هزینه ثابت: آنچه مهم است و نحوه محاسبه آن در کسب و کار

هزینه ثابت: آنچه مهم است و نحوه محاسبه آن در کسب و کار

هزینه ثابت: آنچه مهم است و نحوه محاسبه آن در کسب و کار

Business & Marketing

 

"کسب و کار شخصی است - آن بهترین چیز شخصی در جهان است." این عبارت معروف توسط مایکل اسکات از تلویزیون نشان، هستند دفتر . و اگر چه این نقل قول درگیری با اعتقاد به جهانی است که کسب و کار است و یا کسانی که هزینه های که تغییر ندهید به عنوان یک شرکت رشد می کند و یا کاهش - شخصی، نقطه مایکل از نظر زمانی که یادگیری در مورد هزینه های ثابت یک کسب و کار خیلی مناسب است.

برای شناسایی و محاسبه هزینه های ثابت کسب و کار شما، اجازه دهید با نگاه کردن به آنهایی که شما در حال حاضر در خود را پرداخت شروع شخصی زندگی است. سپس، ما توضیح دهید که چگونه یک کسب و کار را مدیریت هزینه های ثابت خود را دارد و بررسی برخی از نمونه های رایج هزینه های ثابت.

چه هزینه های ثابت؟

هزینه های ثابت این هزینه ها به یک کسب و کار که همان ماندن صرفنظر از اینکه چگونه کسب و کار انجام شده است. این هزینه ها به عنوان هزینه های ثابت شناخته شده آنها را متمایز از هزینه های متغیر، که انجام تغییر به عنوان شرکت به فروش می رساند بیشتر یا کمتر از محصول آن است.

معمول شخصی خود را در نظر بگیرید. به عنوان یک بزرگسال مجرد، هزینه های خود را به طور معمول عبارتند از اجاره ماهانه و یا وام مسکن، صورتحساب، پرداخت خودرو، بهداشت و درمان، هزینه های رفت و آمد، و مواد غذایی است. اگر بچه دارید، این می تواند افزایشهزینه های متغیر مانند مواد غذایی، هزینه های گاز و مراقبت های بهداشتی.

در حالی که هزینه های متغیر خود را افزایش دهد بعد از شروع یک خانواده، پرداخت وام مسکن خود را، صورتحساب، رفت و آمد هزینه ها، و پرداخت خودرو برای تا زمانی که شما در خانه و ماشین هستیم را تغییر دهید. این هزینه های خود را هزینه های ثابت چون شما همان مقدار پرداخت بدون توجه به آنچه شما را به تغییر روال شخصی شما.

در همراهی با این مفهوم، اجازه دهید بگویم یک کسب و کار راه اندازی تجارت الکترونیک می پردازد برای فضای انبار برای مدیریت موجودی خود را، و 10 نفر از کارکنان خدمات به مشتریان به مدیریت سوالات سفارش. ناگهان نشانه یک مشتری برای سفارش محدوده زمانی معین که نیاز به یکی دیگر از پنج پرداخت تکرار خدمات به مشتریان. در حالی که هزینه های حقوق و دستمزد راه اندازی بالا برود، هزینه ثابت یک انبار باقی می ماند همان.

متوسط ​​هزینه ثابت

به خاطر داشته باشید شما برای پیگیری هزینه های ثابت کسب و کار شما متفاوت از شما را خود شما. این جایی است که به طور متوسط هزینه ثابت به بازی می آید.

میانگین هزینه های ثابت کل هزینه های ثابت پرداخت شده توسط یک شرکت، تقسیم بر تعداد واحد از محصول این شرکت است که در حال حاضر ساخت هستند. این به شما می گوید هزینه های ثابت خود را در هر واحد ، به شما یک حس چقدر کسب و کار تضمین شده است برای هر بار آن را به تولید یک واحد از محصول خود را - قبل از مقاطعه در هزینه های متغیر به واقع آن را تولید کند.

هزینه ثابت: آنچه مهم است و نحوه محاسبه آن در کسب و کار
هزینه ثابت: آنچه مهم است و نحوه محاسبه آن در کسب و کار

نگاهی دوباره به مثال راه اندازی تجارت الکترونیک از پیش از آن. فرض کنید این کسب و کار می پردازد 5000 $ در هر ماه برای فضای ذخیره سازی مورد نیاز برای مدیریت موجودی خود را، و اجاره دو لیفتراک برای 800 $ در ماه هر. و در ماه گذشته، آنها 50 واحد از محصول توسعه یافته.

انبار و هزینه لودر بدون تغییر باقی بماند بدون توجه به تعداد محصولات آنها به فروش، به آنها هزینه های ثابت کل (TFC) از + $ 5000 ($ 800 × 2)، و یا 6600 $ . با تقسیم TFC خود را با 50 - تعداد واحد کسب و کار تولید در ماه گذشته - این شرکت را می به طور متوسط هزینه های ثابت آن در هر واحد از محصول را ببینید. این امر می تواند 6600 $ ÷ 50، یا 132 $ در هر واحد .

نمونه هزینه ثابت

تا کنون، ما تعداد انگشت شماری از نمونه های هزینه ثابت از در نظر گرفتن هزینه های ما در حال حاضر به عنوان افراد پرداخت شناسایی کرده ایم. وام مسکن خانه به اجاره نامه در فضای انبار، به عنوان یک پرداخت خودرو است به اجاره نامه در یک جرثقیل.

اما تعدادی از هزینه های ثابت وجود دارد کسب و کار شما ممکن است متحمل که شما به ندرت در زندگی شخصی خود را پرداخت. در واقع، برخی هزینه های متغیر به افراد هزینه های ثابت به کسب و کار. در اینجا یک لیست کارشناسی ارشد از هزینه های ثابت برای هر شرکت در حال توسعه به در خاطر داشته باشید:

  • اجاره نامه در فضای اداری: تا زمانی که کسب و کار شما در عمل در همان ساختمان، هزینه اجاره خود را تغییر نمی کند.
  • صورتحساب سودمند: گرمایش یا لایحه خنک کننده ممکن است به عنوان تغییر فصول در نوسان است، اما به طور کلی توسط عملیات کسب و کار تحت تاثیر قرار نمی.
  • میزبانی وب سایت هزینه: وقتی که شما دامنه وب سایت خود را ثبت کنید، به شما پرداخت یک هزینه کوچک ماهانه که با وجود کسب و کار شما در آن وب سایت انجام ایستا باقی مانده است.
  • سیستم عامل های میزبانی تجارت الکترونیک: سیستم عامل تجارت الکترونیک با وب سایت خود را در اختیار شما می توانید معاملات با مشتریان انجام می دادند. آنها به طور معمول شارژ هزینه های ثابت کم در هر ماه.
  • اجاره نامه در فضای انبار: انبارها برای به همان شیوه شما می خواهم اجاره در فضای اداری خود را پرداخت پرداخت می شود.آنها در قیمت تغییر عنوان شما را ذخیره بیشتر یا کمتر محصولات در داخل، اما می توانید ذخیره سازی و ظرفیت محدود است.
  • تجهیزات برای تولید: تجهیزات شما نیاز به تولید محصول خود را با شما است هنگامی که شما آن را خرید، اما آن را به بیش از طول عمر مفید آن سقوط کند. استهلاک می تواند تبدیل به هزینه های ثابت اگر شما می دانید که شما باید هر سال به جای تجهیزات خود را.
  • اجاره بر روی کامیون برای حمل و نقل: اجاره کامیون کار به همان شیوه به عنوان یک پرداخت خودرو، و متفاوت بسته به تعداد محموله های شما را ندارد شارژ کنید.
  • وام کسب و کار کوچک: اگر شما در حال تامین مالی یک کسب و کار جدید با وام بانکی، پرداخت وام خود را با عملکرد کسب و کارتان را تغییر دهید. آنها برای تا زمانی که شما باید به یک توازن پرداخت که وام ثابت شده است.
  • مالیات بر دارایی: مدیر ساختمان فضای اداری شما ممکن است مالیات بر دارایی شما، هزینه های ثابت تا زمانی که کسب و کار شما است در اموال را شارژ کنید.
  • بیمه بهداشت و درمان: هزینه بیمه درمانی ممکن است هزینه های متغیر به یک فرد اگر آنها اضافه و یا حذف وابسته از سیاست خود را، اما به یک کسب و کار، هزینه های دوره ای به یک بیمه گر ثابت هستند.

محاسبه هزینه های ثابت خود را همیشه سرگرم کننده ترین بخش از رشد کسب و کار شما نیست. اما دانستن آنها چه هستند، و هنگامی که شما هر یک پرداخت، به شما می دهد آرامش داشته باشید شما باید برای خدمت و لذت مشتریان خود را.

طرح کسب و کار الگو

بازاریابی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری