4 چیز که ما می خواهیم بدانیم پس از بررسی ترندهای سال 2018

4 چیز که ما می خواهیم بدانیم پس از بررسی ترندهای سال 2018

4 چیز که ما می خواهیم بدانیم پس از بررسی ترندهای سال 2018

Internet Trends Report

 

هر سال، بازاریابان، نویسندگان فن آوری، و علاقه مندان به آنلاین کلی در انتظار انتشار از 2018 اینترنت موضوعات داغ گزارش: ارائه سالانه کلاینر پرکینز Caufield و Byers شریک مری میکر در مؤسسه، پوشش آمار و روند محوری ترین سال در قلمرو آنلاین.

این گزارش، در حالی که با استناد به نکات کلیدی داده ها - رشد در مناطق خاصی از استفاده از اینترنت، روند خرید آنلاین، و شاخص آینده از محل کار - است جامع جامع. میکر برگ هیچ تلاشی، شناسایی مناطق محوری متعدد که در آن رفتار کاربر آنلاین در حال تغییر است، و جایی که سرمایه گذاران، بازاریابان، و دیگران باید توجه داشته باشید.

ارائه کامل - که محل در اوایل این هفته در 2018 کنفرانس سالانه کد و جو در زمان - می توان در اینجا مشاهده شده است.

و حتی اگر گزارش میکر را پوشش می دهد مقدار قابل توجه از زمین، اطلاعات و بینش های حاوی اغلب تا پایان طرح پرسش های اضافی. اگر در حال حاضر از X درست است، پس در آینده چه چیز مانند Y نگاه می کنید؟

و آنچه که در آینده از تکنولوژی به نظر می رسد - در اینجا چند سوال کلیدی ما در مورد 2018 موضوعات داغ اینترنت گزارش شده است.

4 سوالات ما در مورد مری میکر در مؤسسه سال 2018 اینترنت موضوعات داغ گزارش

1. زمان کاربران اینترنت صرف آنلاین افزایش یافته است، اما زمانی که آن را به تعداد کاربران اینترنت جدید می آید، رشد قابل توجهی کاهش یافته است. آیا آینده از رشد اقامت در  راه برای مردم برای اتصال، به جای گرفتن بیشتر مردم آنلاین؟

با توجه به گزارش میکر است، 2017 دیدم 3.6 میلیارد کاربر اینترنت در سراسر جهان: در مجموع که مقدار به بیش از نیمی از جمعیت جهان است.

"وقتی بازارهای رسیدن به [] جریان اصلی،" او می نویسد: "رشد جدید سخت تر می شود برای پیدا کردن - توسط 0٪ گوشی های هوشمند جدید رشد واحد حمل و نقل در سال 2017. ابراز"

به عبارت دیگر، با اینترنت تبدیل به قابل دسترس بیشتر به مردم بیشتر، رشد در میان کاربران جدید را کند می کند. با این حال، در میان کسانی که آنلاین هستند، زمان صرف شده افزایش یافته است وجود دارد.

بررسی ترندهای سال 2018
بررسی ترندهای سال 2018

منبع:  کلاینر پرکینز Caufield و Byers

"به نظر می رسد ما یک نقطه که در آن کاربران اینترنت بیشتر از یک سرمایه گذاری بیشتر در زیرساخت ها، به خصوص در مناطق محروم یا توسعه نیافته نیاز رسیدهاید، می گوید:" HubSpot را رسانه های اجتماعی ویرایشگر هنری فرانکو.

این چیزی است که HubSpot را رئیس SEO ویکتور پان می گوید "آخرین مشکل مایل" به نام: مدت اغلب برای زنجیره تامین و حمل و نقل برای توصیف پا نهایی در روند ارائه خدمات خوب یا برای پایان دادن به مصرف کنندگان استفاده می شود. که "مایل گذشته،" همانطور که می رود حداقل گام کارآمد و گفت توسط برخی به بخشی گران ترین فرایند تحویل است، به طور معمول.

آن را به دسترسی جهانی به اینترنت اعمال می شود، پان می گوید: "به دلیل گرفتن اینترنت به قسمت آخر این جمعیت واقعا گران،" تا حد زیادی به دلیل موقعیت آن در مناطقی که در آنچه که او را به عنوان "دور و پراکنده."

که در آن هر محصول در ظرفیت محدود در دسترس است، هزینه های افزایش دهد. "این مناطق باقی مانده از جهان بدون دسترسی به اینترنت هستند، کمتر احتمال قادر به پرداخت هزینه،" پان توضیح می دهد. "در آن صورت، می بینید رشد کلی کاربران اینترنت کم کردن سرعت."

چه ما را به پایان دیدن، فرانکو پیش بینی "، یک سرمایه گذاری بیشتر در راه های بیشتری برای اتصال کاربران موجود، به جای گرفتن کاربران جدید آنلاین است."

اما با این حال، با تمرکز نوآوری در روش های جدید برای اتصال مردم، به جای گرفتن بیشتر از جمعیت متصل در وهله اول، بدون اشکالاتی نیست، او می گوید. "که می تواند شکاف مهارت، دانش، و امتیاز که در حال حاضر به عنوان یک نتیجه وجود تشدید کند."

2. اگر پاسخ به سوال شماره 1 است "بله" می تواند این روند "بلیت طلایی" برای در حال ظهور فن آوری مانند واقعیت مجازی، که تلاش کرده است برای به دست آوردن جای پای قوی در مصرف کنندگان و کسب و کار بازار به طور یکسان است؟

«بیایید فرض کنیم پاسخ این است: بله،" پان می گوید. "بلیط طلایی و نه در واقعیت در واقع مجازی ... اما نه، یک هزینه کاهش برای دسترسی به اینترنت به عنوان رقابت و جایگزین را افزایش دهد."

بنابراین آینده رشد، پس از آن، می تواند کمتر در مورد جدید  راه  حجم زیادی از مردم که در حال حاضر آنلاین شروع خواهد شد برای اتصال (یا فن آوری های نوظهور که از آنها حمایت خواهد شد) - و بیشتر در مورد گزینه های بهتری برای دسترسی به.

به ارمغان می آورد تا سوال از تکنولوژی مانند 5G، که، در حالی که در حال ظهور در نظر گرفته است، بیشتر در رابطه با گزینه های اتصال بهتر از ابزار طاقچه بیشتر - ببینید: VR - که "اضافه مزایای" بودن آنلاین.

در کنگره جهانی موبایل امسال، به عنوان مثال، 5G تحت سلطه بسیاری از مباحث و سخنرانی های، با تولید کنندگان دستگاه های مختلف تلفن همراه و ارائه دهندگان بی سیم مبارزه به ارائه دهنده بالای این نوع جدید از اتصال. "گرم" مخفف نسل، در این نسل پنجم از این نوع اتصال است. در حال حاضر، قدرت 4G اتصال به تلفن همراه مانند LTE.

هدف آن به جاست، به حمایت از افزایش تعداد کاربران اینترنت تلفن همراه، با ارائه سرعت بهتر، دست زدن به داده های بیشتر، پاسخگویی بیشتر، و اتصال به دستگاه های هوشمند.

internettrendsreport2018-180530164809 (3)

منبع:  کلاینر پرکینز Caufield و Byers

internettrendsreport2018-180530164809 (2)

منبع:  کلاینر پرکینز Caufield و Byers

و در حالی که در حال توسعه فن آوری های جدید به منظور بهبود تجربه از یک پایگاه تلفن همراه-اول در حال رشد بسیار مهم است، پان شگفتی اگر حتی در حال حرکت خیلی جلوتر از "آخرین مایل" خیلی زود است.

"بسیاری از مردم خواندن این گزارش، به تصور من، در کشورهای جهان اول هستند و 4G داده،" او می گوید. "بسیاری از جهان متصل به اتصال 3G - که ممکن است به تجارب جریان ویدئو همراه ضعیف منجر شود، به دلیل آن را هزینه های گران هزینه نیاز به پایین آمدن برای رفتار کاربر را تغییر دهید."

3. میکر صحبت می کند به "پارادوکس حریم خصوصی": که به عنوان نوآوری یک کانال گسترده تر برای رشد می شود، آن را شامل یک درجه بالاتر از شخصی که به ناچار می توانید نیاز به اطلاعات شخصی کاربر و. می تواند نوآوری با مقررات وجود دارد؟

حفظ حریم خصوصی داده به یک موضوع به طور گسترده ای مورد بحث و بحث و مجادله به عنوان از اواخر سال، اعم از آیات شخصی فیس بوک سوء استفاده داده ها توسط اشخاص ثالث، به حفاظت از اطلاعات عمومی مقررات (GDPR) به اجرا درآمدن ماه گذشته است.

یک تجربه شخصی: اغلب، این اطلاعات شخصی برای یک هدف که از نام آن پیداست استفاده می شود. فیس بوک، به عنوان مدیران شرکت به مدت طولانی به عنوان یک دفاع استفاده می شود، اهرم داده ها و اطلاعات ارائه شده توسط کاربران برای شخصی سازی تبلیغات و مطالب دیگر آنها در یک خبر را ببینید، برای مثال.

اما به عنوان موضوع حریم خصوصی اطلاعات بیشتری جلو و مرکز شود، به ویژه در میان این وقایع کنونی، بسیاری از مصرف کنندگان در حال بحث ارزش حریم خصوصی بیش از یک تجربه شخصی. میکر این خواستار "تناقض حریم خصوصی است."

"بسیاری از پیشرفت های قابلیت استفاده بر اساس داده ها - جمع آوری در طول شیپور خاموشی / کلیک / حرکات کاربران دستگاه تلفن همراه،" می نویسد میکر. "این یک تناقض حریم خصوصی ... شرکت های اینترنتی در ادامه به خدمات ارزان قیمت بهتر، در بخش، از داده های کاربر کاربران اینترنت همچنان به افزایش زمان صرف شده در خدمات اینترنت بر اساس ارزش. رگولاتور می خواهید برای اطمینان داده های کاربر است با استفاده از 'نادرست. "

internettrendsreport2018-180530164809 (4)

منبع:  کلاینر پرکینز Caufield و Byers

امکان تنظیم اطلاعات شخصی (و شرکت های بزرگ فناوری است که اغلب در اختیار داشتن آن هستند) در ایالات متحده نیز از موضوع های غالب بحث این سال بوده است، صرف نظر از احتمال آن واقع است. مدیر عامل شرکت فیس بوک مارک زوکربرگ در برابر کنگره در دو روز از ساعت طولانی جلسات در ماه آوریل شهادت، و قبل از پارلمان اروپا در ماه مه منتشر شد.

اما صرف نظر از آنچه این ظاهر ارزش هستند، آنها را بالا بردن سوال: می تواند نوآوری با مقررات وجود دارد؟

"اسلاید میکر یک داستان فوتی و فوری در مورد عدم سازگاری کلی قوانین آمریکا در قبال تکنولوژی می گوید:" فرانکو. "قوانین اطلاعات ما بیش از 43 سال است خارج از تاریخ - به ویژه در مقایسه با ژاپن، کره، و اتحادیه اروپا، که تمام به روز رسانی بدست در سال گذشته یا بیشتر."

internettrendsreport2018-180530164809 (5)

منبع:  کلاینر پرکینز Caufield و Byers

پان، به نوبه خود، می گوید که یک مبارزه جهانی برای پیدا کردن یک تعادل این دو وجود دارد.

"دو سر این طیف،" او توضیح می دهد. "یک، دولت یک دست در تمام که اطلاعات خصوصی - مانند چین، و یا حتی آمریکا با برنامه PRISM،" دوم بودن مجموعه ای از فعالیت های ارتباط آنلاین توسط آژانس امنیت ملی، که ساخته شده سرفصل وقتی ادوارد اسنودن، افشاگر اطلاعات به بیرون درز در برنامه و مجبور شد به ترک کشور شد.

در انتهای دیگر این طیف، پان می گوید، در مناطق مانند اتحادیه اروپا، وجود دارد "که در آن حفظ حریم خصوصی داده به شدت کنترل شده است برای محافظت از مصرف کنندگان است."

بنابراین، یک تعادل وجود دارد - یک میانه در طول این طیف - در آینده؟

"من فکر می کنم وجود خواهد داشت نوآوری وجود دارد، می گوید:" پان. "من می توانم شرکت های میزبانی وب جمع آوری، حمل و نقل، و نگه داشتن اطلاعات شخصی قابل شناسایی امن و اطلاعات حریم خصوصی سازگار به کشورهای متبوع خود تصور کنید -. برای قیمت"

ایده "حفاظت از داده ها برای قیمت" است که جدید نیست، و نه آن فوق العاده محبوب، با توجه به تحقیقات ما. تقریبا به طور مساوی در میان ایالات متحده، انگلستان و کانادا تقسیم - - هنگامی که ما یک پانل از 893 مصرف کنندگان بررسی برای پیدا کردن چگونه بسیاری از برای یک نسخه آگهی رایگان از فیس بوک پرداخت، 64 درصد گفته اند که "نه".

زیر GDPR به اجرا درآمدن به خصوص در ماه - اما دانستن اینکه چگونه این نوآوری و صنعت در بزرگ را تحت تاثیر، فرانکو توضیح می دهد، یک مقایسه جانبی توسط سمت از آنچه که این سطوح مختلف از مقررات شبیه است.

"در مورد تاثیر بر نوآوری خود تنظیم، در مقابل نظارت دولت بر شرکت های فن آوری." "این یک مطالعه موردی واقعا جالب را،" او می گوید،

4. چه، در صورت وجود، اثرات روانی رشد حجم زمان ما صرف آنلاین است؟

در نهایت، ما دوباره روند از کسانی که در حال حاضر آنلاین صرف زمان بیشتر وجود دارد. با توجه به گزارش میکر، تعداد متوسط ​​ساعات روزانه با رسانه های دیجیتال (در میان بزرگسالان آنلاین) 4٪ در سال 2017 افزایش یافته است.

بحث بر سر قوی تر نیز جدید است. همانطور که ما زمان بیشتری را صرف به دستگاه های ما، یک بازار وجود دارد برای دور شدن از آنها، با برخی از سازمان تبلیغات، در اصل، detoxes دیجیتال برای استخدام.

این مقدار رو به رشد از زمان آنلاین به خصوص از زمان صرف شده در رسانه های اجتماعی درست است، بر اساس این گزارش، با متوسط ​​دقیقه در روز جهانی صرف شده در این شبکه ها افزایش 50٪ بین سال های 2012 و 2017 - برای کاربران اعم عنوان جوان به عنوان 16 و به قدمت 64.

internettrendsreport2018-180530164809 (6)

منبع:  کلاینر پرکینز Caufield و Byers

اثرات روانی این رفتار است: این سوال پیش می آید؟

"بسیاری از نوجوانانی که برای درمان به من می آیند اغلب استناد رسانه های اجتماعی به عنوان یک منبع استرس، می گوید:" لوری پل، دکتری، یک روانشناس در منطقه واشنگتن دی سی. "بسیاری از آنها در مورد درگیری بین شخصی با همسالان که آغاز شده یا تشدید شده پست در رسانه های اجتماعی صحبت کنید."

این پدیده، دکتر پل توضیح می دهد، عواقب زندگی واقعی است.

"من تا به حال بسیاری از نوجوانان با من صحبت در مورد تجربه قلدری از همسالان در رسانه های اجتماعی، و این باعث می شود بسیاری از اضطراب،" او می گوید. "پرش مدرسه، تغییر گروه های دوست، کل سال های مدرسه خراب - به دلیل یک هدف از قلدری در رسانه های اجتماعی."

آن را به نوجوانان محدود نیست، یا. وقتی که من دکتر پل پرسید که آیا او را اثرات مشابه در میان بزرگسالان مشاهده، پاسخ این بود: "بله."

"من نیز درگیری میان بزرگسالان جوان که آغاز شده در رسانه های اجتماعی دیده می شود،" او شرح و تفصیل. "برای مثال، در اطراف روز پدر، من تا به حال چندین مشتریان که ناراحت شد، چرا که یکی از خواهر و برادر خود را در مورد چگونه فوق العاده پدر خود بود نوشته شده، اما در واقعیت، پدر خانواده رها شده و یا توهین آمیز بود."

باز هم، این آنلاین (به طور خاص، رسانه های اجتماعی) رفتار پیامدهای زندگی واقعی بود.

"این پست منجر به خشم، احساس باطل، و درگیری با خواهر و برادر که ساخته شده از پست برانگیخت،" دکتر پل توضیح می دهد. "گاهی اوقات، آن نبرد گسترده و در نظر گرفتن طرف در میان چند تن از اعضای خانواده برانگیخت."

بنابراین با این مقدار متمرکز از زمان صرف شده در رسانه های اجتماعی به عنوان یک پدیده نسبتا جدید - امکان اثرات طولانی مدت چه هستند - با رشد انفجاری ترین، به نظر می رسد، پس از جای در طی یک دوره از پنج سال طول کشیده؟

"من فقط می توانم این فرضیه را مطرح. من تدریس در کلاس های دانشگاه، بیش از حد، علاوه بر عملکرد بالینی من، و من دهانه توجه کوتاه مشاهده کرده اید، می گوید:" دکتر پل. "اگر این است که به دانش آموزان صرف زمان زیادی را آنلاین و قادر بودن به سرعت در حال کلیک کنید تا زمانی که آنها پیدا کردن چیزی جالب مربوط می شود."

بازاریابی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری