.
  • شرکت در چت زنده در سراسر صنعت شما. این به شما می دهد یک فرصت به ارائه نقطه منحصر به فرد خود را از مشاهده و به دست آوردن قرار گرفتن در معرض مخاطبان جدید.

نامزدی    

به عنوان بازاریابان اجتماعی، ما همیشه باید نظارت شود تعامل رسانه های اجتماعی. چگونه اغلب پیروان خود را به شهوت و میل، به اشتراک گذاری، را retweet، و اظهار نظر در پست های اجتماعی خود را یک شاخص پیشرو که مردم برای پیدا کردن مطالب خود را به اندازه کافی ارزشمند برای تعامل با و / یا به اشتراک گذاری با زیر اجتماعی آنان است. و در حالی که به اشتراک گذاری محتوا در کانال های اجتماعی شگفت انگیز است، شما همچنین می خواهید برای ردیابی اگر مردم از طریق کلیک کردن برای مشاهده و تعامل با محتوای خود را.

علاوه بر این، کانال های اجتماعی در حال انتقال از ترافیک به تعامل کانال برای بسیاری از مارک های. با توجه به جوانه های اجتماعی، 35 درصد از مردم ترجیح می دهند رسانه های اجتماعی به هیچ کانال دیگری برای پشتیبانی از مشتری. اجتماعی ارائه می دهد یک پلت فرم منحصر به فرد برای تعامل با مشتریان در زمان واقعی است.

چه به نظر:

الگوریتم های بستر های نرم افزاری در اولویت قرار تعامل. تعامل بیشتر پست های خود را دارند، از دسترس آلی بالاتر شما باید. اگر هدف نهایی خود است که به درایو منجر می شود و تبدیل جدید، بیشتر به رسیدن شما، بهتر است.

مشتریان بالقوه استفاده از رسانه های اجتماعی به تعامل با مارک های. موضوعات داغ نشان می دهد که کاربران رسانه های اجتماعی به طور فزاینده ای دنبال شخصی بیشتر، 1 در 1 اتصالات. به طور فعال مکالمات نظارت بر آن، بنابراین شما می توانید سوال در مورد محصولات خود پاسخ دهید، ارائه پیشنهادات برای تشویق کاربران به کشیدن ماشه، و یا فقط با خوشحالی در مکالمات را بر روی صنعت بهترین شیوه تعامل برای افزایش قرار گرفتن در معرض نام تجاری.

هنگامی که درست انجام شود، تعامل کمک می کند تا شرکت ایجاد روابط با مشتریان فعلی است. در پایان روز، طرفداران برند وفادار خواهد بود یکی از با ارزش ترین دارایی به هر تیم رسانه های اجتماعی. نگه دارید تیم حمایت مشتری خود را در حلقه. اعضای جامعه بالا درگیر ممکن است نامزدها بزرگ برای مطالعات موردی، تعامل، و برنامه های پاداش است. گزارش دادن به خود را c- مجموعه، کسانی ارجاع می تواند نشان دهد چگونه اجتماعی اطلاع رسانی چندین برنامه در بخش بازاریابی.

متریک بازاریابی برای رسانه های اجتماعی خود
متریک بازاریابی برای رسانه های اجتماعی خود

به اشتراک صدا و تجزیه و تحلیل احساسات

یکی از معیارهای من زبانه نزدیک نگه داشتن در این است که چگونه بسیاری از اشاره ما در حال گرفتن در چشم انداز اجتماعی است. فوق العاده است، اما آنچه که من واقعا نیاز به دانستن است می دانم که چگونه نام تجاری ما در برابر رقبای بالای ما انجام. یک راه آسان برای محاسبه که: شما نام تجاری ترافیک / مجموع بازار ترافیک = اشتراک از صدا

چیزی به خاطر داشته باشید، یک نام تجاری ممکن است اشاره تر داشته باشد، اما یک احساس خالص مثبت پایین تر است. هدف من این است که همیشه حفظ یک احساس خالص مثبت (+ 10٪) با سطح بالایی از اجتماعی یا. نظارت بر هر دو اشاره و احساسات طول زمان می تواند اطلاعات ارزشمندی را برای ارتباطات بحران، پشتیبانی، و هوش کمپین فراهم می کند.

چه به نظر:

فیلیپ فلاپ ها می توان راه اندازی به شما اطلاع از هر لحاظ تمایلات منفی با استفاده از نام تجاری خود را. به این ترتیب شما می توانید پاسخ با بیشترین سرعت ممکن برای جلوگیری از تشدید.

مطلع خود را c- مجموعه فعال در رسانه های اجتماعی. نظر ساختمان از یک طرح به اشتراک گذاری محتوا برای تشویق به اشتراک گذاری خود را از محتوا مارک. چیزی که من موفقیت های بزرگ با است gamifying تعامل اجتماعی با رهبران بود. هر هفته من در حال حاضر یک تصویر لحظهای اجتماعی که تا به حال بیشتر مربوط به نام تجاری در رسانه های اجتماعی اشاره. این یک راه فوق العاده برای تشویق تعامل اجتماعی بوده است و افزایش تعداد مثبت اجتماعی اشاره در ارتباط با نام تجاری.

تعامل و همکاری در محتوای با تاثیرگذاران به همان اندازه که ممکن است. رسیدن به مخاطبان خود واقعا می تواند تفاوت در سهم خود را از صدا را.

نگه دارید SEO در ذهن در هنگام تهیه پیش نویس محتوا، به خصوص وبلاگ ها. افرادی که تمایل دارند برای به اشتراک گذاشتن وبلاگ عناوین در سراسر کانال های اجتماعی، که می تواند احساسات منفی خود را اگر عنوان وبلاگ را در مورد شرایط منفی مانند ضربه "انجام دهد، مشکل، چالش."

آگهی های تولید شده

به منظور نقشه از، پیگیری، و نمره منجر می شود که در طریق کانال های اجتماعی خود را، و همچنین، درآمد است که به عنوان یک نتیجه از مبارزات خود را رانده می شود، شما نیاز به سرمایه گذاری در یک پلت فرم اتوماسیون بازاریابی است. استفاده از پارامترهای ردیابی در هر URL ارسال شده به شما این اطمینان را می توانید منجر تولید شده از کمپین های بازاریابی اجتماعی اندازه گیری کند.

چه به نظر:

این مهم است که اندازه گیری که مبارزات بالاترین نرخ تبدیل میکنه اما شما هم می خواهید به بررسی چگونگی بسیاری از کسانی که تبدیل منجر به کیفیت که به خط لوله سوار شد. در پایان روز، شما در حال رفتن به می خواهید به ادامه سرمایه گذاری در کانال های که ارائه بزرگترین ROI.

در نظر بگیرید که در آن در سفر خریدار مخاطبان خود را است. بالا از کانال های قیف ممکن است بزرگ برای بدست میآورد و آگاهی و با نام تجاری اعتماد، اما ممکن است بهترین شرط بندی شما به سرمایه گذاری در پرداخت مبارزات انتخاباتی مطمئن باشید که برای اندازه گیری نسبت خط لوله به صرف به دست آوردن درک روشنی از چگونگی محتوا رانندگی نتایج در هر یک از کانال های اجتماعی خود را.

محتوای مختلف درایوهای پاسخ های متفاوت. استراتژی اجتماعی شما نیاز به شامل انواع مختلفی از محتوای به ماندن تعامل مناسب و به موقع.

درامد

محاسبه خط لوله بسته به اینکه چگونه اقدامات تیم خود و خط لوله در سراسر برنامه های بازاریابی مختلف درون سازمان شما اختصاص متفاوت خواهد بود. در Marketo را، ما استفاده از دو روش تخصیص. نخست لمسی خط لوله (FT خط لوله) که در آن کل فرصت را به برنامه ای است که مخاطب اصلی برای یک معامله منابع اختصاص داده است. در تیم های اجتماعی ما، ما تمایل به توجه بیشتر به چند لمسی خط لوله (MT خط لوله). این رویکرد خط لوله و درآمد در تمام برنامه های بازاریابی است که موفقیت هر فرد را تحت تاثیر قرار متصل به یک فرصت اختصاص داده است.

چه به نظر:

به عنوان یک قاعده کلی، ما دوست داریم به دیدن یک نسبت خط لوله چند لمسی به بیشتر سرمایه گذاری از تا 10x.

هر کانال اجتماعی بزرگ برای نسل منجر جدید خواهد بود. در عوض، برخی از کانال ممکن است بهتر برای تعمیق و پرورش روابط موجود استفاده شده است.

برخی منجر به تبدیل کنند. فکر می کنم در مورد تلاش های رسانه های اجتماعی به عنوان یک رویکرد مسافت های طولانی، به خصوص اگر شما را اندازه گیری خط لوله MT.

هنگامی که آن را به معیارهای می آید، آن را آسان به غرق در داده ها و جواب سوال آیا نمی دهد تا! شروع با هضم معیارهای بازاریابی کلیدی است که خود را c- مجموعه در مورد مراقبت و از آنجا بروید.

 

معیارهای بازاریابی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری