کنفرانس 2018 توسعه دهندگان جهانی اپل  

 کنفرانس 2018 توسعه دهندگان جهانی اپل  

  کنفرانس 2018 توسعه دهندگان جهانی اپل

Developers Conference

 

2018 سراسر جهان توسعه دهندگان کنفرانس اپل (WWDC) امروز در سن خوزه، کالیفرنیا، باز شده و سخنرانیها باز منتشر تحول آمدن به تقریبا هر محصول در سبد اپل نشان داد.

WWDC 2018 را با بالد در مورد 6000 توسعه دهندگان در حضور فیزیکی، 20 میلیون توسعه دهندگان اپل در سراسر جهان، تولد 10 فروشگاه App هفته آینده، و آن 500 میلیون بازدید کننده در هفته آغاز شد.

از آنجا، آن خاموش را به رقابت به عنوان مدیر عامل اپل، تیم کوک به اشتراک گذاشته یک مرور کلی از سویفت که به گفته او از زبان برنامه نویسی سرعت در حال رشد در جهان با 350.000 برنامه در فروشگاه برنامه به تنهایی بود. قبل از کوک چیز دست کردن، او مخاطبان با موضوع سخنرانیها، و شعار اپل برای سال پیش رو به سمت چپ: "قرار دادن مشتری در مرکز همه چیز"

انتشار قریب الوقوع از در iOS 12 رکن اصلی تمام اطلاعیه ها دیگر در اصلی بود. موجود مشتریان در iOS آن را به عنوان یک به روز رسانی نرم افزار رایگان دریافت کنید و می توانید انتظار آن را به دو برابر کردن بر عملکرد.

واقعیت افزوده

واقعیت افزوده شد - قابل پیش بینی - اعلام اول و هیجان انگیز ترین از روز است. همکاری با پیکسار به همراه داشت تا فرمت یک فایل جدید: USDZ. بهینه شده برای به اشتراک گذاری و گرافیک عالی، USDZ اجازه می دهد تا شما را به جای اشیاء 3D را به جهان واقعی.

آنها این تکنولوژی جدید از طریق همکاری با نرم افزار Adobe، که از حمایت USDZ بومی برای خلاق ابر اعلام کرد نشان داد. طراحان و توسعه دهندگان هم اکنون می توانید با استفاده از فتوشاپ برای ایجاد محتوای AR و آن را به راحتی را به USDZ. آنها همچنین در حال پرده برداری از مجموعه ای جدید از برنامه های کاربردی برای سیستم عامل iOS، که اجازه می دهد کاربران را به تصاویر، فیلم ها، و متن از ابر خلاق به محیط AR بومی است.

AR کیت 2 به عنوان بزرگترین پلت فرم AR جهان با پیشرفت های آینده به صورت ردیابی، رندر واقعی، تشخیص شی 3D، پشتکار، و تجارب مشترک اعلام شد. اپل نیز چند کاربر افزوده ویژگی واقعیت قابل توجه در آن دو بازیکن و یک ناظر سوم، تجربه همان محیط در زمان واقعی نشان داده است.

میانبرهای اپل

اپل میانبرهای اکنون این امکان را برای کاربران به برنامه کلید های میانبر به سیری می کند. برای مثال، اگر شما با استفاده از کاشی برنامه به طور منظم برای پیدا کردن کلید گم شده خود را، شما می توانید به راحتی برنامه یک میانبر به می گویند، " سیری، من کلید را از دست دادم، " بنابراین سیری بلافاصله می کشد تا کاشی.

به روز رسانی مرور در حال آمدن به برنامه ها، و کاربران می توانند یک سهام به طور کامل بازسازی برنامه انتظار با میله سهام عملکرد انعکاس و ادغام اخبار. و iBooks گرفتن جدید تعریف، به - صبر کنید - اپل کتاب. بزرگترین سلامتی در این بخش از نطق اصلی آمد زمانی که اعلام شد اپل CarPlay اکنون برنامه های ناوبری شخص ثالث پشتیبانی خواهد کرد - که به شما می گوید که چقدر حتی توسعه دهندگان اپل دوست نداشتن نقشه های اپل.

هنگامی که آن را به ردیابی نرم افزار و دستگاه استفاده آمد، اپل زده لحن مشابه اصلی گوگل گفت ما همه بیش از حد توسط دستگاه های ما پریشان. برای حل این، آنها یک گروه سه نفره از ویژگی های برای کمک به کاربران در درک که چگونه آنها در حال صرف وقت خود را اعلام کرد.

مزاحم نشوید است قابلیت های جدید مسدود کردن اطلاعیه در شب، به مدت یک ساعت، یا در حالی که شما در یک مکان خاص است. و اطلاعیه ها گروه بندی می شوند، که گروه های برنامه، موضوع، و یا موضوع، دریافت خروشان کف زدن. اپل همچنین یک عملکرد گزارش که بازبینی هفتگی چگونه زمان دستگاه خود را صرف فراهم می کند رونمایی کرد.

تشخیص زبان (بله، شما که حق)، Animojis جدید، و یک Memoji که اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد یک Animoji شخصی از خود را نیز بزرگ بازدید با مخاطب بود. از آنجا که همه ما شده است انتظار برای یک شکلک که میله زبان خود را بر روی فرمان؟

گروه های FaceTime

محصول بعدی اپل برای قرار دادن در زمان مواجهه با توسعه دهندگان بود، جاست، FaceTime اپل. نه فقط به توسعه دهندگان، اما به مصرف کنندگان و کسب و کار از تمام جنبه های زندگی - و کریگ فدریگی، SVP اپل از مهندسی نرم افزار، یکی از هیجان انگیز ترین این برنامه بومی اعلام کرد.

که علاوه بر گروه های FaceTime است.

گروه های FaceTime ادغام به طور مستقیم با چت گروهی، اجازه می دهد شما را به تغییر موضوع متن تا 32 شرکت کنندگان به یک FaceTime با تمام 32 نفر ارائه شده است. کل از FaceTime تیم اپل کمک کرد فدریگی را نشان دهد:

کاربران همچنین می توانند صوتی از یک FaceTime و گروه که در آن یکی از شرکت کنندگان از طریق اپل دیده بان هستید پاسخ دهید.

ساعت هوشمند اپل

VP اپل از فناوری کوین لینچ مرحله با انتقال اتصالات را به تعدادی از پیشرفت به سازمان دیده بان اپل، یک دستگاه هنوز هم به عنوان بخشی از مجموعه اپل از سخت افزار و جو در زمان بعدی،.

به عنوان جوان اپل دیده بان است، لینچ اعلام کرد برخی از اضافات رقابتی واقعی به سیستم عامل آن، سیستم عامل سازمان دیده بان 5 - که بسیاری از آنها به کیت بدنسازی آن می باشد.

پس از مطالعه 6 ترابایت اطلاعات تناسب اندام واقعی، اپل دیده بان گزارش شده است ساخته شده سیستم تناسب اندام خود را بسیار بیشتر بصری به چگونه ورزش مردم است. این شامل یک برنامه پیاده روی جدید، با استفاده افزایش ارتفاع به عنوان یک کلید متریک توسط آن کاربران می توانند پیاده روی خود را تجزیه و تحلیل. و پیشرفت به برنامه های کلاسیک در حال اجرا، که در حال حاضر می تواند تشخیص زمانی فکر می کند شما یک تمرین را شروع کرده ام - و شروع به ردیابی آن درآمده است.

مسلما بزرگترین عرضه ساعت اپل دستگاه مخابره ترانزیستوری بود (و بله، آن را به شما نگاه کمی مانند یک عامل مخفی که با استفاده از آن). این ویژگی های جدید اجازه خواهد داد که شما را به نگه دارید و رها یک "بحث" آیکون در صورت اپل دیده بان برای ارسال پیام صوتی کوتاه به گیرنده خود را. مشاهده این پوشیدنی دستگاه مخابره ترانزیستوری زیر:

توسعه دهندگان جهانی اپل  
توسعه دهندگان جهانی اپل

لینچ بسته شد اظهارات خود در اپل دیده بان با اعلام مختصری است که مطمئن شوید هیجان انگیز است در میان دانشجویان: کارت شناسایی دانشجویی. کسانی که استفاده از اپل کیف پول می توانید شناسه کالج خود به عنوان یک آیتم قابل اسکن را به برنامه اضافه، اجازه می دهد آنها را برای دسترسی به خوابگاه ها، سالن های غذاخوری، ماشین لباسشویی، و راست تر از مچ دست خود را.

آن را در دسترس دانش آموزان از دوک، دانشگاه تمپل، دانشگاه اوکلاهما خواهد بود، و بیشتر در این پاییز.

تلویزیون اپل

برخی از اطلاعیه ها زیبا ترین از اپل طراحی سرب، Folse، که توصیف آنچه که مطمئن شوید لطفا مشتریان تلویزیون اپل است آمد.

Folse اصلی او آشکار یکپارچه سازی جدید اپل تلویزیون نرم افزار Adobe ضبط اتمسفر، فن آوری صدای سه بعدی دالبی آغاز شد. اما چه خوب است صوتی جدید و نو بدون ویدئو جدید و تازه برای رفتن با آن؟ Folse در ادامه به اعلام بیش از 100 کانال ویدئویی جدید که ترکیب هر دو اخبار زنده و ورزشی زندگی می کنند به تجربه تلویزیون اپل مشاهده. اپل در حال حاضر با کانال پلاس، یک شرکت در فرانسه کار؛نمک، یک شرکت در سوئیس. و بیشتر به این کانال به مخاطبان خارج از کشور.

راحتی چالش دیگری است که اپل به احتمال زیاد در تلویزیون اپل، همین دلیل است که Folse اصلی خود را با پروتکل ورود به سایت جدید که باعث می شود تلویزیون اپل را بسیار آسان تر به استفاده از بسته آگاه است.

به جای "تنها نشانه را،" است که به طور معمول مورد نیاز برای ورود به هر یک از شبکه که شما یک مشتری، تلویزیون اپل قصد دارد برای ارتقاء همه مشتریان به "صفر نشانه را." این اپل قادر خواهد ساخت تا شما ورود به تمام شبکه های تلویزیون های پولی به طور خودکار در هنگام استفاده از تلویزیون اپل، تنها با یک مجموعه اولیه از اعتبار ورود اینترنت.

از MacOS موهاوی

SVP اپل از مهندسی نرم افزار، کریگ فدریگی به مرحله بازگشت به کلیدی بسیار پیش بینی مک، شامل بهبودهای زیادی مربوط به رابط کاربری و بیانیه به موقع در حفظ حریم خصوصی داده ها.

"ما در کشور بالا به سمت چپ،" فدریگی گفت، اظهار نظر در چند کوه الهام گرفته از نام مستعار از MacOS اپل - یوسمیت، ال کاپیتان، و بالا سیرا در میان اخیر. سیستم جدید اپل عامل های Mac موهاوی است، و با آن، حالت تیره.

این اکوسیستم جدید اپل به ارمغان می آورد کاربران مک نرم، شب و احساس را به کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ خود. آن را از درخواست تجدید نظر خاص، فدریگی می گوید، برای عکاسان و برنامه نویسان که می خواهند محتوای خود را به موسیقی پاپ روی صفحه نمایش در هنگام کار. نگاهی بیاندازید:

از MacOS-موهاوی-تیره حالت

تصویر توسط Abhimanyu گوشال

علاوه بر اخبار، سهام، و برنامه اصلی یکپارچگی - همه آنها آشنا به کاربران آیفون - فدریگی موضع سخت در حریم خصوصی شخصی صورت گرفت که معرفی نسخه بزرگ بعدی اپل. و در پرتو اخیر فیس بوک نقض داده که از تجزیه و تحلیل شرکت کمبریج آنالیتیکا، این یک موضوع است که اپل مطمئن شوید که شامل در WWDC 2018 ساخته شده است.

اپل در حال حاضر پنهان دکمه های اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی را از وب سایت ناشر بدون اجازه صریح کاربر. فدریگی این واقعیت است که این آیکون ها می توانید رفتار مرور وب خود را ردیابی یا نه شما بر روی آنها کلیک کنید، اشاره کرد.

این بخشی از یک حرکت بزرگتر است، آن را به سخت تر برای جمع آوری اطلاعات برای شناسایی صاحب دستگاه (یک فرایند اپل را "اثر انگشت")، و ایجاد یک احساس یکنواختی در در تمام کامپیوتر های اپل است که دسترسی به اینترنت داشته باشد.

تیم کوک مدیرعامل اپل اصلی باز این شرکت با بیان تعهد به توسعه دهندگان آن به پایان رسید. از ساخت دستگاه یادگیری آسان تر برای پیاده سازی، به یک رابط کاربری جدید تاریک است که برجسته کد های برنامه نویسی این برنامه ها بستگی دارد، آن را مانند یک آینده روشنی پیش رو در کوپرتینو، کالیفرنیا به نظر می رسد.

بازار یابی

 

دیدگاه‌تان را بنویسید:

اشتراک گذاری