جستجو در سایت: راز دو برابر شدن شانس نرخ تبدیل

جستجو در سایت: راز دو برابر شدن شانس نرخ تبدیل

جستجو در سایت: راز دو برابر شدن شانس نرخ تبدیل

On-Site Conversion

 

شما هفته را صرف کرده ام گر چه هنر وب سایت خود را، و به نظر می رسد بزرگ است. در یک نگاه، بازدید کنندگان می توانند ببینید که دقیقا چه شرکت شما به فروش می رساند، و آنچه شما برای ایستادن. شما باید یک پیمایش در بالای صفحه که کاربران به صفحه قیمت گذاری خود را، یک 'درباره ما' صفحه به ارمغان می آورد، و یک وبلاگ است. حتی CTAs روشن است که بازدید کنندگان را تشویق به در تماس با تیم فروش خود را وجود دارد. شما احساس اعتماد به نفس که این وب سایت است که به ارمغان می آورد در یک تن از سرنخ های تازه ای برای شرکت شما.

اما چه اتفاقی می افتد هنگامی که کسی زمین را در سایت خود را با یک سوال بسیار خاص در مورد محصول یا خدمات شما؟

آنها کلیک کنید چند لینک در ناوبری خود را، اما می تواند جواب را پیدا کند. نا امید، آنها به بازگشت به گوگل، زمین در سایت رقیب خود را و پیدا کردن دقیقا همان چیزی که آنها به دنبال.

این یک فرصت از دست رفته بزرگ برای تیم فروش خود را برای تبدیل بازدیدکننده سایت به مشتری است. این بازدید کننده یک سوال خاص آنها به دنبال برای پاسخ به هنگامی که آنها را در سایت خود فرود آمد، و ناوبری شما قبلا اعتماد به نفس در آنها را پاسخ می کنید به سرعت کافی برخوردار است.

در این جاست که جستجوی سایت می آید. اگر شاخص گوگل تمام مطالب در اینترنت و آن را سریع و آسان برای پیدا کردن، جستجو سایت برای وب سایت های خاص خود را همان را انجام خواهد، ساخت آن آسان برای بازدید کنندگان خود را به پیدا کردن یک پاسخ دقیق به سوال خود . این خیاط تجربه خود را در وب سایت خود را در راه این است که از طریق فقط ناوبری شما امکان پذیر نیست.

چرا باید به شما در مورد جستجو در سایت مراقبت؟

با توجه به WebInc، بازدید کنندگان که استفاده از جستجوی سایت به احتمال زیاد 216٪ بیشتر برای تبدیل به مشتریان پرداخت از بازدید کنندگان به طور منظم. دلیل این است که رفتار کسی با استفاده از جستجوی سایت تا حد زیادی متفاوت از کسی که فقط با کلیک کردن اطراف ناوبری خود را است.

مردم با استفاده از جستجوی سایت باید یک هدف خاص را در ذهن. آنها در حال حاضر جمع آوری همه اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری، و آنها به سادگی در تلاش برای پیدا کردن یک سرویس یا محصول خاصی را در سایت خود.

این امر به ویژه برای شرکت های تجارت الکترونیک است. ارائه آنها یک راه ساده برای جستجو از طریق محتوای سایت شما به یک راه طولانی در تبدیل بازدید کننده به مشتریان است.

این مقایسه را با افرادی که به سادگی از طریق ناوبری خود را کلیک کنید. این بازدید کننده به سادگی جمع آوری اطلاعات، و وزن گزینه های خود را. شاید آنها لینک به وبلاگ خود را به جای دنبال یک پست وبلاگ دقیق که یک سوال خاص پاسخ کلیک کنید و مطالعه کردن چند مقاله،.

جستجو بخشی جدایی ناپذیر از هر سایت به خوبی ساخته شده است، اما آن را تا حد زیادی تحت رادار برای چند سال گذشته به دلیل تسلط گوگل بر فضای پرواز. خود کالا جستجو در سایت گوگل آن را آسان به سرعت پیاده سازی یک موتور جستجوی قدرتمند در سایت خود.

سپس در سال 2017، گوگل اعلام کرد که آنها را سرزنش کالا جستجو در سایت خود، و تنها ارائه نسخه رایگان از محصول می باشد. سایت رایگان گوگل جستجو ارائه می آید با گوگل نام تجاری، آن طول می کشد بازدید کنندگان از سایت شما، و آن را با تبلیغات حمایت - به معنی تبلیغ رقیب بالقوه می تواند به نظر می رسد بالاتر از نتایج آلی خود را. این بدیهی است که ایده آل نیست.

جستجو در سایت: راز دو برابر شدن شانس نرخ تبدیل
جستجو در سایت: راز دو برابر شدن شانس نرخ تبدیل

منبع: موتور جستجو زمین

برای کسب و کار به مقیاس، رایگان CSE گوگل به سادگی آن را قطع نمی کند. تعدادی از شرکت راه حل های جستجو، مانند Swiftype و Algolia لحظه کشف و ضبط و در حال انتشار دستورالعمل در مورد نحوه انتقال از سایت گوگل جستجو به راه حل است. در اینجا در HubSpot را، ما از خود راه حل جستجو در سایت ما است که تمام محتوای خود را نمایه سازی خودکار به محض اینکه شما را فشار دهید انتشار ایجاد شده است.

پس چرا تا به گوگل سرزنش راه حل جستجو در سایت خود را ایجاد چنین دیوانگی پیدا کردن یک جایگزین؟

به غیر از کمک به بازدید کنندگان سایت که فروش-آماده هستند، تجزیه و تحلیل داده های سایت جستجو می تواند یک راه طولانی در بهبود تجربه بازدید کننده خود را به طور کلی رفتن، و همچنین کمک خدمات، بازاریابی، و تیم های وب خود را بهتر در خدمت مشتریان خود را.

هر کسی که تا به حال در پشتیبانی از مشتری کار بپرسید، و آنها به شما بگویم که بخش بزرگی از وقت خود را صرف به سادگی هدایت مردم به راه حل در حال حاضر در یک مقاله دانش و یا انجمن جامعه مستند شده است.

این تنها وقت گیر است برای تکرار پشتیبانی شما نیست، اما آن یک تجربه بزرگ برای مشتریان خود است یا نه. با توجه به نقد و بررسی کسب و کار هاروارد، 81٪ از مشتریان سعی کنید برای پیدا کردن یک راه حل خود را قبل از آنها رسیدن به یک خط حمایت. پیاده سازی جستجو در سایت می دهد مشتریان خود این فرصت برای حل را برای خود.

این نیز خواهد شد آزاد کردن تیم پشتیبانی خود را به تمرکز بر روی ماموریت بیشتر وظایف حیاتی، و می تواند سازمان خدمات خود را مقدار زیادی از پول در طول زمان را ذخیره کنید. شرکت هایی مانند بررسی میمون هستند و نتایج عالی با اجرای جستجوی سایت در مراکز کمک خود را. از تمام کسانی که مرکز کمک آنها بازدید می کنید، 96٪ قادر به حل مشکل خود را بدون نیاز به به طور مستقیم پشتیبانی تماس بگیرید.

تیم بازاریابی شما می توانید بسیاری از بینش در مخاطبان خود را با تجزیه و تحلیل دقیقا همان چیزی مشتریان خود را در جستجوی را در سایت خود به دست آورید. در حال اجرا تجزیه و تحلیل جستجو ورود به سیستم نه تنها به شما می دهد بینش به چه بازدید کنندگان سایت شما در حال تلاش برای پیدا کردن، اما آن را نیز شما اجازه می دانم که چگونه اغلب آنها در جستجو برای چیزی، و چه زبان خاص استفاده می کنند برای توصیف مشکل آنها با داشتن یا محصول یا خدماتی که دنبال آن هستید.

این می تواند تصمیم تیم بازاریابی خود را به انتشار یک سری از پست های وبلاگ به آدرس سوال خاص بازدید کنندگان خود را دارند اطلاع. شاید شما در حال حاضر که محتوای ایجاد شده، و شما به سادگی نیاز به ترویج آن در اجتماعی، و یا ایجاد یک کمپین تبلیغاتی به هدف قرار دادن بازدید کنندگان خاص با آن محتوا. جستجو سیاهههای مربوط به تیم بازاریابی شما فرصت منحصر به فرد به شیر به روند تفکر از بازدید کنندگان سایت خود را.

در نهایت، تیم وب خود را می تواند تجزیه و تحلیل ترافیک جستجو به اطلاع آنها چگونه ساختار سایت استفاده کنید. اجازه دادن به مردم جستجو برای این سوالات طاقچه آنها عالی است، اما چه می شود اگر آنها در حال معمولا برای وبلاگ خود و یا صفحه قیمت گذاری خود را جستجو؟ اگر این منابع استفاده شده توسط بسیاری از بازدید کنندگان سایت به صورت مکرر نشان دادن به عنوان برای شرایط جستجو، شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن های آنها را برجسته تر در صفحه اصلی خود و یا ناوبری اصلی.

آیا شما جستجو در سایت اجرا را در سایت خود نشده اید؟ آن را امتحان کنید و ببینید که چگونه به سرعت اضافه کردن جستجو به منو اصلی خود را می توانید فروش خود را، تیم خدمات، بازاریابی، و وب کمک کند.

بازاریابی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری